Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

iwanka
20. mar 2009

no my sme mali dve knihy, z jednej vyskakoval skrokodil,ale ten uz skoncil 😀 😀 😀

janka, asi ma tvoja mala citlivy zaludok, ked jej este byva zle. 🙂

janulka7
20. mar 2009

ahojte. tak vas zdravim z prace. tak mi mame dalsi krasny slnecny den. chytajte zopar stupnov vam poslem nech mate teplo. a jani tebe sa cudujem . sak odlkedy ti vraim aby ste dosli a ty nie. vidis nemusela si na sk mrznut ale si sa mohla vyhrievat na plazi. 😖 😉
baby ja tu kartu tiez pojdem mrknut ale fakt neviem kedy lebo som dost rozlietana. nonic idem lebo midoviezli olej tak musim ist dole. majte sa krasavice.

janka196
autor
20. mar 2009

iwanka hej urcite, lebo to stale ked som zjedla nieco nove tak takto reagovala. no ale hlavne ze uz je v poho. ani nevracala ani nehnackovala. asi ju len trosku tazilo vnoci.

janul caves ty provokaterka

jankando
20. mar 2009

Caute babuchy
no my mame krasne pocko dneska....
Deti vonku cvirikaju..sa citim jak doma.. 🙂
John mi vzal Petika vonku, tak to tak po 1x a normalne mi smutno 😢 ...take ticho doma.. 😠

dididi30
20. mar 2009

caute
aj my sme mali krasne, ako posledne dni 😉 juj aj thomaska pekne chytilo 🙂
jankando a co mam ja povedat, ked my muz zoberie obe deti, normalne mi furt nieco chyba 😅

no janka ty si preto schudla, lebo mala ti nedovolila jest nic mastne....ja veru uz vsetko papam, sak ja skoro od zaciatku, teda okrem alergenov 😉 tiez som zacala az teraz 🙂 dokonca som mala prvy krat sosovicu, v poho 🙂 kapustna no vsetko.....

janul, joj jtak ti fajne, sak aj nam je akurat, len na druhy tyzden sa ma ochladit 😠

janka196
autor
21. mar 2009

dobre ranko babenky

didi no hej ja viem ze preto. ja som sa od zaciatku velmi obmedzovala v jedeni. ta jak si naucis ta tak mas no nie 😉

janka hej to poznam 😀 😀

janulka7
21. mar 2009

dobre rano krasavice. tak ako ste sa vyspinkali? moji chlapi uz vyrazili do prace a ja uz mam vyprate, urobenu zeleatinu na kolac, kedze sme mali ten den otcov.a treba mi ist do centra po peciatku. ale cakam kym sa kus ohreje vonku a tak pojdeme lebo je dost chladno ale krasne svieti slnko tak urcite bude pekne.
jani ideme s chiarou do mecaca na kavu so zmrzkou. nepridas sa s carlinkou? 😉
baby dajte typ cp dnes mam varit.akosi sami nechce rozmyslat.

dididi30
21. mar 2009

janulka ahoj a ja sa nemozem pridat na tu kavu 😀

my sme sa vyspinkali dobre, az na to,ze stale kaslem ako keby som vyhulila 40cigariet denne, sak ja na toto aj umrem, v anglicku urcite pri ich starostlivosti.....

zatim som sama s detmi, muz spi po nocnej, navarene mame, pojdeme vonku, lebo ma byt tiez teplucko, este smarim nieco do pracky a na vecer, ked deti zaspia tak chcem vycistit koberce 😀 tak uvidime 🙂

pekny dnik vam zelam 🙂

iwanka
21. mar 2009

Dobre ranko, aj u nas sa crta pekny den, tak pojdeme vonku.

didi, ty ako cistis koberce??Pouzivas dajaky prostriedok?

Ja si chcem pozicat ten vysavac na cistenie a vies poradit dajaky prostriedok, co je efektivny???dik

dididi30
21. mar 2009

iwi, rucne 😀 bud z hubkou, ktoru som pouzivala na kupanie, teda tu hunatu, umelu ale naj je kusok zaclony 😉
do teplej vody si dam speci prostredok na koberce,plus vanish, koberce su krasne krasne 😀
no a existuje aj vanish prasok na koberce, ktory vysypes na koberec,metlou rozotries aby slo vsade rovnomerne a nechas posobit, potom len povysavas, ale tu som to nenasla 😠 ale mozno to urcite maju, lebo sak cistit koberce v takom vlhkom prostreti to je humus, vsetko potom navhlne , to nemam rada 😝 a my alergici, co sme si kvoli tomu kupili susicku aby sme nedychali tie odparovacie sajtrajty...

