VKV - Veľmi krehké vzťahy. Nájdem podobné závisláčky?

claudinka
30. aug 2008

Ahojte babulky.. tento serial uplne milujem, v utorok nam zacina III. seria 😀 😀 prvu som sice presvihla, zacala som pozeravat az druhu, ale odputat sa utorky a stvrtky ma od telky nemoze nikto.. este stastie, ze teraz vymysleli ten archiv na stream.cz, ked nahodou nestihnem si pozriet, mozem si to na nete kuknut.. najdem podobne zavislacky? 😀 😀 😀

zuzitka
3. nov 2008

zda sa, ze sem budeme pisat uz len my dve - ladena a zuzitka 😀 😀 😀

som zvedava, ako dopadnu anicka a petr 😅

sillas
3. nov 2008

no VIktor je Viktor..xix i..
😀 ešte tam asi nejaké zastupenie bude mať ked ho tam držia... 😕 no Ilonka sa da dokopy..bude z nej kočka. on ju bude chcieť a ona ho bude odfajčovať.. 😀

mna trošku zaraža ako velmi žiarli Anna...trošku prehana...

A stary Stranad nechce veriť Andrei že ona dala peniaze...to je sila..to je riadny sprostak.. 😠

zuzitka
3. nov 2008

Viktor a Ilonka 😕 😕 ... myslis?? 😀 😀 😀

ja by som tiez asi Andrei neverila, ze dala tie prachy...... po tom ako Alexovi povedala, ze neda..... a na to jaka je jedovata a zla...... neverila by som jej 🤐

sillas
3. nov 2008

no neviem...Robert mal o tom rozpravať ale ich vyrušili som zvedava čo povie Strnadovi...

a ten rozhovor Helenina mama že ako ma volať Roberta, som myslela že sa ušulam... 😀 😀

zuzitka
3. nov 2008

he he ... to som sa aj ja rehotala..... robik bobik, bertik 😀 😀 😀 😀

zuzitka
4. nov 2008

kukate? 😀

zuzitka
4. nov 2008

strnadek bol smutny ked helenka povedala ze sa ide vydavat......... 😖

ladena
4. nov 2008

no to je zamotane..... ta Jirinka ma asi rakovinu prsa,spomenula hrcku a v tom prisiel manzel.... 😒
ta Andrea robi sceny kvôli Maxovi a kristinke.... no ked sa maju radi
Simona je riaaaadna svina,ako sestru klame a dala rozkaz Borkovi pre nu zohnat tu ladvinu,ze ona to pre sestru nespravi 😠 ....ach jo Borek je strasny...... 🤐

zuzitka
4. nov 2008

no presne... ta simona..... ze sa nenecha dobrovolne kuchat..... 😲

ladena
4. nov 2008

asi by jej to ublizilo na krase.... 😕 ?

claudinka
autor
6. nov 2008

juuj tie dve strany budem musiet docitat inokedy..
len som zvedava, co dnes bude 😀
ten Oskar je otrasny.. a Simona tiez, tie jej reci jaaaj fackala by som ju 😀
a Kraatky ze borec 😀 😀 😀 to bolo dobre vtipne.. bodaj by sa nevzali..
a Ivana by si uz naozaj mohla niekoho najst, Kratochvil je vtirka, len mu o sex ide, dilinovi..
snad sa Strnadek co najskor da dokopy, i ked nadseny z toho nie je

claudinka
autor
6. nov 2008

dobreee sme - hartlova bola jasna a z alenky sa najviac smejem, ze primcezna ludskych srdc 😀 😀 a stary strnad sa zase vyfarbil, chudak ludvicek.. a ta strnadova, jak sa nahodila..

ladena
6. nov 2008

uz je to jasne je tehotna hartlova,ale uz chcem vediet s kym-urcite kratochvil 😕
strnad aj obchytkaval zenu a ona isla na rande....babulky myslite ze sa este daju dokopy? 😨
silva je hotova do kristiana.......

claudinka
autor
7. nov 2008

ladena presne tak, som zvedava, s kym.. Kratochvila picne 🙂
mne sa ten strnad uplne paci, nechapem, co proti nemu stale henta ma 😒 😒 ale podla mna sa rozidu a on bude s Andreou a ona nech si je kludne aj s Langom 🙂
a chuderka Silvia, jak sa rozplakala, pripadalo mi to strasne vtipne 😀 😀

zuzitka
7. nov 2008

mne je Silva cela vtipna, taka husicka naivna 😅 😅

Strnadovci to maju medzi sebou pokazene, jak im to mimino umrelo, alebo co..... ona je asi na hlavu odvtedy a vlastne nevie ci ma Alexa rada alebo ho nenavidi..... mali by sa rozist a ale nikto nechce byt ten, co sa rozchadza....
to bude este na dlho medzi nimi 🤐

Andrea jak bojuje proti Maxovi .... aj mne sa zda, ze Kristinka velmi rychlo zabudla, jaky Max bol, len kvoli prachom je s nou.... sak kvoli nemu "ukradla" mame auto a stala sa ta havarka...... 😨
ved aj teraz si pytal 10.000sk od Martina Lisku.... ci nie?

Hartlova tehotna 😨 myslite, ze s Kratochvilom? uz by ale mohli tu vrazdu alebo co to vlastne je, uzavriet!! 😠

claudinka
autor
7. nov 2008

naco si pytal Max prachy od Lisku, kedy? som to akosi nezaregistrovala vobec..
a tiez sa Kristinke cudujem.. aj Davida uz vobec neukazuju..

monkula
7. nov 2008

jasom to pozerávala ,ešte keĎ t oboli Rodinná pouta, ale teraz ,už neviem, kto je kto, kto s kým chodí a keDˇsom tam minule videla Lišku ,tak som prestala rozumieť už všetkému... 😅 😅

claudinka
autor
12. nov 2008

monkula tak sa pytaj 😀

Liška sa vrátil..

katrin
12. nov 2008

monkula, tam už každý s každým 😀 a kto s nikým, tak do niekoľkých častí sa určite s niekým zamotá

Viete, čo mi prišlo smiešne? Že napriklad Andrea, Ivana, Simona su vzdy perfektne nahodene, nalicene... a napriklad taku Baru tak zohavia... (prečo má stále tie roláky s holými rukami???) alebo prečo, keď sa Silva začala lepšie obliekať, odkedy dostala nejaké veci od Aleny, prečo jej v tej scéne s Langom obliekli ten hnusný, široký, neforemný kabát????

Mne sa páčilo, ako teraz vyjde najavo, že Lang mal niečo s tou Natašou (policajtkou) a asi on aj bude otec jej dvojčiat 😀 😀 bože, tam už fakt každý s každým

claudinka
autor
12. nov 2008

tak ten Lang s Natasou ma dostali tiez 😀 😀

kto je Bara? 😕

katrin
12. nov 2008

claudinka, Bara je Strnadova (nevesta Doc. Strnada- ta blondava pravnicka, co zastupuje Simonu)

womenne
13. nov 2008

katrin čauky 😉
to važne Lang a Nataša?to by mi nenapadlo 😲 už by sa konečne mohlo vyriešit kto zabil Evžena a ja si myslim že Kratochvil nebude otcom vedel že nesmie otehotniet,možno to je Evženovo 😕 stale to natahuju,teda Peter sa mi hrozne zhnusil strašne sluboval hory doly Andulce a nič 😖

monkula
13. nov 2008

no, mne vždy boal najviac sympatická Ivanka.... Je pekná, milá, taká zlatučká... tak nejaké info o nej... s kým chodí, s kým všetkým medzitým spala..
A prečo nosí Simona tie otrasné okuliare? a vydáva sa za svoju sestru, alebo je to jej sestra? 😅

zuzka99
13. nov 2008

monkula, myslíš Sylvu? to je jej nájdená sestra, to nie je Simona, len neviem či ju hrá tá istá herečka, alebo ako to je? Sú naozaj v živote dvojičky?

zuzitka
13. nov 2008

ja myslim, ze tu Silvu hra Simona 😀 lebo nikdy ich neukazali vedla seba v jednom zabere.
ale to je len niekoho hra, ze su sestry.... neviem ci to nevymyslel zase Oskar Prokes, aby dostal Simonu z vazenia
Silva ma zlu ladvinu alebo co, potrebuje novu.... chce ju od sestry Simony, ale ta sa nechce dat "kuchat"

no a Ivanka..... ta najprv s Lukasom Kratochvilom, potom zistila, ze Kratochvli chodi s jej sestrou Andreou.... potom rozchod, potom ho nastahovala k sebe do domu ako podnajomnika a mali spolu len sex ako kamaratsku vypomoc..... potom prisiel detektiv Karasek, tam to trochen iskrilo, ale nic z toho nebolo.....
no proste furt je sama 😒

katrin
13. nov 2008

Monkula, tá herečka, čo hrá Simonu, potrebuje velmi zarábať, tak hrá dvojrolu 🙂 hrá Simonu a hrá Silvu (sestru)

Ivanka, od kedy jej zomrel manžel Dr.Sýkora naháňala Dr. Kratochvíla, jeden čas chodil Kratochvíl s Ivanou aj s Andreou... potom to celé prasklo a milé sestričky sa kvôli nemu rozhádali. Ivana medzitým ubytovala Andreu vo svojom dome, za to, že Andrea jej prispela na rekonštrukciu. Andrea si tam doviedla svoj nový objav (bola veľmi zaľúbená) a bol to Dr. Kratochvíl... 😀 (takže, Andrea sa od nej odsťahovala , ale Ivana prenajal byt Kratochvilovi. To Andrea nevedela rozdýchať. Andrea sa s Kratochvílom rozviedla, Ivana s ním uzavrela takú dohodu, že budú spolu iba "kamarátsky"- čiže spolu "len" spávali. Kratochvíl samozrejme medzitým naháňal aj iné, medzi nimi aj Hartlovú (tá, čo je teraz vo väzení a je tehuľa).

Myslím, že to dieťa nebude Kratochvílove, pretože, ona sama povedala, že to je jediné, "co ji zbylo". Dieta bude Hartlove, pretoze oni sa po tom jeho lieceni snazili o babo, ale jej to neodporúčali.

Inak, k tej Silve a Simone. Nepostrehla som, ako to dopadlo, ked obidve sli na tie genetické testy do nemocnice. Simona v tom case nahanala Krátkeho, aby to nejak zakamufloval. Myslím, že oni sú si len veľmi podobné, ale sestry nebudú. Myslím, že Krátky vymenil v nemocnici tie testy, aby to bolo potvrdené...

Womenne, Lang a Nataša niečo spolu riešili pred piatimi rokmi. A milá Nataša je matka, ktorá sama vychováva 4-ročné dvojičky 😝 😀 (takže, myslím, že Lang bude tatinkom)... Nataša pri výsluchu Hartlovej spomenula, že je sama a že otca jej detí spoznala pri vyšetrovaní nejakého prípadu pred 5-timi rokmi.

Ešte nejaké otázky??? Toto je seriál, ktorý si fakt nenechám ujsť (je to moje jediné, čo naozaj sledujem), videla som asi každú časť, okrem tých, čo išli, keď som bola v pôrodnici 😀

katrin
13. nov 2008

... ešte k tomu výmuslu Prokeša. Prokeš niekde objavil Silvu (tuším sa s ňou stretol náhodne), nahovoril jej, že má sestru Simonu, potom Silva chodievala za Simonou do väzenia, Silva sa medzitým dozvedela, že má veľmi choré ladviny a jedna jej nefunguje, tak to povedala Simone a Simona vo vidine, že sa dostane z väzenia, sľúbila Silve, že jej pomôže... Silva pomohla Simone sa dostať z väzenia tak, že poprosila Langa, aby za ňu zaplatil kaucia vo výške tuším 5 mil. (to neviem presne)... Tak sa Simonka dostala z väzenia a samozrejme na svoj sľub, čo dala Silve, zabudla (alebo ho nechce splniť), takže núti Bořka, aby niečo vymyslel...

katrin
13. nov 2008

Ivanka -

veľmi sa jej páčil aj detektív Karásek, lenže potom sa pri vyšetrovaní Hartlovej vraždy prišlo na to, že Ivana rieši niečo s Kratochvílom, tak Karásek stratil záujem... Ivana vo svojom dome prenajíma aj byt Karáskovmu bratovi - je to ten mladý koncipient, čo prišiel do advokátskej kancelárie Petra a Hynka

zuzitka
13. nov 2008

jo jo ... velmi strucne som to opisala aj ja 😀 ta silva sa do serialu vlastne dostala tak, ze ju Lang zrazil, ne?

ivanka ma proste smolu..... sykora nemal zomret ☹

zuzka99
13. nov 2008

no tak ak hrá sylvu aj simonu tá alica bendová, fakt nechápem. to je potom riadna herečka. ja som ich práveže videla v jednom zábere spolu a jedna má dlhú ofinu a druhá krátku, ako by to urobili? a nevidela som časť, tá Hynkova žena v blázinci už zomrela?