Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

monkula
27. nov 2008

no ,ja sa o svojej linek nevyjadruejm , lebo je na nej vždy nalepené všetko ,čo sme za týždeň jedli... čokoláda, omáčky, to Chiarka vždy dobehen so špinavými labkami a obchytká celú linku 😀
janka ,hnedú, odtieň pralinka 😀

janulka7
27. nov 2008

no daco take ako pralinka. lebo ja som uz tiez na tej hlave mala rozne vselico. ale tmave farby sa mi osvedcili najviac. aj ked by som chcela mat vlasy ako janka. ta co na seba hodi to vsetko ide. bazmek ma to dakto stastie. 😀 😠

monkula
27. nov 2008

janulka, prídem v lete 😀 povaruej, pokočíkujem, navarím, okúpem sa v mori... Čo by so mtam teraz robila? veĎ je tam rovnaká zima ako u nás 😀 😀 😀

janka196
autor
27. nov 2008

baby ma neserte sak so tuuuuu 😀

janulka ale no zase do hola by mi asi neslo 😝 😀 😀

monku taka jak je na foto? bo ja vobec neviem co to je za odtien pralinka 😅

monkula
27. nov 2008

janulak ,ja so mmala takú spoužiačku.... či mala vlasy dlhé po pás, krátke, asi 2 cm, mala ich blond, čierne, a jčervené ,všetko jej pristalo....

monkula
27. nov 2008

janka, an ija... kupovala so mpodľa farby na krabičke.... no, horšie to snáĎ nebude.... 😅

janka196
autor
27. nov 2008

monku ja som po pas nemala a ani na 2 cm ale nieco medzi tym 😀 😀 😀

janka196
autor
27. nov 2008

no ja neviem, mne iba cierna chyti tak jak je na krabicke ostatne nehroziA. stale daco ine mam na hlave 😠

monkula
27. nov 2008

ale táto čierna T iveľmi pristane.. ten melír Ti urobil ,to č omne, zbytočne Ti pridal roky.... 😅

janka196
autor
27. nov 2008

hej monku dakujem, moja teta zas vravi ze s melirom som vyzerala mladsie? 😕

monkula
27. nov 2008

no, m,ne sa viac páčiš s tmavými.... 😉

janka196
autor
27. nov 2008

teraz janulka zdrhla 😀

janulka7
27. nov 2008

monku sak pridi aj teraz pojdeme na bazen. 😀 aj ked v lete je to zaujimavejsie a pre mna najzaujimavejsie to ze pokocikujes, povarujes atd...... 😀 😀 tak sme dohodnute? 😉
jani ja myslim ze aj hola hlava by ti isla. sak ja uz neviem co by tebe neslo. daco take neexistuje. ina vyskusaj potom ti poviem ci ti hola hlava ide alebo nie. 😀 😉

janka196
autor
27. nov 2008

monku 😵 , teraz zas necham trosku dlhsie. chcem tak jak mam tu ruzovu parochnu 😀 😀

janka196
autor
27. nov 2008

janulka no ze vyskusaj, ta co som britney spears 😀 😀

monkula
27. nov 2008

janulka, neprovokuj ,bo dokvitnem s celou rodinou 😀
Chlapi by pogadali, Jarko by sa pohral s Chiarkou a Chiarou...
že holá hlava 😀
Dooobre, je mi tu s vami dobre, ale riad ma čaká 😝 😝

janka196
autor
27. nov 2008

idem aj ja dat malu spat bo uz robo namna gani 😠 😀 😀

janulka7
27. nov 2008

ale kde uz idete. mne sa teraz tak fajn keca . lebo aj mna caka kopa zehlenia vysavanie a neviem co este.
monku pod pogadaju to im len dobre padne. 😀 a k tomu nech dorazi aj janka s familiou a bude amle stretko.
jani a robimu povedz nech negani. ved hadam neziarli? ono ked chlap gani tak vraj preto ze ma zalusk. a kedze ty ides ulozit malu tak asi .................... 😀 😀 😀 😉

janka196
autor
27. nov 2008

janulka, nene ide do roboty 😀 😀

janulka7
27. nov 2008

tak ho vyprevad s usmevom a potom hybaj nazad na kona. 😀 😀
ja za pol hodinku padam domov. uz od hladu ani riadne nevidim. asi zozerem co mi pride pod ruku ked dorazim domov.
inak dnes volali z jednej rezidencie , ze by mali o lubosa zaujem na mantenimiento. tak osm zvedava. v pondelok ma pohovor joj modli sa zeby ho vzali uz dakde.

dididi30
27. nov 2008

caute baby, tak som bola v tom maxe, kupila som si super kozenne hnede cizmy vysoke, aj take baletky ku kabelke 😵 a malej pod stromcek barbinu s kridlami 😀

janulka ja som to vedela, ja som to vedela ja som to vedelaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 gratulujeme 😵 juj ako sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmm 😅

janulka7
27. nov 2008

didi ked mi povedali ze asi je to chlapec, tak si bola prva na koho som pomyslela ked si mi pisala ze to bude urcite syn. ty vestica. 😀
chiara mi sepkala aby vraj babetko nepoculo ze ona sa sice tesi ale chcela sestricku lebo tak by ju mohla cest davat jej svoje sminky a satocky. tak som jej povedala ze mozno ked sa bude velmi modlit tak casom bude mat aj sestricku este. 😅

dididi30
27. nov 2008

janulka tou poslenou vetou si my pripomenula reklamu , co tatik kradol s stromcek a zrazu sa objavilo prasiatko 😀 😀 😀 😀
no vidis, ja som ti hovorila, tak sak ja mam citaka na take veci 😀 a nech mas aj ake aj ake aspon to bude zase ine 😉 a neboj malicka sa s tym vyrovna, bude to naj brasko 😵

jankando
27. nov 2008

dididi, ty vestica, ked sa dobre pamatam, tak aj mne si predvidala chlapca a vyslo to... 😉

?janulka......grtlujeme k cvhlapcekovi.,.ta bude doma paaarik.. 😵 😵

monkula
27. nov 2008

ahoj dididi, ahoj jankando.
ta ja už ofarbená a ja teľa ,som si namiesto odtieňa pralinak kúpila odtieň tmavo hnedá a teraz so mčierna ako to ta naša Janka... 😀 ale ešte to mám mokré, možno to nebude až také tmavé ako to vyzerá. Aj keby hej ,nevadí, ja som dlllho mala odtieň čierno-modrá 😀

jankando
27. nov 2008

ahoj monkula..
posli foto ako to dopadlo.. 😉

monkula
27. nov 2008

no ,to by so mnajprv musela nájsť nabíjačku na baterku do foťáku... 😅

jankando
27. nov 2008

tak pomaly chod na to... 😀

dididi30
27. nov 2008

monkula no tak si caja ja som si dala cokoladovu a mam cierne 😠 😀 😀 😀

jankando
27. nov 2008

janka196...inak , biely stromcek uz mame doma..
Baby, asi ste poculi, ze Woolowrth krachuje, a fajny clearance maju..i skoro vsetko maju ze 3 za 2...ze ked kupite tri veci, tak to najlacnejsie je zadara...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre