Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

monkula
26. mar 2009

janka, super, že pracuje.... 😉
mne tiež hrabe, tak sa chodím vybíjeť do posilovne... 😀 😀

a ozaj, som sa už rozhodla pre tú kerku a na bok, dík za tip... 😉

janka196
autor
26. mar 2009

mon aj ja by som isla, kamoska ma furt taha ale ja cim som starsia tym som lenivejsia 😀 😀

vazne uz si napevno. super uz sa neviem dockat kedy to uvidim. podla mna to bude supove. strasne sa mi tam paci. keby ze nemam 5 ta si dam este jednu 😀 😀 😀

janka196
autor
26. mar 2009

jaj ozaj takze fenix uz padol? ci das aj fenixa hmmmm 😀

monkula
26. mar 2009

hej, napevno,s táel na tú kerku čumím, a stále sa mi páči....
tak v máji idm na to.... 😉

janka196
autor
26. mar 2009

hej no super, som zvedava jaky to bude mat efekt vysledny.

monkula
26. mar 2009

jani, aj ja.... ale idem do naj tattoo salónu, tak hádam mi to dpbre spravia, aj MM kerovali tam a má to veľmi pekné.... 😉
no, asi pôjdem, veď aj Tebe už bude hrať ružová vagína, tak mtiež zdrhneš.... 😀

janka196
autor
26. mar 2009

neboj urcite ti to spravia dobre

ze ruzova vagina 😀 😀 😀 ma ani neser, kupili sme satelit vies od jedneho chalana s tym ze tam boli slovenske aj ceske programy a bazmek isli mesiac. ako slovenske. takze teraz kukam vkv
😀 😀 😀 😀

janka196
autor
26. mar 2009

no ale idem uz aj ja. robo sa ide ucit este takze sa musim isst malej venovat 😉

kivec
26. mar 2009

Ahojte zienky,
zase k vam prichadzam po radu. Predchadzajuce rady o vybavovani cestovneho dokladu pre dietatko mi velmi pomohli. Cestu do Londyna sme zvladli bez problemov, Estherke sa to dokonca pacilo. Cestovali sme same vlakom a metrom. Vsetko islo hladko, ludia boli velmi ochotni a pomahali mi s kocikom. Aj Londyncania boli velmi ochotni, sami sa pytali, ci potrebujem pomoc, ked ma videli bezradnu na satnici metra. 🙂 Na ambasade prebehlo vsetko hladko, na moje prekvapenie, boli vsetci mili. Uradnicka mi sama navrhla, ze mi ten doklad mozu poslat postou ak mam obalku. No a do 3 dni som doklad mala doma. Takze nad moje ocakavania. 🙂
Teraz som na SK a bola som vybavovat Estherke pas. Dala som len 8 eurovy kolok, takze pas pride do 30 dni. Lenze to my letime spat do UK uz o 2 tyzdne. 😲 Tak som sa vas chcela spytat, ci staci, ked bude Estherka len zapisana v mojom pase. Mate s tym skusenost? Vopred vam dakujem za radu. Vsetky vas pozdravujem. 😉

janka196
autor
27. mar 2009

dobre ranko prajeme

kivec no super ze ste to tak pekne zvladli. sikovnice. uplne staci ked budes mat malu zapisanu v svojom pase. tam je len rozdiel ze ked das malej vlastny pas platnost ma len 2 roky a v svojom ju mozem mat tusim 5 😉
ja som si carlu chcela dat zapisat do svojho ale kedze bol trosku poskodeny tak mi ju nezapisali ze mi ho mozu roztrhat. tak sme jej museli urobit vlastny. tusim nejaku tisicku sme vtedy platili lebo to nam robili do dvoch dni ci tak nejako

iwanka
27. mar 2009

caute babulky, skoncil mi pocitac, tak nemozem byt ani nete, som len na rychlo v kniznici. takze teraz abstinujeme 😉 ☹

iwanka
28. mar 2009

caute 🙂

jitrenka4505
28. mar 2009

Ahojte holky,

mam na vas otazku. Vratila jsem se z Anglie, jsem na materske, kterou dostavam od anglickeho zamestnavatele. Vyridila jsem si E112 na porod, jelikoz mam kazdym dnem rodit. Chci se zeptat na prispevek na dite - mam na neho narok z Anglie? Do anglie se vracet nehodlame, manzel je momentalne na uradu prace a v Cesku nam pridavky na dite nedaji. Mate s tim nektera zkusenost?

