Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
31. mar 2009

janka nasla som toto 9 at 1, 10 at 5, je to ok?

janka196
autor
31. mar 2009

didi myslim ze ano ked mimus pisala ze mala misenka mala len 5
ty dakde tu o tom je tema

dididi30
31. mar 2009

hej, tak potom kuknem alebo najdi a hod link, bo maly tu beha

janka196
autor
31. mar 2009

jaj ta thomasko je riadne certisko je 🙂 to ne jak carla. ona taky lenivec maly 😀 😀

monkula
31. mar 2009

nazdar....
ako? Jani, nevieš o janulke? dlho sa neukázala, dôfam, že sú v poriadku....
baby, mne rastie parádnica... aj štyrikrát denne sa prezlieka, v postieľke má tri pyžamá, vyberá si podľa seba, v čom bude spať.... 😀

monkula
31. mar 2009

jani, natieraš sa niečím kým ideš do solárka?

janka196
autor
31. mar 2009

mon ahoj. janulka je ok aspon dufam cez vikend sme si volali. idem jej pisnut na skype co sa neozyva 😉
odpadnem z malej. ci pana ta dost skoro zacina. ty ale to aj carla jak dam zrkadlo do izby ta nic ine nerobi len tam chodi sa kukat na seba. sadni si pred a hraje sa tam a pozera na seba ako rpi tom vyzera 😀 😀
joj no a natierat sa treba urcite. normalne kremom co je speci do solarka 😉

dididi30
31. mar 2009

no janka, takze sme ok, uf som si vydychla, clovek nikdy nevie a tiez ci moze verit ich udajom, vsak 😖
no thomasko je certik aj jeho segra, no ze pokom su tie deti 😀 😀 😀 😀

monkula
31. mar 2009

ja sa nenatieram.... 😅 😅 tu sa tie hovadiny ťažko zháňajú a už keď, tak sú drahé.... 😝 aj sa potom lepšie opáliš? lebo ja asi tie UV lúče odpudzujem či čo.... 😀 😀

janka196
autor
31. mar 2009

didi no mali by sme verit. nic ine nam neostava
pocuj a nebudu tie deti po tebe 😀 😀 😀

mon ta hej si viem predstavit. ja som si stale kupovala cez ebay tam ma to vyslo lacnejsie. a opaluje rychlejsie, zalezi od typu kremu. raz sme si s robom kupili hot ta bazmek cerveny sme boli jak pulky 😀 😀 najlepsie su tie bronze. to ti da peknu farbu 😉

iwanka
1. apr 2009

caute, tak aj ja som checkla to apgar score a mame take jak didi.

mimi, pozerala som tvoje videa na FB a mala je uzasna a sikovna 😵 😵 😵 ked opravime nas pc, tak skusim aj ja dajake pridat. 🙂

janka196
autor
1. apr 2009

ahojte babule. no dnes je u na ssupovo. vysla som s carlou vonku a boze mame suseda deda stareho tak pozbieral si konariky a zacal ich palit. bazmek nas vyudil ze dovidenia. zavolam nanho hasicov 😠

iwanka
1. apr 2009

jani, to poznam,najlepsie ked vsetko ide do ovzdusia, ze?!!!!!!!!!!!!!!! 😠

janka196
autor
1. apr 2009

mimus mala je uzasna, jak sa smeje ked sa jej to podari

iwanka ta ne hovor mi daco. ale chapes byvame uplne ze pri lese ta nech to vynesie tam a hotovo. teraz sme jak pindy dnuka bo smrad ze dovidenia. ani pradlo vyvesat nic 😠

janka196
autor
1. apr 2009

no teraz prezmenu som dala carlu spat tak zacal pilit. boze mna dnes asi fakt porazi 😠 alebo zeby to bol prvy april 😀 😀 😀 si robia srandu asi

mimus
1. apr 2009

ahojte
dnes je taaak krasne, ze od rana sa flakame
mame doma aj ocina, tak sa vytesujeme spolu
idem nieco navarit, kym misenka spinka a upiect kolacik a potom skocime do mesta nieco pookukovat 😀
vecer si vas precitam 😉

iwanka
2. apr 2009

Dobre ranko, prajeme 🙂 🙂 🙂

dididi30
2. apr 2009

caute, no pekne ani nohy
co porabate, ha??

boze a co je s janulkou 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 dufam,ze je ok, sakra, davno tu nebola ☹

janka196
autor
2. apr 2009

ahojte bAbuje. no my sme mali dneska normalne hic. aj ked dost fukalo ale bolo bozsky 🙂

didi neboj janulka je v poriadku len ma toho vela teraz 😉

iwanka
2. apr 2009

caute, ja som sa dnes snazila opravit pc, aj sa nahodil windows, ale aj tak je zrejme vadny pretoze pipaaa, tak pojde k technikovi, inac aj my sme mali krasne, boli sme na detskom ihrisku, maly sa pohojdal, povalal po trave a bolo 😀 😀 😀

iwanka
2. apr 2009

didi, ty kolko hodin per week robis?

janka196
autor
2. apr 2009

iwanka tak tiez super dnicek ste mali. my s malou len po dvore. nahanala psa. 😀 😀

iwanka
2. apr 2009

to aj filip ocumuje stale tych psov, ked mu poviem, ze havo, tak uz je v strehu. Vies, tu je ich kopa, lebo byvame blizko luky, kde ich chodia vencit 😉

dididi30
2. apr 2009

janka chvala bohu 🙂

iwanka, robim 10 hodin na tyzden, staci, len keby som nemusela byt na 6 rano v robote 😖 ale sak neva, aj tak maly skoro vstava, len zas tatko sa nevyspi 😒

janulka7
3. apr 2009

dobre ranko krasavice. tak sa hlasim po dlhsom case. ako vidim uz ste ma postradali, to je dobre znamenie. aspon viem ze ma lubite. 😉
nedalo sa mi pripojit lebo mam toho vela a domov chodim unavena ako kon z tej roboty. kazdy hovori ze uz by som mala prestat ale ked si t teraz nemozem dovolit. no tak musim vydrzat do konca.
mala som kus uplakane dni lebo ako viete chodim do dvoch prac a v jednej mi sef ponukol v piatok ze aby som po porode ostala mesiac doma ze on mi to zaplati ako keby som robila a na ten mesiac si najde niekoho kto ma zastupi. tak som bola rada ale zas dosla som domov a tam list ze mi zamietli jasle a sukormne si nemozem dovolit a do druhej prace ma nenechaju si vziat male , a to som si bola ista ze ma nechaju. tak som vyplakala kopec slz. ale potom som si povedala ze hadam najdeme nejake riesenie. tak obehavam aj sukormne jasle len je skoro vsetko obsadene a okrem toho su velmi drahe takze to budem musiet velmi vymysliet. lebo ak mam chodit do roboty len preto aby som z toho zaplatila jasle tak to kaslem na to. ostanem len s jednou pracou. co by nebolo idealne lebo by sme nevychadzali no ale hadam boh pomoze a dajak to poriesime do septembra.
moji chlapi robia ako draciky, fakt sa narobia ako mulice len aby sa zarobili peniazky a mohli sme ist domov v auguste.
dnes idem len do jednej prace na 3 hodinky lebo o 9.20h idem ku pediatrovi s malou. v noci plakala ze je velmi boli hrdielko. tak idem kuknut. asi som ju nakazila ja lebo som nachcipana uz druhy tyzden. chuda moje. to som jej pomohla. a to mali dnes posledny den v skole lebo idu mat prazdniny 2 tyzdne. takze super prazdniny bude mat moj chrusticek.
mareka vcera zacalo boliet koleno. tiez ked dosiel o desiatej vecer z roboty tak krival, tak som mu rychlo naordinovala tabletky a a masirovala koleno tak uvidime ako bude dnes. dufam ze jeto len pocasim a ho to prejde. no nic dajak som sa rozpisala tak idem lebo nestihnem ku lekarovi. majte sa pekne a ked sa vratime tak kuknem ci tu dakto bude. kedze dnes nebudem v robote dlho kuknem vas. no ale ak sa poznam ja si daco najdem urcite. 😉 😅

antoniab
3. apr 2009

ahoj baby ako sa mame ?
ja mam teraz dost malo casu riesim niekolko veci naraz okrem toho ze manzel dostal dalsi papier s prace o znizovani stavou a naslednej likvidacii firmy stale cakame na definitivne domov 😝
neustale doriesujem pozemok na svk a uz ma to dost unavuje kalkulujem a prepocitavam ako stavbu zvladnut ked budeme doma 😒
na svk bolo fajn doma je doma len som mala malo casu vsetko povybavovat samo ze problemy musia byt takze babka v nemocnici no a na zaver dostala teta porazku alebo nabeh na porazku tiez je hospitalizovana takze behanie medzi nemocnicou domovom architektom a mojou endokrinologickou no mam aj dobre spravy a to je to ze moje vysledky su v norme 😉 najblizsiu kontrolu mam v auguste tak som sa tak ukludnila a zas som krocik v pred
jaj spravili sa mi hemeroidi je to take neprijemne no ked budem na svk dam si to dokopy mavam ich poslednu dobu dost casto 😠
babenky drzte sa a opatrujte deticky 🤐 😉

janulka7
3. apr 2009

baby no kde ste? to sem dnes nikto nepride.? ☹
tak my sme uz od lekara doma a aj z prace. Moja princezna ma teploty, vsetko ju boli a lekar nam povedal ze je zazrak ze vobec moze rozpravat, take hrozne ma to hrdlo. tak nam dal hned dve flase antibiotik a musime lezat a vela pit. tak sme si v obyvacke roztiahli gauc, pustili rozpravky a lezkame. lebo ked ide na wc tak si chuda moje musi hlavku drzat co ju tak boli. takze sa ideme liecit.
potom este kuknem ci sa tu dakto ukazal. papa

monkula
3. apr 2009

janulka, juuj, je mi ľúto, že máš Chiaru takú chorú.... nech sa skoro uzdraví.... nemáte tam kalciový sirup? to pomáha pri uzdravovaní...

janulka7
3. apr 2009

ahoj monku.
no vies tu nemaju nic ani len sirup mucosolvan co je na sk bezny. takze antiobiotika a lezkat, a vitaminkky. no ale este ze nevymeska zo skoly lebo maju teraz 2 tyzdne prazdniny. a chuda moje toto su uz druhe prazdniny co prelezi v posteli. ale neda sa nic robit.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre