Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

ivka19
20. jan 2009

aj raniya konecne 😀 😀 a co carli zacina byt chorucka,ci len sopliky ☹

didi,a co cakas 😅

janka196
autor
20. jan 2009

ivka len soplik. zas jej ide zubok. uz par noci zle spi a dnes je zacalo tiect z nosa ☹

janka196
autor
20. jan 2009

didi jaj zas. kokso na nervy; to z tej hnusnej anglickej zimi

ivka19
20. jan 2009

jooooj tie zuby,nam idu strasne pomaly,tych 8 je vybehlo bez problemov este v maji a od vtedy nic a teraz sa trapime so 4-5 naraz 😔

janka196
autor
20. jan 2009

ivka veru je to na nervy. carla ich ma uz 14 takze este 6 😠

janka196
autor
20. jan 2009

som zabudla dopisat ze uz nnas ide kazdy zub so soplikmi a teplotami ☹

ivka19
20. jan 2009

tak vy ste sikovne,ze uz 14 😉 inak do kedy by ich mali mat 20,asi blba otazka,ale predsa 😀

janka196
autor
20. jan 2009

fuha ivka to ani netusim. ale sa mi zda ze v batolatach je o tom tema 😉 aj ked podla mna je to individualne

ivka19
20. jan 2009

tak to budem musiet kuknut tam inak raniya sa uz zobudila,takze comp vypinam,inak mi tu vytrha vsetko 😝 tak zatial pa pa 🙂

janka196
autor
20. jan 2009

ivka ta oni asi naraz vstali 😀 😀 😀 ja musim davat tiez notebook z dosahu lebo mi ho hned vypne 😠

janulka7
20. jan 2009

no ahojte.
ivka tak este to svrbi a najhorsie je v noci ☹ ale uz mam len take cervene flaky vsade a su velmi horuce. no ale uz sa mi to aspon nesiri dalej, co je hlavne. ale ku kiwi uz nepripachcnem az do porodu. a myslim ze maly asi bude mat alergiu na kiwi. lebo doteraz mi nikdy nic nebolo a teraz zrazu. no je mi to divne.
ja som teraz dorobila sulance. baby ja ich mam jak pre cely panelak 😀 trosku som sa preratala. 😅 ale zas myslim si ze sa to zje. ved dam do chladnicky a bude aj na dva dni.
MM je chory chyta ho chripka. uz sopli, a boli ho hlava a teplotuje a co je najhorsie namiesto vypotenia siel merat okna. 😖 ja viem ze peniazky na hypoteku treba a ja zas potrebujem jeho a bola by som kludnejsia keby to odlezal. lebo by som bola nerada keby sa nam zopakovalo to co minuly rok.no nic idem ja tosku spratat obyvacku a potom vas este kuknem
dnes ste akesi lenive. alebo ze by to bolo tym ze vsetky nase deturence su chorucke ☹

janka196
autor
20. jan 2009

cau janul. tak uz sa nesrkrabes ako (o) pi.a 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mnam sulance. my sme tiez dnes sladky. som robila ryzovavy nakyp a zo vcera este boli mufiny na ranajky ta sladko mam az v rici 😀 😀

monkula
20. jan 2009

kto tu, kto tu?
Ja som dnes chilli con carne, tak si dal Jarino, ja som dojedala jogurtové rezne 😝 😝

janka196
autor
20. jan 2009

mon ja tu. carla sa zobrala a zisla mi z postele ze sa ide hrat 😲 ma potrha z nej 😠 😀 😀 😀
no to mi musis vysvetlit ze jogurtove rezne 😲

monkula
20. jan 2009

jani, jednoduché a hlavne veeeľmi chutné, švagrinká sa nevedela dopapať 😀 😀 😀
v miske si rozmiešaš biely jogurt, oolíš ho, opopríš, pridáš cesnak a potom záleží na Tvojej fantasy, čo ešte prisypeš, môžeš curry, ja nedávam, neľúbim, alebo barbecue omáčku, proste čo chceš.... a čo máš doma.
Naklepeš si rezne, ja robím kuraie, osolíš, opopríš a potom ich namočíš do jogurtu a necháš cez noc odstáť.
Na druhý deň ich obalíš v strúhanke a vyprážaš... so zemiakovpu kašou a šalátikom, mňaaam...
Sú mäkkučké, šťavnaté... 😉

janka196
autor
20. jan 2009

fiha no znie to celkom dobre. 😉 , ale ja to iste robit nebudem. ja vyprazane velmi nemusim a neznasam robit trojobal 😖

monkula
20. jan 2009

janka, to nie do trojobalu.. iba do strúhanky... 😉

janka196
autor
20. jan 2009

mon hej som si vsimla 😉 joj no carla sa uz zas skrabe na postell. vies jaka je vydz...a. pride pocicka chyti energiu a zas ide a moje cecky jak vyzmykane ☹

monkula
20. jan 2009

jani, tá moja krásavica zaspala, idem ju odniesť a asi už neprídem.. zajtra Ti pošlem IP... 😉 😉

janka196
autor
20. jan 2009

oki mon dobru nocku, idem aj ja skusit carlu dat hajat. papa

monkula
20. jan 2009

ta moja opica vstala 😠 😠 😠 😠 😀

iwanka
21. jan 2009

Dobre ranko,

monkula, Tvojej Chiarinke vsetko naj k 2 rockom. 🙂 🙂 Aby bola zdravucka a robila radost rodicom 🙂 🙂 🙂 🙂

Moj maly mi dnes nechcel dat ani naranajkovat, ale dala som mu jeho oblubene auto a s kolieskami sa aj dlhsie zabavi.

