Voľby do Európskeho parlamentu 2009. Idete hlasovať?

gabii83
16. máj 2009

tak zase trosku politika, nazory, aky ma to zmysel, idete hlasovat a na koho, preco...

maca793
16. máj 2009

nejdem a prečo by som mala? len chcú viac peňazí a to im treba? sú to žráči 😠 😠 😠 😠

eva7780
16. máj 2009

nejdem,ked som čítala tých kandidátov ako maiga a pod. 🤐

maca793
16. máj 2009

a šťastný, keď som videla bilbord, tak mi prišlo zle ☹ 🙄

eva7780
16. máj 2009

maca ja som ani nevidela 😀 😀 😀 ale som rada 😝 on je typický slovák 😀 😀

eva7780
16. máj 2009

myslela som maigu 😀

maca793
16. máj 2009

tak to hej

ikke
17. máj 2009

idem! ale mam na vyber inych kandidatov, nez slovenske celevrityi... 😅 😉

adetka
17. máj 2009

mne sa tiez z toho vyberu kruti hlava... ale pojdem... a pravdepodobne dam hlas bud: trojke zo Smeru, alebo dvojke zo zelenych... a teraz hladajte 😅 ... nie som smeracka, ale ona sa im vymyka (dokonca ich kritizuje, a skutocne tam nieco robi)... a on ma na uniu zdrave nazory...

gabii83
autor
17. máj 2009

no ja si idem kuknut na nete koho mame na vyber, som len videla bilbordy ale politikov a nie takych ako ikke pise celevrityov 😀 😀

ja idem, nechcem aby nas reprezentoval nejaky pako

mracik
17. máj 2009

adetka, nie vždy je všetko také, ako sa na prvý pohľad zdá. Aj ja som si myslela, že pani podporovaná smerom je tá z aktívnejších...
http://www.sme.sk/c/4816429/rebricek-europoslan...

no a čo sa týka zelených, ja som ekológ telom aj dušou, ale keď si čítam blogy dvoch kandidátov zo strany zelených tak mám pocit, že tá zelená symbolizuje niečo iné ako ekológiu...

titkovamiriam
18. máj 2009

idem ako spravna ivancanka idem volit ibi maigu 😀

adetka
18. máj 2009

mirka... 😀 😀 😀

mracik.. dakujem za clanok... netusila som... vie sa spravne predat v mediach... 😀 ... manipulatorka jedna... a pravdepodobne sa uz aj Strana zelenych berie len ako dalsia cesta k poslaneckemu miestu... 😒 ... ale aj tak mu asi dam svoj hlas (Edovi)... nielen na zaklade jeho blogov... ale aj osobnych rozhovorov... prednasok... krestanom hlas urcite nedam, mamdarom uz vobec, Stastny a Maiga tam nemaju co robit... tak komu inemu 😅

mracik
18. máj 2009

no tak Chmelár je v pohode, len tiež neviem, čo je na ňom zelené 😅
ja som myslela na Mesíka a Pietruchovú 😖 to je protináboženský fundamentalizmus ako vyšitý (aby som to uviedla na správnu mieru, fundamentalistov nemusím ani na jednej strane)
Jediný naozaj zelený v SZ je Milan Barlog, ten naozaj vie o čom hovorí
škoda, že sa nevyberajú ľudia, ale strany, vybrala by som ľudí z rôznych strán 😒

gabii83
autor
18. máj 2009

ja asi č. 24

krasuliak
10. jún 2009

http://www.0252.sk/facka/ 😀 😀 😀 😀 😀

babatko88
10. jún 2009

ja voliť nejdem... načo? nevidím v tom zmysel, aj tak nemám koho

krasuliak
10. jún 2009

to teraz zartujes ze?? 😅 😅 😅