Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
27. nov 2008

baby ja uz som doma. odbehla som do mesta dajake somarinky pokupit.som carle knizky pod stomcek kupila a malej bratovej somarinky. este musim ist na oblecko joj uz ma chyta ta mania nakupovat darceky 😀 no ale zmokla som jak kura. 😠 teraz peciem mufiny 😉

monku aj ja som mala predtym modrociernu a teraz som kupila deep black a zda sa mi taka do hneda 😅

janka196
autor
27. nov 2008

jankado jej super, chceme foto 🙂 jaj vies co teraz som bola vo woolworte lebo mali tam minuly tyzden akciu na bratz veci 3 za 2 jak vravis. tak som chcela braskovej malej daco kupit a pridem tam a uz po akcii joj nervy som mala. ta neva kupim daco v nexte alebo h&M

dididi30
27. nov 2008

jankanod to 3 za cenu 2 maju teraz vsade, ale ze krachuje to neviem, skor sa chcu zbavit starych zasob ako vsade...

dididi30
27. nov 2008

janka hej ty zase mufiny, robis na nervy? ja som s pecenim skoncila, v obchode ich maju 😀

janka to 3 za 2 maju aj v boots a vselikde, teda aspon v nasom meste....a na hracky duplom.....

dididi30
27. nov 2008

a mu tu uz next nemame ale vo vedlajsom meste maju, tak som tam malej superne cizmy kupila take vysivane fialove no vies jani ako mame my 😉

jankando
27. nov 2008

Nie , dididi, citali sme noviny, oni krachuju....a preto tak vypredavaju....to kvoli tej krize bankovej tuna..a este jedna sieta, len uz nepamatam aka.. 😀

jankando
27. nov 2008

zrejme ich odkupi nejaka vacsia spolocnost...za lacno..vies, tak symbolicky za libru mozno..to sa tak robi..

janka196
autor
27. nov 2008

didi joj ja som chcela take pre carlu ale v tom nexte ich maju take uzke ze som jej to ani nnozku nevedela natiahnut, ta vies imidzovky 😉
didi sak tie mufiny co ja robim to sa neda pokazit, ved pozri jak to mne ide a to mam 2 lave ruky na pecenie 😅

dididi30
27. nov 2008

jankando fiha no tak to je sila len treba zistit aka 😒 no a uz aj muz mi to vravi tak to je asi pravda 😀 ale mohli radsej dat kup jedno a druhe mas zadarmo 😀 to mam rada najma v h&m 😀 😀

dididi30
27. nov 2008

janka heh ja som lavacka a nejde mi to 😠 😀 😀 😀 😀
ale nechcem recept, bo aj tak nebude piect uz som povedala v greegs kupim zakusky a bude najma ten custard slices milujeme, tie nakupim zo desat a bude 😀

jankando
27. nov 2008

a tam taky brutalny clearannce je....ale nechcelo sa mi hrabat v tom.... 😠
i na detske veci..i ked aspon v nasom meste stale bol clearance na detske veci...fajne overlaliky tam maju....sme si tam i farebne gule kupili a kucharsku vianocnu ciapku, i zasteru .... 😉

janka196
autor
27. nov 2008

didi jak chces 😉 ja zboznujem ten jablkovy kolacik z listkoveho cesta to maju v tej pekarni kokso mi vypadlo jak sa vola 🙄

jankando
27. nov 2008

dididi..ja som tiez cakala vacsie zlavy....vies..no ale.... 😠 aspon nieco...
i tak bude najlepsie 26.12 .. 😀 a v nexte..sa chystam na detske veci.. 😝

janka196
autor
27. nov 2008

janka ta vidis u nas boli zlavy a uz ich zrusili ta nechapem 😨

janka196
autor
27. nov 2008

baby aj ja idem 26-teho na rifle do riveru a do new looku na tricka a mikiny.
joj som si objednala cez ebay krasne biele tricko hello kitty na 14 rokov ta to take mi je velke ze dovi dopi 😀 😀 😀

dididi30
27. nov 2008

janka nemyslis ten greegs ci ako, lebo tam maju aj fajne tie gebuzinky v listkovom ceste tie slane aj sladke 😝 😝 😀
jankando jasne ja som to tu uz pisala,ze sa tesim na ten povianocny nakup 😵 😵

jani ani nehovor river umre ,kde ma tam uvidi 😀 😀
ej som zvedava na to tricko 😀

janka196
autor
27. nov 2008

didi nene neni to greegs ale copland alebo dajak tak sa povie

jaj a to tricko ako co ja viem take sportove by mohlo byt 😀 😀

janka196
autor
27. nov 2008

nooo jedna varka mufiniek uz je vonku a este jednu peciem, mnaaaam viete jak fajne vonaju 😝 😀 😀

monkula
27. nov 2008

no ,vlasy mám skoro ako čierne ,ale na svetle bijú krásne do hneda, vyzerá to dobre, ešte to nakujlmujem a budem krásavica..
nafarbial so msi aj čelo ,tak mám aj permanetný make-up 😀 😀 😀
Ale skoro mi tie krásne tmavé vlasy osiveli, keDˇsom odsunula sedačku a tam, no páni, zzemiask ,lentilky, mince, hračky... ak omôžu také malé osoby narobiť toľko neporiadku? 😅 😅 😠 😠 😠

janka196
autor
27. nov 2008

monku 😀 😀 😀 ta uz si si mala dat na cely face 😀 😀 ja mam tak stale usi nafarbene 😀 😀

monkula
27. nov 2008

no ,o ušiach pomlčím 😀 😀
a vždy s irped farbením opakujem čo m ihovorila sesternica-kaderníčka ,natrieť s iuši a čelo telovým mliekom, natrieť sa telovým mlieko ma nakoniec aj tak zabudnem 🙄 🙄 a aj ruky mám hnedé, skoro až po lakte 😅 😅
ael inak som si to nafarbila lepšie, ako m ito nafarbial kaderníčka 😀 😀 🤐

janka196
autor
27. nov 2008

monku ja ked sa pofarbim tak si to hned zotriem s tou vodickou cistiacou co je na plet ale to musis hned jak zafarbis

monkula
27. nov 2008

mne sa voda minula 😅 😅 😅

janka196
autor
27. nov 2008

monku bazmek ta jak naschval. ta nic hodis ofinu do cela a vlasy na usi a ides, ja to mam horsie bo ja mam usi odhalene 😀 😀 😀

monkula
27. nov 2008

no veĎ, načešem odink ua snáĎ to časom zíde 😀

janka196
autor
27. nov 2008

no monku ked sa sem tam umyjes tak zide 😀 😀 😀

monkula
27. nov 2008

a kurňa, so ms imyslela ,že bude stačiť až v nedeľu... 😀

janka196
autor
27. nov 2008

monku 😀 😀 alebo na velku noc 😀 😀 😀

monkula
27. nov 2008

ael aj z dlhými vlasmi si bola kočka 😉
Idem dokončiť obývačku 😝 😝
Pa večer 😉

janka196
autor
27. nov 2008

okik monku ja si idem dat mufinku a kavicku 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre