Viete mi poradiť dobrý make-up, ktorý všetko zakryje?

melania85
23. mar 2009

Baby, viete mi poradiť nejaký dobrý make-up, ktorý všetko zakryje??? Mne dnes došiel Astor a som celkom rada, že mi už došiel, bo nebol taký, aký som si ho predstavovala..

wewerka000
27. dec 2010

@bellada ahoj,kupila som la roche make up je dobry,super kryje ale mam aj tak dost drsnu plet....no neviem zohnat podklad, chcem ten od lorealu ale v dm ani 101ddrogerii to nemaju,neviete poradit cez net obchod ze by som objednala??v meste sa neda zohnat aspon u nas:(

bellada
27. dec 2010

@wewerka000 no to je zvlastne, lebo v DM by urcite mali mat bazu Loreal 😕 na nete to klasicky daj vyhladat cez google, urcite ti najde nejaky shop.....
tu je nieco blizsie o tych bazach http://www.bling.sk/2010/03/22/loreal-studio-se...

lucka369
28. dec 2010

Ahojte babenky 🙂
Môžem sa ku vám pridať?
Ja som mala dlhé roky problém nájsť si nejaký dobrý make up čo by mi nerobil suché fľaky na mojej zmiešanej pleti.A verte mi že som vyskúšala kade jaký make up aj z lekárni a vôbec som nebrala ohľad na to čo stojí ale na to aby bol konečne premňa dobrý 😒 Až som konečne objavila jeden ktorý je úplne senzačný a nerobí mi žiadne problémy.Je to penový Morphose Matte od Loreal.Je fakt skvelý 😀

whoami
28. dec 2010

baby, neviete mi poradit aky makeup kupit? Skusala som uz asi 3 druhy, ale ani jeden nebol ten pravy.. Mam trosku mastnu plet, treba mi vyrovnat jej farbu a zaroven zakryt sem-tam dake akne a zaroven zmatnit. Nejaky napad? Na cene mi nezalezi...

emma_932
29. dec 2010

mne prvy make up co sadol bol Mary Kay za 15 €, a to som predtym skusala aj Lancom, Estee Lauder a pod.
tie, ktore ste z BA ich u mna mozete vyskusat 🙂

jarunka111
29. dec 2010

@whoami podobné starosti, u mňa bol dobrý od vichy (dermabled?) tuším tak sa volal 😉

sirinka
30. dec 2010

@whoami vichy dermablend je velmi kryci alebo potom normaderm....na problematicku plet.

dzeni
8. apr 2011

prosim poradte, ja mam suchu plet s pigmentovymi skvrnami a pod ocami mi vznikli po porode este aj biele kruhy, doteraz som pouzivala manhattan,bol super ale teraz sa uz neda nikde zohnat.
nevie mi niekto poradit, nieco podobne ? alebo poradit kde by som ho mohla zohnat? dakujem

jesika26
14. apr 2011

@dzeni ahoj, takže ja mám tiež hrozne suchú plet, doteraz mi žiadny make up nevyhovoval, hlavne z toho dovodu, že som mala flaky, alebo šupinky. Minulý týžden som si kúpila vo FAnnku od talianskej značky COLLISTAR, majú na rozne druhy pleti. K tomu som si prikúpila aj púder. Som s touto značkou 100% spokojná, plet nie je vysušená je dokonale hladká, zamatová. MAke up na moju plet stál okolo 34e a púder 30e, je to síce trošku drahšie, ale výsledok je dokonalý. Takže ODPORÚČAM

dzeni
15. apr 2011

@jesika26
dakujem, ja uz som pokupovala aj drahsie a boli onicom, teraz mozem mazat akurat na chleba 🙂
Urcite vyskusam-dakujem

monicka7299
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dzambica
12. aug 2012

Jednoznacne overeny najlepsi make up,ktory ti prekryje vsetky flaky,jazvicky,vyrazky,zacervenania na pleti je Acne Solutions Liquid Makeup od CLINIQUE!!!Som vizazistka takze si potrpim na kvalite!Alebo si pozri co presne hladas ,co chces prekryt na pleti. Od Clinique najdes mnozstvo dobrych make upov ,ktore vyriesia tvoj problem.

vanesska1983
29. nov 2012

Ahojte tiez mam stymto velky problem dost neviem aky makepu si mam vybrat hlavne taky by my vyhovoval co velmi dobre prekriva nedostatky pleti a tiez aj pory mohly by ste my poradit 😀

visage1974
30. nov 2012

ked chces aby sa ti prekryli vsetky nedostatky pleti je dobry skorej pouzit korektor t.j. napr na cervene skvrny, popraskane zilky.Potom pouzijes tonovaci kryci krem, ktory ma dobru kryciu schopnost, tie su v roznych odtienoch ma zodpovedat farbe tvojej pleti. Ja pouzivam omladzujuci podkladovy krem Giordani Gold dokonale vyrovnava nedostatky a este jeden pouzivam tiez ta ista znacka ale je to z mineralmi, poskytuje prirodzene prekrytie ma schopnost vyzivovat a hydratovat ktore pomahaju redukovat unavu pleti.A dcera pouziva teraz kryci krem EverLasting- stoji 5,90 eur dobre kryje a ma trvacni ucinok to znamena ze vydrzi 10hodin pozicala som si ho a tiez je dobry aj vydrzi tak dlho a dobre sa nanasaju.Tiez si mozes kupit vzorku alebo aj vyrobok ak s nim nie si spokojna mozes vratit aj ked si z neho minula a peniaze ti vratia.

visage1974
2. dec 2012

CHCETE SA VZDELAVAT V OBLASTI KOZMETIKY A LICENIA? ☺Pozyvam Vas na "HODINKU KRASY" Kedy a kde?
Pondelok 3.12.2012 o 18.00 hod. sa dozviete vsetko o tom ako mat dokonalu plet a krasne nalicene oci priamo od nas
V servisnom bode ORIF v Bratislave - Karlovej Vsi ak mate zaujem dajte vediet

mery00
5. mar 2013

Mne sa zda najlepsi Mary Kay, ak chcete niektora vyskusat, piste do IP.

simonka16
5. mar 2013

Ja používam make up Sephora ale na SVK nieje sieť takýchto parfuméríí .... Všeobecne platí musite mať najprv vyčistenú pleť najlepsie nejakou vodickou potretu tonizacnou ...potom nanesený krem ked sa vstrebe použijeme najprv podkladovú bázu a potom nanášame make up ak chceme mať pleť dokonalú nanašame štetcom jemnými vklepávaním ... len pozor pri tomto nanášaní musite mať dobrý odtien k vašej pleti lebo to bude velmi vidiet a bude to neprirodzené . So značiek dostupných na SVK sa prikladám k tým drahším Lancome a Gosh ( od Gosh mám tiež v takej čiernej tube je ale tekutejší a dobre kryje ) a s lacenjších asi Dermacol ..ak hladate niečo čo uplne zakryje pleť napr na svadbu a tak tak od Dermacolu make up v takej zlatej tube konzistenciou mi pripomina Acnecolor 🙂 je uplne hustý ale zakryje naozaj všetko ale určite nie na bežné nosenie 🙂 a samozrejme po make upe je vhodná fixacia... puder alebo fixacny puder ... niekto može požívat po podkladovej baze aj korektor 🙂

julka_bubkova
6. mar 2013

tak pokial ma byt lacny, tak catrice. Pokial drahy, tak Dior 🙂

zebra41
27. mar 2013

ak chcete vyskusat Clarins - velmi kvalitny za dobre ceny,tak piste IP

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
boba1310
22. apr 2013

babenky, máte niektorá skúsenosti s make-upom Mary kay?chcela by som ho vyskúšať, je vhodný aj na problematickú, aknoznu plet?prekryje vyražky?ďakujem za info 🙂

lucka1222
16. jún 2013

Aj ja som vyskúšala veľa make-upov než som si našla ten, čo mi maximálne vyhovuje 🙂 Je to Mattitude od Astor, som s ním veľmi spokojná - neleskne sa, pleť pekne zmatní, vydrží celý deň a vôbec nie je vidieť, že mám make-up. Ja si myslím, že nájsť správny make-up je veľmi individuálne - záleží na type pleti, jednoducho treba skúšať...

misada
5. okt 2014

Ja som vyskúšala asi 50 druhov make upov kvôli mojej pleti - akné, nedokonalosti....Z drahých odporúčam Double Wear od Estee Lauder - vydrží neskutočne dlho ale cena je okolo 40 eur ☹ Celkom fajn je aj Clinique - blemish(29 eur) - ale takých ako je Clinique som našla aj v úplne lacných drogérkových variantách- super je Dermacol 24 h alebo Dermacol Elixir(9 eur). No momentálne kotvím u inovovaného make upu od Rimmel lasting 25 h. Je plne krycí, na pleti drží dlhé hodiny, neupcháva póry a úplne splynie s pleťou. Na tak lacný make up(7 e) je to úžasný účinok 🙂 Odporúčam!

janapagacova
13. okt 2014

@misada dakujem za radu, mam presne rovnaky problem s pletou ... dlho som pouzivala prave Dermacol 24 a neskor este lepsi Dermacol Elixir, avsak ten uz prestali vyrabat a Dermacol 24 uz mi akosi nesedi ... tak rozmyslam nad zmenou ... vyskusam teda najprv ten Rimmel lasting 25 h. ja by som aj investovala viac penazi do make-upu, len potrebujem najst ten spravny .... ale skusim este ten Rimmel .. vdaka za tip 😉

janapagacova
13. okt 2014

@misada este otazocka, je to tento typ? http://www.superdrogeriakozmetika.sk/superdroge...
alebo tento typ? http://kosmetykizameryki.pl/rimmel-lasting-fini...
tipujem, ze ten prvy, ale radsej sa pytam 😉

misada
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janapagacova
14. okt 2014

@misada ok, vdaka za tip aj radu 😉 mozem este poprosit o link, odkial kupujes ten jacmen a chlorelu? je to greenways? alebo nieco ine

misada
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blue99
26. nov 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.