Používame cookies. Viac informácií tu. OK
katulienkax
9. mar 2019

Preco sa cez prázdniny stále uci? Nikdy som sa cez prázdniny neučila to co ma za školu? A to som bola dobrá ziacka.

hettinka
9. mar 2019

@uprimnazienka dcéra si robila tiež v 17 cez prázdniny. Do septembra stihla celu teóriu, jazdy mala však potom v septembri-októbri a skúšky začiatkom novembra. Stíhala popri tom ťažkú školu, učila sa priebežne, na skúšky intenzívne opakovala ten posledný víkend.
Ak to chcete rýchlejšie, spýtaj sa na rýchlokurz.
Ja som si tak robila v 18 za 3 týždne. Na skúšky som sa učila “až” 1 deň. Ale značky som vedela dopredu všetky a križovatky sú o logickom myslení.

veronikaszabova
9. mar 2019

@katulienkax ona ma na mysli, ze sa bude ucit na ten vodicak. Nie do skoly

uprimnazienka
autor
9. mar 2019

Nie nie,cez prázdniny sa chce učiť na vodičák a cez školu nemôže kedže je na internáte a má ťažkú školu,tak by sa jej ťažko učilo škola aj vodičák
@katulienkax

uprimnazienka
autor
9. mar 2019

@hettinka dobre dakujem 🙂 mrknem na to

denisah1
9. mar 2019

Na teoriu nech si stiahne aplikaciu s testami a robi si ich dookolo tak sa to najlepsie nauci. Kedy ju napadne moze robit testy.A knihu som ani neotvorila. A test na plny pocet. 🙂 neni to az take tazke. A jazdy kedsi bude planovat castejsie tak za 2mesiace ma po autoskole

denisah1
9. mar 2019

Testy si moze stiahnut aj teraz a moze sa to pomaly ucit😊

uprimnazienka
autor
9. mar 2019

Preberáme to s nou už mesiac,s križovatkami nemá absolutne problem,to jej ide,značky ešte trochu doberieme ale tiež celkom super aj testy ma stiahnuté robí si ich ked ma čas aj muž jej niečo dovysvetluje ked nechápe,už sme s nou boli aj skusať jazdiť autom to nemala tiež problem lebo dedo ju to učil minuly rok takže zaklady by som povedala že ovlada preto by som chcela aby nesedela zbytočne cele prázdniny v tej škole tak nejaky rychlokurz asi budeme musieť najst,preto by som rada vedela kto ma skusenosti s rychlokurzom

katulienkax
9. mar 2019

@uprimnazienka jasne tak tie testy sa dajú nacvičiť predsa my sme to tak robili, neučila som sa vela na vodicak. A plánuje už aj začať jazdiť? Lebo ak nie vodicak si moze robit aj neskor. Ja som ez tak mladá robila a bolo mi to tak na 2 veci kedže jazdiť som nemala potom ničom ani s kym.

uprimnazienka
autor
9. mar 2019

@katulienkax vyššie spravu si prečítajte 🙂

katulienkax
9. mar 2019

Ono skor ide natRafit na dobrého inštruktora. Ja som mala debila len bol nervózny. Až kondične som robila so ženou velmi trpezlivosť. Ta mi dala najviac a tiez povzbudenia ze si nemam všímať komenty chlapov k ženskému jazdeniu

hettinka
9. mar 2019

@uprimnazienka teraz od januára sa vraj niečo menilo ohľadne testov. Najlepšie je obvolať dostupné autoškoly, porovnať ceny a možnosti a nechať to na nich. Ak zvláda ťažkú školu, vodicak dá ľavou zadnou. Testy čo ja viem, spravil každý. Skôr pokazili jazdu alebo cvičisko.

Neviem, odkiaľ ste. Moja robila v Žiline autoškola Pro, perfektný prístup.

saskia_98
9. mar 2019

@uprimnazienka na vodicak som sa neucila, iba testy v mobile robila, jazdy som odjazdila povinne 32 h ale stalo sa že mi spojili aj 3 jazdy dokopy teda 3 hodiny v kuse som odjazdila a šla domov. Na teoriu som chodila kedy tedy a vodicak som spravila na šupu. ☺

katarinamarkova
9. mar 2019

@uprimnazienka co je to za tazku strednú školu že popri nej si nestihne spraviť vodicak? ....
Ak ma trošku iq a je aspoň kúsok manuálne zrucna tak na vodičský jej stačí odsediet si väčšinu teórie a par krát večer kuknut testy.....prečo by nemala mať čas na nič iné?a cele prazdniny sa učiť?

limoncino
9. mar 2019

@katarinamarkova načo musí byť na učenie testov manuálne zručná?

jankalukasova
9. mar 2019

@uprimnazienka ja som si robila vodicak cez prazdniny a teda okrem toho co som bola v autoskole som sa neucila nic. Ked bude na teorii davat pozor, nemusi sa ucit vobec nic.

siska53
9. mar 2019

@katulienkax robi si vodick, cize ci sa nan bude cele prazdniny ucit!

siska53
9. mar 2019

@uprimnazienka ja si robim teraz popri robote, trva to ale,lebo najskor teoria, potom jazdy, az potom kdesi cosi skusky, aj tie som.musela.odlozit kvoli zaplatenej dovolenke a kamoska este ani nema.termin a to jazdy skoncili pred mesiscom, cize uz termin musi dostat a to sme zacinali v novembri.. takze pokial.jej nevybavis maxizrychleny kurz , pocitaj minimalne 4 mesiace.. robim.si testy na internete,ale.kedze chodim do prace, dve male deti k tomi, nrmam cas sa tomu naplno venovat. Ona chodi len do skoly a je zvyknuta sa učiť kazdy den, pre nu by to mala byt hracka.

siska53
9. mar 2019

@limoncino na jazdenie ma.byt manuálne zrucna teoria je jedna vec, ale soferovanie a pohotovost pri jazdeni je dolezita vec.

jankalukasova
9. mar 2019

@siska53 4 mesiace?? To co tam robite? Resp. to co je za autoskolu? Ja som nastupila do kurzu v polke jula, koncom augusta uz boli jazdy a v polke oktobra boli skusky. Na tie som vsak od poslednej jazdy cakala viac ako 2 tyzdne....realne to teda trvalo cca 2,5 mesiaca a ziadne hrozne ucenie sa nekonalo...

canerko
9. mar 2019

Mam tri deti,robim si akurat vodicak.Nemala som moc casu na ucenie.30 hodin odsedela v autoskole,isla na skusku,teraz som mala skusku z prvej pomoci po deviatich hodinach teorije a uz jazdim z instruktorom.Bolo treba domacnost drzat,ucit sa a robit ostatne
Vsetko sa moze ked sa chce.

uprimnazienka
autor
9. mar 2019

@katarinamarkova Chodí na konzervatórium,študuje tanec,balet...býva 3x do týždňa aj 12 hodín v škole a učí sa aj do deviatej večera,je šikovná ,zvláda to skvele,ale keby ma robiť do toho ešte vodičák tak ju môže akurát tak poraziť.A už som spomínala vyššie že sme s nou preberali križovatky,značky,bola skusat aj jazdiť išlo jej to super,zaklady ovlada preto by som chcela nejaky rychlokurz nech si cez prázdniny oddychne aj trocha.

uprimnazienka
autor
9. mar 2019

@uprimnazienka plus má krúžky 2x do týždňa,proste veľakrát chodí zničená a neviem ako by to bolo keby ešte vodičák popri škole robí,keby má nejakú ľahšiu školu budiš to nejako zvládne ale toto by proste nešlo.

siska53
9. mar 2019

@jankalukasova ja som si aj nadrabala kvoli chorobe a aj ja ako zamestnana nemozem.mat hocikedy jazdy, plus byva plno, teraz si veľa ludi robilo, lebo zvysovali feny kratko na to.. a este sa caka skoro mesiac od ukončenia jazd na termin od policajtov. Terminy urcuju oni a prednost maju ti, co opakuju.

katarinamarkova
9. mar 2019

@limoncino napisala som ze okrem iq jej kúsok manuálnej zrucnosti stačí k tomu aby spravila vodicak 😊 ono šoférovať auto nie je len o pisomnych testoch 😊 😊 😊

katarinamarkova
9. mar 2019

@uprimnazienka nech sa jej v balete dari. 😊 a drzim palce pri vodicaku 😊

miriam11
10. mar 2019

@uprimnazienka testy na vodicak nie su zložité, ani to nieje tazke sa naucit. Skor si naplanujte casovo povinne jazdy. Ked zacne kurz az cez letne prazdniny, nestihne aj jazdy, aj absolvovat hodiny na teorii do zaciatku sk.roka.

ina009
11. mar 2019

@uprimnazienka ahoj, robila som si vodičák v lete, stihla som si užiť aj 8 dní na chate s kamarátmi - bolo to v období keď som si vedela naplánovať jazdy čiže teóriu som mala absolvovanú každú hodinu tá pretrváva prvý mesiac. Druhý mesiac si plánuješ jazdy podla toho ako to tebe vyhovuje. Takže počas druhého mesiaca som si nabúchala jazdy v jednom týždni viac a v dalšom som mala voľno na chate. Na teórii sa veľa naučíš a tak tiež tam máš aj skúšobné testy kde vieš zistiť čo ti robí problém a čo naopak už vieš. Nerobila by som z toho žiadnu vedu že by obetovala leto pre učenie sa na vodičák lebo to nie je nič zložité a žiadne náročné učenie ju nečaká. Musí logicky premýšľať zapamätať si zákony a pravidlá cestnej premávky čo podľa mňa už zvláda podľa toho čo čítam. Sama si môže robiť testy na nete, ktoré same o sebe sú istým spôsobom aj zábava. Ja som pritom aj pracovala aj sa pripravovala na skúšky na vysokú školu v podstate som tomu venovala také 2-3 hodiny týždenne aj s jazdou aj s teóriou v tom. aj to je možno veľa čo som napísala. Posledný deň pred dňom D som sa tomu venovala najviac. Každopádne určite nemusíš mať obavy že sa bude stále len učiť a že si leto neužije. Jednoznačne áno myslím si že väčšina študentov to má podobne a zvládli to. Držim palce

lubik87
13. mar 2019

@katulienkax čítaš ? Veď autoškolu si ide robiť

Tu začni písať odpoveď...

Odošli