VKV - Veľmi krehké vzťahy. Nájdem podobné závisláčky?

claudinka
30. aug 2008

Ahojte babulky.. tento serial uplne milujem, v utorok nam zacina III. seria 😀 😀 prvu som sice presvihla, zacala som pozeravat az druhu, ale odputat sa utorky a stvrtky ma od telky nemoze nikto.. este stastie, ze teraz vymysleli ten archiv na stream.cz, ked nahodou nestihnem si pozriet, mozem si to na nete kuknut.. najdem podobne zavislacky? 😀 😀 😀

majina.b
27. aug 2009

som zvedava na otca Lenky Trojanovej
- Borek
- starý Strnad
- Lukáš
- ?

zuzka99
27. aug 2009

podľa mňa Lukáš - aby bolo zaujímavé ešte - začne chodiť s jeho synom a budú musieť im povedať, že sú súrodenci si myslím 🙂

zuzitka
28. aug 2009

otcom by mohol byt Borek a mohol by teda vykopnut Simonu konecne 😠

... a nepaci sa mi uces Bary Strnad 😝

danielka
28. aug 2009

nóó, Lenkin otec by to byť aj starý Strnad. Ona by potom bola nevlastná sestra mladého Strnádka do ktorého je paf!!! Už sa teším na utorok. Bude to ešte zaujímavééé. Dáša im určite príde na ich kulehy a MUDr. Lacinová sa s tým kreténom Krátkym rozvedie. Je dost možné, že sa rozídu aj Peter s Aničkou....dosť špekulácií. Počkajme si na utorok

claudinka
autor
28. aug 2009

fuuuha to bude ine rodeo.. sranda, ze ju Lukas nespoznal, tam este len bude dusno, sak teraz naposledy sa pekne chytili.. a co je zase tomu kratochvilovi? sak takyto drbko nebol 😠 😠

zuzka99
28. aug 2009

no s tým otcovstvom sú teda fakt horúci kandidáti všetci traja, aj danielkina verzia znie zaujímavo 🙂

a báru ten účes robí strašne bucľatou, ona má líčka plné a ešte tie brčkavé vlasy 😖

zuzka99
28. aug 2009

no a daniela s hynkom? teda honzovi ostane dášenka

majina.b
28. aug 2009

som zvedavá na policistu Vojtu, aké ma zranenie, ked to nepovedali Ivane, nie je príbuzná, možno bude svadba

claudinka
autor
28. aug 2009

no tie vlasy rozsuchane si mohla trosku upravit, aby vyzerali dobre.. a myslite si, ze naozaj potratila?

tak to by som nebola povedala, ze hynek a daniela.. a mna sokovalo, ako maleho evzenka drzala na rukach neohrabane, mala som dost 😀 😀

womenne
28. aug 2009

Kratochvil sa pozna s tou novou lekarkou??a ako s hrkutal s Barou.
To otcovstvo bude ešte zaujimave,a aky šok že Daniela s Hynkom 😅 a nepovedali kde je Andre,asi akože v Anglii nie?

ladena
29. aug 2009

no myslím si že si kratochvíl ešte z barou niečo začne

no hynek ma prekvapil že si berie danielu no dufala som ze to bude elenina a dasina mama ....nespomeniem si na meno
zaujíma ma kde je ta zavet,myslím ze oskar alebo či andrea nemaju v tom prsty 😕
no a ten peter je strasne zmeneny par faciek by zaslužil 😠 😠

vladkaz1
29. aug 2009

baby ja si myslim ze tu zavet ma Lang ... nejako sa mi to zdalo ked rozpraval ze ma pre nich nieco zaujimave .. no som kazdodne zvedava ci sa stary Hynek ozeni s Danielou vobec mi nejdu do kopy ...
A Kratochvil sa da podla mna do kopy s pravnickou co ma to haro neviem jej dojst inak na chut ...Strnadova ..ano ma napadlo a per bude ziarlit jak pes byt na mieste Annicky uz by som ho vykopla .. dilina ...

zuzitka
2. sep 2009

čo má byť tá žúrka u strnadovcov ... som zvedavá v akej maske dojde Alenka, čo do nej nahustili mladí strnadi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a prečo ten olin tolko žere? 😕

womenne
2. sep 2009

zuzi to by aj mna zaujimalo som myslela či nema nejaku chorobu presne ako poveda Oskar no ved uvidime ale myslim že to bude ktomu smerovat prečo by tam inač tolko "žral" 😲

predpokladam že Alenka pride nejakej super maske fuha už sa tešim 😝

a čo je vlastne Helene prečo ma ist na dalšiu operaciu?

majina.b
2. sep 2009

včera som nevidela, ale upútavka bola dobra na vč. časť.

tešim sa na zajtra

petruci6
2. sep 2009

daniela je s Hynkom?? boze ten vystriedal vsetky mlade baby
to ho akoze lubi??alebo potrebuje peniaze a dom? 😀

zuzitka
3. sep 2009

ano, je s hynkom ... ale neni to nejaké blbé, že hynek ani nepovedal o tom zasnúbení tej Heleninej mame? šak mal s ňou pletky a zrazu sa zasnúbi s Danielou ....

claudinka
autor
3. sep 2009

jaaaj baby my sme sa tak nasmiali.. ked si robili ludva s alexom srandu z alenky, no skoro som sa pocikala s muzom 😀 😀

no a tiez lutujem elisku, som tiez myslela, ze skonci s hynkom a nie sama..

waduskaw
3. sep 2009

Ahijte možem sa k vám pridať,ja som závislá na VKV 😵 , hyneksa mi normálne zhnusil , a ešte stále neviem prísť na chuť tej právničke Báre vyzerá jek po 100 plastikách.Som zvedavá ako to dopadne s ňou a Petrom. 🙂 🙂 🙂

ladena
3. sep 2009

no teeeda ten kratky je strasny žiarlivec ....lezie mi s tym chovanim na nerv ,no a max uz zasa uraduje hajzlík jeden 😠 😠

alex sa tiez nejako zmenil ..... 😒 tusim bude robit problemy kratochvílovi

oskar stale otravuje hrubesku s tym dedictvom a ona mu žerie všetky klamstva, na toto som velice zvedava ako to vyriešia 😕 😕

womenne
4. sep 2009

no Max sa zase ukazal,normane som ho enspoznala stou holou hlavaou fuj... 😝

Kratky no žiarli riadne ale pochybujem že Helenu miluje neviem aj tak sa rozvedu,a stale neviem čo jej vlastne je prečo tam stale leži???? 😕

ha ako im Daša stopla peniažky 😀 😀 to ešte len bude sranda inak Ludvo už začina byt riadne otravny s tym diamantom je taky iny ako predtym taky dost agresivny predtym bol sama sranda ateraz nič

zuzitka
4. sep 2009

womenne ... helenu zrazilo auto, preto je v nemocke. má nejaké škaredé zranenie

prečo hynek tak protestoval, ked jirinka chcela prebrať firmu po mužovi??? nerobia tam skálovci nejaké čachry-machry? 😕

a bol ten lukaš v ludvovej izbe alebo nebol? prečo by to alex vravel?

anička by mohla zobrať tú ponuku do práce, že? 😉

vladkaz1
4. sep 2009

baby vysvetlite mi jak prisli k tomu diamantu ja to nejako nechapem asi mi neco uslo alebo som nepozerala

zuzitka
4. sep 2009

ked bol strnádek v afrike, tak tam sa s nejakými ludmi dostal k tomu kameňu .... šak ho aj vyšetrovali v minulej sérii kvôli nejakej vražde ..... no a teraz sa tam vrátil pre ten šuter, ale asi ho nemá doma, ja neviem. myslím, že vravel, že to chvílu trvá, kým to prejde až do čiech ... vravel to raz kratochvílovi

simone to vykvákal, ked za ním chodila do nemocnice, ked mu operovali hlavu. tak simona ho chce o ten šuter teraz okradnúť

womenne
4. sep 2009

zuzi to že ju naburalo auto som vedela aleneviem ake ma zranenia asi to tam nehovorili,ibama obviazanu hlavu.ale dik

myslim že Hynek len nechce aby tam niečo vyviedla ved pravda je taka že je trošku naivna a každemu uveri,nič nevie o vedeni firmy ani čoho sa to poriadne tyka myslim že preto nechce aby tam šla no uvidime každopadne Oskar sa tam zase navlečie,ale inak bol dobry ako zahlasil žesa mu Lang chcel pochvali autom 😀 pritom bol on zanim 😝

zuzitka
4. sep 2009

možno aj vraveli aké má helena zranenie, ale nepostrehla som to 😅

majina.b
4. sep 2009

Hynkov syn Jan niečo robil s papiermi pre fi. Jiriny, Niečo poveds otcovi čo zamyšľa, len som nerozumela čo, nejaký podfuk?

vladkaz1
4. sep 2009

aha tak to mi teda poriadne uslo iba som pozerala ako Simona stale mele o tom diamante 😀 , no som zvedava teda na dalsi diel

vkv
5. sep 2009

ahooj cevte vsetci chcel by som vediet kde si v klude pozriem 4seriu vkv-cky.. poradiii mi niekto ??... DAKUJEM 🙂 🙂 🙂

aksulvap
5. sep 2009