Diky

iwanka
28. mar 2009

jitrenka, myslim, ze na child benefit narok nemas, ked budete obaja mimo krajiny.A preco v CR nedostavanes?

janka196
autor
28. mar 2009

ahojte babule 🙂

iwanka tak co uz si spojazdnila pc?

jitrenka tak to nemam ani tusenia ☹

dididi30
28. mar 2009

caute

kivec staci aj ja mam maleho zapisaneho v pase 🙂 a tak sme cestovali

jaj baby ja som furt chora, uplne som slaba, teraz neviem ci maly zo mna nevycical vsetky vitaminy, alebo co.ja uz neviem, ja sa cititm ako stara babka, upratujem na etapy, normalne si musim sadnut 😕

jitre ani ja neviem, ale asi nemas narok, lebo to si mas vybavit tam kde si, ale co ja viem, sak sa staci popitat na revenue, zavolas tam a popytas sa, oni ti odpovedia na vsetko, len niekedy su tam taki tupci,ze neviedia odpovedat, drzim palec 😉

janka196
autor
28. mar 2009

ahoj didi. bazmek ta to co je stebou. podla mna to nieje len tym kojenm. tam bude nieco skryte ☹

dididi30
28. mar 2009

janka ahoj
ta hej, ale co, tu su taki magori, sak ja uz neviem co mam robit, vies ako to zneprijemnuje zivot? som nervozna, na kazdeho tu jacim, nic ma nebavi, sak ani tie nakupy...
a idem do roboty od pondelka, bo uz mam toho dost, som zvedava ako to zvladnem, ale aj sa tesim, lebo uz mi sibe..
a zas neviem co bude, lebo o 2 tyzdne ideme na tyzden domov a po takej kratkej dobe mi nebudu chciet dat dovolenku, jedine si vybavim marodku, sakra, to su stresy jak svina....mam dost 😝

janka196
autor
28. mar 2009

didi tak nakoniec nastupujes pred dovolenkou? no tak dufam ze to dajak poriesis. a viem o com hovoris o tom sibani.ja som teraz s carlou nonstop sama lebo robo od rana do vecera v tej skole podzubanej ta tiez mi riadne jebe z toho 😠 😀 😀 😀 keby aspon teplo bolo. vies na na dedine sme ta vyhodime sa na dvor a fasa. ale ta furt tu snezi alebo fuka. no na hovno pocasie

dididi30
28. mar 2009

janka, no uz som bola z toho tak na nervy,ze som musela a akurat brali do roboty, tak co som mala robit sak ti poslem ip

janka196
autor
28. mar 2009

jaj bazmek ta to na nervy. cakam ip 😉

janka196
autor
28. mar 2009

didi no uz som si precitala mam dost bazmek. normalne som sa vytocila 😠

iwanka
28. mar 2009

no ame zatial poziany pc. kem nam dojdu inatalacne cd zo svk na windows, asi budeme komplet formatovat disk.
ale aspon daco, lebo tiez som uz nemala co robit.

didi a na kolko hodin nastupujes???

jani a tvoj drahy aku skolu si robi???

Baby, chcem sa vam pochvalit, maly mi uz pekne chodi
lieta sem i tam a my mame z neho radost 😵

Didi, zelam ti, aby si sa dala do poriadku 🙂

Dobru nocku

janka196
autor
29. mar 2009

dobre ranko prajeme

iwi robo nastupil do firmy i-system. ale predtym musi absolvovat kurz trojmesacny na it farme ci ako sa to vola. tam sa uci, robi skusky a dostava normalne plat akokeby robil 😉 to je dajaka pocitacova firma.

iwanka
29. mar 2009

Dobre ranko...

jani tak to ma dobre, ze si nasiel tak rychlo robotu. 🙂 lebo v dnesnej dobe 😠

janka196
autor
29. mar 2009

iwanka ta ne. stastie sme mali. sice mesiac na nu cakal ale fasa teraz. len musi zamakat vies aby zrobil vsetky skusky a potom dobra robotka s moznym rastom aj profesionalnym aj financnym

iwanka
29. mar 2009

janka, tak to potom super, myslela som si, ze to bude dobra robotka, ked take zdlhave skolenia.A ty, co budes robit po MD???Dajaky bussnis???

My sme dnes boli vonku na chvilu bez kocika, maly si pochodil aj sam, aj na konovi(tatovi). Museli sme ist tam kde chcel ist on aj na detskom ihrisku sme boli.

janka196
autor
29. mar 2009

iwanka stopro. uz mam objednane veci na nechty takze sa tomu zacnem naplno venovat. s kamoskou si uz planujeme ze by sme potom nejaky taky maly chutny salonik skusili tak uvidime
no to je super ze filipko sa ti tak pekne rozchodil 🙂 takze ste mali dobre pocasie? tu sa uz oteplieva ale poobede zacalo mrholit a doteraz daco drobne pada

janka196
autor
30. mar 2009

baby ahojte ta kde ste vsetky. ivka19 sa uz riadne dlho neozvala, ivica nenakukne no prosto niet tu nikoho 😲

iwanka
30. mar 2009

caute, ja som tu, skor som sa nedostala, lebo maly mi nedovolil, tak sme sa obliekli a isli vonku. a teraz uz pekne haja.U nas dnes tak vselijako, ani teplo ani zima a amozrejme kustik fuka. 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre