Vnímam ho ako decko. Nebaví ma sex s partnerom

lili456
10. aug 2009

poterbujem radu.zijem s partnerom uz 6 rokov a vobec ma nebavi sex.
myslim si ze je to tym ze stale mazname a rozpravame sa ako deti.a problem podla mna v tom
ze ho podvedome vnimam ako decko.som z toho zufala.krachuje nam vztah

expertka8
10. aug 2009

...lili...ako to vyzera pri komunikacii...ked sa dospeli hraju na deti??? 😅

kili
10. aug 2009

zmeniť chlapa 😕 😅 😉 😀

lili456
autor
10. aug 2009

ako ti ti vysvetlim,proste zdrobneninky.povedala som mu to nech to nerobi.ale ja uz mam nejaky blok
a vobec ma nevzrusuje.

expertka8
10. aug 2009

...lili...ste mangelia???..mate deti???....hm...dolezite fakty na to...aby som uprednostnila moj "sex"....

lienka55
10. aug 2009

ked to nefunguje tak to treba ukoncit,na co to silit? 😉

bambusko
10. aug 2009

lili, a doteraz ti to nevadilo?

murinka
10. aug 2009

podla mna ste zreli na rozchod a ak ste manzelia tak na vaaaaaaaaaaaaaaaaznu debatu-rozvodom by som to neriesila.a ozaj ako bambusko pisala doteraz ti to nevadilo? 😕

lili456
autor
10. aug 2009

nejsme manzelia,nemame deti.vadilo mi to aj doteraz ale tak strasne ho milujem ze mi to nepripadalo
take dolezite.cim starnem tak si to zacinam uvedomovat,ze ten sex vo vztahu je fakt dolezity.sme spolu 7 rokov
je mi to hrozne luto

sasiki
10. aug 2009

možno by to chcelo zmenu....svatbu, dieťa, rozchod.........zmenu. 6 rokov s jedným chlapom, len tak vedľa seba kráčať.......a nič by asi aj mňa omrzelo. A čo sa sexu týka, so žiadnym to nemusí byť 150 rokov ružové, že 😅 možno je to len také obdobie...

titkovamiriam
10. aug 2009

😅 😅 😅 poznam dievca po 7 rokoch rozisli no mam koleginu co sa po 7 rokoch vzali 😀 ,Tazko radit no ked sex nebavi uz teraz ,tak asi vymena partnera 😲

bellada
10. aug 2009

lili a uz ste sa o tom otvorene rozpravali? povedla si mu, ze ta sex s nim az tak neberie, ze to chce nejaku zmenu? vztah v ktorom viazne komunikacia, je skor ci neskor odsudeny na zanik a ani super sex mu nepomoze 😉

krasuliak
10. aug 2009

a to je stale iba o sexe? 😅 😅

jaron
10. aug 2009

Bellada má pravdu. Chce to komunikáciu, úprimnú, otvorenú i láskavú.

Problém v sexe je takmer na 99 % problém v komunikácii a ochote urobiť to, čo sa páči tomu druhému. To je problém vzťahu a nie sexu samotného.

Keď vymeníš partnera, pravdepodobne sa to v sexe zlepší, ale po 8 rokoch budeš možno zase tam, kde si teraz, pretože na začiatku žijeme viac zo zaľúbenia, z emocionálneho vzplanutia a tak, po čase je však partner (manžel) už trochu ošúchaný (nielen v sexe 🙂 ) a vzťah si vyžaduje skutočný rast v láske, komunikácii, zrelosti, obetavosti... pre toho druhého, alebo začať odznova s niekym iným a tak dookola.

briketa
10. aug 2009

Podla mna je sex vo vztahu mimoriadne dolezity a ked to nefunguje, urcite by som nerozmyslala nad manzelstvom.
Jaron, pre mna je aj po desiatich, ci dvadsiatich rokoch dolezita intimita. Mimoriadne dolezita, pretoze to je prave to, co dava tomu manzelstvu ceresnicku na torte. Pretoze dennodenne problemy a rutina, to pride s kazdym. Ale ked mas prave s tym Tvojim vyborny sexualny zivot, to bude vzdy okorenovat vztah. Aspon u nas to tak je a to ja som tridsiatnicka a manzel styridsiatnik. A ja sa tesim aj na sex na dochodku 😎 ked nebudeme musiet vstavat do prace a budeme si uzivat kedy sa nam zachce 🙂.

bambi09
10. aug 2009

len kde je zakladateľka???či si zas niekto nerobí prču,deti majú prázdniny,nudia sa..... 😀 😀 😀

jaron
11. aug 2009

Briketka, nepísal som a ani nemyslel, že by po 10 - 20 atď. rokoch nebola v manželstve dôležitá intimita a sex, samozrejme, že sú dôležité.

sasiki
11. aug 2009

sú dôležité, ale nie najdôležitejšie, napr. keď žena v tehotenstve (rizikovom) nemôže, tiež nie je správne, aby si chlap hladal inú, aby mal sex. Možno majú len také obdobie. Treba aj komunikovať, partnerstvo sa neotužuje len sexom, aj keď dôležitý je.
bambi, deti tu vedia napísať väčšie hovadiny 😅

fatimuska
11. aug 2009

aj mi sa stále maznáme..a nepripadá mi ako decko🙂

monika131
11. aug 2009

lili - treba hlavne komunikovať. Povedať priateľovi čo ti v sexe vyhovuje a čo ti vadí.
My sa s manželom poznáme už 9 rokov, a zatiaľ sme problém so sexom nemali, pretože sa o všetkom rozprávame. Nemáme pred sebou žiadne tajnosti.
tiež sa občas pomaznáme a tiež mi to nepríde detské. Niekedy sa k sebe pri telke túlime tak, ako to bolo hneď na začiatku.
A naozaj by ste sa mali porozprávať, keď ho miluješ a nechceš sa s ním rozísť, treba dať veci okolo sexu do poriadku, lebo podľa mňa dobrý sex je pre dobre fungujúci vzťah veľmi dôležitý. 🙂

bambi09
11. aug 2009

sasiki,keď myslíš... 😕 ja len že tu včera v podozrivo krátkom čase pribudli dve nové "duchaplné" témy,jedna 15:08 a druhá 15:09 😕 😕 😕
ale kľudne diskutujte... 😝

sasiki
11. aug 2009

bambi nemyslím, hádam 😀 čo ja viem, kto sa skrýva pod nickom? 😉 ja prázdniny nemám, ale tiež sa aj s deťmi nudíme 🙂

emilyz
11. aug 2009

ja by som sa zamyslela nad tym, preco sa spolu rozpravate ako deti a preco ho vnimas ako dieta? Nie je to Tvojou tuzbou mat deti, prip. vasou tuzbou mat deti? niekoho si pritulit, pomaznat? no a tato potreba sa momentalne "vybija" na partnerovi?
mozno keby ste videli, ze vasa laska plodi nejake potomstvo, tak aj na sex by si sa pozerala inac. ak sa nezadari, mozete skusit aj adopciu. kazdopadne ten vztah potrebuje posunut do inej roviny.

bambi09
11. aug 2009

sasiky,založ tému 😀 😀 😀

frisbee
11. aug 2009

bambi,si sa stratila,taká téma v tak vysokom veku 😀 😀 😀 😀

bambi09
11. aug 2009

fris,ja len že to tu už bolo,asi má nejaké dievča psychický problém alebo sa dobre baví a ktovie,odkiaľ tie fotky berie a píše si aj sama so sebou 😀
každý týždeň minimálne 2 témy o sexe sem hodí,chúďa moje,asi sa nemá s kým porozprávať,alebo poradiť,ja už na také neskočííím 😀 😀 🤐

frisbee
11. aug 2009

no ešte by sa partner mohol vyjadriť 😉

bambi09
11. aug 2009

alebo aspoň zakladateľka 😠 😠 😠 zas je v lufte a zajtra dá novú tému Nedostatočná vlhkosť-nie na stavbe 😠 😒 ale pome "domov",tu nás aj tak vymažú 😝 😝 😝

jalao
11. aug 2009

bambi ! hybaj domov!!!! 😀 😀 😀

bambi09
11. aug 2009

idem 😀 😀 😀 tu už nepáchnem,nemám čo dodať 😔

bambi09
11. aug 2009

tak predsa ešte musím,sasiki,prepáč,som Ti zle napísala nick,sorry 😉