Inac mame sa o nicom, vcera sa mi pokazilo auto, ked som isla do prace, tak som domov prisla so ziackou, auto este furt v skole. Cakam, ze mi manzel zavola, ze ako ho stiahneme, lebo nechceli by sme platit odtahovku a este nevim, ze kolko bude stat servis, odisla spojka. ale aspon , ze sa mi to nestalo na dialnici, ale na konci cesty.
Co uz, furt len problemy a problemy....... 😠 😠 😠 v poslednom case robime len na auto

janulka7
21. jan 2009

dobre ranko.
tak najprv vsetko najlepsie Chiarinke k dvom rockom. nech sa stale usmieva a ma vela zdravicka. monku za chvilku budes kupovat cizmy s opetkami ako ja.pani ako to leti. no co uz mas korytnacku urobenu? potom posli foto ako vysla. 😉
jani ta vy zas soplite.? ☹ no nic tak nech to carlinke rychlo prejde. my mame dnes krasne slnecno , ajked chladno. za to vcera nam padali take krupy ze sme cez okna cumeli jak dzeci vsetci. no ale raz dva bolo po nich. vyslo slnko a hned sa rozputili. 😠
Marek je uz o.k. teda aspon rano uz bolo dobre, ale vcera bol na neho hrozny pohlad. chuda. no ale hlavne ze uz ho to preso. teda spon dufam lebo on nepolezi. 😠 tak hadam vecer mu nebude zas jak vcera.
nic bablky idem ja robkat. o druhejma pridu chlapi vyzdvihnut.joj ma nenecha ten moj ani na metro ist bo to je do kopca. a kedze mi zacalo akosi tvrdnut brucho ked sa kus ponamaham ta je z toho potentovany., tak ma strazi az prehnane. 😉

dididi30
21. jan 2009

ahojte

jani aj vy ste nachladeni?/aj my sakrus, ja uz nemam na to nervy, oni su jak debili, im vobec nezapina, ze ked je niekto kazdy mesiac nechladeny tak niejedy je chyba...u nich vsetko ok, veru umret tu nechcem, lebo to by bol straaasne rychly spad 😝 🤐

ciarke vsetko naj k 2 rockom 😵

janul ja veru topanky s opatkom nekupujem, lebo tamca je ako ja, ona sa zrube aj na rovnych podrazkach 😀

iwka, my tu veru nemame anglicke auto, mame svoje a mame pokoj, sak tu sa nedoplatis na tie ich sroty 😖

iwanka
21. jan 2009

ahoj did,

my mame tiez slovenske, a tiez nie strare, 4 rocne, ale zrazu akoby zacalo vsetko na nom odchazat 😝
Teraz, ked sme boli na svk, tak sme zamenili znacku, takze mame akoze nove auto tu, keby dakto pindal.
Prave aj koli tomu nechceme anglicke, lebo ta poistka tu je vysoka.

iwanka
21. jan 2009

nam tiez idu sople, take zelene, a maly nechce utierat, len ked zbada servitku, tak hned boci 😀 . tak musim nasilu utierat aj kvapkat nasivin.

didi, mne pisali z roboty, ze chcu oficialny list, ci sa vratim, alebo nie. Ja som sice rezignovala, ale rozmyslam, ze pojdem na par hodin vecer a vikendy. Bo s tymi financiami totu ide dole vodou...... 😀

iwanka
21. jan 2009

ja som vcera bola pri health visitorke a tam ani jedno decko nemalo pancuchy. aj ja mojho otuzujem, ale radsej nech mu je teraz teplo.Potom kde pridem, tak anglani smrkaju, ani nos si nevedia vyfukat 😕

janka196
autor
21. jan 2009

ahojte babule

chiarinke prajeme vsetko naj k narodeninkam a posielame velikansku bocu

didi to len carla zase zacala soplit lebo jej ide zubok. to jej pri kazdom zube tecie z nosa. celu noc sme nespali co taka bola nervozna asi ju to fest bolelo

iwanka to poznam s tou servitkou. to aj carla uteka ze ju musim nahanat. a jak zbada odsavacku to hned ide do kolien a place ☹ a stymi pancuskami to mas sakra pravdu. ved ja som carle dobrezene aj v lete davala ked sme boli doma tak tu dlazky studene su. a jak sa hrala na zemi tak cele nohy mala studene

janulka to je dobre len ne ta marek opatruje 🙂

monkula
21. jan 2009

Ďakujeme vám veľmi pekne... 😵 😵 😵 😵
janulka, korytnačku budem robiť až v sobotu, my oslavujeme vždy cez víkend... ale najprv musím nájsť recept, čo si mi sem dávala 😀 😀 😀

timinka1984
21. jan 2009

ahojte 🙂
monkula:chiarinke prajeme aj my vsetko len to najlepsie a nech vas poslucha, aby bola stale stastna, usmiata..... 😉 😉 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre