Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
22. dec 2008

tonka no neviem co sa stalo alebo ti povedali, ale ja viem to,ze oni vsetko davaju na prirodu a rovno do huby ti povedia,ze ked potratis, tak to priroda tak chcela. 😠 😠 😠 asi tak 😖

no proste musis cakat a cakat 😒
podla mna chod domov, do pol roka ti garantujem tehotnost a mas pokoj, len zas budes musite byt doma a to asi sa neda,ze?

dididi30
22. dec 2008

janulka keby ze napecene 😀 uz aj pomaly pojedene 😀 😀 videla si moje dobosaky? som na ne hrda, naprvy pokus bomba a este aj chutia 😀 😅 😉

a mame aj nepeceny zakusok z bebekeksov a aj babaniky v cokolade, no neviem ci do dnes alebo do zajtra,lebo tamca z nich chodi kradnut 😠 😀

antoniab
22. dec 2008

no ešte som tu lebo čakam na jednu tavu čo si ma prist pre kluče mala prist o pol a nejak jej to trva 😠
dnes ma vytoči asi uplne všetko ☹ ☹
no tak prišli sme k doktorovi pre vysledky napr nanas kukal jak na telata čo tam chceme pritom nam kazal pris obom potom sa ma pytal či mam nejaky problem a potom odznova kolko sa snažime ake zdravotne problemy mam no proste sa pytaju dookola to iste už my to leze na nervy no a potom hovorim mu o tu štitku že my mal upravit davku liekov a on že to nieje podstatne na otehotnenie a že to možme riešit inokedy tak mu hovorim o oovulacii že mi ju vypočital na 28dc a dostala som mrchu a teraz mi prišlo že som ju mala 10dc tak že čo chcem tak hovorim či je normalne každy mesiac mat iny den s takym rozpatim a on že nie ale mamju dobre tak ideme na manžela hovori mu vysledky prekladatelka mu to nevie preložit nakoniec sme sa dozvedeli že pohiblivost ok množstvo ok a to tretie nevieme čo mame 1% a ma byt 2% ale to nevadi že je to dobre tak my obaja nasrati že čo za pristup si tam šepkame že nan sereme a zmenime doktora a on nas pošle na dalši spermiogram tak sa ho pytam že načo ked je to ok a on no či to bude ok aj druhy krat ta čo nas bude posielat dookola kym nebude zly či očo mu ide 😠 😠
som nasrata jak pes neviem či mam zjapat abo revat proste nato sereme na sk si zajdem na gyndu a krindoendologiu a po novom roku tu zmenime doktora
chceme prijemne sviatky bez stresu iked si to neviem prestavit 😔 😔
tak a idem makat zatial
didi ja sa na more tešim tak dufam že ma netahaš za nos 😖 😉

dididi30
22. dec 2008

juj mati, boze to je ale bordel 😠 , fakt, no u nich je vsetko v poriadku , nevidia nic ine...jaj mala by si ist na sk, lebo fakt tu je to na prd ak mas vazne problemy

inak zmen lekara, kamoska tak zrobila a upne zmenili pristup, lebo sa bali

a to je tu o drzku, ze ta vysetruje vzdy iny lekar a vsetko citaju z pc 😠

antoniab
22. dec 2008

didi mna praveže nevyšetruje vždy iny lekar ale jeden a ten sami a raz jeho žena a furt sa pyta dookola to iste šak to už by som vedela naspamat a pošle mi dopis domov že vysledky niesu dobre naprv na štitku a potom na hormony a ked tam pridem tak mi povie že to nieje podstatne ta načo ma straši posiela mi kraviny ja prerevem celi den objednam sa a on mi povie že čo chcem ta keby to bol iny doktor tak to chapem ale tak šak ma privedie dohrobu som snim skončila zmenim doktora ak nie tak aj cele medica centrum dufam že nebudu namna pozerat cez prsty potom toho sa bojim že budu ešte horši dufam že budem mat štastie ako tvoja kamoška 😒
tak sa mi nechce ist makat furt tu oxidujem ale potrebujem si ulavit a mamke volat nechcem bo budem revat sa poznam ☹

janulka7
22. dec 2008

ahoj didi . ano tvoju dobosku som videla a vyzera super tak ak aj tak chuti tak to sa necudujem ze mas skoro pojedene. ja osm musela skryt lebo kazdy mi to vyziera a hlavne tie rozky. 😅 inak chcem ta poprosit recept na tie banany.ak budes mat cas samozrejme.
tonka neber si to tak. ja viem ze to boli ked vidis aky majupristup ale ty hlavne musis mysliet na seba a na to ze miminko musi prist do stastneho bruska. a ak tvoju MM vysiel spermiogram dobry tak na druhy by som ani nesla. nech idu do riti. ine by to bolo kebymal zle vysledky tak urobit este jeden ci sa nepomylili.
pozri a co ti hovoria ze stitna nema vplyv ze to nevadi, je kravina. ja mam problemy so stitnou zlazou a bolo mi jasne povedane ked som ochorela ze to ma velmky vplyv na to ci budem moct alebo nie mat deti. ze je to o tom aby ti dali spravnu liecbu a hotovo. takze ty len klud lebo stres ti na stitnu zlazu neprospieva. otravuj nech ti daju tabletky a zacnu ti ju liecit. a bude miminko aj vsetko ostatne, len sa tym nezacni zozierat. mne srali na stitnu pri druho tehu a dopadlo to tak ako to dopadlo ☹ 😠 ale teraz ma strazia ako oko v hlave . tak neboj bude dobre. len neplac a nezufaj. ale ja na tvojom mieste by som protvrdila aby ti dali doporiadku stitnu zlazu. a uvidis ze bude vsetko o.k. drzim ti palceky a posielam velku pusu.

dididi30
22. dec 2008

mati, len pis, my sme zvedava na vsetko a straaasne chceme aby sa aj vam babo podarilo a treba sa vykecat, nato su kamosky 🙂

janulka to je jednoduche, kupis gulate piskoty banany a ides
piskota na to banan a piskota a prepichnes to sparatkom, urobis kolko chces ....a na koniec ich namocis v cokolade a nechas cokoladu ztuhnut a papas 🙂
davaj to na albal, lepsie sa odlepuje, dobru chut 🙂

mati a toto este, aj kamoska ma stitnu zlazu a porodila, skus sa opytat baby co ma nick montika 😉

dididi30
22. dec 2008

janka strajkuje 😲 😀 😀 😀 😀

co robite 😀

antoniab
22. dec 2008

janulka ja viem že štitka ma vplyv na tehotenstvo čitala som otom hlavne v prvom trimestri a ženy su viac vystavene potratu no asi by som mala dat prečitat ten članok doktorovi a piše ho prave gynekolog 😝
didi dakujem už som sa troška ukludnila najviac ma sere ten pristup jedno povie druhe spravi na slovensku si zajdem na gyndu a pekne sa s doktorom porozpravam a on mi vysvetli ako vlastne to je s tim spermiogramom a mojimi hormonami
joj bola som u sheili ty vole ta mala dnes bordel som chcela pofotit ale bola doma a deti su doma asi už maju prazdniny chcela som ist do mesta ale sa mi nechce pojdem zajtra a jojo mi zajta necha svoju bankomatvu kartu tak to bude lepšei nakupovanie 😀 😀
no janka fakt štrajkuje či ako 😲 🙂

antoniab
22. dec 2008

inak didi v akej teme najdem tu montiku 😉 a ona je v uk 😅

dididi30
22. dec 2008

napis jej ip 😉 nie na sk

dididi30
22. dec 2008

baby, kuk river online 😕 😅

antoniab
22. dec 2008

didi 😲 😲 😲 😲 😲 😲

janulka7
22. dec 2008

tonka neboj. ono hned ako sa daju do prace lekari s tou stitnou bude dobre. zeny vacsinou potratia ked tu stitnu neliecia. takze na jednej strane nezufaj ze este nie si tehu, lebo ten pocit ked omale prides je hrozny. aj som si tym presla a presne kvoli tomu ze lekarka bola krava a vravela ze to nema vplyv. ja som vedela ze ma ale ked ona si nedala povedat , a dopadlo to zle. takze len nech ti to daju doporaidku a potom hor sa do prace. a okrem toho uzi si manzela kym mozes lebo ked dojdu deti uz to bude tazsie. takze ber to tak ze mate predlzene medove tyzdne. 😉

antoniab
22. dec 2008

dakujem janulka ja som sice potrat nezažila ale zažila ho bratova čaja a to tu v uk a ja som snou bola na pohotovosti a nemocnici takže viem očom hovoriš dost som to oplakala aj ked to nebolo moje ale ak by som už taky to osud mala napisani určite to chcem prežit na slovensku nie tu myslim že v ten osudny den mohli urobit viac 😔 😔

dididi30
22. dec 2008

tonka, maju malo odbornikov, ked je odbornik, tak vzdy je to zahranicny, najma cinan...no a mna ma zubarka z ruska 🙄

janka196
autor
22. dec 2008

cafte krasavice 😵

dididi30
22. dec 2008

no konecne, naprv si nas precitaj, mame debky ale uz sa to polepsilo, kuk river onlina 😅

antoniab
22. dec 2008

ako vraviš didi tak to je tak musim zistit či na našej klinike je nejaky zahraničny doktor 😅
a čo zlavy kedy ideš 😀
ahoj janka kde sa flakaš celi den ja nemakam čakam tu na teba a ty nikde 😝

janka196
autor
22. dec 2008

akurat som vas precitala

antoni moja ta to su svine ti lekari, dufam ze sa vam doma nieco podari poriesit lebo vidis jak to tu je odveci. inak ten tvoj musi byt riase na hlavu ked sa ta vkuse to iste pyta. 😠

didi bola som v riveri v meste a nic zlavy. normalne uz vylepili nalepky ze sale a nikde nic joj ma nasrali
ale som si v new look kupila kratasy riflove aj cizmi tie nizke jak mam kremove tak teraz cierne, aj kabelku. dneska bol shoping day sak mi o 12-tej sme isli z domu a teraz sme dosli 😲

janka196
autor
22. dec 2008

tu som matka 🙂 , joj nenervac ja viem ze sa mi to lahko hovori 😅 ale bude dobre uvidis. sak jak prides p;okecame

janulka a ty co vypekas vypekas

dididi30
22. dec 2008

janka sak aj ja som bola , oni to tak robia, najpr len topanky a na druhy den oblecko 😉 tak zajtra nakukni..to bola zlava len na topanky a cizmi

jaj fajne si nakupila , parada, si happy cooooo 😀
ja som nakupila drogerku, zase, dili som, no neda mi,,,,,,,inak som si cupila tmavo modru cerusku a su v nej trblietky, malililinke, uplne svetova, asi si dam vlasy na cierno s modrym oddienom 😀 a aj bielu na dolne viecka a krem na celulitidu aby som bola pri mori typ top 😎 😀 😀 😀

janka196
autor
22. dec 2008

jaj babulky som vam zabudla povedast. si predstavte z4e carla od rana normalne potoky jej z nosa tecu. a som pozerala ze jej lezie dalsi zub. ma ide porazit z toho 😠 fasa budeme mat zasoplene sviatky

dididi30
22. dec 2008

jaj jani, tiez je furt chora, sak aj my s muzom sme soplavy a mame chore hrdla, detom to preslo, ale pocitam,ze zas dostanu, joj bodaj by nie.....taky kolobeh ☹

namoc jej nozky do teplej vody, cim teplejsia tym lepsie, vraj to pomaha......a mala si jej kupit v meste taky mentolovy gel , ten sa dava na hrudnik a na chrbatik, a tak ju das spat, dobra vec 😉

janka196
autor
22. dec 2008

didi hej na boty maaju zlavy to som si vsimla. ale inak co som pozerala ma nic neoslovilo. dufam ze aspon rifle si tam kupit, a jasne ze som happpy uz aj ja budem cistsa anglicanka. vies jak nosia hrube cierne pancuchy kratasy a tie cizmy 😀
... tie ceruzky s trblietkami su suprove.. ja mam ale z oriflame taku obojstranu. z jednej je cierna s trblietkami a zdruhej je taka kremova

did s tym kremom dobreeee 😀 😀 😀 odpadnem z teba.

idem sa rychlo sprchnut bo som sa spotila pri tych nakupoch

janka196
autor
22. dec 2008

didi a ten gelik mame doma lebo to si robi stale natiera 😉 ale to ma uplne priesvitne tie sople ale tecu jej normalne co nestihame utierat. pocitam ze to z toho zubku co sa jej tlaci

antoniab
22. dec 2008

janka dakujem joj už sa tešim fakt potrebujem už zdakym pokecat bo konec ja na doktora nemam už ani slov 😠 ta ty si nakupila aj ja som sa chystala do mesta ale ma to po rannej navšteve prešlo 😠 nejake fotky čižmičiek aj ja mam s nex looku kratasky riflove čierne 😉

dididi30
22. dec 2008

janka joj ospchuj sa, ja idem da maleho spat,, alebo este pockam, kym neplace nech ide co najneskor 😀

ta veru budes, ale vies co , my uz sme ciste anglicanky 😀 😀 😀

inak ti poviem,ze v tom rivery nic moc zlavy a tak som sa tesila, taky rabish sa mi to zda, hm sak uvidim zajtra 😀

timinka1984
22. dec 2008

ahojte 😉
tak antoni, prajem pevne nervy, to je asi jedine tu na tychto doktorov a na slov si vsade skoc, hadam sa uz vyriesi vsetko a o chvilu uz budes babo pestovat, drzim palce velmi 😉 😉 😉 😉
jani, tak to mi je luto, carlinka chudiatko, sak stale cosi na nu lezie, inak aj ja sa soplim, kycham, no dufam ze na malu to neprejde a tiez uz o chvilu zub vylezie no znova dole 😠
didi tak ty sa takto kockosis, no super, ja tiez tolko toho nakupene mam a aj by som nakupovala lenze mam alergiu na ociach, na vsetky tieto pripravky, tak ak si dam raz za 2 mesiace spiralu, tak potom 2 tyzdne lisaje pod ocami mam, aj teraz bo vcera som sa namalovala a mna to tak bavi sa kraslit, no zial.....smola 😉

antoniab
22. dec 2008

didi zajtra na oblečko no ta zajtra rovno porobote idem do mesta 😀 😀 😀 a budem sama tak zajdem aj do jane norman 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre