VKV - Veľmi krehké vzťahy. Nájdem podobné závisláčky?

claudinka
30. aug 2008

Ahojte babulky.. tento serial uplne milujem, v utorok nam zacina III. seria 😀 😀 prvu som sice presvihla, zacala som pozeravat az druhu, ale odputat sa utorky a stvrtky ma od telky nemoze nikto.. este stastie, ze teraz vymysleli ten archiv na stream.cz, ked nahodou nestihnem si pozriet, mozem si to na nete kuknut.. najdem podobne zavislacky? 😀 😀 😀

womenne
16. apr 2009

Ahojte baby zachvilu to začne a maly maju pusteneho SCHREKA ☹ ☹ ☹ ☹ a nechcu mi to prepnut 😢 😢 😢
ach jo som diskriminovana traja chlapy na jednu babu jasne že vždy prehram 🙄 😀

zuzitka
16. apr 2009

petr dosiel do nemocnice za anickou a za libuskou a chce sa porozpravat .... ze mu to neni blbe po tom ako sa vyspal s barou 😠

ladena
17. apr 2009

no jaj ....max je strasny spratek ...isiel by kade lahsie..... 😠

peter je trapny , zmrd jeden..... a mas pravdu zuzitka tak by som mu aj ja dala taku bombu 😠
som zvedava co bude dalej

marcelka chudinka ....nech sa odstahuju prec s filipom 🙂

bozeeee a ta simona mrcha jedna

claudinka
autor
22. apr 2009

ta Simona je inaa herecka.. ze diamant za 80 litrov, to ma dostala 😀 😀 a Alenka jak odolavala, to by som do nej nepovedala, ze sa drzi stareho zubami-nehtami..

a ten Petr vrrrr 😠 😠 😠 a este sa tvari, ze preco mu Anicka odkazala, nech sa neukazuje.. ja by som urobila to iste.. nech si vyberie a on namiesto toho furt s Barou, to si Anicka nezasluzi

Marcelka veru.. snad sa da dokopy a este sa nieco nestane 😒
a co myslite, Daniela prezije? podla mna zomrie, Lukasovi ostane babo na krku a bude jeho 😀

womenne
22. apr 2009

no veru na Danielu som zvedava chuda ☹
čo jej chcel povedat tak tesne pred svadbou???ale ked krajal tortu tak sa zobrali nie???škoda 🙄 ja som že sa vrati k Ludvikovi 😖

Andrea teda skoro skolabovala 😀 kratky mal na oslave notara?podozrive 😕

No a Petr ten mi taak lezie na nervy ufam že čoskoro dostane rozum alebo nech radšej odide 🤐

claudinka
autor
22. apr 2009

no sak to, aj my sme kukali, ze sak krajaju tortu.. tak si ho asi vzala 😒 Liska tomu nezabranil, ako planoval 😀

zuzitka
22. apr 2009

som aj ja zvedavá, ako dopadne daniela 😨

a fakt tá svadba bola divná .... už sa krájala torta a potom helenina matka vravela krátkemu, že nech ju nesere, lebo nebude jeho tchýne 😕 tak neviem, či sa už pred svadbou krájajú torty 🙂
a bohvie, čo helene chce ukázať ten detektív 😕

petr je fakt divný, že? on sa ešte čuduje, že čo mu to anička odkazuje ... že sa už nemá vracať domov ... a čo čakal? 😠

inak kristian hral karty o podiel v nemocnici ... čo je blb? a akurát krátky to musel vyhrať 😀 😀 😝

kristína už poslala maxa do prdel... ?

claudinka
autor
23. apr 2009

museli byt poriadne naliati, ked sa do toho dal.. som zvedava, ako to anuluju, ked to ma cele pravne potvrdene.. ale co by neurobil jakubko pre andreu 😵

kristina nemam sajnu, ale uz by mohla.. a este ho lutovala, no konecna

zuzitka
23. apr 2009

tak predsa svadba bola.... skoda ☹ ☹
ale nechapem to ako si ho mohla zobrat ... vsetci vedia, aky je to parchant 😠

andrea jaka potvora, ze? s alexom na vinku a kasle na jakuba ☹

petr sa konecne rozhybal a pojde domov? 🙂

ladena
23. apr 2009

no svadbu nikto neprekazil.....skoda,ale andrea s nim spravi divy a bude chciet na svedcenie elenu....

peter konecne....strnadova este zakroci a podla mna petra nenecha na pokoji 😅

claudinka
autor
24. apr 2009

ja sa cudujem, ze si nevypocula celu tu pasku.. ja by som bola veru riadne zvedava.. ale tiez karasek dojde na poslednu chvilu, dilino 😠 😠

no tak tomu Petrovi vela nedavam.. aj tak sa vrati k Strnadovej podla mna

claudinka
autor
29. apr 2009

no tak to bude hustyyyy 😀 ked Kratky zisti, ze to Helenka slubila Andrei 😀 a ze ved o nic nejde, ta andre je ale mrcha 😀

co myslite, ostane Petr s Annou? ci bude zamilovanach strnadova pokusat?

no a rada by som vedela, co je s tou Danielou 😲 😲

zuzitka
29. apr 2009

no ja neviem, ci petr vydrzi s ancou 😕
sak uz strnadova sms pisala.... ta ho bude nahanat 😠

a danielu mozno uz ani neukazu ☹
miminko bude vychovavat marcelka ...

inak oskar je dobry trotl ... ten dopis co pisal ilonke 🤐

claudinka
autor
1. máj 2009

ale ta ilona na vsetko sa chyti.. boze jak mi lezie na nervy 😢

claudinka
autor
2. máj 2009

no a ten Bořek ma strasne udivuje.. boze ta Simona jak sa s nim bavi, no votraas

bibianna
5. máj 2009

Tej Ilone šibe či čo? 🙂

zuzitka
5. máj 2009

Ilona je strašná naivka 😅 ja neviem, existujú také ťapky vôbec? 😀 😀 😀

a s tým miminkom čo si vzala marcelka, podla mňa bude mať z toho depku, keď si ho po mesiaci hartlová zobere nazad ☹ jedine, že by hartlová 😔 ...

s tým podielom v nemocnici to zase naťahujú a naťahujú.... 😝

bibianna
6. máj 2009

zuzi, aj ja si myslím, že hartlová tam už nebude hrať a miminko si nechá Marcela... neviem, možno 🙂 🙂

claudinka
autor
6. máj 2009

no neviem, ci take tapky este existuju.. veeelmi pochybujem a ked aj hej, urcite nemaju tolko odvahy ako Ilonka 😀 tie su radsej doma zavrete a furt placu do vankusa si myslim..

Mno ja si tiez myslim, ze nakoniec sa s Hartlovou nieco stane alebo si ho vezme naspat a po case im ho vrati.. urcite ale ostane s Marcelkou si myslim.. ale meno Efzen by som mu teda nedala 😝 😝

zuzitka
6. máj 2009

to meno evzen malinkemu dali lekari myslim, ze take pracovne meno 😀
tiez by som ho premenovala 😝

a myslite, ze medzi petrom a anickou uz bude vsetko klapat? 😕 ja neviem....

a bol vobec vcera v zabere jakub karasek? 😕

ladena
6. máj 2009

nebol tam karasek......

no asi to nebude mat peter take jednoduche....myslim ze strnadova povie vsetko anicke 😒

ilona neda pokoj filipovi ??
ten kratky sa chova jak idiot a ten jeho učes.......nejaky neupraveny je poslednou dobou 😀 😀

zuzitka
6. máj 2009

ale simona niečo vykecala zase, že videla petra a strnadovú niekde, že sa za ruky držali či čo 😕 vraj to aj bořek videl .... je to pravda???? 😕

ladena
6. máj 2009

to som pocula a neviem..... 😕 😕

a je stažnost na strnadovu....simona robi peklo 😕

bibianna
7. máj 2009

no čo poviete, dnešná časť...to je napätie 🙂 🙂 🙂

zuzitka
7. máj 2009

no dnes to bolo akčnééé 😀 😀

ale toho petra by som tak kopla niekam 😠 😠 svadba je asi total zrušená .... 😨

aj jakub sa dnes objavil ... a hneď aj kopačky dostal 😅 😅

andula999
7. máj 2009

zdravim vsetkych fanusikov VKV! Velmi ste ma potesili,ze ste nieco taketo vymysleli. dnes som sa velmi tesila na dalsi diel a ako vzdy moj milacik mi neumoznil pozerat. skoncia VKV a on konecne zaspi....co uz

bibianna
8. máj 2009

andula, môžeš si to pozrieť tu.
http://prima.stream.cz/category/120/289216/?aut...
Aj mňa hnevá ten Peter, ako sa chová.
No zasmiala som sa na Andrei, že ten podiel vyhral v kartách Krátky. Preto aj Karáska nechala, už ho nepotrebueje. Chudák chlapec, takto ho využíva, je veľmi chladná...
A páčilo sa mi od Ilony, že bonzla na Oskara. 🙂

zuzitka
12. máj 2009

dnes ma tá Bára rozčúlila .... keď išiel Petr domov na Libuškinu oslavu, jak furt chodila za ním, že chce s ním prebrať tú sťažnosť, až nakoniec s ňou chcel ísť na kávu a chcel meškať na oslavu 😠
ešteže sa objavila Boženka 😀 😀 😀

emogeon
13. máj 2009

vcera som po 200 rokoch v klude cumela na VKV..
bozenka je tam dobra aj so starym... ale mam v tom riadny zmatok 😅

mimisk
13. máj 2009

pridávam sa k fanušíkom VKV, snažim sa vidieť kaźdý diel, strašne ma tam rozčuluje Simona, kedy uz konecne ju niekto skrotí