VKV - Veľmi krehké vzťahy. Nájdem podobné závisláčky?

claudinka
30. aug 2008

Ahojte babulky.. tento serial uplne milujem, v utorok nam zacina III. seria 😀 😀 prvu som sice presvihla, zacala som pozeravat az druhu, ale odputat sa utorky a stvrtky ma od telky nemoze nikto.. este stastie, ze teraz vymysleli ten archiv na stream.cz, ked nahodou nestihnem si pozriet, mozem si to na nete kuknut.. najdem podobne zavislacky? 😀 😀 😀

zuzitka
29. okt 2008

haloooo ...... tu sa tusim spiiiiiiiii 😔 😔 😔

vcera ste kukali?
co to vymyslel Oskar na Jirinku??

Strnadek bol zlaty....... ze som v pekle....... 😀

ladena
29. okt 2008

no to ani ja neviem zuzitka o co mu ide,ale myslim si ze chce vsetko jejich dedictvo a touto cestou zneuziva Jirinku......
a ta Strnadova by sa chcela vychrapat s Petrom aj zo starym Skalom.....
Stnadek chcel vidiet Helenu lebo ju ma rad a ona ho ma tiez rada a neviem preco to skryva ajtak sa k nej Kratky nehodi..... 🙂

zuzitka
29. okt 2008

len mne sa nieco zda, ze Oskar vie o romaniku medzi Hynkom Skalom a Jirinkou a na zaklade toho vymyslel nejaku zradu..... 😕 😕 asi si to kuknem na stream.cz ☹

zuzitka
29. okt 2008

no jo, uz som si to kukla..... Oskar bol za Hynkom, vraj pomaha Jirinke zostavovat knihu z jej fotografii......
a vymyslel si ze Jirinka ide po Oskarovi 😅 😅 a prosil Hynka, nech mu pomoze zachranit Rubesove manzelstvo pred krachom 😕 😕

preco si to Oskar vymyslel, ze Jirinka po nom ide???
😕 😲

claudinka
autor
29. okt 2008

neviem, ale je to dilino sprosty.. take hlupe vymysly..
a Strnadova si nema kde tu svoju depku liecit alebo komplexy alebo co, ze tam po kazdom ide

ladena
29. okt 2008

lebo Oskar je asi podla mna psychicky sprostucky...... 🤐
som zvedava co ten Oskar este vymysly.....to ho nikto neskroti !!!!
som zvedava ci pôjde Jirinka z manzelom na vianoce do anglie 😒

claudinka
autor
30. okt 2008

ladena mohla by ist.. sak su taki zlati spolu..

ladena
30. okt 2008

No to by mohla a su zlaty....ale akosi sa k manzelovi divne chova ani nesla za nim do anglie ked tam bol....
uz sa tesim na vecer 🙂
som zvedava co bude nove a ako vyriesia ten pripad s Danielou a jej muzom a Anicka s Petrom ako mu ta Strnadova posiela sms.....to je mrcha.... 😠

tak vecer.....po VKV 🙂 😵

zuzitka
30. okt 2008

mne sa zda, ze ta sms od Strnadovej Petrovi nic neznamena, ona to len tak blbo napisala.... podla mna chce s nim "vlitnout" na ten pripad.... len nas chceli namotat 😀 😀

a vobec tam neni ziadny romanik, ziadna laska, ze? 😅 mali by uz nieco vymyslet 😀

ladena
30. okt 2008

to by mohli zuzitka.... aspon by sme to viacej prezivali..... 🙂

zuzitka
30. okt 2008

mohli by niekoho dohodit Honzikovi alebo Ivanka by uz mohla niekoho zbalit 😵

Kratky a Helena maju kedy termin svadby?

zuzitka
30. okt 2008

dufam, ze vsetky poctivo pozerate 😵 😵

to sa mi len zdalo, ze Helena silou-mocou chce, aby sa Hynek rozisiel s jej mamou 😕
ta do neho hustila a hustila ... 😀

zeby to predsalen dali dokopy Ivanka a detektiv 😀 😀 😵 😵

ladena
30. okt 2008

Ivanka bola dnes podarena.... 😵
ten Oskar je velky sviniar a Kratochvil si o sebe moc mysli nemyslite? 😠 a Helena preco nechce aby bol Hynek s jej mamou ??
co je s Kratkym akasi je Helena zmenena povahovo..... 😕

gangy
31. okt 2008

ahojte babenky, prosim vas trosku ma usmernite, preco sa Anicka hneva na Petra, nekukala som zo dva diely a teraz neviem.Mam na plane vzdy pozerat VKV,len uspavam v tom case prave mojho cervika a v poslednom case sa mi stava,ze skor uspi on mna ako ja jeho...vcera som kukala, tak asi od polovicky no unikol mi nejako ten dovod preco sa na seba Peter s Anickou hnevaju......dakujem paaaaaaaa

zuzitka
31. okt 2008

gangy ... pretoze Anicka s Libuskou prisla asi po 3 tyzdnoch domov, bola u Petrovej maminky .... a nasla na gauci zensky cerveny svetrik. Petr sa priznal, ze bola u nich Strnadova, kecali kvoli tomu rozvodu Simony a Filipa.
no a v ten vecer alebo druhy den prisla Petrovi sms, Anicka zvedava kukla do mobilu a precitala si sms od Strnadovej.... ze "zajtra na to vlitneme a bla bla".... Anicka nasra... nahnevana..... Petr jej to vysvetlil, ze to myslela tak, ze vlitnou na ten pripad ale Anicka si mysli svoje... ze maju techtle-mechtle 😅

zuzitka
31. okt 2008

Ivanka 😖 ani detektiv ani Kratochvil........... ☹

gangy
31. okt 2008

som zvedava,ako to ta Ivanka zase dozube s tymi chlapmi,nema na ne stastie...ale s detektivom by som je to fakt priala,a nech uz konecne zabudne na Lukasa

ladena
31. okt 2008

gangy....asi bude s tym detektivom,ale povedala mu ze je mezi nimi vekovy rozdiel ze nejde na mladsie rocniky... 😕
tak uvidime ako sa nasa Ivanka rozhodne...

len ,aby si Kratochvil neuvedomil ze potrebuje zenu a skonci s Danielou....som zvedava kedy sa dozvieme s kym caka Daniela to babo?

zuzitka
31. okt 2008

ja myslim, ze Ivanka si nevybere ani jedneho .... detektiv je vraj mladsi od nej a kratochvil nie je schopny normalneho trvaleho vztahu ..... preco to vlastne neda dokopy s Honzikem? 😀

Olouskova Stanka mi niekedy pripada jak strasna ritolezka v tej nemoznici 😕 sa pred tymi doktormi teda az moc rozplyva 😝

chudinka Anicka, prisla taka oddychnuta a teraz ju Petr tak rozculuje 😕 sice nechtiac..... ale ja by som mala take iste pochybnosti ako Anicka..... 😝

ladena
31. okt 2008

ja byt Anickou tak si zajdem za Strnadovou 😕
Stanka je strasna drzka.... vsetko vykeca nic neutaji 🤐

a Max s Kristinkou to bude vazne co myslite? 😝

zuzitka
31. okt 2008

kristinka po tej havarke maxa total zatratila a teraz velka laska zase? no neviem..........

ladena
31. okt 2008

asi jej otec pomohol k tomu ked sa vratil.....ved sa s nim viacej rozprava nez z mamou Andreou....
Andrea je velka suverenka....... 😕

zuzitka
31. okt 2008

a ujo Rubes chudak stary jak rozprava, ze toto budu jeho posledne vianoce..... myslite, ze umre?? 😨

ladena
31. okt 2008

to by uz nebolo bez neho zaujimave,ide aj s Jirinku na vysetrenie do nemocnice tak uvidime v utorok 🙂

zuzitka
31. okt 2008

myslis, ze do utorka uz budu mat vysledky z krvi??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ladena
31. okt 2008

urcite to stihnu......musia len kvôli zavislim sledovatelkam 😀 😀 😀
alebo nas nechaju cakat????

zuzitka
31. okt 2008

oni su schopni nas natahovat aj 4 casti... ako nas natahuju s tou Evzenovou smrtou..... uz mi lezu s tym na nerv!!
uz by mohol Filip vyklopit, jak to naozaj bolo 😠

ladena
31. okt 2008

vidis to by mohol vyklopit,sak tak zdrzuju zo vsetkym a tak nam motaju hlavy...... 😠
nieco by mohli uz konecne vyriesit........

zuzitka
31. okt 2008

podla mna je v tom seriali uplne zbytocny Viktor.... sak tam len mudruje, iba baby ma v hlave 😝
o nicom je tam.... naposledy sa pustil do Ilonky 😝 ze keby zo sebou nieco urobila, ze by bola celkom kocka 😵

ladena
31. okt 2008

Viktor ....ten je podla mna strasny uchyl a do Ilonky sa vsetci navazaju a hlavne Oskar neznesitelny 😠