Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
20. nov 2008

dobre ranko prajeme. baby vravite ze dobre bolo modre z neba? my sme nepozerali lebo smeobjednavali nakup z tesca. no poviem vam nikdy viac 😠 sak to je taka somarina. bazmek cely vecer sme hladali na tej ich stranke vyrobky no a napriklad mlieko v krabicke sme ani nenasli 😠 . no ale a poslali akciu ze ked objedname nad 50 tak 10 zlava ta nevyuzito. ale nakoniec zlava je len 5.50 lebo 4.50 za donasku 😖

janka196
autor
20. nov 2008

eliza gratulujeme alexe ku diplomom no sikulka je riadna klobuk dolu. ozaj ako dlho ste uz tu?

didi aj my sme mali ten valec. trikrat sa z neho zdruzgala tak som ho vyhodila lebo to ne na mojo nervy 😀 😀

antoni no mrska skoncila tak sup na vec 😉

sisu ja by som ti pozehlila ja rada zehlim ale ty mi prides navarit 😀 😀

janka196
autor
20. nov 2008

jaj este som zabudla no normalne som zacala rozmyslat nad tym implantatom. ja pcham do seba tabletky, ako velmi mi to nevadi ale takto by bolo zas o starost menej. len ked sa som taky srab v takych veciac. sak aj znamienka sa uz rok chystam dat vybrat 😅

timinka1984
20. nov 2008

Dobre ranko vsetkym kockam!Ako ste sa vyspali a ratolesti?My sme mali bojovnu noc, stale sme plakali, okolo druhej uz lezala pri mn a nedovolila mi otocit sa, lebo mi musela hladkat licka 🙂 A zobudili sme sa s paradnou nadchou a zvysenou teplotou ☹ A este to pocasie ktomu, nam na nalade veru nepridava 😠 Prsi od vecera, hroza.
Elizabeth:aj ja ti gratukujem, ci skor alexe za take uspechy, sikulka z nej, len tak dalej 🙂
Implantat mam aj ja, som celkom spokojna, len kramy mam 2 krat do mesiaca.No u kazdeho je to inak.Snad sa mi to po case upravi, stale dufam, ak nie, aj tak som si uz ako tak zvykla.Mala som aj tabletky, no pri mojom zabudani 😖 , som ich brala ako som si spomenula 😀 .
Tak vam opat prajem pekny den vsetkym 🙂 🙂 🙂

janka196
autor
20. nov 2008

timi ahoj aj my sme v noci bojovali. okolo druhej rano si carla lahla napriec postelou do stredu takze som spala jak maciatko na konci postele 😀 no ani ti nehovorim jaka som dolamana..... ja som kramy este nemala 😅 😅 sice ked som zacala brat tabletky tak dvakrat take spinenie a potom zas nic

janulka7
20. nov 2008

dobre ranko. tak ako vidim rozoberali si ste vsetko mozne. ja mam po vcerajsku zakaz pozerat modre z neba. 😅 moji chlapi vcera vyvadzali jak besny ked ma videli a chiara ma hladkala po vlasoch. maminka co ti je preco places? si smutna? joj taka bola zlata potom som samozrejme musela vysvetlovat ze mi nic nie je.
a MM s braskom boli jak divi chceli mi aj pc vziat. ja osm nemohla. mna az v hrudi bolelo. co som tak rumazgala. 😅
inak to stou hrubou stavbou je super vec.som sa fajne zasmiala. 😀 😀 😀 ze by sme ti to my s konika vysnivali? 😉
tu dnes prsi od rana ale taky malinky. to neznasam lebo ani nevyzera ze prsi a za kus ste mokry do nitky.
antoni drzim paluchy. sup sa do prace. ved ta praca je na tom je najprijemnejsia no nie? 😀

elizabethm
20. nov 2008

ahojte baby my sme spali asi tak dve hodinky aj to ani neviem ze boli maly len plakal idu mu vzadu dve stolicky naraz tak sa chuda trapi a my s nim aspon ze MM ostal doma s nami

dakujem za pochvali na alexu kocky

no ja som pevne rozhodnuta za ten implantat ked sa babo narodi

didi a aky kociarik si objednala?ja chcem pre malu novy ten co ma max sa mi zda velky ked sa zlozi aj ked sme uz vymenili auto za vacsie aj tak

timi aj ja chcem sneh sme srandovali ze kupime vo funtaku taky v spreji

timinka1984
20. nov 2008

Ja som tiez pozerala modre z neba, tie sestry bolo uplne uzasnem kolko optimizmu a krasnych slov mala v sebe Renatka.S takym postihnutim a byt stastna tak to klobuk dole.... 🙂 uzasne boli, veru aj mne sa slzy do oci tlacili..Mala mi zaspala na sedacke 😉 😉
Vcera sneh , no dnes uz dazd, otrasneeeeeeeeeee, a k tomu taka tma, aby si svietil cely den
Uz mate pokupene darceky? 😀

janka196
autor
20. nov 2008

janulka ta tebe sa riadne buria tote hormony. no ja nejdem kukat totu ordinaciu lebo som skusala si robit dymove oci tak to nechcem rozmazat 😀 😀

eliza tak ja si pockam co povies na ten zakrok a potom sa aj ja rozhodnem 😉

janulka7
20. nov 2008

baby to s tym implantatom je celkom dobre. lenze ak to uvolnuje hormony tak ja asi nebudem moct ☹ no ved uvidim potom sa opytam. na 99,9% mi povedia nie. sak pohladame daco druhe., a ked nie tak len POZOR 😀 😀
jani ake dymove oci? mozno som kus mimo ale som nepochopila. to vies hormony a blbost super kombinacia. dakedy si pripadam nie ako tehotna ale mechom udreta. 😖

janka196
autor
20. nov 2008

janulka 😀 😀 nevies licenie hviezd 😀 😀 to su tak nahrubo nalicene oci ceruzkou a tienmi

janulka7
20. nov 2008

joj hej uz viem. no pani ale som fakt otupela ako tehotna. juj hruza. dufam ze ked porodim si budem pametat ze aj o seba sa teraz treba kus starat. lebo na malovanie nemam cas, vlasy idu do gumky a svihom do prace.
ale uz budem vediet. na vianoce mozno usulam dymove oci. 😉

iwanka
20. nov 2008

Dobre ranko,
javascript:addEmoticon('😠','vBody')
no my sme mali noc nic moc, maly je dajaky nepokojný, asi to budu zuby, lebo vcera ma chcel len olizovat a poviem vam, take francuzaky dava 😀 😀 😀
No a dnes, len co sme vstali, tak uz ku mojej nohe a na mna a pochopila som ze opat ideme hajo 🙂

Eliza, mas sikovnu dcerucku, blahozela, dufam, ze aj ja sa dozijem takeho 😉

Dnes idem poslat konecne papiere na tax credity, poviem vam, ze konecne, sak mi uz aj materska skonci a potom budeme na suchu 😒
Neznasam papierovacky a v nasej rodine to vyslo na mna 😠 Furt mam daco na mysli, ze este toto a toto.....

No idem doranajkovat, lebo moja korytnacka o chvilku hore 😀 😀 😀

janka196
autor
20. nov 2008

ahoj iwanka jaj tie papierovacky ja vsetko zas nechavam na draheho bo somnou to hruza 😀

janulka no vidis tak na vianoce sa musis vymalovat hehe. ja som mala v casopise cd o liceni a tam som to okukala no nie je to ako od profesionala ale celkom to ujde

timinka1984
20. nov 2008

no neviem kam to moje dieta speje......vcera sme boli v kostole, a ked bolo svate prijimanie, tak sme isli na krizik, tak dovtedy bola v celku ticho, bo ona inak neposedi na viac ako minutu 😀 .a potom sledovala ludi ako otvaraju usta, farar im tam nieco dava a o chvilu sa aj ona rozbehla do radu.a kricala ham ham.velmi ciperne dieta, po mne urcite nie 😀 😀 😀 😀 😀

tak vy sa takto licite 🙂 a ja vyucena kometicka a vobec sa mi nechce do nicoho, niekedy aj nalada je, no po par minutach vyprcha 😉

timinka1984
20. nov 2008

ja som na tax vyplnovala este v auguste a stale sa mi este neozvali, tak ked sa vratim, budem asi volat, nech mi povedia, ci ano, ci nie.ale ako vzdy s mojim stastim mi nic neuznaju, minule mi napisali ze nemam pravo sa usadit v uk 😝

timinka1984
20. nov 2008

iwanka:ty kde si v uk?

janka196
autor
20. nov 2008

timi no zlaata musela byt mala. ozaj ktoreho sa narodila. moja 16-teho

janulka7
20. nov 2008

no nic babuky idem zehlit. joj je mi dajak blbo asi z nervou. ufff. sprosty den budem mat asi dnes. no ale co uz. este 5 mesiacov. 😀 😝

timinka1984
20. nov 2008

naridila sa 8.6., ty si rodila na sk, ci v uk?

janka196
autor
20. nov 2008

ja som rodila v uk

timinka1984
20. nov 2008

a tatino je slovak?ak nechces nemusis odpovedat, ja len tak zo zvedavosti 🙂
🙂 tak to mame rovnako stare slecinky 🙂 hovoris aj po anglicky na malu?
mna odmieta posluchnut v anglictine, tak iba po slovensky a s tatom v poho, prefikana je 😀

janka196
autor
20. nov 2008

timinka slovak jak repa 😀 😀 , ja na malu po spanielsky a papino po slovensky. anglinu sa nauci v skolke, dufam 😅

iwanka
20. nov 2008

Timi, ja som v Thirsk, North Yorkshire.

Ja som uz aj tam volala, tak mi vyratali, ze by sme mali dostat child tax credit 500 za rok. a teraz som uz len poslala aplicationDufam, ze ked mi skonci materska, dufam, ze mi daju aj working tax credit.

a TY KDE SI??

dididi30
20. nov 2008

ahojte

timi, mali sa mi narodil v u a je narodeny 4 dni neskor ako tvoja malicka, teda 12 na tatinkovu 30 😀 cize budu spolu oslavovat narodky aj vyrocia 😀
inak som mala terarmin 8.6 😀
a tiez sme slovac slovenska, ziadne mixi 😀

iwka ozaj a ty nejdes do roboty? pokracujes v materskej? lebo ja neviem ci mam ci nemam ist do roboty, ale asi pojdem na tie 2 hodky do roboty, rano upratovat do skoly, mam to 10 minut cesty na peso

dididi30
20. nov 2008

elizabet, heh my sme uz vymenili auto za vacsie, bo chodime autom na sk a opacne 😉 no a kociarik budu golface, polohovatelne so strieskou znacka JANE taka neznama ale je super, aj stolicku na papu budem mat od nej 😉 vlastne je to nejaka navrharka...
no a rada by som sem hodila link kociarika ale neda sa maju na to vyhradne pravo a tak nemozem odkopirovat
😒 ale ked bude rozlozeny , tak odfotim, len ja ho chcem otvorit az v aprili, kto vie ci vydrzim 😀
a preto som uz teraz kupovala, bo som mala nieco nasetrene a kebyze ho nekupim teraz ,tak uz nekupim, lebo miniem libriky a ja som na to expert 😀 😝

timinka1984
20. nov 2008

ahoj didi!no ja som mala termin 4.6., len sa jej este nechcelo 😀 , ja jane poznam, ona mu super kociky vsetky aj pre dvojicky... 🙂
iwka:ja som v northamptone,

janka196
autor
20. nov 2008

caves didi. ja sa chystam po vianociach dat aplikacnu do asdy tak dufam ze to bude ok. ta nasa domaca tam ma znamu tak uvidime

iwanka
20. nov 2008

didi, ja som mala pred materskou dva joby, denny a vecerný a a ten denný som nechala, uz sa tam nevratim a ten vercerný som uz zacala v juni a budem len pokracovat. Ucim NJ pre adult learning service, chodim dva dni po dve hodky od 7 do deviatej.A planujem byt doma, lebo ja nemam kde dat maleho a do skolky este nechcem 😉 A tata je doma len vecer. tak na striedacku, celkom sa to da, len maly je teraz dost na mne a tento tyzden mali problem zahajat, tak som zvedava co bude dalej 😉

iwanka
20. nov 2008

didi, som zvedava na ten kociarik 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre