VKV - Veľmi krehké vzťahy. Nájdem podobné závisláčky?

claudinka
30. aug 2008

Ahojte babulky.. tento serial uplne milujem, v utorok nam zacina III. seria 😀 😀 prvu som sice presvihla, zacala som pozeravat az druhu, ale odputat sa utorky a stvrtky ma od telky nemoze nikto.. este stastie, ze teraz vymysleli ten archiv na stream.cz, ked nahodou nestihnem si pozriet, mozem si to na nete kuknut.. najdem podobne zavislacky? 😀 😀 😀

womenne
30. aug 2008

ahoj poctivo sa hlasim som uplne zavysla od VKV 😀 ani ja som prvu nesledovala ale od II som nevynechala ani jednu čast dokoca ani na dovolenke.Aj tebe sa drahy smeje?

claudinka
autor
30. aug 2008

womenne on to uz pozerava so mnou 😀 ja milujem strnadkove hlody.. uz tam vobec nebude, ked teraz odisiel? dufam, ze sa vrati, lebo on tam bol super

womenne
30. aug 2008

Simyslimže Helena nakoiec pojde za nim,mnesa teraz pačil stary Strnad ako sa smial Alene na jej hlaškach 😝 Pači sa Honzo,Andrea,a vlastne cely kolektiv je to super serial som mala normalne nervyked nešiel kvoli fudbalu 🙄

zuzitka
30. aug 2008

ahojky

ja to tiez pozeram, ja som videla aj prvu seriu..... ale teraz je to lepsie, zaujimavejsie..... predtym tam boli uplne iny herci ..... no teda rubesovci tam boli, aj simona mrcha!! 😀

sa tesim na tu tretiu seriu 😉

claudinka
autor
30. aug 2008

womenne tak z toho, ako sa jej smial, som aj ja nemohla.. a ta trubka jak sa vie tvarit, jaaaaj 😝 no tak ten futbal mi ani nespominaj.. jak kvargla som si vzdy sadla pred telku a potom nervacila, preco to nejde.. mne sa nejako sprotivila andrea a trosku aj kratochvil, sak co tam ti dvaja stvaraju 😒

zuzitka prvu seriu som obcas pozeravala, ked isla v noci ci nadranom ci kedy to davali a bolo to celkom nudne oproti tomu, co chodi teraz.. ale niekto sa aj vrati z prvej serie ci nie? napriklad vobec nepoznam toho chlapa, co vystupuje v ukazkach na trojku.. a simona tam perfisne vyzera, v tej uputavke

womenne
30. aug 2008

no ajmnesa sprotivil Kratochvil ale Andreaby nemali tak vykreslovat,ved vždy niekomu pomože,a nemam rada heleninu mamu 😒 a ešte Simonu ☹ a som hrozne zvedava čo sa nakoniec vykluje z Langa 😕

zuzitka
30. aug 2008

v uputavke su uplne novy herci.... ale ja ich poznam zo serialu Letisko.... to som tiez pozeravala 😀

a kto by sa mal vratit z 1.serie???? 😕

ladena
30. aug 2008

cauko

ja to tiez pozeram od prvej serie uplne kazdy diel a tesim sa na tretiu seriu....
som zvedava co sa stane s andreou a ako sa bude chovat mrcha simona !!!

claudinka
autor
30. aug 2008

zuzitka neviem, sak sa len pytam 😀 Letisko som nepozeravala, moja druha srdcovka je panelak 😀

womenne Helenina mama tak to hej, ta je tam zbytocna.. a strasne mi je luto, ze neostala s Honzom Lacinka, to som uplne nadavala na cely svet vtedy, ked sa konecne dali dokopy a takto to dopadlo..

ladena tak na simonku som zvedava aj ja.. najma ako sa bude spravat k tej svojej podarenej "sestre" 😀

zuzitka
30. aug 2008

ahoj ladenko 😎

som rada ze si tu...... aspon pokecame, co nove vo VKV 😀 😀 😀
no veru.... ta andrea..... kaslala krv 😕

ladena
30. aug 2008

claudinka ci len k sestre ale aj k borkovi-ten je do nej zamilovany az po usi a jeho mama sa zblazni..... 😀

ladena
30. aug 2008

ahoj zuzitka 😵
konecne som tu ......ja sa tesim ako male decko na utorok .......fakt som zvedava co bude dalej ?

claudinka
autor
30. aug 2008

sice serial ide hodinku aj nieco, aj tak sa mi to zda kratke 😀 si neviem predstavit, ze by chodil len 45 minut..

ladena tan ten bořek ma uplne dostal.. som myslela, ze na simonu uz kasle a to co vo stvrtok, jaky bol stastny, ze ju pustili.. a ze ide k nemu byvat.. chudatko jeho mamina

jevel
30. aug 2008

ahojteee
no už som myslela , že som sama čo to pozerá 😅
ja som to tak sporadicky pozerala od prvej série a stále ma to baví.
Kratochvíla by som kopla niekam , nech sa už rozhýbe lemra jedna a zbožňujem mladého Strnada , Simonu, Andreu .

