Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

ivica2705
8. feb 2009

taik ok, tak ked budem mat cestu kolo urcite sa zastavim, a ako sa mate, uz ste zabyvane?

janka196
autor
8. feb 2009

ivi este niesme poriadne zabyvane. budeme menit s nasimi izbu aby sme mali viac miesta ale musime cakat na chlapcov lebo treba postele premiestnovat aj skrine. takze len tak naoko som sa vybalila

ivka19
8. feb 2009

ahoj babulky,len vas chcem pozdravit uz z uk,vcera sme sa vratili,bolo super,len trochu kratko,ale aspon si uzili vsetci malu,ta sa nam tam tak rozkecala,ze az,opakuje aj co netreba 😀

nestihla som este citat vsetko spat,ale v noci si vas precitkam.

ivi,tak vy ste este stale na svk a co rl?

jani,ako to zvladate vy doma,nechyba ti uk a co carli,znasa zmenu dobre?

dufam,ze ste vsetci ok aj s detickami,posielame pusinky

ivica2705
8. feb 2009

no jasne, tak ale urcite si zachvilku zvyknete, no nie? ja sa tu vcelku fajn citim, ani sa mi naspat moc nechce, haha jasne kvoli nakupom ahhaha ale inac ani nie..
tu mam segrýu na materskej taik stale sme spolu, tak sa proste nenudime, a plus este nejaky ty kamarati, a tam som len sama...
ako sa ma Carlinka?

iwanka
8. feb 2009

caute, ahoj ivica 🙂

janka196
autor
8. feb 2009

jej ivka uz ste doma? tak to veruze je nakratko. a carli uz v pohode. uz sa mi vidi ze sa aklimatizovala 😉
no sa tesim ze sa ti raniya rozkecala. vies ze aj carla uz zacina. no darmo viac ludi tak skorej pochyti

ivi to je super ze segra je na materskej ze sa nenudite. ja sa napr dnes nudim festovne. ale ta vies nedela nechcem nikoho otravovat. zajtra uz pride robi tak budeme vybavovat co treba
carla sa ma velmi dobre a mala michelle? ozaj ako to vyzera kedy idete spat do uk?

iwanka
8. feb 2009

ivka, vitaj spat.

No my uz mame dalsie dva zubatka 😀 😀 😀 Takze preto sme mali take zle noci, tak dufam, ze sa to uz polepsi 🙂

janka196
autor
8. feb 2009

ahoj iwanka. no tak filipko sa pekne rozbehuje s tymi zubkami. radsej nech mu naraz idu

ivka19
8. feb 2009

dakujeme za privitanie 😉

jani,vsak ja som nechapala jak sa rozhovorila,to aj preto,ze vsetci len jednym jazykom a nie 3,takze jej to islo lahko a vela ludi ako hovoris.tak super,ze carli sa aklimatizovala tak rychlo 😉

iwi,tak maly je sikovny s tymi zubkami,tak si uzite teraz kludne noci 😉

ivica2705
8. feb 2009

babky, pridem pokecat zajtra mala pisti ako cajnik, bozkavam deticky, zitra pa 😉 🙂

janka196
autor
8. feb 2009

ivka no hej uz konecne. uz aj s nasimi v pohode uz mi nevysi vkuse na nohe 😀

ivica daj malej pusinku papa

iwanka
8. feb 2009

ivka a tvoja mala kolkymi jazykmi hovorí???? 🙂

antoniab
8. feb 2009

janka tak ja drýim robovi a braškovi prstiky aby štastne dorazili 😉

janka196
autor
8. feb 2009

matka dakujeme 😵

antoniab
8. feb 2009

potom daj info že je všetko ok a rodinka je pohromade 😉 a čo zajtra ti už začinaju behačky po uradoch 😅

dididi30
8. feb 2009

caute baby

no ivica, ty furt na sk, to co, preco 😕 ty nemas este rodny list?? 😲 😀 😀 😀
no len aby si este neostala doma na furt 😀

jani, tak uz chlapi odisli, joj tesis sa cooooo 😀 😉

iwnaka no vy ste ale zubaci 😀 my zatim nic a nech si tam pobudnu, bojim sa o cici 😀

dididi30
8. feb 2009

jaj a dnes nam zhorel vysavac 😅 tak sme kupili novy, no a mame pokoj, bo henten sme mali zbazaru a teraz sme si kupili taky lepsi, nech vydrzi 😀

inak nakupujete co? matka, maniakujes?? ja tiez, boze ved tu da neda nic nasetrit 😠 no este ze muz daco odlozi 😀 , ale krotim sa, som si dala zavazok, no snat do vydrzi 😀

ivka19
9. feb 2009

ahojky,tak dnes som prva,to asi prvy krat 😉

janka196
autor
9. feb 2009

ahojte babule. no robino mi dosiel vpohode tak sa tesim. inak taka je kosa co snezit zacalo a fuka jak zdzivete. bola som si vybavit novy obciansky, carla haja tak ked vstane ideme na urady uvidime co vyzistime.
citala som inzerat ze hladaju predavacku so spanielskym jazykom. tak normalne rozmyslam ze tam cengnemm ci by sa snime nedalo dohodnut na part time kym nezacneme nejake to podnikanie. robo ide zajtra na pohovor tak drzte palce nech to klapne. bude to mat v anglictine takze verim ze to bude v poho 🙂

ivka19
9. feb 2009

jani,vy uz urcite vybavujete o 106,ze? 😉

didi,a co zas nakupujes,nestacili ti vypredaje 😀 😀

iwi,nasa mala sa uci 3 jazyky 😉

prajeme vsetkym krasny dnik 🙂

antoniab
9. feb 2009

ahoj babenky tak som doma dneska som mala hrozni den som bola pratat Sheile barak a som tam zapadla s autom do snehu a nemohla som vyst hodinu som tam horucu vodu podlievala pod kolesa a lopatou odhrnala sneh som myslela že ma porazi no a potom som išla domov bo som cela mokra bola že sa prezlečiem a potom pojdem do druhej roboty a kuknem na telefon a Sheila mi rano pisala že auto mam nechat dole a hore ma vyvezie dzipom jej otec no som myslela že ma rafne ja som celi den na telefon ani nekukla 😠 no čo tak mi potom bol MM pomoct vysavat kancliky lebo som už bola hotova a to všetko solia takou hrubou solou tak to taky bordel všade 😠 😠 😠
didi ja nakupujem furt tiež som že šetrim chceme v lete na dovču na kretu alebo rhodos tak sa tešim ale to šetrenie mi nejde nejak stale niečo kupim ale len tak jednu dva veci a Sheiline prachy čo mam za barak si odkladam to mam na moje somatiny ostatne vyplaty šetrim 😀 😀
janka to je fajn že došli vporiadku a držim palečky pri pohovoroch obom 😉
ivka ja budem rada ak moje deti budu vediet ten jeden jazyk 😀 😀 ale je to určite fajn ked su rodičia miešany a dieta sa nauči viac jazykou no možno bude zdatne a nauči sa jazyky tak či tak 🙂 🙂

antoniab
10. feb 2009

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 kde ste? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

iwanka
10. feb 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂

iwanka
10. feb 2009

my sme dnes boli na baby clinic aj v play groups, tak sme sa zabavili. 😉 😉 😉

janka196
autor
10. feb 2009

cafte babule, ako sa mate? u nas to zatial ide vsetko bez problemov. robo dopadol super na pohovore. to bol pisomny a na druhy tyzden ma ustny takze to vyzera velmi nadejne. uz sme sa dali do poistovne. zajtra idem malu zapisat du detskej a treba nam ist este na socialku. inak mame celkom fajne vonku. sneh sa uz roztopil takze akurat dzaba ostala. teraz si uzivame navstevy 😀 😀 dajak nam este nedochadza ze uz sme doma na fulltime 😀 😀 😀
no nic babule posielam pusinky detickam. majte sa zatial

iwanka
10. feb 2009

super janka, tak nech to ide dore aj nadalej 🙂 🙂 🙂 🙂

janulka7
10. feb 2009

ahojte kocice. tak my sme dnes boli na internej medicine, vsetko je o.k. aj stitna zlaza sa chova slusne 😀 nevyvadza tak sa vytesujem ale to by som nebola ja keby nebolo daco s cim si lamat hlavu. takze mi nasli nieco v moci, vraj to u normalnych zien 😉 to nie je problem ale uz tehtonych to treba liecit. tak som sa im bola cvrknut do poharika a uvidime maju my volat. tak ale mozno nic z toho nakoniec nebude. uvidime . 24 tento mesiac mam dalsie sono akurat na narodeniny mojej princeznej. 😉
inak neporadite neico proti obhryzaniu nechtov. lmoja mala tak dohryzla nechty ze mne bolo do placu ked som to videla.
jani tak ako vidim uz ste zaklimatizovany. a inak to tvoje fulltime na sk pozname, mozno rok a zas dakte povandrujes. ty tam nevydrzis. to akoze neber zle, ale tak ako ta poznam........... 😀 😀 😀

janka196
autor
10. feb 2009

iwanka dakujeme 😵

janulka tak dufam ze to s tym mocom bol len dajaky plany poplach. joj a nemaluj certa na stenu, lebo dojde ku tebe 😀 😀

ivica2705
10. feb 2009

dobry vecer babky, tak som sa tu dostala az teraz lebo cez den sa moc neda s malou, a vcera tak strasne plakala, ze som s nou bola skoro stale v postely, asi chudiatko ochorela odo mna, lebo ja som pas, uz tyzden, 🙄 ☹
ale dnes uz zaspinkala v poho, tak som rychlo prebehla ku segre...
tak ake mate novinky, maminy?
jani drzim Robimu prsty nech vam to vide, teda jemu, ahahah
iwanka ahoooj tak ako sa mate, ako skola, a maly, ake mate nove pokroky?
ale vyzvedam co? ahahahahhaha
janulka ty sa nam opatruj aj s babatkom, a tiez som moc rada ze ste v poriadku....

dididi30
10. feb 2009

ahote
janulka asi mas viac bielkovin v moci nie? jasne to sa lieci , to zeny mavaju, len nech sta ok, klop klop 😉

inak svagrina je v 4mesiaci a trocha krvacala, je to ok? 😒

janka druzim palceky nech vsetko fajne vybavite 😉 a pusku carlinke 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre