Viete mi poradiť dobrý make-up, ktorý všetko zakryje?

melania85
23. mar 2009

Baby, viete mi poradiť nejaký dobrý make-up, ktorý všetko zakryje??? Mne dnes došiel Astor a som celkom rada, že mi už došiel, bo nebol taký, aký som si ho predstavovala..

swwan
23. sep 2016

@lucka1222 ahoj,je to už dávno,kedy tu bola diskusia na tému make up,astor už nevyrábajú,našla si nejakú náhradu? 😒

obsadenemeno
23. sep 2016

@melania85 vsetko chces zakryt? Aj oci, nos a usta? A nebude to potom trosku divne???? 😉

lucka1222
23. sep 2016

@swwan no máš pravdu, prestali ho vyrábať, teda vyrábajú "nový" s týmto názvom, ale z toho som bola maximálne sklamaná, už nie je taký dobrý, prestala som ho používať. Hľadala som náhradu, vyskúšala všeličo, ale na každom mi niečo vadilo. Až mi sestra poradila vyskúšať make-up, čo používa ona - Esteé Lauder - Double Wear - ten je perfektný, dobre kryje, vydrží a neleskne sa. Jediná nevýhoda je balenie - v sklenenej flaštičke bez dávkovača. Ale inak som s ním veeeľmi spokojná.

swwan
24. sep 2016

@lucka1222 dakujem za typ a kde ho dostať kúpiť?

lucka1222
25. sep 2016

@swwan Ja som ho objednávala cez internet, lebo vzorku som si odskúšala od sestry. Ale myslím, že ho dostať aj v parfumérkach. Je trocha drahší, ale už ho mám dosť dlho a používam ho skoro denne a ešte stále mám to jedno balenie. Inak mám ho vyskúšaný aj v tých horúčavach cez leto a výborne držal.

liluka
8. feb 2017

Ahojte. Nemate niekto odskusany max factor lasting performance? Mam zmiesanu plet, velke pory... Penovy nemozem, vyzeram otrasne.. Uz som pozerala na nete aj bourjois, revlon, no tento MF sa mi zda dobry. Alebo ktory cenovo dostupny mi odporucate? Dakujem. @bellada

bellada
8. feb 2017

@liluka no neviem, niekto sa po nom dost leskne, skor od MF Facefinity skus, alebo Revlon Colorstay typ na zmiesanu plet a ak mas velke pory treba davat pod makeup podkladovu bazu na vyhladenie a vyplnenie, Max factor ma facefinity aj bazu, to je super kombinacia s rovnakym makeupom

timejka020
8. feb 2017

Pre mňa je tento 👍👌 top zakryje všetky nedokonalosti (aj tetovanie) stačí úplná malinka bodka na tvári a stačí jedná tuba mne osobné vydrží aj rok keďže stačí len malinko stojí okolo 8€ ale oplatí sa 👍👍👍 (podľa mňa neviem ako iným babám)😉😉

liluka
8. feb 2017

@bellada prosim Ta a ten MF facefinity nema taky pudrovy finis ako maybelline affinitone napr.? Dakujem za odpoved. 🙂

bellada
9. feb 2017

@liluka no mne sa nezda ze by affinitone mal pudrovy finis, urcite nie ten klasicky, je to kremovy makeup, ved chod do drogerie a vyskusaj tester

anulienkalenka
6. sep 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

skus použit korektor a na to makeup. Ak vyberieš spravny odtien, zakryje všetko