Olin je super aj so Stáňou 😀

claudinka
autor
30. aug 2008

Hlavne tu svadbu, co mali 😀 😀

ladena
30. aug 2008

ja chytam nervy na borka jak je sprosty ? stana a olin su perfektny par , no neviem co peter ten ma plno prace a peknu dcerku uplne som bola stastna ked sa vratil .... alenka je taka blbucka aspon sa vyda za strnada ten s nou este zatoci a kratky mi vadi..... mlady je profik na zeny to je srandista skoda ze odchadza... 😅

claudinka ja som sa rozculovala na teho borka a jeho mamina je podarena no niekedy to prehana s tou starostlivostou no uvidime co bude dalej 😀

claudinka
autor
30. aug 2008

ladena tiez nechapem petrovo spravanie, sak predtym taky nebol.. aj ja som sa tesila, ze sa vratil a rozisiel sa s andreou.. kratky aj mne vadi, drzan jeden doterny otravny nechutny.. sa mu cudujem, ze si ju chce zobrat, ked vie, ze spala so strnadom.. ale sak kto s nim tam nespal 😀 😀
som bola uplne znechutena, ked sa vyspala stana s tym dilinom, co furt otravuje kristinu

tini
30. aug 2008

Ja som pozerala len 1.seriu na Prime, ked sa to este volalo Rodinne pouta, ale potom som sa prestahovala do zahranicia, tak uz nepozeram, ale teraz co tu citam, tak sa uz vobec neorientujem 😅 Este tam je ta medicka Eva? A jej Adam ? To bol tusim Andrein dobry brat. Nechce sa niekomu velmi strucne napisat, co sa stalo cez 2.seriu???

zuzitka
30. aug 2008

tini ... ze strucne napisat 2. seriu 😀 😀 😀

eva s adamom odisli do svajciarska a uz sa nevratili 😀
andrea sa rozviedla s Liskom, vzala si Hynka Skalu, tiez sa s nim rozviedla... postrelila ju nejaka baba, doktor Kratochvil ju operoval a zalubili sa do seba...... lenze dr.Kratochvil chodil zaroven aj s andreinou sestrou Ivankou.... takze bol zase rozchod

postupne budeme pripisovat dalsie veci..... 😀 😀

tini
30. aug 2008

jeeej, diky, parada! to ma teda spad 😀 dr.kratochvila si uz nejak nevybavujem, v 1.serii tusim nebol, tam bol okrem Lisku len ten co uvadzal na Prime vysielanie z kuchyne o vareni, uz som zabudla jeho meno 😨 . Ale ked sme pri nom, tak vam napisem 1 super prihodu 😉 ten herec mal zdrav.problemy (nepisem co, lekarske tajomstvo), ja som robila v Prahe a raz rano, po sluzbe, ma vyrusilo klopanie na dvere, tak som rozospala sla otvorit a tam stal on s kytkou 😅 splietol si poschodie a dvere.
Borek sa vola !!! ta moja pamat 😀

zuzitka
30. aug 2008

Borek - Martin Zounar 😉 .... kytku si si mala zobrat 😀

tini
30. aug 2008

Jasne, Martin Zounar 😉 ale on sa ma zlakol, ked ma uvidel, no sa nedivim, po par minutkach spanku 😀 zacal mekotat, ze kde je a zacal ma presviedcat, ze sa vsetko prestahovalo a ze on tam urcite lezal. Ale bol celkom sympos.
A ako to ide dalej?

zuzitka
30. aug 2008

dr.Kratochvil nebol v 1.serii ..... on tusim operoval aj Richarda Sykoru, Ivanin muz - mal havarku a zomrel 😖 to bola skoda..... ta ivanka tiez nema stastie na muzov ☹
potom teda mali pletky aj ivana aj andrea s tym istym muzom - kratochvilom - len o tom nevedeli 😅

dnes ma ivana velky rodinny dom, kde byva s detmi, byva tam aj kratochvil v podnajme 🙂 a maju prilezitostny sex 😀 ako kamarati 😀 😀

teraz kratochvil zbalil dalsiu pacienktku, manzelku svojho kolegu!!!! ten sa vratil z protialkohol.liecenie a chysta pomstu!! 😠

andreina dcera Kristina chodila s takym tipkom - Max sa vola - bol to taky debko, Kika donho zblaznena, len od mami pytala prachy, ukradla mame aj auto a vyburali sa..... hrozilo ze nebude chodit. potom sa s tym maxom rozisla.

tini
30. aug 2008

teda Richie takto dopadol... obcas je to na smiech, co spravia s hercami, ktorym sa uz nechce hrat.

zuzitka
30. aug 2008

jaaaaaj pockaj.......... sak Simona mrcha uz nevie ako by sa dostala k rubesovskym prachom a k majetku, teraz maju nejaky zamok alebo co v anglii - sak v 1.serii chodila s Adamom /andrein a ivanin a filipov brat/ len kvoli prachom 😠
no a ta simona nejak nafingovala svoju vlastnu havarku a smrt..... a uz neviem ako ale prisli na to, ze simona zije..... tak andrea a policia sa s nou isli stretnut a zomlela sa tam strielacka ...... a zomrel jeden policajt, ktory bol tiez vyznamny v seriali / chodil s helenou lacinovou/ ..... no a tak sa dostala simona do vazenie 😀

tini
30. aug 2008

Zuzitka, ja sa nateraz lucim, krpec vstal, ale este mozes pisat, je to zaujimave 😉 diky

zuzitka
30. aug 2008

..... ak pisem nezrozumitelne alebo nejake hovadiny, prosim, nech ma niekto opravi a doplni 😀 😅 😅 😅

tribitka
30. aug 2008

milujem tento seriál, drahý ho neznáša, preto začal chodiť v utorok a vo štvrtok na squash..... 😀

zuzitka
30. aug 2008

tiez musim koncit, cestujeme dnes k nasim... idem balit 😀

vidime sa v utorok 😉 😉

claudinka
autor
30. aug 2008

zuzitka aspon sa aj ja poucim, co bolo ine v prvej serii 🙂 v utorok sa vidime 😉

tribitka 😀 😀 tak super, ze si nasiel nahradny program.. aspon robi nieco pre seba 😠