Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
17. dec 2008

antoni ja tiez nie. my sme boli tak v egypte a bola hrozitanska nuda. teraz ked sme boli doma sme sa s kamoskou dohadovali co ma tiez taku kocku jak ja zeby sme islispolu 2 rodinky a im sa tiez tunis pozdaval alebo nejaky ostrov potom

antoniab
17. dec 2008

tak tak aj my sme sa nudili prve dni šli ale potom to bola nuda ale nie ani nuda len ideš dovody a niekto musi davat pozor na veci a tak viac ludi je lepšie 🙂 a večery su potom zabavnejšie 😀 pri flašočke 😀 moja sestrenica bola v bulharsku ma tri deti a ona si zas pochvalovala tam a vraj to nieje ani drahe no uvidime ja by som tento rok najračšej na maltu 😀 tak dufam že sa podari a začne sa slovenska maltovačka 😀 😀 😀

ivica2705
17. dec 2008

tak babky zasa len na skok 😅
no mala si mi nejak divne aklimatizuje, som sa miala tze som ju neviem kolko nepocula plakat a teraz jej ide ako za dvoch, ahaha ale uz si zvyka tak som rada 🙂
inac je tu teplo na moje prekvapenie, mozno nakoniec nebude ani sneh, to by ma moc mrzelo ☹

no tak v rychlosti vidim ze pozerate dovolenky, no ja som tiez rozmyslala ze by sme sli ale asi len tu na slovenkso, ale boh vie, ahahahhaha

tak posielam boztek, pappa

dididi30
17. dec 2008

ivica ty sova jedna, len tu kuk a utekas, no hlavne ze sa malicka aklimatizovala 😉

baby tak vy o dovolenkach/ no tu z anglicka su lacne.....ale my aj tak len na slovenko, bo tam mame zavezky a celkom sa tam tesime..
k moru pojdeme az ked budu deturence vacsie a ked vyplatime auto, cize tak za 4 roky? 😕 😀
alebo si kupime apartman a bude to 😀 to by bolo parada 😎 tamaca bola pro mori ked mala tusim rok,celkom stranda bola, isli sme z nitry do chorvatska autom, zvladli sme to🙂

my sme chceli ist straasne do egipta ale vraj nuda tam, tak to sme hned odhovorili, bo my lubime vela ludi, more a sexi tela 😀 😀

janka196
autor
17. dec 2008

ivi hej teplo je doma aj mamca mi vravela. tak snad vam nasnezi nech je atmoska

didi jej apartman niekde v marbelly to by bola supa ci pana..

timinka1984
17. dec 2008

ahojte baby 🙂 🙂 t
tak uz aj my sa trapime s teplotami, dnes rano mala 38, 6, tak som ku gp utekala, som myslela ze calpol nahodia a bude vybavene, nmo nie, celkom ma prekvapili.....aj jej hrdlo pozrel, aj popocuval aj uska pokukal, no to som tu este nezazila ked bola chora, tak jej dal antibiotika, no ale aj ten calpol predsa len predpisal 😀 😀 ved co by to za doktor 🙂 🙂
tak vy uz dovolenky, hmmmmmmm 🙂 aj ja by som sla 🙂
ale tiez to vidim na slov, ked vyhram lotto tak bookujem afriku 🙂

janka196
autor
17. dec 2008

jaj timi tak uz aj vy ste chori ☹ zelame aj vam skore uzdravenie

timinka1984
17. dec 2008

dakujem janka, uz aj spi na mne chuda, a to som chcela nech vydrzi, no nie......zaspala skoro rano a museli sme ju u doktora budit ☹

janka196
autor
17. dec 2008

tak len nech spinka aspon jej rychlejsie prejde

didi a vy ako? este teplotujete

dididi30
17. dec 2008

timka ja som veru neutekala k lekarke, bo thomasko ma taku p..u, ze len paracetamol da, lebo ona zacne na neho kravinky a on sa rehoce a ze ked sa rehoce tak je dobre 😖 debilka....
no ale neva, som zvedava, ci mu tie teploty do zajtra prejdu a ked nie, tak rano objednavam k doky a budem klamat,ze ma teplotu 4 dni, nech daco da.....hoci pochybujem...
inak sila, mne dali calpol kupit, svina, ale zato lekara mam aj dobreho on mi este aj na herpes predpise 😉

tak skore uzdravenie 😉

jani, my stale teplotujeme, thomaskovi tecie z ocka, normalne take zeleno zlte, ble, asi hnis, tak asi fakt zitra zajdem, bo to nesranda.., hoci ked tam bude ta pakistanska p..a, tak sa asi na podpatku otocim, bo to je s prepacenim jebana 😠

janka196
autor
17. dec 2008

didi joj ta to neni sranda, neze mu to bude treba preplachovat. ☹ a aj s tou prevarenou vodickou mu to umyvas. ja som takto carle ale to mala cez 2 tyzdne kym to prslo. bo oni tu nic ine na to nedaju 😠

timinka1984
17. dec 2008

joj baby, mne ked asi mala zopar tyzdnov tak tiez hned oko zacalo hnisat a presne porevarenou vodou som jej to a ako janka hovori to dlhsie trva
dakujeme didi, ved aj vam skore uzdravenie, ja som bola velmi prekvapena, to bol ind, tiez mal viac reci okolo ineho ako sa jej venoval, a pred nami tam tiez boli z indie u neho, tak sme pred jheho dverami pol hodiny cakali a ked sme vosli dnu tak hned na stareho, ze odkial je a ci je moslim 😖 co to ma spolocne s malou?neviem.... 🙂
no ja som myslela, ze musim za lieky platit a oni ze za deti nie, tak aspoin ze tak, bo za seba som riadne palky davala, tak preto ze aj za nu budem 😉
tak aspon viem do buducna 🙂

timinka1984
17. dec 2008

inak, to fakt ju nema prikryvat?ja vzdy az popod bradu....sa bojim ze je zima bude 😒

janka196
autor
17. dec 2008

timi to aj ja som tak robila ale sa to nesmie lebo sa prehreje a bude zle nedobre

janka196
autor
17. dec 2008

baby tak moj gp je cech ale zasadne je proti atb, dalej mame anglicana ten je tiez proti atb a este ind ten predpise hned ako slubime ze sa vezmeme 😀 😀 😀 a tiez ma plno keci kde netreba. minule carle zapotil ze hello little boy ta som mala chut mu navrhnut optiku. bazmek carla oringle v usoch cela v ruzovom a on ze boy 😠 😀 😀 😀

timinka1984
17. dec 2008

no tak jani to on nam tiez dnes taik isto 😉
a to aj na slovensku, bola som na kavu si sadnut, mala bola cela v ruzovom, presne nausnice, vlasata, chvosty pozapinane a taky dedo sa ma pyta ci je to dievca, a ci chlapec, ze teraz uz matky oblikaju do vsetkeho 😒

dididi30
17. dec 2008

timinka ale za deti sa neplati, sak mas tu kartu maternity , nie

jani ja si myslim,ze je to tu tak , ako sa kto vyspi, no a co ja viem......no ale neva,bude mu to umyvat, ale aj tak zajtra idem k lekarke

janka196
autor
17. dec 2008

timi 😀 😀 😀 ta ale timinka vyzera na dievcatko, carla bez vlasov a s tymi usami skor vyzera ako chlapcek ale kurna ked je v ruzovom tak to by musel byt asi maly gay 😀 😀

didi daj potom vediet ako ste dopadli. pozeram ze si foto pridala. no vidno na tej prvej ze je chorucky ale na druhej sa uz rehni. a muzicek co strasil 😀 😀 😀

elizabethm
17. dec 2008

ahojte baby.................
no ivica konecnr si sa ozvala prajem ti aby ste sa mali ako v bavlnke a ked nebude sniezik na vianoce tak nevadi

ja zajtra idem k midwaif tak drzte palceky som zvedava co povie

inak dievcata aj v telke vraveli ze je dajaky vyrus a ze postihuje najme deti teploty hnacky a tak nas to chvalabohu zatial obchadza tak dufam ze sa coskoro vyzdraviete..

janka196
autor
17. dec 2008

ahoj elizabet, tak este nic? joj budem na teba mysliet zajtra a stym virusom nestras, mne mala pred tyzdnom bola chora 😖

dididi30
17. dec 2008

janka, jasne dam vediet 😉

aliza to fakt, sakra nas to neobyslo ale aspon to budeme mat za sebou 😝 aj tamca teplotovala, dala som jej atb
thomasko je len na calpole, no sak zajtra uvidme co a ako 😒
a diky..
jaj a kontrakcie nic?
inak nemas vysoky tlak alebo nieco? lebo mne kvoli tomu dala hned na druhy den po termine gel aby som sa otvorila 🙂

timinka1984
17. dec 2008

no didi, neviem presne aku myslis, taku bielu nhs?no taku som mala ked som bola tehotna a platila mi kym mala nedosiahla rok, takze uz nic 😠 ano, vtedy som mala vsetko zadara, ci lieky pre mna, ci pre malu a j zubara, no uz je po tom.....tak preto som si myslela, ze teraz uz budem musiet platit, lebo sak aj na sk musim, tak preto....no so rada, ze je to tak ako to je 🙂
a kukla som aj ja fotky, velmi pekne mas deticky, zlate su, z tamarky riadna kocka, a ked este bude starsia...... 😀 😀 😀 😝 budes chlapov od dveri zahanat 🙂 🙂
nech sa im coskoro polepsi 🙂

janka196
autor
17. dec 2008

timi ja mam aj teraz lieky zadarmo lebo mame tax kredity 😉 a deti maju do 16-tich rokor zadara

dididi30
17. dec 2008

janka presne tak aj ja mam tak uz od kedy sme tu, bo aj za tamcu 🙂

janka196
autor
17. dec 2008

didi hej treba to vyuzit sakk tu len za recept si mozu uctovat 7.50 a kde su este lieky inak zeny maju zadarmo do roka dietata a potom treba stale povedat ze poberas tie tax kredity a tam ta daju podpisat a bodka

timinka1984
17. dec 2008

no a my tax credity nemame, som ziadala mi zamietli, ja mam iba child benefit
mne vsetko pozamietali
baby, ak sa vas mozem spytat, mate tu v uk trvaly alebo prechodny pobyt?bo mne stale pisu ze ja tu nezijem

janka196
autor
17. dec 2008

timi mi tu nemame ziaden pobyt 😅 ale rozmyslame ze poziadame o rezidenciu uvidime. a asi ti zamietli preto tax kredit ze ti muz zaraba viac, alebo ked nemas este 26 rokov.... ale si zober ze moj brat ma 23 a jeho caja 20 a uznali im. to je zahada

monkula
17. dec 2008

dobrý večer zo Slovenska 😀

timinka1984
17. dec 2008

no oni si so mnou robia ako sa im zachce sa mi zda, bo minuly rok mi dali a debili nemali a teraz im to vsetko splacam naspat a to keby som na to neprisla, tak neviem neviem..... 🙂
nepozru si poriadne, tristo razy aby si im volal, no nic, zasa skusim, ked si nejaku pracu najdem...
ved prave, ze mne tiez stale pisu ze you dont have right to reside in uk, uz ani neziadam radsej, no spon dnes mi prislo ze mi benefity zvysia, aspon nieco 😉

antoniab
17. dec 2008

ahoj už som doma 😝
janka a to je kolko ked muž zaraba viac to žeby sme my vobec ničo dostali potom 😅 a aj moje platy sa počitaju 😖

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre