Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

timinka1984
21. nov 2008

antonia:prajem vam, nech sa vam to podari a na teste uz onedlho budu dve ciarocky 🙂 ,

elizabethm
21. nov 2008

caute baby
jezis timi tak provokujes s tym snehom a u nas len vietor a dazd
aaaale aj napriek tomu ideme zajtra na vylet kupit babatku kolisku a asi aj kociarik do Plymouthu to odskodne za dneska lebo v noci som zasa nespala a rano ani neviem ako som sa zobudila a automaticky som pozrela na maleho a on tam nebol dvere otvorene alex spala a ja som skoro skolabovala behala som po poschodi a to moj sa rozhodol dnes nejst do prace a vzal maxa nech si pospim a nepovedal mi to a ja som sa este nanho vyziapala co som tak sa zlakla chudak ale este som neporodila
cely den ani neviem ze mame maleho taky je pozorny aj obed navaril ej musim castejsie nakricat

antoni tak vam drzim palceky nech vam to babo vyjde ved je to to najkrajsie

timinka1984
21. nov 2008

Ahoj elizabeth 🙂
Vies co, ja by som radsej toho slniecka, ani von teraz nemozeme, mala sopli...., no snad este trosku vydrzi a pojdeme sa mozno aj gulovat 😉

didi:ty kde si cely dnik?Som videla teraz maleho, ale ma kraasne okane 🙂

dididi30
21. nov 2008

caute baby
no ja neviem ako vam ale mne to tu straaasne rychlo bezi, boze sak minule bol piatok a uz je zase 😝 hm sak takymto tempom budem mat zajtra 50 rokov 😀 😀 😀

pridala som foto 😀

timinka1984
21. nov 2008

didi:neviem ci som sa uz pytala, kde to ty sidlis v uk? 🙂
maly je kraaaaaaaaasny

janka196
autor
21. nov 2008

cavte baby ja este stale peciem 😖

didi thomasko je fesak, no ale sak to uz vies 😉

eliza boze ja by som zinfarktovala asi

dididi30
21. nov 2008

jej timka dik, motame sa po meste, sak vies 😀 😀

inak baby tu maju 25 zlavi v debenhamse a idu sa roztrhnut, totizto my v debenhamse mame vselijake znacky , oasis, playboy......drogerie, topanky, do kuchyne no vselico, nabytky, no a uplne ako bezni nakupuju sak aj ja som tam malemu aj malej oblecko, drahe ale kraaaaasne, aj so mu kupila tam ten valec na lozenie 🙂

dididi30
21. nov 2008

janka a co pecies? ja cchem tie muflinky a nejaky jablkovy kolac, no uvidime, ale asi sa to zrealizuje, bo ma byt brutalny chlad cez vikend v celom uk 😕

janka196
autor
21. nov 2008

didi hej poznam debenham, tamsom si kupila cierne playboy plavky so 70% zlavou 😉

dididi30
21. nov 2008

no a baby, mali by po vianociach 26 budu brutal zlavy, tesim sa, lebo budem tu , prvy krat 😀 zbrantrotujeme 😅

timinka1984
21. nov 2008

my mame debenhams tiez, tiez tam rada chodim, len akosi som tam minule hladala pancusky pre malu a nemali na nu, iba na babatka a vacsich,no ale seba si tam nakupujem....a zlavy sa mi zda, ze maju akosi stale 🙂

dididi30
21. nov 2008

janka, hej paradne zlavy tam maju

timka, maju no dost casto tak 20-25% zlavy ale ked maju viac ako 50% tak to je bomba a najma po vianociach 😵

janka196
autor
21. nov 2008

didi peciem pizzove kolaciky superove su a ;tie mufinky jak urobim ta za sekundu su fuc, davala som ti recept?

dididi30
21. nov 2008

po vianociach budu mat zlavy vsadeeeeeeeeeee 😀

janka196
autor
21. nov 2008

jaj sak ja sa snazim uz krotit a nicnekupovat teraz ta radsej sedim doma 😀 😀

monkula
21. nov 2008

zase vyvárate? 😀 😀 😀
ja so mmala z ovčera polievku Minestrone a robila som parené buchty, poctivo, nie kupované 😀
a idem žehliť 😝 😝
Dnes som mala nabitý deň, o deviatej som už bola s jarkom na ORL, potom poplatiť do bánk, poto mso mrobial tie buchty, a teraz idem žehliť a ešte ma čaká kopa riadu, 😝 😝 😝

janka196
autor
21. nov 2008

monku no ahojik si sa dlhsie neozyvala hmmmm 😕 mnam parene buchty mam rada

dididi30
21. nov 2008

janka mna vypustia von an 5 minut a miniem majland 😀 boze sak muz chce ist byvat na dedinu 😅 aby som nic nevidela, ale ja vravim,ze existuje nakup cez internet 😀 😀 😀 😀

monkula ja som pozehlila a zase sa mi susi v susicke druha varka pradla, tak zase mam co na zehlenie 😀
zajtra idem po skriniach poutierach prach a poprat zaclony 😝 , potom ich operem pred novym rokom 😀 aby som bola cisttucka v novom roku 😉 a este chcem trocha precistit koberce 😝 😝

janka196
autor
21. nov 2008

didi 😀 😀 to by ta musel odpojit aj od vsetkych komunikacii 😀 😀

baby dajte pokoj so zehlenim. mna uz cakaju tri pracky vyprate a jedna sa mi susi 😠 ja inak rada zehlim len musim mat nato cas a pokoj a pri carle sa neda

monkula
21. nov 2008

janka, no, keď som tu bola ,tak tu nikoho nebolo a ja nerada píšem, keĎ viem ,že mi nikto neodpíše 😀
Ale už ozaj idem...
a eeešte sa pochválim, som dnes kúpila cez baby bazar také krásne sako 😵 😵 😵
Poto msa v ňom vyfotím, takú mám z toho radosž a ešte so mdostala aj dva pozitívne komentáre na aukre, 😀 😀 😀 😀

janka196
autor
21. nov 2008

monku no som zvedava daj potom aviso ked budu foto

timinka1984
21. nov 2008

didi s teba taky optimizmus srsi, mna nim nakazis, ale v dobrom 😀
to je super, ze si taka veselaaaaaaaaaaa,
to ja ked sa vratim spat,si viem predstavit ten prach, busdem tam aj odkazy asi pisat 😀 mozno stary prekvapi a poupratuje 🙂
ahoj monkula, ako sa ty mas?kde si sa stratila? 🙂
ja sa tiez tesim na tie zlavy, tiez prvy krat tam na ne budem, som povedala staremu, ze aj pred next rano o 5 pojdem cakat, sa mi smial, sak nech idem a prespim, aby som nezmeskala 😀
u mna je to mozne, next mam rada, no v zlavach 🙂

monkula
21. nov 2008

ahoj timinka, no áááno, eešte som tu 😅 😅
mám sa faj, moja malá tu chodí s holou riťkou a naháňa mačku kočíkom 😀 😀 😀 😀 😀
janka, odfotím sa, odfotím..... a jsi vlásky nakulmičkujem, bo aj kulmičku som si nedávno kúpila, a koonečne som zohnala krásny lesk na pery 😵 😵 😵 tak sa nahodím a vyfotím... 😀 lebo keby som sa mala etraz, tak všetci v paniek utečú od monitorov 😀

dididi30
21. nov 2008

jani ptesne tak, ja tiez musim mat na vsetko klud 😒

inak moja tamca je ako chlapec, ked nepride s roztrhanymi kolenami, tak odretymi laktami a dnes spdla na ruku a boli ju, normalne aj zaspala, no asi jej na to dam octovy obklad 😒
thomasko tiez zahal, ale uz aj cica, mrzuty je ako vzdy

janka196
autor
21. nov 2008

monku 😀 😀 mne sa lubis jak mas rovno vyzehlene ako mas v pase tak som zveda ked sa vykulmujes jaka budes kocka 😵 .... a co uz oducas chiarinku od plienok????

timinka1984
21. nov 2008

som kukala tvoje albumy, mas krasne deticky a mala ake ma vlasky nadherne, tak aspon mate srandu na vecer 😀 😀 😀

dididi30
21. nov 2008

monkula pozdrav malu 😀 ze cisat moja tamarka 😀

janka196
autor
21. nov 2008

didi to aj ja tak ze klud ;potrebujem a potom desat veci idem naraz robit 😀

dididi30
21. nov 2008

jsnka hej aj ja 😀 a rovno 10 chodov jedla 😀

janka196
autor
21. nov 2008

didi tamarke posielame pusinky nech ju ruka prestane boliet. inak bratova mala to iste. ide vonku z izby a kuka na nas a bum hlavu do klucky, 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre