Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
22. nov 2008

jani coooooo? ze sneh 😀 ale sak hlasili arkticke chlady tento vikend, tak mozno aj snehu prifukne 😀 no a aha, rychlo kupit sanky a snehul 😅

tak myslis ten horor vcera?

janka196
autor
22. nov 2008

didi 😀 😀 normalne chumelica je a zima jak svina zatiahla
...hej ten horor myslim 😉

dididi30
22. nov 2008

a tu furt nic 😠 ale dufam,ze ani nebude bo chcem ist do meste papat 😀

jaj no dobry je, sak uvidis, len ja sama a deti spali ta vies jak 😀 a vedla diskotejka, buchody, ta ked nieco buchlo tak som bola pokakana 😀

inak ja som uz pozehlila, navarila malemu papu a dala do mraznicky 😉 kupila som ten ponorny mixer a ide ako dabel 😅 😅

janka196
autor
22. nov 2008

didi aj ja uz mam pozehlene, zo vcera mame este pizzosky a carla ma oblubeny karfiol takze dnes sa s obedom neserem 😀 😀 jaj som dopratala izbu teraz bazmek toten prach je hrozny. to aj u vas sa tak prasi. kazdy den utriem a stale je idem ma porazit 😠

antoniab
22. nov 2008

ahoj babenky
dakujem za potporu k mimi ešte zo včera 😉

včera mi MM rozpraval jak to prebehlo u doktora tak som sa tu šulala bo mi to bolo smiešne a on namna že to važna vec som sa rehlila lebo mal prekladatelku cez telefon a tej to bolo nejak trapne tak neprekladala že vyprodukovat spermie masturbaciou alebo sexom ale "no viete čo ne no šak viete očom sa asi bavime šak manželka vam to nevisvetlila " 😀 ta som sa rehlila jak kon ja som mala minule chlapa na preklad ale ten bol v pohode šak po telefone tak mu to nema čo robit problem a to mi tam vysvetlovala produkciu vajičok a fungovanie mojej pipini 😀 no komedia
didi dnes shopping ja tiež už včera večer MM rozpravam v posteli zajtara ideme do mesta a ja pojdem do riveru a kupim si dzini apotom som sa rychlo pritulila a nedala mu šancu odporovat 😀 a tiež mam ešte poukaz na nakup v debenhause a M&S lebo sme jak svadobny dar dostali ale som myslela a nechavala že to utratim na mimi ale ked ne a ne tak sme sa rozhodli že si zato niečo kupime mi tak sa tešim jak mala a dnes si pojdem aj po ten moj vysnivani stromček 😕 len nechcem vidiet te učtenky čo dnes minieme 😅
janka aj mi mame stale prach v izbe ale to preto že v izbe robime všetko bo tu mame telku aj tu spime aj pc ešte mi tu dat sporak a konec 😀 no ale najviac sa praši od perin tak to je ale mna už prešlo každy den utierat prach mi mame zas taky otras koberec že ja musim často vysavat no ale to MM ked pride s roboty tak rychlo preleti s vysavačom a jeto
joj som sa rozpisala 😲

dididi30
22. nov 2008

tonka no veru zazitky mate a mas suproveho manzela, ked je ochotny toto podstupit 😉
tak nech sa vam tie vajicka vo vnutry pekne spoja a nech sa na druhy rok tesite s miminka
😵

tonka veru chodte poteste sa, sak treba vypnut a chodte sa aj niekde napapat, ved to je super 😀
veru aj my ideme

inak baby mne drobec zjedol polku salky mrkva zemiak a brokolica a do ma varene, tusim mu to chuti lepsie ako hippka, tak som rada, aj preto,ze mu chuti, ze je cela maminka 😵

ivica2705
22. nov 2008

ahojte babenky...
ako vidim este stale ste v obchodoch, ale je vam tam dobre co? 😀 😀 😀 komu by nebolo, hahah
no je normalne teraz mam chvilku len pre seba obe deticky mi spinkaju, mala z prechadzky este haja a bobo je chory 😒 . tak si v klude davm kavicku a idem ze vas pozret na konika....
no dnes som si spravila upratovaci den, a este som zmakla tesco a varim uz len polievocku, neviem dnes mi ten den nejak rychlo ubehol.....
inac ked som robila poriadok v skrini tak som prisla na to ze uz mam tolko veci pokupenych pre netere ze ani nevim kde dam malej veci, joj budem to musiet nejak poriesit.... 😀
antoni drzim palce by vysledky vysli perfektne 😉 a to ste maly riadnu komediu u doktorov, ahahhaha som sa aj ja pobavila hlavne ked tam bol ten manzel, ahahahano inac chudak si ho podrzala, tak on na teba vazne a ty smiech {ja som taka ista} 😎 😎

no uz som zvedava co babky popisete co ste nakupili 😉

elizabethm
22. nov 2008

tonka no mi ta citame s mojim MM lebo sa mu vase prispevky posledne dni nejak pacia a obdivuje tvojho ze je ochotna to podstupit to nie ako ja ze na mna pozrie a uz som v tom ha ha.......

aj my sme sa dnes rozsupli a boli sme na nakupy v asi hodinu vzdialenom meste a kupili sme babatku aj kolisku aj oblecko lebo po maxovy mam len modre a uz aj my s alex sme sa pridali no MM salel ale stale som si pohladila brusko a on je vtedy happy......

didi aj ja tak stale malemu navarim do mrazaka a hipky davam len ked niekam ideme tak prihrejem do termosky a mam pokoj ale domace mu viac chuti

a z toho dazda taka depka.....

ivica2705
22. nov 2008

eli u nas este neprsi zatial, no pekny dnik ste maly, to nakupovanie je uzasne pre tie malicke, joj este teraz si pamatam, ako som behala tym bruskom po obchodoch a ku[ovala, no a teraz joj to ani nehovorim, ked uz viem ci jej to je dobre 😀 😀 😀
a nemaj depku, divaj ake mas krasne a zdrave deti doma, na ostatne kasli, nejak bola aj bude.,... 😀 a dobru naladicku maj uz len kvoli malej, nehc tam v brusko jej nie je smutno 😉 😉

dididi30
22. nov 2008

ahojte baby, tak shopingovanie dopadlo fajn, napapali sme sa,dali sme si zakusok a zasli do riveru, tam som si kupila svetrik na gombiky a malej nepremokavu bundu na 3 v1 regatu, tak sa tesim 😀 malemu teple rukavicky 🙂

u nas sa zatim nic nedeje ani neprsi

no a idem piect nejaky zakusok ci co 😀

elizabethm
22. nov 2008

ivi ja mam naladku lebo zajtra ideme zasa na shoping len ja neznasam zimu asi skoncime v spanish ha

teraz som vysvietila cely dom so svieckami lebo to lubim juj ale je to pekne a dame maxika spat a mozno aj na tu romantiku dojde hmmmm......

didi ja som malemu kupila taku ciapku jak baranicku taky je v nej chutny

janka196
autor
22. nov 2008

hellou ladies aj my uz sme doma zo shopingu. ja som si kupila suprovy svetrik v primarku som odpadla z neho normalne, mozno sa neskor vyfotim 😀 a este gacure a papino si konecne kupil to psp ci to to je za hra tak to ma na vianoce

baby u nas tak snezi ze uz vsetko biele je no normalne jak doma

antoniab
22. nov 2008

ahoj babenky tak aj my sme už dorazili nakupili sme požehnane no ale sebe som nekupila nič 😠 😢 som chcela dzini s riveru a oni ich už nemaju no ale kupila som kufor a kolegyni nejake veci pre babo a švagrine sme tiež kupili nejake veci pre deti ked pojdeme domov ocovi hodinku na vianoce deku na postel a stromček sme zas nekupili bo moj MM vymyšla že ešte jeden vykend počkame a ked nepojde dole tak už kupime ta my viac prejazdime do toho makra 😝
didi to vieš že sme sa boli najes v macdonalde
inak dakujem MM je v pohode on to bere tak že to chce aj on tak preto musi niečo urobit a to nie len to prijemne 😀
ok idem si po kafe a kuknem tu ešte

janka196
autor
22. nov 2008

antoni no som sa sulala jak som citala tote vase historky 😀 😀 no ale fakt klobuk dolu pred vami ze sa tak snazite, drzime vam paluchy 😵

dididi30
22. nov 2008

eli fiha aka romaticka 😀 no som zvedava ako to rozsvietenie svieckami skonci 😀

janka, no teda tak aj ty si nakupila 😀 tak sa odfot, ja keby som mala tak bude malo aj miesta pre thomaska 😀

janka no ja odpadnem a tu nic ani dazd ani sneh

ale maly uz spi a mame veget, upratali sme, pretriedili handry a ide sa na bazar 😀
este mi treba zacloni poprat ale to az zajtra, bo sa bude varit a zasmradi sa to 😝 😀

ja som teraz chytila maniu, kupujem si take bonsai stromceky, ale take s tymi kamienkami, tak mam uz 3 kusy doma 🙂

inak ozaj taka atmoska vsade, uplne prezivam na plno vianoce a to pocasie k tomu je super, keby to tak chcelo az do vianoc vydrzat a neprsat ☹ 😵

elizabethm
22. nov 2008

no baby maly uz spi tak utekam sadneme ku svieckam a bude romantika ha dufam ........

jani no ten sneh vam zavidim ale ja len tak z okna bo zimu nemam rada tak ahojte

janka196
autor
22. nov 2008

didi jaj ved aj nase mesto je krasne vyzdobene a jak sme isli domov ta fujavica a tie svetla no suprovy pocit 😵

antoniab
22. nov 2008

janka no aspon že sranda 😉 bo keby to bolo nejake deprimujuce ta by sme to vzdali 😝
aj unas je kooooooooooopa snehu som na parkovisku nemohla vyjst tak nas boli chalani tlačit 😀 ja to zajtra vyfotim aby ste nam zavideli 😀 iked som prišla s mesta taka omrzla že neni velmi čo 😲
no a zajtra robim 😠 😢

janka196
autor
22. nov 2008

antoni nevzdavajte sa alebo si povedzte ze uz to vzdavate a vtedy to pride ked to nebudete ocakavat

janka196
autor
22. nov 2008

eliza tak romantika, este ze si tehu bo by ste isto daco upiekli coo??? 😀 😀 😀

aj ja draheho vyhanam nech ide kupit vino lebo mi ide slina a sme uplne zabudli ked sme boli v tescu 😠

antoniab
22. nov 2008

jani ja to už nejak neriešim teraz žijem vianocami a ten sneh je proste balzam na moju dušu aj za chvilku ide domov (za 2 mesiace) 😀 tak sa tešim a tešim sa dole k vám a sestrenke a tak a po novom roku chcem zmenit pracu

janka196
autor
22. nov 2008

jaj ved aj ja sa tesim na teba bude super, mozno ma aj papino pusti na dajaku disku 😉

antoniab
22. nov 2008

bože tu zas sneži 😅 no neviem či ma rano nebudu tlačit s toho parkoviska šak teraz sme mali problem

janka196
autor
22. nov 2008

antoni ale sak sa vyhovoris a aspon nepojde do roboty 😀 😀

antoniab
22. nov 2008

jani disko ty vole no ta ja som nebola ani nepametam 😅 no bola som ked som sa lučila zo slobodou 😀 a MM chce doniest nejaku flašku ta sa opijeme 😀 alebo myslel že on sa opije s tvojim 😲 😀

janka196
autor
22. nov 2008

no moje krasne ja sa lucim ideme pozriet filmik na markize], pekny vecer 😵

ozaj didi pozerala som ten horor bol dzivy 😉

dididi30
22. nov 2008

janka sak aj my mame pekne vyzdovene uz asi aj mesiac 😕 a tuto vyzdobu v nasom meste robili na skovensku, tak kusok z domova tu mame 😵
ale tych ludi v meste.....mania cista pakaren 😅 ale ja sa nemozem dockat kedy budu v rivery zlavy, uz mam nutkanie na jedny rifle, neviem ci vydrzim 😝
tak hovoris, ze horor bol dzivy?
😀 sak hej preto som ho dokukala do konca, co u mna nieje zvykom aj mam rada take polske ci bulhaske psycho filmy , co skoncia a ani nevies o com to bolo 😀 a tak rozdumujem a rozdumujem 😀

dididi30
22. nov 2008

jaj janka sak toten film davaju uz sty krat, joj uz by mohli dat daco normalne , nejake psycho 😀

no idem ja daco robit,mam teraz taku chut pratat, tak idem na to 😀

dididi30
23. nov 2008

no pekne ani jedna tu pismenko netukla a utcte ste tu cumikovali 😝 😝 😝 😝 😝 😀

janka196
autor
23. nov 2008

dobre ranko, nooo dnes sme si prispali a vstaneme a vonku kopa snehu. dame snehule a ideme sa fotit 😀 😀

didi ta vidis mozno aj my tu mame uz dlhsie vyzdobu ale ta sak som jak dho nebola v meste tak vecer no a cez den nehrozi ze ja po lampach kukam 😀 😀
... ja sa tiez chystam na rfle. vcera som river presla radsej oblukom nech ma neskare 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre