VKV - Veľmi krehké vzťahy. Nájdem podobné závisláčky?

claudinka
30. aug 2008

Ahojte babulky.. tento serial uplne milujem, v utorok nam zacina III. seria 😀 😀 prvu som sice presvihla, zacala som pozeravat az druhu, ale odputat sa utorky a stvrtky ma od telky nemoze nikto.. este stastie, ze teraz vymysleli ten archiv na stream.cz, ked nahodou nestihnem si pozriet, mozem si to na nete kuknut.. najdem podobne zavislacky? 😀 😀 😀

monkula
27. jan 2009

jaaaj, ta kja neviem ,kto bol doktor Evžen... 😅

zuzitka
27. jan 2009

Evzen Hartl .... muz Daniely, co sa s nou zaplietol dr. Lukas Kratochvil
ale ty nevies, ani kto je Kratochvil, ze jo? 😀 😀

womenne
27. jan 2009

ved prave ako tedy stym dedičom že?

claudinka
autor
27. jan 2009

stvrtok som si uz kukla.. este koniec utorka, lebo som zaspala nieco pred deviatou

teda ten oskar ma drzost vrrr idiot ze u neho byva, to by si teda dala

monkula
27. jan 2009

ja neviem ani kt oje Daniela 😀

zuzitka
27. jan 2009

monkul ... kedy si naposledy pozerala vkv? 😝

monkula
27. jan 2009

zuzitka ,ešte keď sa volai rodinné putá 😀 😀 😀

zuzitka
27. jan 2009

tak to musis byt uplne v obraze, ked tu citas nase prispevky 😀 😀 😝

monkula
27. jan 2009

no ,tak to som.. 😀
včera so mvidela len minútku ,nejakú babu ,č osedela na vozíčku ,t oje tá sestrička z nemocnice? 😅 😅

zuzitka
27. jan 2009

a kde si vcera videla tu minutku? 😕

monkula
27. jan 2009

no na prime 😅 😅 😅

womenne
27. jan 2009

to bola asi len ukažka Nie?ved film je dnes a vo štvrtok 😉

monkula
27. jan 2009

aha, tak t obola as iukážka 😅 😅

zuzitka
27. jan 2009

ale ajtak neviem, kto bol v ukazke na vozicku 😕

zuzitka
28. jan 2009

no vcera sa Petr pekne vyfarbil, ked Anicka burala a on ostal s Barou pri pohariku 😕 😕
ze sak Anicka je samostatna.............

ked Daniela cakala na Petra v kancelarii a zacali tie telefony zvonit 😀 som sa zabavala na tom, jak vybavila vsetky telefonaty a pozapisovala odkazy 😀

zase bude dalsia vysetrovacka s tym priveskom, co stratila Jirinka a Helena ho hrdo nosi ... akoze od darcek Kratkeho 😨

womenne
28. jan 2009

mna ten peter už štve oni sa snad nakoniec rozidu???a Bara že hospodine 😀 😀 😀

claudinka
autor
28. jan 2009

jaj musim dopozerat vcerajsiu cast.. prednost mal Panelacik, ktory nam chybal 😀 zajtra dokukam, dnes som nestihla

zuzitka
28. jan 2009

claudi ... ja presne naopak, v telke pozeram VKV a Panelak pozeram hned potom na nete 😀

ladena
28. jan 2009

jojoj peter je hajzlik......presne tak zuzitka...............on si popija v klude dalej s barou 😕

stary strnad ako strka nos do alexoveho rozvodu........

blbecek borek jak zebral tu dovolenku na kanare...............simonka mu zase vynada ,ze je neschopny 😒 😒

majina.b
28. jan 2009

ani som nevedela že existuje na MK tato debata

ja som videla zo všetkych časti asi 85%dielov - posadnutosť
V novej serii mi nesedi Mudr. Alex Strnad-taky nemastný neslaný, a Bara jeho manželka mi je nesympaticka.
ale inač fajn.
Veľmi fandím Ivane R. aby mala viac šťastíčka

zuzitka
28. jan 2009

no uz si tuto temu nasla, tak mozes castejsie prispievat 😀

ja som videla asi 95% dielov 😀 😀 😀 vzdy som to dobehla v reprize alebo na nete 😉

ladena
28. jan 2009

ja som to sledovala uplne od zaciatku 😀 😀 😀

teraz som rada ak si to mozem este pozriet na nete 😉 😉

dianetka
4. feb 2009

čo sa stalo s haničkou skálovou a tiež by som chcela vedieť, čo sa stalo s manželkou Lišku keď odišli do zahraničia. nejak som to prepásla. díky

zuzka99
4. feb 2009

Hanička je na psychiatrii, teda myslím, že ešte tam je, a Liškova manželka zomrela. mne vrta v hlave čo so Simonou, jej prípad akosi utíchol, to sa zo všetkého nejako vyvlečie?

womenne
4. feb 2009

prečo už neukazuju stareho Langa? 😕 mladylang bol včera perfektny ,malych obliekol do školky super fakt ukažkovo,večera zhorena no sranda už davno som sa tak nezasmiala,ale prečo snimi nešiel do svojej vily?myslite že sa daju znovu dokopy?ja by som to brala 🙂

zuzka99
4. feb 2009

určite sa dajú dokopy. Starý Lang už asi odmietol rolu, ani Ivanine deti dlho neukazovali až včera a to najmenšie už vobec

zuzitka
5. feb 2009

no kristian sa moc "neukazal" v starostlivosti o svojich synov 😀 😀 😀
ta natasa sa tak zriadila 😕 sak len spadla pri aute ....

Alenka sa teda chysta na golf .... hmmmmmmmmm .... 😵 😵

a chuderka Helena s tym priveskom .....trapaaaaaaaaas 😅 😅

womenne
5. feb 2009

zuzka však?ja som si to tiež všimla že ich niet iba ich spomina,som zvedava ako dopadne s mladym Karaskom.
ozaj kde si pozriem opakvanie?vo štvrtok neuvidim teda dnes 😖

zuzitka
5. feb 2009

opakovanie tu:

http://www.stream.cz/

zuzka99
5. feb 2009

No ono asi neukazujú to Ivanine najmenšie lebo to je dievča a hrala ako mimino chlapca, teraz sa už asi podobá na dievča 🙂 ale však mohli zohnať nejaké nové, napr. mojho krpca 😀