Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
24. nov 2008

iwanka jaj tak ste sa trapili cez vikend, to mi je luto a veru jak kocky hovoria moze to byt alergia na atb. zelame skore uzdravenie

janulka neboj neprizabijem, sak aj my sme sa k vam v lete nasackovali 😀 😀

didi ta thomasko jaky silak je ked uz sa taha lozit. fajne ho krmis cooo? 🙂 , didi sak si videla na foto jak ja som dala stromcek dozadu za gauc a na krabicu od plienok 😀 😀 cista gadzovina ta ale co uz. ved co sme ho stavali ta carla ho 2x stiahla 😠 . ale uz som tam kupila na tu krabicu vianocny obrus 😀 😀 😀

janka no ahoj, som rada ze si sa pridala

iwanka
24. nov 2008

caute, tak uz sme doma, dakujem pekne za povzbudenia 😉
Tak povedal nam, ze to bud je reakcia na atb, alebo virus a ze by sa to malo ustalit. tak uvidime, ze usko uz ma v poriadku, teplotu tiez nema od soboty. ta uvidime a nakoniec mi hovori ze to prav zima a ja ze,prva zima, prav choroba, prve atb a prve dieta 🙂

janka196
autor
24. nov 2008

iwanka tak super ze ma to usko uz v poriadku este nech tie flaky zmiznu a bude 🙂

janulka7
24. nov 2008

janka07 vitaj.kludne sa pridaj. 😉
iwanka tak som rada ze uz je lepsie. veru ze tie deturence nam daju zabrat ked su malinke.teda nie ze by nedali ked podrastu ale take vacsie vie aspon povedat co mu je.
no baby ja idem pofotit tu vydobu ale najprv upratat lebo kedze moja princezna s brachom boli dnes doma cely den sami tak si to asi viete predstavit. ak nahlae pofotim pridam.
jani sak ale ved od kedy som ta ja tahala k nam a vam to trvalo kym ste prisli. a tiez ste sa tu velmi dlho nezdrzali. si pocula mareka ze che gratulacie k miminku osobne v maji. tak setri na letenku lebo ja fakt ratam ze dorazite. a dufam ze uz bude krasne aby ste s uzili riadne slnko a plaz.

iwanka
24. nov 2008

didi, no aj teba to uz zacne, nas sa naucil liest za tyzden, tiez sme sledovali, ze ako postupoval, a no apotom to zacalo, musim byt ostrazita, aby sa mi nezgruchotal. a zase na ruchach to mat stale nemozem, tak zvycajne pri nom sedime, no ked zdrhnem, tak pride ku mojej nohe a chce ist hore.
A nase spanie cez den, uspim ho v postielke a potom ho zamrezujem. Priviazem jednu cast so snurkami 😒
ahoj janka, odkial si???

To stretko dobry napad 😵

janka196
autor
24. nov 2008

janulka kokso ty si riadna provokaterka, vies z mne vela netreba 😀 😀

iwanka ty mas tie sikulku doma, moja je leniva ona rovno chodit zacala. ani nelozila az na rok a to tiez len nejaky mesiac

janka196
autor
24. nov 2008

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
baby kuknite ci dobry sob je zo mna 😀 😀 😀

timinka1984
24. nov 2008

ahojte
jani som teraz na tba kukla ti to pasuje 🙂
este malej v mensom vydani a ste super dvojka 😀

janka196
autor
24. nov 2008

timi ahoj, no male bozechran daco na hlavu, ved som jej to isla vyskusat ta skoro z koze vyskocila

timinka1984
24. nov 2008

no a to moja mala, ta sa oblecie a navlecie do hocicoho, to taka mala paradnica, ona aj v obchode zo seba pozhadzuje, len aby nieco vyskusala nove 🙂 potom chyti o ruk a uz aby sa kupovalo, pred zrkadlom v kabinkach sa na seba pozera a hovori si sma sebe:vaaaaaaaaaaaaau 🙂
tie zrkadla ma asi o tatinovi 🙂 🙂

timinka1984
24. nov 2008

a ozaj mate pekny stromcek 🙂

janka196
autor
24. nov 2008

timi 😀 😀 😀 to hej to aj moja je taka paradnica ale na hlave nic nesmie mat. vies jak s nou bojujem aby mala vobec ciapku 😠
... a dakujeme za pochvalu

timinka1984
24. nov 2008

my zasa tak bojomeme s kazdodennym cesanim 😠
ziape ako keby neviem co sa jej robilo , no ja viem, ze ju to musi sutovat, no ale ako jej vysvetlim, ze ju bude este viac, ak nerozceseme?aj sprej mame z afriky, aj tak je to boj 🙂

timinka1984
24. nov 2008

co ti robi teraz malicka?zasa sa pekne hra a sama, vsak? 🙂
ja neviem, ci sa niecoho takeho dockam 😒

janka196
autor
24. nov 2008

timi no ja starosti s cesanim zatial nemam ale velmi by som chcela 😀 😀
... a hej hrajka sa, teraz vstala nedavno, napapala sa a uz aj bobek pustila 😀 😀

timinka1984
24. nov 2008

no ako vam je super 😀
este mate sneh?moja teraz spi, a to uz druhy krat, lebo rano akosi zavcau stava a potom to nevie vykrivat 🙂 😀 ale v noci mi dobre nespi, stale ju drhne od kasla, akonahle cumel vypadne uz krici na mna 😒

janka196
autor
24. nov 2008

timi ale kde po snehu ani smrad neostal 😀 😀 😀 teraz mame jak saleny april, slnko dazd krupy

timinka1984
24. nov 2008

no a tu stale a stale fuci, ved uz aj dost je a kdeze, oni este hlasia 😠
a u nas v uk ani nesnezilo, ste sa aspon rychlo pofotili.... 😀

iwanka
24. nov 2008

janka, tak vy uz vianoce 😉 Pekny stromcek.....A ten novy look ti sekne 😀 😀

Ja som si dala slofika s filipkom, ako dobre to padlo, len ja by som este dlhsie, ale maly mi nedal 😝 Tak teraz pijem kavicku.

timi a tvojej malej sa kedy zacali tocit vlasky, lebo aj my mame obaja kucerave a tak mozno aj nas bude.. 😵 Dufam..... 🙂

monkula
24. nov 2008

čaf 😎 😎

janulka7
24. nov 2008

jaj babulky teraz osm dopratala haldna som ako drak. ani neviem od radosti co si dat.
jani tak je steba pekna sobica. 😀

monkula
24. nov 2008

veru jani ,krásny Rudolf z Teba.... a moje obľúbené zvieratko je sobík 😀 😀 😀 😀
janulak, ty máš termín 4 dni po mojich meninách 😀

janka196
autor
24. nov 2008

iwanka janulka dikes 🙂

monku caves, jaj stale ti zabudnem napisat ze tvoj jarko ma uzasne tie okale, panecku jak namalovany keby bol

timinka1984
24. nov 2008

iwanka:ked sa narodila mala rovne, no po kupani sa jej kuceravili, ked je podrastli, mohla mat asi 4 mesiace, uz jej take ostali 🙂 ja mam rovne ako droty 😀 a tata zasa afro tak ona ma stred 😉

janka196
autor
24. nov 2008

timi zlatucka je s tymi vlaskami fakt, joj ale vam zavidim, v dobrom samozrejme. 🙂

timinka1984
24. nov 2008

dakujeme 🙂
onedlho uz aj ty budes pridava foto s gumickami vo vlaskoch 🙂 vsetko tak rychlo uteka........... 😀

janka196
autor
24. nov 2008

no veru sak zachvilu tu su vianoce a to uz nase druhe s carlinkou 🙂

monkula
24. nov 2008

veru ,a jja závidíém vlásky, my toho na hlave veľa nemáme 😀
janka, ďakujeeem 😉 a ako s nimi vie krútiť, keď nieč ochce 😀 a už ten psí pohľad naučil aj Chiarku 😀

timinka1984
24. nov 2008

ved prave, no jani, musime rozmyslat nad surodencom, aby sa nenudili, ci skor my..... 😀

timinka1984
24. nov 2008

monkula, ved tvoja chiarinka ma take krasne vlasky, tiez ma kucierky, nie?alebo som si to s niekym dplietla, tlko albumov kukam, a potom mis mas 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre