Voda, ktorú odparí zvlhčovať, skončí na zemi

daniela1977
19. nov 2006

No baby mam doma zvlhcovac vzduchu od solaku pana pina v tvare tucniaka.Zapinam ho vecer na take 3-4 hod.Mavam ho polozeny na stolicke lebo inde ho mat nemozem.Da sa regulovat intenzita pary ale na zemi mam povoden.Ta para mi pada na zem a musim mat podlozeny uterak pretoze kolko vody dam odpari tolko mam na zemi. Ma niekto skusenosti s podobnym pripadom uz som poriadne obanovala ze ho mam. 😒

gaboca
9. jan 2007

dakujem vám 🙂

emjee
19. okt 2007

anetka 1d, 26tt Dnes o 14:27
ahojte, maly mal laryngitidu, tak sme kupili do izbicky zvhlcovac vzduchu. Mate niekto skusenosti s vlhcovacom, nastavite to detom na celu noc a na kolko % vlhkosti?

bubca 2d Dnes o 14:58
ahoj,aj náš Davidko trpí na laryngitídové záchvaty,prvý dostal ako 9-mesačný.Zvlhčovač sme kúpili a keď začal "štekať",tak sme ho nechávali ísť celú noc na maximum,keď bol v pohode,zvlhčovač išiel na polovicu...presné čísla si napamätám,ale pomáhalo to.Inak,akonáhle máš dojem,že sa laryngitída začína prejavovať,doporučujem Calciový sirup,otvoriť okno a minimálne kúriť v miestnosti,kde spinká... a ako poistku,popros doktorku,aby vám predpísala Rectodelt čípky,ale tie treba používať veľmi opatrne a len vtedy,keď sa záchvat rozbehne...a ešte jedna vec k tomu zvlhčovaču,jediné negatívum je to,že sme za tú dobu totálne odpálili nábytok v spálni,tá para robí svoje 😝
a hlavu hore,čím bude drobec väčší,tým ľahšie tie záchvaty ustojíte,pretože ako rastie,zväčšuje sa aj hrtan 😉

janetka 1d, 26tt Dnes o 15:28
bubca: dik, tie cipky mame doma, jeden sme mu vtedy dali.. a zabral, potom sa to uz nezopakovalo. No to si viem predstavit co narobi para.. jakubko sa teraz zobudi, a ak nejde para, tak spusti plac, ze kde je para??

bubca
20. okt 2007

janetka1d:jej,to je zlaté 😵 a ešte k tej pare,ak ti môžem poradiť,nepoužívajte ten zvlhčovač stále,pretože inak si naozaj zlikvidujete nábytok,o stenách ani nehovoriac ☹ treba sa naučiť regulovať radiátor tak,aby v miestnosti,kde Jakubko spinká nebolo prekúrené,často vetrať a zvlhčovač zapnúť až vtedy,keď máš pocit,že začína "štekať"...to poznáš...my sme zvlhčovač zapínali prakticky stále,lebo sme mali strach,aby sa znova laryngitída neobjavila a teraz pri pohľade na našu spálňu len horko zaplačem ☹ a ešte k tomu calciovému sirupu,naozaj pomáha,tak sa spýtaj lekárky a maj ho vždy doma pre prípad núdze,mne sa to osvedčilo 😉

maca793
20. okt 2007

ahooj ja zvlhčovač nemám, ale zato poriadne vlhko v byte od prádla, ktoré tam musím sušiť, nakoško nemám balkón. 😝
ale pleseň žiadna 😵
cez deň vetrám, aby sa steny vysušili 🤐

bubca
20. okt 2007

maca:aj my sme vetrali,ale nakoľko zvlhčovač išiel každú noc,počas veľmi dlhej doby a na plný výkon,nábytok so stenami to zkrátka odniesli 😝 ☹

maca793
20. okt 2007

mne sa tiež parili steny, ale zatiaľ nevidím nijaké plesne 😀
možno časom ešte je dlhá zima a bude aj dosť chladná 😝

bubca
20. okt 2007

maca:tak to je super,to buď rada,my máme v rohu spálne pleseň ako hrom 😝 a nič na ňu nezaberá,asi budeme musieť oškrabať malovku až na panel,ten pretrieť protiplesňovým prípravkom a znovu spraviť omietku a namalovať...a o nábytku ani nehovorím,škoda reči,zase na druhej strane,zvlhčovač Davidkovi veľmi pomáhal,takže ak bude treba,ochotne ho zapnem zas 😉
ako sa ti darí?toto nie je správna téma,ale ako ti dopadli tie testy DNA?a čo detičky,zvládaš to?

maca793
20. okt 2007

DNA je na nulovom dobe, už spíšem aj na súd aby to popohnali, lebo takto to nejde, aby som sa ja zdrela pre peniaze na malú. 😢
zvládať to zvládam, aj keď ma niekedy pochytia poriadne nervy ale ináč sa mám fajn, len škoda, že doma net nemám 😢

bubca
20. okt 2007

to ma mrzí,len sa sťažuj,keď chcú niečo úrady po nás,musíme promptne reagovať,ale keď majú oni niečo urobiť,ťahá sa to do nekonečna...tak držím palce,aby to bolo čo najskôr a mohla si si vydýchnuť...

maca793
20. okt 2007

už by bolo aj načase. veď sa ani nenazdám, a krpec bude mať 2 a potom 3 roky. a práve dovršením 3 roka stratím všetky spätné náklady na malú. chcem si konečne vybojovať spravodlivosť ale ako to vidím v tomto štáte, deti sú tu vôbec nie prvoradé a nie sú tú ani prvoradé ani ich zákony. 😢

bubca
20. okt 2007

aj ja mám niekedy taký dojem,ale snáď ti to dobre dopadne a bude lepšie

maca793
20. okt 2007

to dúfamže to bude už čoskoro a že sa to pohne.

bubca
20. okt 2007

budem sa opakovať,ale držím palce,nedaj sa 😉

maca793
20. okt 2007

tak to nie budem si pevne stáť za svojím právom a za tým,čo patrí malej potom bude sveta žiť 😝

bubca
20. okt 2007

už som ti to raz písala,ale aj tak,máš môj obdiv 😵

maca793
20. okt 2007

díky si fajn baba

penelope2066
20. okt 2007

ahoj maca,dlho si sa neozvala.ako sa mas?minule som isla popri tebe pod kyjevskym ale az neskorsie som zareagovala,ze si ti ty a bola si uponahlana tak som ta nechcela zdrzovat.isla si aj s malou a jednou vacsou,ale neviem s ktorou 😀

bubca
20. okt 2007

maci,ďakujem,to isté si myslím o tebe a hlavu hore,však ono musí byť aj lepšie...posielam ti IP

maca793
20. okt 2007

pene ahoj a nebolo to nejak ráno? to som sa ponáhľala ku doktorke na výtery. ja sa vždy pomáhľam, aby som stihla všetko možné 😀 a potom si nikoho nevšímam nabudúce musíš do mňa drgnúť 😀

penelope2066
20. okt 2007

hej bolo to okolo 8,ja som isla akurat do roboty

maca793
20. okt 2007

ja som tu nebola asi 2 týždne, lebo bol pokazený Pc a sestra maľovala izbu a tak tu bol aj jej frajer, tak som sa sem nedostala. chcela som ísť na net aj do astry, ale tam otvárajú len o 14,00 a to je neskoro.

penelope2066
20. okt 2007

ja som o tebe nepocula uz velmi davno ☹ ale je to pochopitelne mas vela povinnosti a male deticky.

maca793
20. okt 2007

a ty si bola kde? tiež som o tebe veľa nepočula? kedy máš čas a hlavne voľno? mohli by sme sa už konečne stretnúť, nie?

penelope2066
20. okt 2007

maca IP

penelope2066
20. okt 2007

no tak to by sme sa mohli,uz by bolo nacase 🙂 ja tu chodievam dost casto,ale asi sme sa minali 😢 volno mam pondelok, utorok a potom piatok,sobota nedela.zajtra este idem do roboty.teraz mam novu pracu a tam robievam 12 na podobny sposob ako kratky-dlhy tyzden.takze teraz mam viac volna ako predtym.

maca793
20. okt 2007

a kde teraz robíš? ja mám voľno v utorok, v pondelok príde mama, príde pozrieť ten nový číňak čo je u nás, je super, som z neho hotová.
na ten utorok by sme sa mohli dohodnúť, prišla by si ku mne.

penelope2066
20. okt 2007

aj ja sa chcem ist pozriet do toho noveho cinaku.uz je otvoreny.no to nieje zly napad.teraz robim v europe v takku

maca793
20. okt 2007

nestíham reagovať
v utorok to by šlo, dali by sme si kávu, pokecali. IP poslane

penelope2066
20. okt 2007

IP precitane

maca793
20. okt 2007

IP prečítané aj ja ale nestíham behajú mi samé IP a nestíham odpisovať 😝