Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janulka7
1. dec 2008

no ani neviem. ona hrozne chcela sestricku ale teraz to vyzera tak ze to vzala sportovo a vecer pred spanim mi vybozkava brucho a zazela bracekovi dobru noc . to vyzera uzasne. vyhladka ho a naslubuje hory doly .ale ci to aj splni to sauvidi potom. 🙂

kamartina
1. dec 2008

AHOJ ano dlho som tu nebola a vase deticky tak vyrastli krasne PREKRASNE... 🙂 BEZ NETTU SOM BOLA AKO ODREZANA OD SVETA.DIDIDI dam nejake foto len musim najst,ale kazdy mi hovori ze som mala tak mam troska obavi..

kamartina
1. dec 2008

DIDIDI ano bojim sa troska ale iba troska...trosicka viac 😀 ale zaroven sa tesim uz len par dni a uvidime nasho cervicka. 🙂

janka196
autor
1. dec 2008

ivi mala mi spi tak som pozerala skvely den a trosku netujem, ked vstane idemm nakupit sladkosti na mikulasa joj sa tesim dufam ze aj ja daco dostanem 😀 😀

matka ahoj jaj tak ty uz to mas za par. neboj budeme s tebou tlacit 😉

janka196
autor
1. dec 2008

babulky moje krasne ak chcete hodte mi do ip vase adresy please. ja strasne rada posielam pohladnice 😀 😀 😀

kamartina
1. dec 2008

dakujem janka carla je nadherna vsetky ste nadherne.idem dat nejake foto ak sa pzriete tak minapiste ci som mala...drobna...dakujem ☹

janka196
autor
1. dec 2008

mati dakujeme 😵 a kolko merias? a vazis? alebo si vazila? hehe teraz je to urcite dost. ja som pribrala za tehu 14 kil a zhodila som 18 😨

janka196
autor
1. dec 2008

krasne mas to brusenko okruhlucke 🙂

kamartina
1. dec 2008

janka vazila som 46kg a teraz mam 78kg ja sa citim ako slonica...

iwanka
1. dec 2008

cafte kočky 🙂 🙂 🙂

iwanka
1. dec 2008

U nas dnes riadne mizerne pocasie, som sa vratila z mesta, ze maly chce spat, no nic z toho. Listuje teraz casopis 😀 😀 😀

Kamartina, uz o chvilku, co????Tesis sa???

Mo mikulasko uz coskoro bude chodit, zeby sme uz zacali cistit cizmy??? 😀

Janka a ivica, kukla som fotky....Krasne.... 😵

Ivica, tvoja mala je uz velka a smejko 🙂

monkula
1. dec 2008

janka, mailovú alebo poštovú? 😅 😅 😅
by to tá tučná krava kukal, že pohľadnica z UK 😀 😀 tak jak kukala. keď mi prišli voňavé pohľadnice z NL 😀

janka196
autor
1. dec 2008

monku postovu nech kuka 😀

janka196
autor
1. dec 2008

iwanka ahoj 🙂 a dakujeme ja mam vsetky 4 pary vycistene 😀 😀 😀 😀

monkula
1. dec 2008

posielam..... pošli aj ty Tvoju, ja nemám komu poslať... 😅

janka196
autor
1. dec 2008

monku 😉

janka196
autor
1. dec 2008

matka no 46 to si taky suchtarik bola. ale neboj myslim ze je to ok

kamartina
1. dec 2008

IWANKA ano tesim ale aj bojkam ale len troska.
JANKA no taka som bola a eraz mi je tak tazko a nozicky jak bola jajajaja 😒

janka196
autor
1. dec 2008

mati to ti verim

no nic babky idem do toho obchodu aj vybrat many lebo doraz pride si po najomne. tak sa majte zatial krasne

kamartina
1. dec 2008

aj ja idem kuchtit urcite neskor ak nevypadne signal papa

dididi30
1. dec 2008

cafte, boli sme v meste

martina, vy mate taku istu kolisku ako my 😀 len maly v nej bol mozno tyzden, od vtedy je hore v spalni a mam v nej postelne pradlo 😀

janka no co si po ceste kupila 😀

kamartina
1. dec 2008

to mam tu dole a hore v spalni mam postielku pacila sa mi ta koliska.no mozno aj ja ju budem mat na pradlo 😅

dididi30
1. dec 2008

martina, no ja som ju dostala od bracha, lenze je nevyuzita, proste drobec spi medzi nami a kym pojde do postielky tak ho uz tam nedam, lebo to bude nebezpecne, vies uz zacina sedkat lozit a hned by vypadol 😨

tak ale moja segra ju vyuzila, lenze ona kupila tu mensiu a tak len 2 mesiace, bo mala je dlha 😀
ale ta co mas ty, je velikanska tak vyuzijes 😉

janka196
autor
1. dec 2008

noo uz sme doma

didi cestou som pustila 16 libier v slovenskom obchode 😀 😀 😀

kamartina
1. dec 2008

DIDI THOMASKO je uz velky chlap tak to ano.ja som moc nechcela ale babka chcela tak kupila uvidime 😉
JANKA co dobre si nakupila...????

ivica2705
1. dec 2008

mati ahoj tka to uz mas zapar, krasne fotecky a ja som chcel akolisku ale nejak nevidalo, tak didi aspon mas kde uskladnovat veci 😀 😀
jani jej mikulas ,no ja som skoro na to zabudla ja som hlavou uz niekde inde, no ja isto nic nedostanem ako minuly rok ☹ co uz, asi som neposluchala 😉
ja dnes idem gazdovi robit emiakovi salat, tak sa s tym budem zachvilu prplat, ale muselal som nakuknut 😀
iwanka dakujeme, to hej je to skero, som rada ze sa tak rada usmieva, sice dnes ma nejaky pochmurny den, ale aj to musi byt 🙂

janka196
autor
1. dec 2008

matka jaj len muky a vecicky na pecenie 😉

ivi no veru ja tiez nie, ale tento rok somposluchala tak uvidime 😉

kamartina
1. dec 2008

IVKA ano mam to za par ale mozno toho roku pride aj k vam M ikulas neboj 😉
dievcata neviete mi poradit pomaly som zacala vybavovat nejake penazne davky na materskej,neviete mi povedat ako to je s porodnym 25.tisic ak som tu v uk...

janka196
autor
1. dec 2008

didi ty nevernica jedna to co za tema ja ti dam dostanes po holej .... 😠 😀 😀 😀

dididi30
1. dec 2008

janka, no to piseme baby na jednej teme a tak mi povedali,ze mame daco vymysliet a ja som vymyslela toto, no lebo kecame o vselicom tak tak 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre