Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
26. nov 2008

janka ja som napisala o riveri a ty si si to neprecitala 😠

ivica, no sak mam tusaka co my zeny robime pred cestou 😀 😀

dididi30
26. nov 2008

sisu sak ide domov 😀 teda iwica 😀

sisulik
26. nov 2008

dnes nam doniesli aj sofa bed...cize rozkladaciu gaucovku do hostovskej...ten co to doniesol som tak dobre zjazdila..hehe...ale nie...ta bol nahnevany ze nas nevie najst..kedze nasa stvrt este nie je na mape..je nova..hehehehe...tak som ho zjazdila hlasnejsie nez on, ze nech sa kontroloju...viete ako stichol??? hehe... 😀 som mu povedala ze ked sa neukludni, tak sa nanho budem stazovat... 😀 potom uz bol dobry 😅

monkula
26. nov 2008

ahojte....
ja som dnes makala ako otrok lampy 😝
Kompletne som upratala spálňu, aj matrace som povysávala, prezliekla postele, upratala veci, umyla okná, a t ovcelom byte, okrem kuchyne, tá má čas, oprala záclony a keď som umývala okno v detzskej ,mtak na mňa jedno vypadlo 😅 😅 sa mi zišli bicály z posilovne 😀 😀
A volala som MM, reku že sa pochválim, aká som šikovná, že mám poumývané okná a oprané záclony a on mi povedal, že ešte upeč nejaký koláčik a bude fajn 😀
Tak som bola s deťmi nakúpiť, Chiarka mi zaspala v kočíku, a ja dopapám kofilu, dopijem kávu a ideme s Jarko mpiecť Grófkin koláč 😵 😵 😵

sisulik
26. nov 2008

jeeej a kedy ide domov a na ako dlho?

inac...vobec nie je napadne to, ze som tu par dni pauzovala 😀 ci skor..ulievala sa 😀

baby..nepoznate niekoho kto tu studuje vysku online?

dididi30
26. nov 2008

sisu dobre im tak, ja som zas vynadala cez telefon, bo mam objednane nejake orders a oni my ani dnes nic neposlali, vraj do konca tyzdna ,tak som zvedava, lebo im vynadam po hanbe 😀 😀

sisulik
26. nov 2008

monkula..ta ty jaka sikulka...a to jaky je ten grofkin kolac? okrem toho ze je urcite chutny? 😀

dididi30
26. nov 2008

sisu a ty chces tu vysku studovat 😀

sa sa jej opytaj 😉

joj ivica budem za tebou plakat 😢

dididi30
26. nov 2008

monkula 😀 😀 😀 😀

monkula
26. nov 2008

sisulik, s jabĺčkami, hrozienkami a čokoládkou...
Potom dá mrecept, ak chcete... 😉

sisulik
26. nov 2008

monkula..daj aj recept..ale nieco mi aj posli..hehe

janka196
autor
26. nov 2008

didi 😅 jej som dajak zabudla nato reagovat, a co ty s riverom sak sme sa dohodli ze na zlavy ideme neee, to zato ti ziadne nesedeli 😀 😀

monkula bazmek ta ty si zena cinu. inak to ja tak ked zacnem pratat uz sa neviem zastavit a potom vecer odpadnem jak hruska 😀 😀

sisu hej londyn je pekny ale za tri dni toho vela nestihnete my sme tak boli 😅

ivica2705
26. nov 2008

didi neplac ☹ ved ja vas tu budem stale otravovat, ja som ako budrina, nevyhynie 😀 😀 😀 😀 😀
sisu tak to mate super ist do londyna na vianoce joooj, tak to hej, mne sice jeden den stacil, ale keby som vedela ze je kde prespat, tak v klude by som ho este pochodila a hlavne by som isla aspon do jedneho obchodu 😉
monkula, mnaaaaaam, nerob chute, ja neviem piect 😠
sisa a ano zoznam domov 😀 😀 a letime 12.12. a stiham oslavit dome meniny, joooj uz sa tesim, no co dcera dva poharyky bude musiet prezit, alebo nakoji sestra, ahahahahah

monkula
26. nov 2008

janka, mň to akosi dobíja... akje len - tak podaromnici posedávam ,tak som zlá, náladová, a odučaná 😅 takto z oseba tú zlosť vybijem a aj sa cítim lepšie...
Zajtra ma čaká veľké upratovanie obývačky, lebo so mdnes odsunula gauč, aby som mohla umyť okná a nechcite vedieť, č ovšetko so mza ním našla 😅 😅
A nezabite maa, ale ja som si z izby do izby nosila nočný stolík a na ňom som stála, keď so mvešala záclony 😀
čo už, keĎ som krpatá a stolička nestačila...
ja ani na najvrchnejšiu poličku v chladničke nedosiahnem 😀

monkula
26. nov 2008

a vy zas máte Christmas puding a ja nieee 🙄 ja si neviem pomôcť, mne to strašne chutí 😅 😅
Dooobre, idem ho upiecť a poto mpošlem a jrecept, majte sa holubičky moje 😉

ivica2705
26. nov 2008

didi tvoj syn je nasilnik, alebo taky romanticky maniak, co bude robit s tou mojou dcerou!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 no len pekne ho zaucaj od malicka, nech vie co ho caka, ahahahahahahahhaha
dobre si zacala uz tymi nakupomi, ze sa mu to apci,a teraz toto 😀 😀 😀 😀 je to perfektna fotka, a inac uz tak krasne lozite????????? 😉

sisulik
26. nov 2008

janka..ved si nejdeme prezriet cely londyn..hehe..len niektore pamiatky a inokedy si mozme dat repete 😀 ci skor pokracovanie...medzi sviatkami MM robi, takze na viac dni nam londyn ani nevychadza 😅

janka196
autor
26. nov 2008

monkula 😀 😀 😀 ja umrem,ja sa zaclony ani nesnazim zvesit, teda tu ich mame relativne nizko ale doma nehrozilo 😀 😀

ivica akaze burina, ved ty si nase slniecko 😵

dididi30
26. nov 2008

janka hej veru, sa tesim na vypredaj 😀 😀

monku fuj christmas puding, ble, mne to nechuti, sorry 😀

ivica no som zvedava ci sa tu stavis, ked budes doma 🙂

janka196
autor
26. nov 2008

sisu 🙂

didi joj aj ja. musim sa krotit aby som nepribrala 😀 😀 😀

baby ja som ten christmas puding este nejedla 😅 😀

ivica2705
26. nov 2008

didi janse ze pridem, to je ako droga 😀
sisa tak to mate dobre take vyjazdy, ahahhah no a kedy zasa pridete pozriet, hmmm???? 😉 😉 😉
baby co je christmas pudig, doslo mi puding ale je nejak specificky???????? 😝
jani ze slniecko, jeeeeeej tak krasne mi este nikdo nepovedal 😀 😀 😀

janka196
autor
26. nov 2008

ivi vidim ze ty tak poznas anglicku kuchynu jak aj ja 😀 😀

ivica2705
26. nov 2008

jani presne 😀 😀 😀 😀 ja len ked idem po vonku a tam tie kebuziny ich varia v tych velkych hrncoch, no dakujem 😝 😝 😝

janka196
autor
26. nov 2008

jej didi ta thomasko bude fakt lekar 😀 😀 vidim ze uz trenuje na babike alebo to robi tutu mutu 😀

baby ja som raz na youtube videla video kde si to normalne asi rocny chlapcek rozdaval s babikou som myslela ze sa usulam. normalne robil pohyby 😀 😀

janka196
autor
26. nov 2008
https://www.youtube.com/watch?v=5P6UU6m3cqk


baby kuknite na to. ja az placem od smiechu

sisulik
26. nov 2008

poznate www.pohyby.co.uk je to dost dobra stranka

janka196
autor
26. nov 2008

sisu kde ty chodis na tie stranky? 😕

sisulik
26. nov 2008

ivi..neviem...zima je vonku a sa mi tak nechce nikam..hehe...v pondelok este pojdeme s aishinkou na dve hodinky do skolky a potom uz v januari zacina na ostro...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre