Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
30. nov 2008

ble nepreslo mi to, skoda 😢 😢 😀 😀 😀 😀

dididi30
30. nov 2008

a budem si tu pisat sama so sebou 😀

dididi30
30. nov 2008

tralalalala 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
30. nov 2008

jaj sak na bublinkovu kupel mam ist 😀 😀 😅

antoniab
30. nov 2008

didi 😀 no triedim kocky na puzzle idem skladat obrazok detičiek a tirdim kocky tmave červene bez hrani a tak sa to potom lepšie sklada no ale MM ma vyhana tiež do vane no len som chcela ciganoch videt 😝

antoniab
30. nov 2008

a už sme postavili stromček a je kráááááááááááááásny a to ešte neni ani ozdobeni necham ho troška a ked bude čas tak v tyždni dozdobim ak nie tak sobotu lebo musim aj upratat a mne sa taaaaaaaaaaaaaaaaaak nechce 😅
ivica teraz som prišla nato že aj moj ocino ide 12 domov no ale on do popradu 😀

janka196
autor
30. nov 2008

didi no co dobre si si pookecala 😀 😀 😀 😀 😀 a co ten kupel co si jedla fizolu 😀 😀 😀 😀 😀

antoni ja tiez kukam co triedis 😀 😀 a chcem vidiet stromcek dufam ze pridas fotecky

janka196
autor
30. nov 2008

jaj ta ten chlapec bol srandovny som sa nasmiala. ale aj cigani dobre capasovali 😀 😀 😀

antoniab
30. nov 2008

janka dam fotky ked bude hotovy ale odfotim aj pred tym a potom dam vyzdobeni 😉 a celu vyzdobu
didi ta si mi poslala ten virusik či čo bo som stravila hodnu chvilu na zachode a povodne som si šla dat sprchu no ale zvladla som oboje 😀 😀
nam už zas hapruje telka tak dovi dopo 😠

janka196
autor
30. nov 2008

antoni uz sa teskam

dididi30
30. nov 2008

jaj baby to bol kupel 🙂 dala som si do vane z lush , urcite to poznate mandlove mydlicko, parada, super obchodak na tie blbotinky do vane 😵
no a bublinky neboli lebo som sa bola predtym vytetnovat 😀 😀 😀 😀
inak mala je zlata co spieva......v anglicku vyhrala connie, mozno vieste kto je to , dievcatko, co sraaaasne spieva.....potom poslem link 😉
asi idem hajat, tak papa 🙂

janka196
autor
30. nov 2008

didi hej viem ktoru connie myslis ta bola super,
joj a ta nas anoramlne mam zimomriavky z nej

antoniab
30. nov 2008

ta hot linka didi mne sa to dievčatko pačilo už na kastingu bolo neuveritelne 😵
ty už ideš pinkat ta ja ešte nechty pilujem bo zajtra do roboty 😠

janka196
autor
30. nov 2008

no babky idem uz aj ja pomalicky, dobru nocku prajem

elizabethm
30. nov 2008

baby to si so mna robite srandu?ja sa trocha dohovorim po ang.ale lekarske vyrazy brrrrr....
ved na preklad tam bude MM ja len ze keby sa nieco stalo do stvrtka kym sa mi vrati z SK tak aby som tam nebola ako depko......

ivi dik za IP a tesim sa na dalsie si zlata a tak ti zavidim tu cestu domov ja az v marci vtedy by nam uz mali prist spat pasy co sme ziadali o rezidenturu

a take mi robite nervy na kolace.....juj vy ste ale

antoniab
30. nov 2008

dobru nocku tak idem aj ja 😵 😵

ivica2705
30. nov 2008

antoni fiha tka to je nahodicka skoda ze nie s jedneho letiska nejdeme
vcelku mam aj strah s tej cesty ☹ ☹
ste tu toho popisali babenky vidim ze ste mali veselo, ja som nejak skor nestihala prist lebo som si pisala so segrou , kamaratkou a est esom pozerala tiez talent 😉
eli zamalicko, zajtra budem pokracovat, ahahhaahahha
tak este dochrumam chipsy a asi sa aj ja poberem hajat. ale nejak sa mi dnes nechce, my sme sa dnes totizto zobudili o pold vanastej, dobre coooooooooooooo 😀

ivica2705
30. nov 2008

to dievcatko je inac super, ja som ju videla ked bola ta sutaz a musim teda povedat ze casto si hmkam tu piesen, prote to nejak vo mne zostalo...
inac ten operny spevak co to vyhral je tiez super, clovek aby nenapadlo ze robil v tovarni sklasnika kavy, ahahahah

ivica2705
30. nov 2008

tak osm sa vykecala idem aj ja spat, krasne sny vam prajem 😉 😉 😉

monkula
30. nov 2008

už som späť... a tu už ani klávesnice...
sm napiekla 127 labiek... 😅 😅 😅 😅
A aj fajný rezeň s ryžou a šalátikom 😝 😝

etuska
30. nov 2008

Mon-si sa prestahovala? 😅
Juuj,ale si sikovnica-ja sa prave chystam na "masove gulky v parad. omacke"-vobec sa mi teda nechce 😝

monkula
30. nov 2008

nie, nepresťhovala... ale také fajné baby tu sú, že už inam skoro nechodím... 😅 😅
a ty sa máš ako? A Mišenka?

etuska
30. nov 2008

tak to mas pravdu
Pocujete kocky ako vam lichotime... 😀
prajem pekny vecer,Monika,posielam IP 😉

monkula
30. nov 2008

Čakááám... 😵

janka196
autor
1. dec 2008

good morning ladies, baby u nas je kosa jak v psinci joj zamrznem. cez tie papierove steny vsetko teplo utecie von 😠

etus monkula ejha tak to ste nam teda riadne polichotili cmuky 😵

janka196
autor
1. dec 2008

monku aby som nezabudla ked budes mat chvilu pisni mi ten receptik na medovniky dakujem krasne 🙂

dididi30
1. dec 2008

hi darling girls 😀 😀

dididi30
1. dec 2008

hehe, pocuvam fun radio, citim sa ako na sk 😀 😀 😀

no a k tomu aj netujem 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre