Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

ivicka2705
11. jún 2009

ahojte krasne mamicky 😀 😀 😀 😀 😀
ja vas chcem len v rychlosti pozdravit, a o tri tt sme v UK potom sa ozvem, papapa 😉 😉 😉

Janulka gratulujem k Marcovi je krasny 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dididi30
11. jún 2009

ivica ty mas novy nic?? 😕 😅
fi ha, tka budes opat v uk?? parADA 😵

antoniab
12. jún 2009

ahoj ivica no konecne 🙂 🙂
dnes je tu nejak prazno 😲
baby poradte myslite ze dlha cesta domov autom by mi mohla uskocit ? 😅 😅

dididi30
12. jún 2009

mati mne neuskodila, bola som tehu autom 2x 😉 😉
no nik tu nechodi, vsetko je na fcb 😀
mati dufam,ze si alebo ste zdravucki 😵

antoniab
12. jún 2009

sme zdravucky aspon sa tak citim a jem ci skor zeriem jak odusu 😀 😀 😀
a bola si na zaciatku tehu alebo uprostred alebo v tom rozdiel nieje 😖

dididi30
12. jún 2009

mati to vazne?/ 😅 ja som teda nemohla jest, mne bolo ble, ja som nemohla masko najma kuracinu ble, ja som jedavala 3 mesiace vajicka 😀 mne to chutilo, volakdo to nemoze 😝 a este maslovy chlieb , syry..
pri malej som si davala kakavo a 3 lyzice cukru a este aj dzemovy chleba 😀
tebe chuti viac slane ci sladke 😉

antoniab
12. jún 2009

no ja syry a smotanu nemusim nejak maso no ked necitim ked sa vari tak mi to neva ale mam nesmiernu chut na slovenske veci take obycajne chlieb s maslom a redkovkou chlieb vo vajicku a najlepsie slovensky vianocku s maslom kakavko prazenicu salatiky a zeleninu ovocie mozem na kila ale nesmiem jest kasdy den to iste to mi horzne vadi
sladke ako cokolady nemusim len jogurty a take lahsie veci a slane vyslovene tiez nie oriesky ale najlepsie nesolene 😀 😀 😀
a smazene veci mi vadia hlavne ked sa to smazi z jedenim ako kedy ked je to nasiaknute olejom tak moc mi to nejde

dididi30
12. jún 2009

hm tak to neviem co bude na isto, ale tusim ,ze chlapec 😀
no tak to fajne papas, teda vyber pestry 😀 takto mas dobre, ja som toho moc nemohla....ovocie mi chutilo pri oboch ale zelenina eee a tu milujem najviac, idem sa zadrhnut, co uz, vsetko po tatovi 🙄 😅

iwanka
12. jún 2009

ahojte, mati , ja som isla autom domov a bolo to v pohode, akurat som bola viac unavena a moje chute, tak to boli typicke muzske, sunka, salama...hlavne slane veci, a co sa z toho vyklulo? no moj chlapisko 😀 . Aj ja tipujem chlapceka.....

janulka7
13. jún 2009

ahojte krasky. tak sme sa uz rozlucili s nasimi. ☹ jaj aj slzycky boli.
dufam ze sa nam podari ist na sk lebo mi tu hrabne. maly mi rastie ako z vody, boze aj sa tak vytesujem. doslova ho zeriem 😀 od pondelka zacinam uz makat na sebe. akoze uz vacsinu veci obleciem ale vadi mi ta koza na bruchu a tak cim skor zacnem tym skor budem fit 😉
inak idem skusit pridat nejake foto. uvidime ci sa podari. n omajte sa krasne a piste a lebo to tu nejako viazne.

dididi30
13. jún 2009

janka ahoj 😵 malicky je kraaaaasny 😵 😵 😵 zozrat ho je malo 😵 😵 😵 cela mama 😀 😵 ten noscok 😅 😀 😵 mala gulka

janka196
autor
16. jún 2009

ahojte babule. ako sa mate? u nas vsetko po starom teda az na tu svadbu. ta bude zajtra 🙂 samozrejme som v sobotu ochorela. no soplim kycham tak dufam ze neokycham farara 😅 no a jasne ze carla dnes vstala a oci zaslzene a nos zasopleny. ma porazit ide 😠

dididi30
16. jún 2009

janka a to cez tyzden svadba v kostole 😕 ci to uz nieje ako predtym cooooo 😀
jaj tak som zvedava na fotky, boze to bude supeeeeeeeeeeer 😵
hej a saty uz mas, ci co budes mat oblecene?

iwanka
16. jún 2009

ahojte,

janka, dufam, ze to dajak zvladnete a vyzeniete toho virusa 😝

Aj ja sa tesim na fotky a komentar ako bolo 🙂

drzim palce

janka196
autor
16. jún 2009

didi no veru dnes je vsetko mozne sak som vybavila ne 😉 😀 😀 😀 joj uz mam foto aj s novymi satami
som chcela dat na fb ale robo ze ne ze dam az potom z kostola 😉

iwanka dakujeme dufam aj ja ze to zvladneme. hlavne carla nech je v poho.

iwanka
16. jún 2009

joooj jani, velmi sa tesim na fotky 🙂 🙂 🙂 A o kolkej zajtra mate????

antoniab
16. jún 2009

jani super drzim palce nech je vsetko 😉 a tiez tesim na fotky 😵 😵

janka196
autor
17. jún 2009

babule tak dnes to mame o 18:30 drzte palce nech vsetko klapne ako ma. este teraz rano idems carlou k dr. co celu noc mi teplotovala. dufam ze poobede jej bude lepsie lebo neviem co budem robit ☹

antoniab
17. jún 2009

to vies ze myslime a hlavne nech je carla v poriadku joj moja zlata ☹ hlavne si to uzite a nezabudni na spravnu odpoved 😀 😀 😀 😀

dididi30
17. jún 2009

janka a kde mas fotky? 😕 😲
uz sa tesim, na foto 😵

inak ahojte🙂 a hlavne piste 😉

jani ci pana to su nervyyyy 😀

iwanka
17. jún 2009

caute, no nove zianka v klube 😀 😀

tesim sa na foto🙂)

janulka7
18. jún 2009

dobre ranko. tak ako sa mi mate.? ja som bola vcera s detmi na nakupoch teda skor som sa isla len tak pejst po obchodoch a trafila som na super zlavy, tak som kupila malej perfektne rifle a malemu lanove biele nohavice a k tomu koselu . no bude iny fesak. a aj satku taku fesacnu na hlavu. joj ho zozerem. nech riadny stramak ked pojdeme na sk. potom som sla do ikei a kedze cez tyzden mame akciu ze ak mate rodinnu kartu tak mate kavu zadara . kolke jej len vypijete. tak som sla na kavicku a ktomu som si kupila kolacit skoricovy- afrodiziakovy 😀 ved sa uz treba pripravovat ked nam daju zelenu. 😉 😀 chiara sa vyhrala v detskom parku a ja osm si v klude popila kavu a maly spinkal. jaj tak dobre mi to padlo. len mi chybala dajaka mamina do paru. 😖 matka neprides? alebo ze by janka chcela prist na svadobnu cestu?
boze davaj chytro fotky a chcem vediet vsetky podrobnosti. lebo sa zjasim. zozere ma zvedavost.

janka196
autor
18. jún 2009

baby nebudte nedockave. foto budu zajtra. slubujem ze hned pridam 🙂

teraz mam hlavu v smutku lebo carli je chora tak mi horuckuje. v ke je dajaky svina virus tak sme ho samo chytili. dr vravela ze riadne vela deti je chorich ocka zapalene a teplotuju

antoniab
18. jún 2009

janka malej posielam pusinku aby sa cim skor uzdravila 🤐 😉
dufam ze aj napriek starostiam si si to uzila 😉
a inak obom vam srdecne blahozelam a oficialne vitaj v klube 😵 😵 😵 😵 😵

elizabethm
18. jún 2009

jemine janul to mi je luto ze je carli chorucka moj muz zajtra cestuje do ke dufam ze daco nedonesie aby mi deti neochoreli,tesiiiiiiiiiiiiiiiim sa na fotky pa.................babulky nic nepisete 😠

iwanka
18. jún 2009

ahojte, a aj sa pripajam, aby Carli bolo lepsie 😉 vsetky vieme, co to znamena mat chore dieta...

a novomanzelom vsetko najlepsie 😵

janulka7
21. jún 2009

halo krasky. tak co to tu flakate? ved adaco piste.
ja uz mam kupene letenky takze letime na sk. joj uz sa tesim.

antoniab
22. jún 2009

kde ste 😲 😲 😲
som doma vsetko je ok babo nam podrastlo 😵 😵 len to pocasie onicom prsiiiiiiiiii 🙄 🙄
janka tak ako 😕
janulka tak to je super dufam ze budes mat lepsie pocasie 😉

monkula
22. jún 2009

antoni, juuuj, sa teším, že je všetko v poriadku... 😵

janka má chorúCarlinku, keĎ som jej písala SMS k narodeninám , tak mi písala, že začína kašlať, tak asi sa to zhoršilo.... ☹ ☹ ☹

antoniab
22. jún 2009

joj monkula dik za info to mi je ale luto som si myslela ze malej sa asi nepolepsilo ☹

inak dakujem dneska bolo to babo take velke som sa normalne divila a doktor hovori mate rozkosne decko sa tu
predvadza tak som najpr primrzla ze co tim mysli ale potom hovoril ze to je dobre lebo vidi ze ma vsetky kosti co ma mat 😀 tak sa predviedlo v plnej parade no celi otec 🙄 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre