Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
29. jan 2009

ahojte
janka , uz zbalena?? ked pojdes tak mi len prezvon,zavolam ti 😉 😵

janka196
autor
29. jan 2009

matka ta vyborne. no dufam ze dojdu dobre. idu trajektom ale este sami nevedia ako vlastne idu 😅

didi ale kdeze zbalena. mam tu jednu krabicu pobalenu take drobnosti a inak nic. v jednom kuse perem jak dziva a zehlim
jaj sice uz dnes nam dosli sacky tak som pobalila postelne a uteraky 😉

antoniab
29. jan 2009

janka nemecko je super priehladne upravene dialnice udržiavane holandsko tiež my potom chodime na plzen a brno sice dialnica ako rajbačka ale je to kradšie rakusko je v pohode ale od blavy stejne nieje dialnica v kuse až na vychod tak je to tam odveci teraz ked som bola v blave po oca a joja na letisku večer tak to bol otras aj pod strečnom opravuju cesty rozširuju tak tam to išlo hrozne pomali ale tamadial pojdu tak či tak 😝 a ešte v poprade je to parada už tam je dialnica až pred našu dedinku tam musi zist a potom cez nas alebo okolo nas tam je tak rozdvojena cesta tak ked tam pojde nech mava pošlem niekoho ku krajnici 😀 😀 😀 😀 aspon bude vediet kde byvam a ako daleko to potm knam budete mat 🙂 🙂 no skor blizko 😉 jaj dufam že postavime ten barak a potom grilovačka na dvore chcem aj bazen tak to bude čista amerika 😀 😀 😀
joj zavidim ti domov ale balenie nie len predstava keby sme my 😲 😲 auto mame malo ešte brat tu ma biliardovy stol tak si pren musi prist 😅

janka196
autor
29. jan 2009

matka my mame u nasich taku ameriku 😀 😀 😀 dufam ze uz skoro budeme mat aj vedla nasich svoju 😀 😀

iwanka
30. jan 2009

ahojte 🙂

prave pozeram tie sacky na ebay.

janka, ty si ktore kupila, ja si neviem vybrat...mas tie s vysavacom????

janka196
autor
30. jan 2009

dobre ranko

iwanka hej mam tie na vysavac ale vcera sme jeden zbalili a do rana pustil vzduch. ze nedrzi velmi dobre 😠 no ale ta aspon trochu miesta usetri

iwanka
30. jan 2009

ja pozeram aj tie prve co su..a ste s nimi spokojni????

iwanka
30. jan 2009

da sa pekne odsat s vysavacom???

janka196
autor
30. jan 2009

no ved to ze ma trosku sklamal ten prvy sacok ze sa vypustil ci ako to nazvat. vecer sme pekne vysali vzduch a do rana povolil trosku. a ani rura z vysavaca nam velmi nesedela 😖

iwanka
30. jan 2009

aha, tak skoda..my mame len taky tescovy vysavac, rury polamane, tak uvidim...tak ja skusim asi tie insie 😉

janka196
autor
30. jan 2009

iwanka skus lebo vazne tieto su dost na figu. 🙄

dididi30
30. jan 2009

caute baby.....janka ta kedy ides, ja nestiham, maly je nenormalny, on furt len chodit, nechce v kociku byt, nechce spat ☹ katastrofa...

ivka ja si kupim doma tu odsavacku....a tu v uka sa neda kupit?hodte link ak mozete aj do ip, dakujem

janka196
autor
30. jan 2009

caf didi. ja az v utorok 😉

iwanka
30. jan 2009

didi, to rozpravas o mojom dietati???? 😀 😀 😀
ja som sa konecne dostala k pc, lebo mi uz ani to nedovoli...tak idem kupit tie vaky

janka196
autor
30. jan 2009

baby ta vy takych certikov mate doma? 🙂

antoniab
30. jan 2009

ahoj baby mame sa joj nam tu tak leje 😠 hrozne ešte jedna praca a padla sobota volna nedelu makam no čo čakala som to 😀 😀 😝 v marci chcem ist domov tak musim struhat dobrotu aby my dala dovolenku 😅

janka196
autor
30. jan 2009

cau mati, tak u vas prsi? u nas je dajako divne ako na sneh to vyzera 😲 a kosa je brrrr
a co ze chces ist v marci domov?

antoniab
30. jan 2009

aj tu hlasi sneh na nedelu tak som v očakavani 😕 ja musim ist domov na kontrolne testy ako my zabrali lieky a tak len dufam že to nebude každe dva mesiace lebo ma to babo vyde draho 😝

janka196
autor
30. jan 2009

jaj takto to je. tak dufam ze lieky zaberu a uz sa postasti aj vam babatko 😵

iwanka
30. jan 2009

matka, drzim palceky 😵 , takze ty anglickym lekarom neveris???

antoniab
30. jan 2009

aj ja budem velmi rada aj lieky beriem poctivo 😉 tak už len dobre vysledky a spravne zadarenie 🙂
a ty ako už bališ alebo to stale poflakuješ a tešiš sa domov či ako a kde budete byvat jaj tolko otazok 😅

iwanka
30. jan 2009

mati a ked chodis na svk, tak vsetko u lekarov platis??ci cez tu karticku?

antoniab
30. jan 2009

iwka ja si platim zdravotne poistenie na svk takže mam normalne našu poistovnu som doma evidovana ako dobrovolne nezamestnana 😕

janulka7
30. jan 2009

ahojte kocky. tak na dnes mi uz padla. joj ako fajn. uz len veget a z do pondelka. vcera som vyluxovala cely byt tak ze sa az leskol takze netreba az tak pratat zajrtra maximalne povysavat a hotovo.

mati ja ta nechcem strasit ale mne ked nasadili tabletky tak som chodila na kontrolu kazde 3 mesiace. az kym to nedoslo na poriadok. takze sa priprav. no ale zas babo ako odmena , to sa oplati no nie? 😉 uvidis ako sa skoro zadari.
jani takze uz vsetko zbqalene nie? 😉 ci ty si akomoj drahy co sa zbali na poslednu chvilku a za 10 min. ja sa balim vzdy skoro dva tyzdne dopredu a to aj tak zabudnem polku veci. 😅

antoniab
30. jan 2009

janulka nestraš 😲 ale pohoda už som s tim vyrovnana doktorka mi vysvetlila ako to bude cele prebiehat a ak sa zadari tak to bude už len horšie 😝 😝 prežijeme 😉
ty si ale šikulka ked maš tak vyluxovano nechceš prist aj knam 😀 😉

janka196
autor
30. jan 2009

janulka cosi. ja to nechavam na roberta. on vie dzivo balit 😀 😀 😀

mati jedina vyhoda ze nebudes mat natahovacky s poistovnou. ja neviem co idem robit. nemam vobec pokryte spanielsko a ani 6 mesiacov tehotenstva. bazmek ma porazi jak mi vypocitaju kolko im mam doplatit. viem ze doa po tebe idu aj za jeden den ded ti chyba

antoniab
30. jan 2009

jani ja tomu velmi nerozumiem jedni hovoria že nemaš narok doma nanič iny že ano a realita moj brat maka od školi ale nema 25 /do 25 ta musia živit rodičia jedine že maš odrobene viac ako 3 roky /ale podporu nedostal lebo mu chybal jeden den ta neporazi 😠 no a sesternicicn manžel makal v irsku ma 35 prišiel domov a dostaval podporu pol roka teraz už maka takže obehat a uvidiš čo ako a tiež zaleži aku krasku trafiš tam moj brat trafil prvu kravu apotom taku zlatu babu že ta by mu ten jeden den nechala doplatit a mal by narok no ale to je tak neznalost sa neospravedlnuje 🙄 🙄
ja si musim pozistovat ako by som bola natom ja keby že som chcela doma matersku lebo ak si niečo zaplatiš tak sa to da no neviem musim vyzistit 😝

janka196
autor
30. jan 2009

mati ja mam tiez z toho mis mas. uvidim doma budem mudrejsia. vies ja si viem pokryt co som robila len v uk. sco sme boli v spanielsku a co som nerobila cez tehu to je skoro rok a pol ked nie dva roky ktore niesom nikde vedena. ked sme zacali robit v uk tak smebolidoma a isli sme na poistovnu ze robime vonku tak mi rovno prestrihla karticku poistenca ze je nezakonne byt poistena v dvoch krajinach. tak som zvedaja jaku palku mi zadzubu ze mam platati. no ale zas ked ti daju splatkovy kalendar tak sa da
a ktvojej materskej. az by si raz chcela tak doma ju isto nebudes dostavat. to by si musela byt na svk zamestnana lebo matersku ti plati zamenstavatel ci nie?

antoniab
30. jan 2009

nie jani matersku neplati len zamestnavatel inak by moje sesterky nedostali nič 😀 lebo predtym nikde nerobili a ak ty ju aj plati tak mylsim že len pol roka zo mzdy tak to bolo no či je to aj teraz tak 😅 hadat sa nebudem
no umna to bude hop alebo trop tu tiež nič nedostanem lebo mam vysoky prijem a MM tež no uvidime 😒

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre