Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janulka7
15. jan 2009

no sak to je to. ze chlapcenskych nie je tolko ako dievcenskych. a mne sa velmi paci christofer. ale ......akosi mi neprechadza u mareka. 😅 asi dam marco co ty na to?
lebo david bol ten druhy a sa bojim dat zas to meno aby sa daco nestalo. akoze neverim na take veci ale vies ten blby pocit. no nievm. ty by si dala.?

janka196
autor
15. jan 2009

janulka veru christopher ani u roba nepresiel 😅 neviem co ti nasi chlapi maju proti christopherom 😀 😀
marco je tiez pekne a myslim ze pojde aj ku priezvisku. a s tym davidkom no neviem. ja by som asi aj dala ale neviem to je ine takto povedat ked som to neprezila

janulka7
15. jan 2009

mne sa david velmi paci a aj marekovi na tom sme sa hned zhodli. no len teraz neviem. ja viem ze to nema s menom nic spolocne ale nebude to ako keby som toho prveho nechcela ked druhemu dam jeho meno? joj som z toho debil.
teraz som dorobila postele ci pana ale ma stoji ich spravit. a z nosa mi kvapkalo 😠 no mam nervy.no samam cerveny jak opica rit, uz ma cely boli a nic sa neda vysmrkat ale ked sa zohnem ta uz kvapka . ta neviem ci sa dole hlavou postwavit. chude moj maly. 😀

janka196
autor
15. jan 2009

janulka no verim ze sa ti paci. my sme sa s robim tiez zhodli ze ked raz bude chlapcek tak bude david. a neviem ti v tomm poradit. to musis sa ty sama rozhodnut jak to citis. ked chujovo tak nedavaj bo si to budes vycitat. skus este pozerat nejake kalendare mozno sa ti nejake zapaci este viac ako david. alebo sak pockaj kym sa narodi a uvidis potom ta osvieti. my sme mali s robom viac mien vybratych pre dievcatko a ked sa mala narodila a sme nanu kukli tak sme vedeli ze to bude carla 😉

janka196
autor
15. jan 2009

janulka a co Alan alebo Michael

monkula
15. jan 2009

janulka, ja by som Davida nedala.... 😔 😔
A za druhé sa mi to meno ani nepáči, pretože u nás je to samý David, Luukáš, Filip a Samko.. 😝 😝 😅
A Marca To schvaľuujem... 😵 😵
janka a čo ste mali ešte vybraté za meno?
Ja som veeľmi chcela Biancu, ale mi to neprešlo.. a pár mesiacov dozaduu sa mi snívalo, že čakám dvojičky aj mená mali vybraté: Marco a Bianca... 😀

janka196
autor
15. jan 2009

mon ahoj. mne sa este pacilo christine 😉 aisha ale to nepreslo u roba a teraz som aj rada ze som nedala 😅 alexandra fuha a este nejake. viem ze zo desat sme vybrali a bodovali sme osobitne aj ja aj robo. a carla bola u oboch na prvom mieste. aj liliana sa mi pacilo. mmozno si spomeniem aj na dalsie

monkula
15. jan 2009

jani, Christine je krásne meno 😉 😀
A Carla jefakt krásne meno.... Mne sa meno karolína nepáči, mi príde také tvrdé, mužské, ale Carla je kráááásne... 😉
My máme ešte v zálohe meno Joanna M ichelle 😉

janka196
autor
15. jan 2009

michelle je krasne aj joanna ujde. len aby ju nepisali dzoana 😅 aj sa obavam ze carlu budu pisat karla. to sa mi nepaci. to mi pripada take nemecke

janka196
autor
15. jan 2009

jaj som si spomenula na dalsie monique sa mi tiez lubilo. take tie s francuzskymi koncovkami sa mi lubia

janka196
autor
15. jan 2009

vlastne monika bolo aj prve. lebo prvy termin som mala na 2. jula a vtedy sa narodila moja kamoska monika tak sme vraveli ze ked sa narodi na jej narodky tak bude monika teda monique 🙂 jaj a este catherine. to bola moja mama hotova lebo ona je katarina 😀

monkula
15. jan 2009

janka, joanna, je poľské meno, v Poľsku sa Joanna hovorí Asia- Aša... 😉
Monique je pekné... 😉 😀
A mala som kamarátku, tá mala dve dcérky, tá staršia bola Chiara Francesca a tá mladšia Sarah Elizabeth

janka196
autor
15. jan 2009

faaakt to som ani nevedela
sarah elizabeth znie dobre ale to chiara francesca mi nejako divne nejde dokopy 😅

janka196
autor
15. jan 2009

jaj boze ja som tava sak ja mam doma knihu s menami pre dieta. idem tam pokukat dajake chlapcenske

janka196
autor
15. jan 2009

janulka a co adrien,cameron

monkula
15. jan 2009

ja by som dala Maco... bude to ako po manželovi a pritom to nebude španielom biť do očí 😉

janka196
autor
15. jan 2009

nasla som take ze kieron, alebo kieran vraj je to forma od ciaran a to je dajake svate meno

elizabethm
15. jan 2009

janulka ved daj len Chris oblubene to anglicke meno a basta......

jani ako sa presne pise ten nazov na ziadost o socialny byt neviem to najst na nete pod cousil house...

normalne my obidve deti spia asi neprezijem tu radost......aaaa ahojte kocky

janka196
autor
15. jan 2009

janulka alebo wade to by vam islo super ku priezvisku 😉

nasla som meno ze Zadok 😀 😀 😀

janka196
autor
15. jan 2009

eli ahoj, jej super tak len si to uzi ze spinkaju 🙂
mam tu ziadost pred sebou. he to housing application form

janulka7
15. jan 2009

ahoj monku.
jani mne sa paci aj adrian, ale marek tvrdi ze mal slatnuteho kamarata tak nechce ani pocut. a ja osm uz suvala. mne sa pacia talianske. a velmi som chcela ze bude Nathaniel alebo Angelo(andzelo.)no to mihned obidve zamietol.
jani ty len dalej studuj totu knihu a pis vsetko co sa ti bude pozdavat. vies ked som dala malej meno take originalne tak aj teraz chcem daco take. mne sa ten Nathaniel velmi paci.
dnes idem inak pesi domov z algorty . dufam ze zajdem. 😅 je vonku pekne a slniecko a musim dajak rozchodit leboma maly velmi tlaci, tak ani sediet sa miriadne neda. tak uvidime ci pomoze taka prechadzka.

janulka7
15. jan 2009

vraj zadok ci pana to co a meno.
ahojky elizabeth. aj to som uz mala ako moznost ma hned zrusili vsetci 😠 . bazmek vyhoviet kazdemu , tak to aby som rodila kazdy rok. 😀 co by mi nevadilo.

jani neprides pojdeme na prechadzku a cestou sa stavime na kafe so zmrzkou v mekaci.co ty nato? pockam ta?

janulka7
15. jan 2009

no nic ja sa idem obliect ahor sa pesi domov ked odrazim ozvem sa. hadam dorazim v pohode. 😅 😀 😀 😀

janka196
autor
15. jan 2009

janulka kokso ty v tvojom stave sa trepat z algorty domov 😲 sak ja som mala co robit ist peso a ani som tehoska nebola. urcite sa ozvy jak dojdes

eva28
15. jan 2009

ahojte,kocky...
prepacte,ze som Vam sem tak vpadla,po straaaaaaaaaaasne dlhej dobe,ale nie je cas ☹
deticky ako vidim poriadne narastli,aj to moje,uz nam rastie aj zubok 🙂
xcela by som sa Vas opytat kolko platite za pitnu vodu rocne?cisto len pitnu,nie odpadovu.
Lebo mne konecne prisiel po pol rocnux natahovackax ucet a zda sa mi to strasne vela.
vodomer nemame...dakujem

janka196
autor
15. jan 2009

ahoj evi. jaj v tomto ti ja neporadim. lebo vodu neplatime po dohode s landlordom

elizabethm
15. jan 2009

no do riti pardon som sa vytesovala ze deti spia a ten blb alarm sa znova spustil ta akurat ked som mavala uz 5min ta dosiel MM a vytrhol ho chvala bohu uz my lezie na nervy ako sa stale bezdovodne zapol a keby horelo ta ani nepip.....

evi my sme platili 300 za polrok

janka196
autor
15. jan 2009

eli jaj na nervy. no a ozaj ako to zvladate s detickami?

maja5
15. jan 2009

ahojte kočky chcela by som sa vas opytať ci cez ebay sa da nakupovat aj na slovensko a koľko stojí poštovne napr za kočík.

eva28
15. jan 2009

eli to je len pitna,tak aj to je hodne vela 😲
pridala som nove foto,ak budete mat xut... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre