Vnímam ho ako decko. Nebaví ma sex s partnerom

lili456
10. aug 2009

poterbujem radu.zijem s partnerom uz 6 rokov a vobec ma nebavi sex.
myslim si ze je to tym ze stale mazname a rozpravame sa ako deti.a problem podla mna v tom
ze ho podvedome vnimam ako decko.som z toho zufala.krachuje nam vztah

miti
11. aug 2009

mna len zaujali mnohe z vas, ze odporucate manzelstvo prip. deti do niecoho co nefunguje. Nemyslim, ze to je riesenie 😖

lidka61
13. aug 2009

tak som naspat.dakujem vam za tolko prispevkov,ktore mi aj nieco dali aj vyvratili.
a cenim si aj pritomnost a odpovede chlapov.ale najviac ma stotoznuje vyadrenie brikety-uplna pravda.
a urcite moj problem neni v tom ze tuzim po dietati a preto sa maznam s partnerom.poterbujem skor ochrancu a stisk muza.co dodat.dajte baby nove nazory zatial cauuuuuuuu

sasiki
13. aug 2009

lidka to si musíte vyriešiť len vy dvaja 😉 my vás nepoznáme, nežijeme s vami, nespávame s vami 😀 takže komunikujte a tak prídete na to, či má alebo nemá vzťah zmysel 😉

bibula
13. aug 2009

skuste sa k sebe aspon hodinu denne chovat ako dochodcovia-bavte sa o chorobach,peniazoch,imaginarnych vnucatach a pood.

bashka
13. aug 2009

lidka a lili su jeden clovek, ci mam ja v tom bordel... 😕 nedavno som citala sex pred 50kou od lidky 😉

eyya
13. aug 2009

ahojte, vie mi niekto povedat ci je vhodny sex po odteceny hlienovej zatky? osobne si myslim ze nie ale chcem poznat aj nazor inych...diky

sasiki
13. aug 2009

tak to držíme palce, nech je pôrod rýchly a bábätko zdravé až to príde 😉 😀

bambi09
14. aug 2009

bashka,Ty máš postreh,takto to dopadne,keď jedna osoba má XY nickov a potom sa do toho sama zamotáááááá,hahaha 😀 😀 😀 😀
eyya,ja som pred pôrodom na také niečo ani nepomyslela,ale ak hej,tak si to užite a nech Ti malé potom nevynadá 😀 😀 😀 ale nie,to je indi-vindi,ak sa na to cítiš... 😉
ale asi si už aj po aj po,dúfam,že malinké je v poriadku a aj Ty 🙂 😉

frisbee
14. aug 2009

bambi..v sexe pred 50 mala 2 roky nezvestného partnera..

bambi09
14. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😝 ale má fantáziu,to treba uznať 😀 😀

jalao
14. aug 2009

mne ked odisla hlienova zatka, tak som myslela na 100 inych veci, ale na sexe veru nie 😀 za par hodin bolo babatko v mojom naruci 😉 😉

lili456
autor
14. aug 2009

k tomu sexu:mi mame s partnerom teraz dost krizu lebo po rokoch som mu povedala
ze cely cas ma to nebavi a ak sa to nevyriesi tak sa s nim rozidem.je to dost dolezite.
je to odo mna svinstvo-ze po rokoch to zrazu idem riesit rozchodom.
doteraz mi to az take dolezite neprislo a zrazu mam chut spoznvat aj nieco ine.
s inym chlapom ma to bavilo a napriek tomu som sa vratilo ktomuto co sme spolu 7 rokov lebo ked som ho videla
s iniu babou tak som to nezniesla apovedala som si ze bude iba moj.prisla som nato,ze neviem co chcem.

martinaaa123
14. aug 2009

baby poradte mi preco voebc nemam chut na sex a nejsom ani vlhka aj ked mam chalana?hmje chyba vo mne alebo ze ma nepritahuje?

martinaaa123
14. aug 2009

alebo to moze byt tym ze mam este menej rokov a nevemco je poriadny ssex?D

sasiki
14. aug 2009

martinaaa, možno tým čím píšeš, tým že sa straaaaaašne cez prázdninky nudíš a tvojim slovníkom 😉

martinaaa123
14. aug 2009

hm ja nevem..lebo je to moj prvy chalan este som s inym nespala a mam na to aj chut ale proste som sucha nejsom moc vlhka jak keby ze som frigind anevete mi pomoooct?

bambi09
14. aug 2009

ja len či Ta baví písať si sama so sebou,vždy pod iným nickom-schyzofrénia jak svináááá,bacha na to 😀 😀 😀

bambi09
14. aug 2009

pardon-schizofrénia 😀 😀 😀

lidka61
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambi09
17. aug 2009

lidka,nevšimla som si ,ale dík za Tvoju psychoanalýzu,neboj už sem nepáchnem,ani do iných "Tvojich" tém 😀 😀 😝 bav sa moja 😀 😅

lidka61
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dragonheart
7. sep 2019

@lili456 Pri tebe sa citi fantasticky, citi, že može všetko, otvoril sa ti, preto sa chova prirodzene. A preto ho opust, nech ostane sam, to ludia maju vo zvyku. “ Chod a natlač do seba, daco nech si štastná. “ Prajem ti, aby ta opustil on.