VKV - Veľmi krehké vzťahy. Nájdem podobné závisláčky?

claudinka
30. aug 2008

Ahojte babulky.. tento serial uplne milujem, v utorok nam zacina III. seria 😀 😀 prvu som sice presvihla, zacala som pozeravat az druhu, ale odputat sa utorky a stvrtky ma od telky nemoze nikto.. este stastie, ze teraz vymysleli ten archiv na stream.cz, ked nahodou nestihnem si pozriet, mozem si to na nete kuknut.. najdem podobne zavislacky? 😀 😀 😀

claudinka
autor
26. mar 2009

no otras otras... musim si este kuknut zaver, to som tusim zaspala.. ale som zvedava, co chce teraz robit Olin s vinarnou..

miska001
26. mar 2009

karasek bude mat asi hlavu v smutku ☹ andrea ho pomotala len aby dostal filipa von 😀

zuzitka
26. mar 2009

no neviem, kde odlozia andreu 😀

to co bolo s tou tetou strnadovou? ... ze prepad banky ... a jaka hovadina sa z toho vyklula 😝

co to pisete??? andrea sa chce zbavit karaska jakoubka? 😕

zuzitka
26. mar 2009

ha! andrea nechce pustit honzu nazad do firmy 😠 tak asi nastupi hynek ...

jevel
26. mar 2009

ahojte

no vyzerá to tak , že sa ho už chce zbaviť 😒

zuzitka
26. mar 2009

je to mrcha 😠

bibianna
26. mar 2009

ani ja ju netnášam, ju aj Simonu, od začiatku. A ten Karásek taký milý, dobrý chlapec a ona ho takto oblbne.

zuzitka
26. mar 2009

ale vsetci mu to hovorili, ze ho vyuzije a odkopne ... ale slepa laska, co uz 😒

bibianna
26. mar 2009

Len nech nepotratí tá Marcelka

jevel
26. mar 2009

najlepšieho zmrda tam hrá Max 😀

bibianna
26. mar 2009

to hej, to je riadny debil

womenne
27. mar 2009

No teda to bol koniec sakriš ☹ len dufam že filip nezačne kvoli tomu zase chlastat,tiež mu to nemusel Liška tak drsne povedat aj ked ma vtom prsty 🤐
No Andrea sa vyfarbuje ale som zvedava ako sa zachova mlady tym čo vyhlasil no zaujimave 😀 a čo myslite zomrie Daniela alebo ne????

claudinka
autor
27. mar 2009

presne, len nech nepotrati, to ma nasere 😠 😠
a Max by si zasluzil eeejha

Daniela? sa mi dnes snivalo, ze sme boli styri tehulky spolu a isli rodit a bola tam aj ona so mnou 😀 😀

bibianna
27. mar 2009
claudinka
autor
28. mar 2009

jj vieme pozname 😉 😉

emogeon
28. mar 2009

jevel to je dobre slovo zmrd 😀 tiez pouzivam
ale k teme lepsi ako kratky ? tak sa vola revai ze jo ?

claudinka
autor
29. mar 2009

hej hej Jan Revai 😅

claudinka
autor
1. apr 2009

ta andrea je inaaa mrcha 😀 😀

womenne
1. apr 2009

Aj mi je luto mladeho ako sa do nej zamiloval a teraz pochopil... ☹ Ivanka sa pekne snaži o sviečkovu 😀 mi pripomina mna ked som ju robila prvy krat 😝

claudinka
autor
1. apr 2009

ja som ju pre istotu este nerobila 😀

zuzitka
1. apr 2009

svieckovu ani ja 😅 😅

ten petr je dobry debilko ... ze sa mu ma anna omluvit ..... a za co? ze on chodi s tou barou na obedy ajked nemusi, ze na nu kuka jak na svaty obrazok .... ??? 😠 on je divny ....

a bolo dobre, jak sa teticka bavila s ludvickem o svadbe a ako je polka domu tetickina a alenka mohla puknut pri tom stole 😀 😀 😀

womenne
3. apr 2009

ako o čo ide Petrovi enchapem ako sa hrozne staval proi podvadzaniu a zrazu zmenil nazor???no jasne ved to bude zjeho strany tak to asi smie,hrozne sa mi zhnusil 🙄 chuda Anča.
hi Ivanka minie majland ak bude stale nakupovat v reštauracii som zvedava či spolu ostanu ked tam robi šarapatu ich starka 😀 a som zvedava na Maxa 😨

zuzitka
3. apr 2009

... kratkeho vcera dobre dostali .... 1 apriiiil 😀

ladena
7. apr 2009

idiot kratky ....ze omluvu a pokarhanie strasny clovek 😠 .........nechape srandu 😀
a strnadek by mohol pravdu konecne povedat......

oskar este bude cumiet........marcelka s nim urobi poriadky ......dufam 😀 😀
boze ta ich babka este da zabrat ivanke....... 😒

zuzitka
7. apr 2009

nooo ... už to je vonku, že sviečková bola z reštaurácie 😨

claudinka
autor
8. apr 2009

tak tak som zvedava, ci jej to povie alebo ju bude chciet nejako nachytat a da jej nieco ine navarit..
a na tom Kratkom som sa rehotala uuuplne, jaku kovbojku z toho robil, uplne penil 😀 😀
no neviem, ci sa Oskar da, svinucha to je

womenne
10. apr 2009

Baby to čo spravil Peter???? 🙄 🙄 🙄 to je ale .....mohol by už odtial vypadnut lebo ma štve 🤐 chuda Anička nanho čakala a aka kočka bola.Myslim že scenaristky to už prehanaju mohli by nechat aspon jednu štastnu rodinku však?????
Chuda Marci som myslela že to vydrži a konečne budu štastny 😔
Už sa to zamotava až priliž,a aneako zabudli na Simonu s tym vyšetrovanim že???Bořek by sa mal konečne spametat je naivny jak...

claudinka
autor
10. apr 2009

tak s tou Marci ma tiez dostali.. sice som to cakala, ale aj tak je to skoda..
a jak sa s nim Simona bavila, ze daj prachy, jaaaj taka facka by jej letela 😀 kazdy normalny muz by ju len za tieto reci poslal kade lahsie.. a ten Peter uz nemam slov.. nakoniec skonci naozaj s tou Strnadovou dilino

bibianna
15. apr 2009

chudák Krátky až mi ho prišlo ľúto pri tom žartíku, ako sa tešil

zuzitka
16. apr 2009

je ti luto kratkeho? 😕 😕 ten si to zasluzi 😝

chudinka marcelka 😢

konecne sa olin pochlapil a vrazil oskarovi 😎 😎 😎

kristinka uz by fakt mohla maxa poslat do prdele... sak to co, ze ju napadol vo vlastnom dome, debil jeden 😠

a petr ... ten nech mi zmizne z oci, lebo dostane takuuu facku 😠