Vie tu niekto po Španielsky?

zabiatko200
3. okt 2007

ahojte baby nevie niekto nahodou po spanielsky?? potrebovala by som nieco prelozit.dik.

remeli
11. aug 2008

HOLA 🙂

remeli
11. aug 2008

!qué mala suerte!

janulka7
12. aug 2008

que tal chicas?

janulka7
12. aug 2008

ako je mozne ze som situto temu nevsimla skor. 😠 ja tak rada kecam po spanielsky.mi si s manzelom piseme uz aj odkazy po spanielsky. a moja mala blaboce len taky fukot.
ja som sa do toho jazyka zamilovla na prve pocutie a prisla som do spanielska naucit sa ho dobre a uz som tu 7 rokov a na sk sa uz asi vracat nebudem.

remeli
12. aug 2008

aj ja mam spanielcinu rada ale viem ju iba trocha, tiez sa mi strasne paci tak som sa ju zacala nudit.
Vlasne preto ze som tam tiez chcela strasne ist ale sme sa s manzelom nedohodli, tak nakoniec to padlo.

remeli
12. aug 2008

?tu el marido es godo?

janulka7
14. aug 2008

remeli nechapem to co si napisala sa neda prelozit.skus este raz.

remeli
14. aug 2008

aha uz viem godo je v spanielcine hovorovo asi spaniel, ale nepouziva sa to tak asi ako som napisala.
Pytala som sa ci je tvoj manzel spaniel ale urcite to bolo cele zle 😒
Más krasnu dcerku 🙂

kamilecka
23. júl 2010

Ahojte

najde sa tu niejaka dobra dusa co by mi dala par zakladnych lekcii spanielciny cez internet? 😀

dlhapipi
13. mar 2013

Ahojte, snad nevadi, ze ozivujem staru temu, ale zboznujem spanielcinu, uz dlho sa ju ucim sama a chyba mi niekto, s kym by som si pokecala, pripadne kto by sa pridal/pomohol s ucenim 🙂

mardenad
22. aug 2013

@lyzenka chudáčik 🙂

juicybum
30. nov 2013

olaaaaaaa....je tu niekto,kto mi pomoze prelozit 3vety zo spanielciny. Kamaratovi napisala Brazilcanka po spanielsky mail a ani ujo google nevie,co s tym :D :D :D vopred dakujem ;)

kacukatka
27. okt 2014

Já jsem byla na jazykovém pobytu v Alicante a učila jsem se v jazykové škole Juan Sebastian Elcano a mohu vřele doporučit! 🙂