Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

antoniab
29. nov 2008

no ta posledna veta som tomu dala "školaka už ma " 😅
no nejde nam zas tv ta sme si svadbu pustili ta tu konštatujeme čo bolo zle a MM že ma krivo vestu a ja že šaty mohli byt kratšie no čo ale zopakovala by som si to nechce sa niekto vydavat dam mu šatky 😀

antoniab
29. nov 2008

didi unas sa hovori že pred metropol sa postavit to je taky hotel kde som mala jednak svadbu 😀 no ale vraj na nejakej izbe je kur..nec 😝

antoniab
29. nov 2008

janka ta mame ked som minule v spravach pozerala jak jedna 8 psoch na kare tahala po dialnici a pešo prešla 100KM tiež využila dialnicu 😀 😀

dididi30
29. nov 2008

tonka tie zltka mam vyslahat same alebo aj s cukrom alebo ten cukor len s bielkami a zltka same

antoniab
29. nov 2008

didi žltka nemiešaš daš si do misky bielka a vyšlahaš mixerom na tuhu penu potom daš cukor a ešte vymixuješ no a potom tam daš te žltka premiešaš len vareškou a potom muku a zvišok už naraz 😉

janka196
autor
29. nov 2008

antoni 😀 😀

no babule ja uz idem ide horor so zralokmi joj take ja rada, inak aj herbie bol zlaty zajtra si pozriem slavika.
tak dobru nocku 😵 😵

antoniab
29. nov 2008

janka dobru nocku 😉

monkula
29. nov 2008

je tu ešte niekto? 😕
Ja už mám napečené aj vanilkové rožky 😎 😎 jooj, také sú mňam, krehučké... 😵

ivica2705
29. nov 2008

ahojte babky dnes ste toho moc nepopisali 😒
jani ja som to presne urobila naopat pozerala som slavika a zatra si dam to auticko lebo pobede aj tak nist nie v teke, a dnes malinka nejak trucovala so spanim tak som ju dlho uspavala....
babky dajte vas nazor, rozmyslam ze by som si domov zobrala aj sportovu cast kocika, myslite ked to budem mat zo sebou budu mi na letisku robit problemy? vsak to patry ku kociku 😉
a niektorym prajem krasne snicky..

monkula
29. nov 2008

ivica, zajtra je na Markíze o druhej, teda po vašom o jednej Dívka na košteti... 😵

antoniab
29. nov 2008

monkula ta ti si šikula a ja že aspon medovniky napečiem ale až na tyžden a ty už aj rožky maš 😝

monkula
29. nov 2008

antoni, ďakujem.... 😵 😵 😵
Mňa to baví.... 😅 ale dneska to bolo hrozné... deti mi pri obaľovaní tretinu rožkov rozlámali, a keď som otáčala plech, tak Jarko do mňa zozadu drgola ja som rožky vysypala, našťastie len na dvierka trúby... 🙄

janulka7
29. nov 2008

ahojte. ako vidim takniektore uz spinkate tak vam idem aspon dobru nocku popriat. ja som si teraz sadla tiez od pecenia. aj ked som vela nenapiekla. robila som tie pizzove kolaciky. a boli vynikajuce lebo mojichlapis prvy plech zozrali doslova.neostalo nic. a dalsie dva som potom do obyvacky ani nenosila. 😅
a potom som este kamosovi robila tortu na narodky kedze zajtra ma narodeniny 41 a pride k nam oslavovat. to je taka tradicia ze kazdy rokd sa u nas oslavuju jeho narodky. 🙂 tak som teraz dorobila bvsetko. a ma uz krize bolia.
chcela som dnes kupit malej cizmy a nic pekne nemali a najhorsie bolo ze co sanam pacilo makli len male alebo velmi velke cisla. tak este idem zajtra na ciganske trhy hadam tam daco najdem. 😖
ja som si kupila taky fajnovy pulovrik co budem moct nosik aj po porode teda aj ho do vtedy nezoderiem 😀 cierny a taky dlhy do pol stehna. da sanosit k elastakom , rifliam ale aj ako satocky. tak som sa dnes vytesovala. a kedze stali len 9euro tak o to vacsia radost. malej som kupila tricko a nohavice a uvidiem zajtra ci daco najdeme. .no nic babulky idem aj na lebo ma ten chcrbat velmi morduje a aj sa mi ocka zatvaraju.
inak didi piekla si nakoniec nieco. necitala som lebo som casu nemala. aj sm ti nakoniec neposlala ten recept na babvku. som to ja ale bwstia. 😅 😀 papa a sladke snicky,

dididi30
29. nov 2008

hej baby, tak ja som ten obrateny jablkovi upiekla je super, heh este aj slahacku sme si dali na vrch, no a uz sme polku zozrali, muz hovori,ze tak maloooooooo 😀 😀 😀 😀

monkula, heh mna to len zacina bavit, bo konecne sa mi daco podarilo 😀

nabuduce mufinky, juj uz mam stresy ako pri maturite 😀

tak dobru nocku 🙂

janulka7
29. nov 2008

didi len sa rozbehnis tym pecenim a uvidis jak budes vypekat kazdy tyzden. a mozno aj kazdy den. 😀 inak som chcela kuknut tonku na azete a nema ma pridanu do priatelou .tak toni prosim ta pirdaj sima jankaw7.som zvedava. ale uz asi kuknem az zajtra. papa

dididi30
30. nov 2008

hehehehe ahojte

muzik vari obedik, rezne, kasa, grilovane kuracie stehna a este polievocku, mnamky

a mne kysne cisto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a vy co robite a co bude varit?

jaj jani ja si asi aj karfiol vyberiem nech mi ho muzik vyprazi 😀

janka196
autor
30. nov 2008

cafte moje krasne, my sme teraz dosli z car boots, vymrzli nam rite a nic sme nekupili lebo zacalo prsat 😠 no nic idem varit cinu tak sa majte zatial krasne

antoniab
30. nov 2008

ahojte babulky tak ja som sa konečne vytiahla s postele ešte stale v župane no idem na te mufinky a MM ide do mesta ešte na nejake darčeky

didi to som rada že sa ti podaril a že vami chutilo inak ak spraviš samotne to cesto tak ja napr spravim husti puding a dam navch a ovocie alebo želatinu proste s piškotoveho sa daju roit rozne variacie

ešte mam tiež jednoduchy recept na pernikovy kolač ten je na hrnčeky 🙂

joj unas dnes vari ocino to je pohodička 😀
janulka idem ta pridat 😉

janulka7
30. nov 2008

doobre ranko babiky. no tak my sme uz dovarili obed. ale kedze sme sa neskoro zobudili tak este nebudeme jest lebo sme len pred chvilkou dojedli ranajky. 😀
toni kukla som fotky.joj super kabatik aj svetrik aj ten sal. len ja si tak akurat mozem kupit elasticke gate a nic viac. 😅 😖
inak jani prosim ta ako si piozriem slkavika zo vcera. my t v archive nevieme haldat. to vies technicke typy. 😀

dididi30
30. nov 2008

cafte, urobila som marhulovy s posypkou, manmky, tento viem, kysnute mi idu 😎

neukazala som sa, bo som do teraz varila, heh nechcelo sa mi hrat, tak som sa s muzom vymenila a on bol s detmi a ja som varila....

polievocka zjedena a tatino prave pecie pstruhov 😵 ozaj aku rybu budete mat na vianoce? my si asi dame v ceskom obchode objednat kapra, nech to je ako ma byt

no a v maxxe som objavila taku sviecku, sice je draha ale neva, co vonia ako vianocny stromcek, tak to bude atmoska 😀

potom si vas precitam idem papat 😝 😀

dididi30
30. nov 2008

my sme uz dopapali, vidim, ze ste toho nenapisali

tonka fiha tak to ja poskusam tie vselijake kreacie 😀

dididi30
30. nov 2008

inak tonka, no nemam pernikove korenie tak asi nic z toho 😒

janka196
autor
30. nov 2008

didi aj my uz sme napapani, carlinka haja a ja osm zacala kukat slavika 😉 boze ta dara super vyzera

janulka jak si otvoris my euro tak naboku mas taky panel vecerny archiv vysielania. z dvoch dni dozadu. tak si das na markize na 29-teho a ti pusti od osmej vecerne vysielanie. tam sa da aj pretacat

janka196
autor
30. nov 2008

didi my kapra moc nemusime tak ja urobim pangasiusa to je fajne bez kosti

antoniab
30. nov 2008

janka ty vole tak robim tie mufinky všetko ok len vymiešat maslo s cukrom do peny som nezvladla tak som nad parou roztopila a aj to že nemam praškovy cukor 😠 tak neviem jak to malo byt 😅 no ale už sa peču tak čakam 😝 surove csto bolo chutne 😀
jaj rybu no ja neviem ale ja robim vypražanu alebo tak mame doma a tiež preferujem bez kosti tak uvidim nejake filetu moýno aj tuniaka 😒
didi no potrebuješ do toho pernikove korenie ale inak je to super receptik a ešte den a noc a sesterka ho potiera kyslov smotanou mnam 😝
janulka dakujem za pochvalu 😉

antoniab
30. nov 2008

jaj pozeram dobry film na jojke teraz jak tira jeden manželku no magor totalny 😠 😲

janulka7
30. nov 2008

my sme tera dojedli. uz len pockame do stvrtej na oslavenca a hor sa na tortu. idem si umyt vlasy a dat sa kus do poriadku nech som na fotkach aspon kus clovek. 😀
jani potom to kuknem lebo chcem pozriet toho slavika.
my na vianoce budeme mat Halibuta. nema to kosli perfektne stavnate maso a vobec nie suche ako daktore ryby. a didi aj som si kupila dva druhy sviecok teda orkrem tych co stale kupujem 😀 , jedna vonia ako jablko so skoricou a ta druha je skorica s borovicou. takze uplne vianocna atmosfera. 😉
babule mne uz tecu slinky na tu tortu. jani ved ty vies tebe som ju robila nanarodky ak sa pametas. ta penova jeahodova . jaj uz tu vsetci slintame na nu. 😝

dididi30
30. nov 2008

janka no my si potrpime , bo to u nas ka vianociam patri, to su ako keby vianoce bez stromceka 😀

a to co je za rybu? 😕

a ja som piekla aj karfiolovo syrove fasirky 😝 mnaaaaaam 😀

boze baby kukajte na jojke teraz ide film, boze to je taky ko..t ten chlap tam, boze svine su niektori chlapi 😠 😠 😠

janka196
autor
30. nov 2008

janulka jaj viem to je perfektna ta torta mna

didi pangasius je fajnucka rybka teda filety uplne cistucka biela a uplne bez kosti mnam. len na masle zapeciem v rure joj uz my sliny tecu

anotni ja to tiez nevymiesam do peny. to len tak aby sa nepovedalo 😉

janka196
autor
30. nov 2008

jaj didi si nemohla skorej povedat ved to uz dost dlho ide ten film. skoda 😖

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre