Vložky Winalite. Skúsenosti?

chulieta
13. okt 2009

ahojte, vyskúšali ste už niekto tieto nové vložky? chcela by som vedieť aké sú vaše skúsenosti, rozmýšlam že by som ich ja používala aspoň občas, akoby neakú kúru priebežne. ďakujem za každé info.

ikke
26. okt 2009

duja • 24. okt 2009 o 21:09
ahojte baby, asi pred mesiacom som sa dozvedela o novinke na slovenskom trhu, vlozkach winalite..Aj som si ich oskusala a som s nimi nad mieru spokojna, chcela by som sa spytat ake mate skusenosti s tymito vlozkami, ak ich poznate..Zalozila som new temu, dufam, ze taka este neexistuje 🙂))

duja • 24. okt 2009 o 22:23
Haallooo nepoznate to ? ci som vazne jedina, co ich vyskusala?

leniciatko
26. okt 2009

počula,nevyskúšala.

duja
26. okt 2009

ikke dakujem za navedenie 🙂, prepac, nevsimla som si, ze ta tema uz existuje 🙂

duja
26. okt 2009

ahojky baby tak ja som ich mala tu cest vyskusat 🙂. Musim povedat, ze sa to neda porovnat s normalnymi vlozkami..Sice nie su take idealne ako sa popisuju, no aj tak som s nimi nad mieru spokojna..teraz tento mesiac som sa rozhodla prevencne behat s intimkami 🙂

erika174
9. dec 2009

ja som ich vyskusala prvy krat pred dvoma mesiacmi a som s nimi nadmieru spokojna. najskor som tomu moc neverila, ale fakt som mala mensie bolesti..inokedy si vzdy v prve dni musim dat dve tabletky, teraz som to prezila aj bez nich. objednavam si ich cez internet na tejto stranke: winaliteslovensko
teraz tam maju super akciu, k nakupu nad 20 EUR som dostala test na samovysetrenie a este aj CD-cko kde bola cela prezentacia vloziek. rozmyslala som aj nad registraciou, ale zatial este pockam...je to dost penazi naraz, som zrovna na materskej tak kazde euro dvakrat obratim dokedy ho pustim z ruky

duja
12. dec 2009

Ja som sa i zaregistrovala 🙂).A uz ich nepotrbebujem 🙂 relativne povedane.. Lebo som otehotnela ale v kazdom pripade po prvom trimestri pokracujem v pouzivani intimiek 🙂

v555
13. dec 2009

ahojte,tak ja som ich vyskušala tiež a možem vam povedat už nikdy viac.Dostala som po par dnoch taku mykozu čo ja som v živote nemala.Prezradila som sa v praci a čo bolo zaujimave kolegyne čo ich vyskušali tak aj oni mali problemy presne ako ja.Takže to je moja vlastna skusenost,ale ja vas nechcem odradzat,niekomu to pomože niekomu nie.Ja som z tych čo ma negativne skusenosti.