janulka7
21. mar 2009

didi sak kludne sa pridaj . cim nas bude vaic tym lepsie. urobime si na plazi taky slovensky babinec. co na to povies?didi ten prasok je normalne dostat.?ja som to este nepocula. 😕 videla som tu milion vanish a aj na koberce ale nie je to prasok ale tekutina. a tiez nechcem to doma robit lebo ja to neznasam ako vravis ked sa to vyparuje. dala som ich sice raz do cistiarne. tak nic moc. som ich tam nasrata niesla este raz ze ako to vycistili ze ja to rucne vycistim lepsie ako oni a nevzali za to malo. tak teraz chcem radsej rucne no ale s tym brucho sa mi uz neda. takze az ked sa miminko narodi.
no co mam ta na tu kavu cakat? 😉
inak baby ja som dnes rano zavolala nasim aj starkej a maminej sestre a dali sme si vsetci spolocne kavu pre pc. 😀 bolo to zaujimave. aspon trosku rodinne posedenie. lebo som sama z malou. uz i to lezie na nervy. ja uz by som sla kocikovat.

janka196
autor
21. mar 2009

janul my mame gulas co mame vcera vecer navarila. joj fajny bol. ale sme boli pazravi tak sme si aj pizzu objednali brokolicovu fajna bola mna

baby ten prasok maju len na svk ten vanish na koberce. stale ho reklamuju ale este som ho neskusala

janulka7
21. mar 2009

janus nenatahuj ma. povedz mamine nech aj sem pride , ja by som si tiez dala gulas. a mojmu ocinovi taky suprovy vzdy sa podari. uz mi slubuje ze ked prideme na sk tak mi spravi.
inak baby chcem sa spytat, moze sa jest surove maso ked budem kojit? viem ze ako tehotna nesmiem ale potom? viete ja si robim chute ze ked v lete pojdeme domov tak si dam tatarak. ale mozem ho?neviem mi ohladom toho daktora poradit

janka196
autor
21. mar 2009

janulka neser sa , fuuuj surove maso 🤐

jankando
21. mar 2009

Baby
ten prasok, co Dididi spomina tu tiez nemozeme najst..to asi fakt len na slovaci je.. 😠
Bracho ma doma zajka, tak si viete predstavit...
ale zohnal nejaky vanish praskovy tusim...tak neviem ci to nie je nieco take podobne ale velmi nepomaha..
a hruza tu s tymi kobercami veru.
Akurat som si spomenula,ked sme niekedy, ked sme doma este mali koberce cistili , cuchali vonku.. 😀 to bola haluz..ruky som mala pluzgierove a stale premocena...ale fajna bola rodinna makacka.. 😎

No uz som vyplnila online i pre Seanika tu karticku
som tam napsala mail a poslala mi instruktaz ako poziadat online i pre dieta.. 😉

jankando
21. mar 2009

Btw
Iwanka..
tabletky uz zacinaju pracovat.. 😀 dnes zacinam s 2 na den... 😉

janka196
autor
21. mar 2009

ahoj janka 🙂

jankando
21. mar 2009

Ahoj Janka..
mas velmi pekne meno...ze som tu uz asi spomenula, ze? 😀

janka196
autor
21. mar 2009

jani 😀 😀 😀 😀 o daco sa mi mari 😀 😀 co robkate? ja som sama. robi isiel s carli kupit daco fajne

jankando
21. mar 2009

No Jani
ja som makala trochu v kuchyni, a potom skypovala s bratom..tak trosku domacko bus 😀
Celkovo sa pripravujem na navstevu, segra dojde vo stvrtok, tak sa straasne tesime.. 😉

iwanka
22. mar 2009

Dobre ranko,

jankado, tak budete mat veselo, ked vam pride navsteva 🙂 A ako na teba posobia tie tabletky????Ja zatial necitim nic 🙄

Musim aj ja popozerat, ze co to na tie koberce tu je, lebo mi ani chodbu nemame a tak vetko ide dnu, no proste tie projekty domov su tu o nicom 😒

jankando
22. mar 2009

Caute Baby

Iwankatu celkkovo stavby domov nie su vobec kvalitne..My sme v novopostavenej budove, ale tak hrozne to tu zmakli, ze sme 2x mali vytopenu kupelnu.... 😠 😠 😠

No tie tablet, sa mi zdalo, ze posobia, vcera,predvcerom, ale celu noc som bola nafuknuta.. 😠

antoniab
22. mar 2009

ahoj baby
tak ja som uz na svk dnes bolo krasne doma je no doma samo ze bez problemov to nejde 😠 vcera som dosla domov tak nas navstivila zachranka babka mala problem s tlakom a srdieckom tak je v nemocnici joj ja ked som doma tak len po nemocniciach musim chodit hlavne dufam ze bude vsetko ok
zajtra idem na krv v piatok pre vysledky tak mi drzte palce nech je to ok 😉 joj dufam ze mi dobre napichne zilu bo minule mi v nej ryla 😠 a tak ma potom ruka bolela

dididi30
22. mar 2009

baby ja som taka chora, ze uz dva dni grcam, tak kaslem ☹ ide ma zadusit a nic mi nezabera 😢 zajtra sa objednam, chcem sa opytan na take interne celotelove vystrenie krvy, lebo uz nevhadzem zit 😔

jankando presne, tu tu skor lepia ako stavaju, oni so moc na domoch nepotrpia ako my slovac 😎

matka, joj drzim palceky nech si onedlho tehu 😵 a velmi mi je luto babky 😔
pocuj ako sa u teba prejavovala stitna zlaza? kaslala si, alebo co, lebo ja uz neviem co mi je a otec mal to iste a zistili mu stitnu zlazu ☹

iwanka
23. mar 2009

Dobre ranko,

didi, len ty pekne chod a trvaj na tom, aby ta poriadne vysetrili, ja som bola nedavno s bolestou hlavy, tak najprv mi zistili nedostatok zeleza a potom ma este poslali aj na scan hlavy, ale chvala Bohu je to ok. Myslim, ze to moze byt z toho nedostatku zeleza, dost som o tm nasla na nete. No a Dr. to uzavrel, ze ked to nie je nic vazne, tak to tak je, ludia mavaju bolest hlavy 😕
Hlavne trvaj na tych vysetreniech, to ti verim, ze sa takto zit neda......

jankado, ja beriem aj zelezo, tak som sama zvedava, ako to bude s tymi ucinkami, asi je este skoro o tom hovorit.

matka, drzim palce, aby ste mali coskoro 2 ciarocky na teste, no a hlavne, aby vysledky dopadli ok.A aj aby sa tvoja babka zotavila cim skor.

Ja dnes idem na tetanovku, sama som si vypytala, tak bude vcelicka do ritky 😀 😀 Jooj, aspon, ze pojde so mnou moj ochranca 😀 😀 No a potom cakam umyvacku a este aj manzel si zazelal specialne menu, tak mam co robit.

iwanka
23. mar 2009

vcera som dala nove fotky, mozte kuk 😵

dididi30
23. mar 2009

ahojte

iwanka, no vyparadne sa pustate 😵 malicky je uz taky velky 😕 😀

dnes by mal ordinovat taky super lekar, on je taky,ze ma pekne vypocuje a neodbije ma, takze skusim to s nim 😉 lenze moj problem je ,ze kojim, takze mi nic neurobia teda ten scan urcite nie, len ja by som chcela aby mi vzali krv a urobli vysetrenie celeho tela, ci mi nieco nechyba alebo ci niecoho nemam vela a tak....
ak bude treba sa liecit, tak seknem s kojenim, lebo ja sa takto trapim od kedy som tu ☹ a aj doma som mala problemy ale aspon mi pomohli 😠
no som zvedava ako dopadnem, dam vediet, rucite ma objedna az poobede

iwanka
23. mar 2009

didi, aj to je moznost, si vyberat!!!ja to tie takto robim, tiez uz nepojdem ku hocikomu, uz sa mi stalo, ze som sa citila jak koza, ze co som to s problemom prisla. 😀 😀 😀

No filipko sa uz pusta a uz aj par krokov prejde, stale sa to zlepsuje. 😵

Drz sa....

janka196
autor
23. mar 2009

ahojte babule. joj aj ja som bola dnes u lekarky ale s carlou. sa jej vyhodila pisula a imazol nezaberal. tak sme dostali silnejsi krem dufam ze uz tento jej zaberie. no ale bars mudrejsia niesom ze z coho to ma 😖

matka tak ty uz na slovensku 😲 to s babkou mi je luto ☹ . dufam ze aspon ty budes mat dobre vysledky. ozaj a ako ste. a s jojom nakoniec dohodli. ostavate v irl ci idete domov?

didi moja ta bodaj by si nekaslala jak tuberacka v tych zhnitycho domoch anglickych. 😠 tak a trvaj pekne na celkovych vysetreniach. lebo jak vravis len ta odbiju a neseru sa

iwanka no super foto, ta filipko jaky je sikulak a fanda 😀 zlatucky je

dididi30
23. mar 2009

janka, no my praveze nemame az taky znity dom, ale celkovo toto ovzdusie ma zabija, neviem sa tu stale alimatizovat a nic mi nepomaha, alby sa ten kasel aspon ukludnil
teraz som volala s lekarom, no skoro ma odbil, hned som povedala,ze 2 tyzdne to mam, ze som to mavala pretym a ze vraciam a vselico, nech daco robia , nech ma pomozu, tak ma objednal, no inokedy ma objednaju hned, neviem co zas maju 😒
tu sa strasne vela veci meni, zakony a tak, som zvedava ako to dopadne na nas, od konca aprila nastupim do roboty, nic sa neda robit,zatim zijeme na vlastnu pest, ved mi vsetko zastavili, svine 😠 😝

no a chcem pochvalit thomaska, xixi mame prvy zubok 😵 vsetko ok, len 3x kakal, som rada,ze to nieje horsie 😉

janka a este toto som chcela, boze takto stale malu kojis a takto sa vyhadzat, no ja neviem, ale akosik prestavam tomu verit,ze to mm je naj, asi tiez zalezi na tom dieatau ako co prijme.....
ak mi ziastia nejaku chorobu prestanem kojit, chcem sa liecit 😒
a tlak mam tento krat ok, comu sa cudujem 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre