Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
30. dec 2008

didi cavik. ta jedine zobrat hypoteku a platit. sak ci platis najom alebo hypoteku tak ta to je to iste

dididi30
30. dec 2008

janka hej? no a ty preco neplatis tu hypotejku ked je to take jednoduche?? 😀 😀 😀

antoniab
30. dec 2008

Ahoj ej baby mate to zlozite s bytami tak tu je ten system jednoduchsi tak sa zbalte a prite kumne inak aj moj kamos si vzal hypoteku a kupil dom v hulle ale my tu nechceme ostat tak naco sa zadlzit

dididi30
30. dec 2008

tonka, no by by sme chceli ale bez hypotejky, tu je to nenormalne predrazene, teda preplatis nenormalne 😒

ja som v poho z bytom, mne to vyhovuje 😉 a verim,ze bude aj lepsie, sak pockajte za par rockov 😀

ivka19
30. dec 2008

ahojky

didi,tu su tie byty a domky celkom fajn,jasne,ze si cih treba dat do poriadku,ale je to ako tvoje a po 2 ci 3 rokoch si ho mozes odkupit za zostatkovu cenu a urcite bude nizsia nez ta trhova cena domov 😉 a este jedna super vyhoda,hocico sa ti v dome pokasle do 24 hod.ti to opravia,vymenia,mne menili vchodove a j balkonove dvere za plastove,farbu,styl som si mohla vybrat a neplatila ani pence 😉

ivka19
30. dec 2008

didi,aj ja som na tom tak,ze bud cash alebo nic,ja by som nespavala 30 rokov 😀 a uz teraz ceny domov klesli,tak uvidime za rok,ale pri prepocte na svk su stale lacnejsie 😉

dididi30
30. dec 2008

tak ty mas canclovy byt?

ivka19
30. dec 2008

didi,mhmmmmmm 😉 uz 3 roky,teda myslim,ze su to 3 😀 a dva uz ziadame o vacsi,teda je to podla poctu osob ,kedze ty mas 2 deticky,mohla by si dostat az 3 bedroom a tie su tu u nas nadherne s velkou kuchynou,jedalnou a zahradou,ja len snivam o takom 😔

janka196
autor
30. dec 2008

did no preto lebo ja tu nechcem ostat zit na cely zivot 😉

antoniab
30. dec 2008

janka ti si ako ja 😀 mne sa tu svojim sposobom pači nakupovanie a taky easy život ale chyba mi tu pocit domova a to take slovenske aj zle aj dobre neviem ako to spravne povedat nieje mi tu zle ale doma som taka spokojnejšia a uvolnenejšia žeby štastnejšia bezohladu nato že doma som určite chudobnejšia 😀 ale bohatšia na ine veci 😉

dididi30
30. dec 2008

janka sak ani ja, ale tu nejde o to, tu ide o to,ze budes mat z toho prachy, krasny zivot, smaris tam podnajomnikov a chodis len po love, chaaaaaapes 😀 😎 😀 😀 😀 😀 😀

a moze byt ze prva odtial vypadnem alebo tu aj umriem, ta mne je to jedno, lebo ja mam rodinu tu aj na sk 😉

dididi30
30. dec 2008

ivka tak druhe babo a bude aj to 😉 😉 😀 😀 😀
ja viem, ja chcem trocha nieco pospekulovat 😉

inak jani, nas thomasko odmieta cez den mliecko, teda nechce vobec cicu, len rano a na vecer a v noci, nevadi? zeby to bolo tymi prikmamy?

janka196
autor
30. dec 2008

mati 😉 ako ja som tu v celku spokojna, ja vlastne nechcem ist ani na svk zit. skor niekde do teplucka. mne sa tu hlavne to pocasie nepaci a keby som tu mala ostat nastalo tak isto niekde dole na juhu

didi no neviem preco ti nechce cici. mozno mu uz je vela ked uz mam prikrmy. neviem lebo carli chcela cicu stale. ved ona aj doteraz sa naobeduje a ideme hajat a to sa este dorazi s mlieckom tak fakt neviem. a kazde babo je ine
...fiha tak to je dobra supa. len tak si chodit po lovky. kebyze s tym niesu take starosti
...ozaj a tamca ako?

ivka a raniya? dufam ze uz jej trosku presla ta choroboa

antoniab
30. dec 2008

didi ty chceš dalšie babatko 😉 jej tak ja už počkam na teba abo janku abo ivku 😵 no na ivicu čakat nebudem to asi tak skoro nebude 😀 alebo žeby 😀 😀
jaj už iba hodinka a idem hajde domu 😵 😵 😵

antoniab
30. dec 2008

ja by som chcela 4 detičky tak dufam že nane budu aj peniažky aj spermiijky 😀 😀 😀

janka196
autor
30. dec 2008

mati cipana, trosku ti aj zavidim ze idete domov, ale v dobrom samoska 🙂
....4 deti 😲 to je namna trosku moc. my skor rozmyslame ci vobec carle surodenca 😅

dididi30
30. dec 2008

tonka ja nie, to ivke, sak ona sniva o vacsiom byte, ja ho uz mozem mat bo mam dve 😉
na mne necakaj, co si pipi? 😀 😀 😀 😅
tam ivka , janka a hlavne ty si na rade 😀 😀

ze styri 😀 😀 sak pockaj to ta prejde 😀 😀

antoniab
30. dec 2008

janka vy len jedno 😲 no každy ma svoju predstavu 😉 aj sesternica tvrdila len jedno a už ma dva ja by som hlavne nechcela deti s velkym vekovim rozdielom 😒 takže hovoriš že na teba čakat nemam hej 😅 no ale chlapec taky peknučky z modrimi očkami 😉 neukecam ta 😀 😀

dididi30
30. dec 2008

hehe baby ja som do kedy nesla mala do skoly tvrdila ,ze len jedno ale potom sme boli sami , tak reku este synka a tu je 😉

janulka7
30. dec 2008

ahojte. tak ja som prave dorazila z prace. boze este zajtra a zas 4 dni volna. ako vidim rozoberate byty.aj tu su dokonca hned vedal nas. poslavili tri velke krasne biele bloky a vsetky su uz vyse pol roka zavrete. tu mate urobene vsetko len nabytok si musite kupit. ale dlho sa na to caka a kopec veci musite splnant a problem je v tom ze vam ho mozu pridelit ale uplne na opacnom koci spanielska a to by som nechcela. ale vraj su za facku. len je tazko sa k nemu dostat. poznam ludi co aj 10 rokov cakali a nic a tak sa na to vyprdli a kupili byt, apotom prisiel papier ze im ho pridelaia. ale samozrejme uz ked mas kupeny uz nemas narok. a aj keby si ho rychlo predala musis byt dva roky uplne bez bytu. teda nesmies byt vlastnikom. asi tak. a tiez ho nesmeis nablizsich 10 rokov predat ani prenajat. musis tam byvat len ty.
chiara mi teplotuje, sople zelene, aj hlas ma chyteny a kasle jak stary tuberak, idem s nou zajtra rano k doktorovi tak hadam mi zas nepovie ze je obdobie chripky a netreba chodit k doktorovi.lebo uz neikoho zabijem. dufam ze jej daco da lebo moje vsetky metody uz zlyhali a asi tentokrat potrebuje antibiotika. chuda moje az je taka zlta ci aka do tvari. no nic idem ja popratat, lebo chlapi dakde zdrhli, asi dostali tulave krpce. 😀 no ale kym sa nevratia po styroch tak je dobre. 😀 😀 😀
inak este chcem povedat, moj braska ma ist zajtra robit cez noc na jeden banket. tak drzte paluchy aby to dobre dopadlo a hadam sa to uz rozbehne s robotou.
a antony, vcera mi dosla pohladnica. dakujem krasne.

antoniab
30. dec 2008

ja viem že prejde hned po prvom 😀 😀 ale chcela som si nejake detičky aj adoptovat no ale finančna situacia nam zatial praje na dva ale ak budu dve babi či chalani tak ma bude vždy tahat na dalšie či nahodou 😀 no ale nepolemizujme najprv nech sa zadari to jedno 😉

janka196
autor
30. dec 2008

mati mozno ma aj prehovoris, fakt jaj vravi didi ked to kusa odrastie zase ostaneme sami 😅

janulka caves

antoniab
30. dec 2008

janulka teraz po vianociach 😀 no ale to je dobre 😉 som posielala od srdca 😉

dididi30
30. dec 2008

janulka, ty prides a hned ta je prva strana 😀 😉
malickej skore uzdravenie, aj tamca bola chora ale uz je ok 😉

janka196
autor
30. dec 2008

janulka tak aj chiarinka je chora joj ☹

antoniab
30. dec 2008

janulka tak rychle uzdravenie 😉 malej nech nanu neplati ako na novy rok tak po celi rok 😉 len nech je zdravučka 😵 😵

janka196
autor
30. dec 2008

ozaj som vam zabudla napisat ze sme boli zase shopingovat 😅 😀 😀 😀 no bazmek zabijem sa ked som zavislacka. kupila som si v maxe tricko so snupim 😀 😀 a carle zase hracky. taku malu baby bratz do vane zevraj bude menit farby ta som zvedava pojdem sa asi prva s nou okupat 😀 😀 aj dalsie tri epizody barney

antoniab
30. dec 2008

janka 😀 😀 😀 čisti zavislak 😀 ja si teraz doma troška oddychnem ale potom si nakupim vitaminky tak si spravim taku predpripravu na navrat do anglicka 😀

janka196
autor
30. dec 2008

mati ta ja ani doma neoddychujem. tam vkuse beham jak striga na metle po optime 😀 😀 😀

antoniab
30. dec 2008

ja jani aj mi ale som sa zaprisahala že teraz nie ved idem s plnou taškou domov a čo pojdem aj naspat 😀 domov vozim anglicke handry a do anglicka slovenske 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre