Vložky do podprsenky. Ktoré sú naj?

nunus11
17. apr 2009

Aké máte skúsenosti s vložkami do podprsenky? Ktoré sú podľa vás najlepšie. Viem, že každej vyhovuje niečo iné, ale chcela by som mať nejaký prehľad.

nikollette
17. apr 2009

Ahoj..
No ja som vyskusala Fixies, dalej este jedny, na ktory nazov neviem prist, si v takej tmavomodrej krabici, a este Avent vložky.. no najlepsie su podla mna Avet.. tie pouzivam.. ale v podstate medzi tymi Avnet a Fixies neni ani rozdiel, aj Fixies su super.. len tie v tom tmovomdorom baleni, boli onicom.. tenke,a takk.. 🙂

veronika81
17. apr 2009

ja som mala najprv Chicco, ale sú dosť veľké a pri trošku obtiahnutejšom tričku to vyzeralo dosť neforemne 😝 a sú podľa mňa aj zbytočne drahé. Teraz používam Babylove z DM, vyhovujú mi.

cessy
17. apr 2009

ahoj nunus11
ja pouzivam chicco uz 8 mesiacov...mala som vseliake znacky, ale tieto mi najviac vyhovovali, lebo ked ti bude tiect mliecko ako mne, tak jedine tieto a aventove maju ochrannu vlozku proti preteceniu, taku jemnu foliu...tie lecne to nemaju tesco, johnsson, fixies....pretekaju ☹ .....ja som vyskusala asi vsetky....

cessy
17. apr 2009

su sice velke ale ked ich treba, tak co uz..... ☹

kacenqa
17. apr 2009

nunus ja som tiez poskusala vsetky mozne aj nemozne a najlepsie boli avent a johnsons, mozno dokonca johnsons boli este lepsie ako avent (a urcite lacnejsie o cca 25-30 korun, co je vzhladom na spotrebu celkom dsot)

fixies pretiekli, DM pretiekli, aj chicco..tie johnsons a aventky maju tu vonkajsiu vrstvu taku akoby igelitovu alebo ako to nazvat, ze nech boli napite tak, ze som z nich mlieko mohla zmykat, na tricku to nebolo badat vobec. nosila som ich asi 8 mesiacov

denduska
17. apr 2009

nunus, tak ja som si pri mojej spotrebe kupila tie pratelne latkove Farlin...to boli take tensie....a potom som dostala Avent..od muzika 😵 drahe jak fras...ale kedze som ich uz milionkrat prala, tak sa mi to vratilo, teraz ich pouzivam len kedy tedy.

cessy
17. apr 2009

kacenqa chicco ti pretiekli???no ja by som pri tom ako mi mliecko tecie mohla prikrmovat este jedno dieta a veru chicco mi nepretiekli...ved tie pretiect ani nemozu....ved tam sa ta tekutina, teda mliecko meni na gel....nechapem ako ti mohli pretiect 😕 😕 😕 ale stat sa moze vselico 😉 😉 😉

z tych lacnych tamponov mi ostavali na bradavkach take chlpky, ako vata....sice som sa pred kojenim umyvala, ale to mi vadilo 🙄

cessy
17. apr 2009

denduska ja mam teda spotrebu riadnu, ale bojim sa ze by mi tie pratelne, latkove 😕 pretiekli

veronika81
17. apr 2009

cessy, možno máš väčšie prsia a lepšie ti sadnú 😉 Čo sa týka savosti, tak tie chicco mi vyhovovali, ale veľkosťou nie.. A Babylove mi zatiaľ nepretiekli.

denduska
17. apr 2009

cessy, vies co, uplne na zaciatku, ak som ich tam mala dlhsie alebo nedobre vlozene, tak obcas po okraji trosku pretiekli...ale ved aj tak som bola vlastne len doma...a potom uz sa mi to nestalo..teda aspon si nepamatam 🙂

cessy
17. apr 2009

veroni aj tie z dm maju tu nepriepustnu vlozku??tie som este nemala...pouzivam uz len chicco, ale brala by som lacnejsie...

zoeno.1
17. apr 2009

ja som pouzivala Fixies,mne uplne stacili,minula som len jeden balik 😅 a na noc som si najprv nedavala nic a potom som si vzdy chodila prezliekat pyzamo 😀 tak potom som si davala latkovu plienku cez prsia a to mi vyhovovalo 😉

janzi
17. apr 2009

ja som na zaciatku pouzivala bavlnenu plienku v podprsenke, za den som ich vypotrebovla vela a dali sa zmykat, ale casom sa mi tvorba mliecka upravila, a teraz pouzivam tescove tampony, mala som fixix ale tie mi pripadali strasne hrube a neforemne a na zaciatku Campol, ale pravdu povediac tie tescove som zvyknuta a su aj za rozumnu cenu..

skrecok
17. apr 2009

Ahojte,
ja som na zaciatku pouzivala Avent vlozky do podprsenky, potom som mala Nuk, Johnson´s a Tesco. Tesco vlozky mi hned uplne pretiekli a smrdeli 😠 , boli najhorsie z tych znaciek.
Najlepsie sa mi osvedcili prave Johnson´s, nestalo sa mi ani raz ze by mi pretiekli. Este som nemala Chicco a Fixies, mozno tie skusim neskor. Bez vlozky do podprsenky ani krok. 😅

zitaje
17. apr 2009

Ja som pouzivala babylove z DM, a mam este take pratelne, ale tie mi pretekaju. Teraz uz ich pouzivam iba vynimocne, uz mi ´mlieko moc netecie.
Mala som aj Tesco, tie boli hnusne, tenke, chlpate a pretiekli hned. Take tie drahe z lekarne som nikdy neskusala, tie DM boli pre mne ok. Spociatku ked som mala velku spotrebu (hlavne pri prvom babatku) som pouzivala latkove plienky - velku plienku rozstrihnutu na 4 casti, a kazdu cast poskladanu na 9, to bol akurat rozmer do podprdy. Ale to samozrejme vylucne na doma, ked ma nik nevidel. 😀 Mne vytekalo aj medzi kojeniami.

ela23
17. apr 2009

Ahojte,ja som pouzivala tiez babylove z DM a bola som spokojna,tie z tesca boli na nic ,pretekali.Fixies som mala tiez,boli fajn ,ale v tom case najlacnejsie boli prave z DM.

mywiel
17. apr 2009

Mne boli najprijemnejsie Flawa boli najjemnejsie a ked nasiakli tak netvrdli. 😉

vinifera
17. apr 2009

Ahojte. Ja som momentálne v testovacej fáze.
Určite nie od A vata. Chlpaté - tenké - pretekali.
Celkom fajn Fixies - len mám dojem, že rýchlo smrdia.
Chicco sú fajn ale sú fakt neforemné... A drahé .....
Johnson sa mi zatiaľ páčia najviac. Nepretekajú a sú aj slušne tvarované. A cena sa dá tiež po rozdýchať - teda pokiaľ mamina nežije iba z materskej (no ale vtedy sa asi nedá rozdýchať nič)

nikollette
17. apr 2009

Ja vravim avent..
a ako vinifera pise, urcite nie od A vata.. t boli fakt onicom...

lusilia
17. apr 2009

No ja pouzivam johnson a som spokojna, mala som aj avent, ale myslim, ze zbytocne drahe a tesco boli uplne zle...

sarianah
17. apr 2009

..ja som uz tiez vyskusala asi vsetky, teda okrem Tesco..
Najviac som spokojna s MAM loves me - tenucke, lahucke, priedusne, dobre save, takmer neviditelne pod oblecenim, na nosenie prijemne, ani ich necitit..
Pred tym som pouzivala Fixies - tie su tiez dobre, len su dost hrube a velmi ich vidiet pod oblecenim..
Najhorsie pre mna boli asi Canpol Babies - hrube, nepriedusne, rychlo smrdia, hrozne vlhko na prsniku a skrabali, rezali ma tie ich zle opracovane okraje..

standu
18. apr 2009

Johnsons- prilis hrube, fixies tiez, avata nesaju, tesco o nicom. mne sa najviac pacili NUK, tenucke ako intimka, makkucke, prijemne...mliecko sa zbieralo podobne ako pri johnsons do gelu a nikdy mi neprevlhli, ani v noci nepretiekliako vsetky spominane.. urcite NUk

nunus11
autor
18. apr 2009

Ďakujem Vám všetkým za odpoveď. Najlepšie bude, ak si kupim aj také aj také a budem ich používať podľa toho, kde idem alebo či som doma. Pri prvom som mala len plienku, ale to bolo už dávno a hlavne som mala všetko schované pod bundou. Teraz v lete to bude o inom, musím sa na to prichystať. Ale všetko závisí od toho, koľko toho mliečka bude, v prvom prípade to nebolo nič moc, alebo aspoň nie dlho. Nekojila som ani 3 mesiace.

katuskapd
18. apr 2009

ja som pouzivala johnson, a bola som maximalne spokojna.dali sa aj fixies inak zavisi aj od velkosti prs ako ti sadnu tie vlozky

mami.sk
18. apr 2009

ja pouzivam Babylove z DM a vyhovuju mi najviac 😉
skusala som aj Avent aj Chicco 😉

amatula
18. apr 2009

ahoj
tak ja som vyskusala viacere,,ale naj pre mna boli tesco! 😅 asi si niekto povie ze lacne,ale mne sa zdali najlepsie
a pri tej spotrebe bola nakoniec aj cena vyhodou 😉

s.i.m.k.a1
20. apr 2009

ahojte, ja som bola spokojna s johnon´s a fixies.. najhorsie boli tie tesco, tie nenormalne smrdeli 😠 teraz som si kupila tie z DM tak uvidime.

jaja64
20. apr 2009

Ahojte,
ja tiež používam z DM, a vyhovujú mi, a chcem sa popri tom spýtať, ako dlho ich požívate, ja kojím 9 mesiacov, a stále ich potrebujem, pretože ked malý papká z jedného tak z druhého mi začne kvapkať mliečko.

petruci6
20. apr 2009

babylove DM mi vyhovuju a su aj cenovo prijatelne 😉

mizulienka
20. apr 2009

jaja aj mne zacne tiect mlieko, len co maly zacne pit z druheho prsnika 🙂 a tiez, ked place citim tlaky v prsiach, to sa mi uz tvori mlieko a pomalicky kvapka...ja pouzivam fixies, lebo tu u nas v lekarni maju iba tie, ale urcite vyskusam z DM a johnson's...mam tiez vela mlieka, chvalabohu, a fixies mi velakrat pretiekli...na kazdom tricku mliekovy znak 😵