Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

ivica2705
1. dec 2008

didi mas stastie ze idem domov lebo tu provokaciu s tou treskou a horalkou by som nezvladla 😀 😀

dididi30
1. dec 2008

ivica,ze bazmek, joj sa ja mam tiez nervy ,ked reve, ale ja ho tak lubim aj malu, ked su ticho alebo ked spia, tak uplne ich idem zozrat, cmucik

ivica, sak doma sa naladujesjavascript:addEmoticon('😀','vBody')

dididi30
1. dec 2008

ja idem hajuckat, cafte 😵

ivica2705
1. dec 2008

didi to hej aj ked placka je zlata, teda ak placka nie od strasnej bolesti,a lubi sa mi ked prehne tu spodnu peru, joj hned sa zacnem smiat a potom to nejak prejde aj ju 😉
krasne snicky ti prajem, aj detickam, papa

janka196
autor
1. dec 2008

baby poznate elfikov, uz zas funguje ich stranka www.elfyourself.com no je to super sranda

ivica2705
1. dec 2008

hmmm idem to ceknut vobec neviem o com hovoris 😀

ivica2705
1. dec 2008

jani jaaaaaaaaaj to je bomba, minuly rok sme toho mali vela, ale uz neviem kde to bobo ulozil je to super, a srandovneee 😀 😀

ivica2705
1. dec 2008

no len teraz mi tu fotku odosiela strasne dlho , aj tebe, ci len tu mame poretazenu siet, ahahah skusim zajtra

janka196
autor
1. dec 2008

ivi aj mne to sto rokov robi uz som na nervy z toho 😠 😀 😀 ale je to super teraz si mozes vybrat az zo 4 tancov

janka196
autor
1. dec 2008

no nic ja sa lucim ideme pozerat telku, dobru nocku

ivica2705
1. dec 2008

ale tak daleko som sa este nedostala lebo to dlho nacitava 😠 😠 😠 no to na nervy!!!!! 😅

kamartina
1. dec 2008

no dievcata zasa mi strajkoval nett.ta ste mi dali zajtra rano idem do icelandu a kupim si tu tortu a sama ju zjem nikomu nedam uz aby bolo rano...chcem chcem.idem si aj ja laskat aby bolo skor rano dobru nocku vsetkym...

ivica2705
1. dec 2008

mati ja tiez tu tortu zjem sama na pockanie 😀 😀 😀 dobruu 😉

monkula
1. dec 2008

len tak mimochodom, viete, čo znamená to vaše bazmek? 😀 😀

janka196
autor
2. dec 2008

dobre ranko prajeme. no baby u nas snezi jak najate vsetko je biele a take vlocky ze dovi dopi 😀 . no a idem ma porazit lebo carla zas zacina byt chora 😠 bratova mala chytila daco v skole tak uz dva dni teplotuje a dnes mi carla zacala kaslat 😠

monku to bude dajake hresenie po madarsky ne???? ci sa mi to len zda 😀 😀

sisulik
2. dec 2008

dobre ranko babenky..normalne som nechcela uverit ze tu mame sneh..heeh..ktovie ako dlho vydrzi..hehe..ale je to normalny sneh...koberec...hehe....ale uz inac nesnezi..zrejme tu snezilo vecer...deti mi este spia..chcela by som ich obliect jak na vonku a pofotit ich v zahradke v snehu..len dufam ze kym sa mi deti zobudia a ich obleciem tak bude este sneh.hehe.

maly mi je uz par dni chori..ale uz vykaslava..to vykaslavanie je najhorsie...ale nevadi...je to dobre znamenie... 😅

sisulik
2. dec 2008

janka...nezda sa ti to...to naozaj je hresenie.... 😅

monkula
2. dec 2008

janka, je to hrešenie a poradne "husté" 😅 😅 😅
sisulik, máte sneh? A my ani vločku všade na Sk majú sneh, len tu nič, len prší a prší 🙄 🙄

janka196
autor
2. dec 2008

sisu ahoj, no ta to si zijes ked ti deti este spia. moja uz od pol siestej mrnci 😖 , inak u nas prave tiez prestalo snezit jaj zase bude dzaba z toho lebo je okolo nuly

monku pisni mi do ip co to znamena 😉

janka196
autor
2. dec 2008

jaj sisu tak aj vy ste chori joj na nervy

janulka7
2. dec 2008

dobre ranko tak u nas leje od rana. jaj ma to sere lebo som bez auta a za chvilku som mokra na nitku a dnes este dlhy den a kedze vsade musim ist peso sa idem zas nabehat a skoncim vecer o siestej. ☹ urcite mrtva. jaj teraz to budem mat tazke bez auta, behat nemozem a druhu roboru mam dost daleko tak saidem nachodit. len dufam ze sefovi to nebude vadit lebo ty chodenim stratim vela casu. ☹
jaj ma chyta depka. MM prisiel vcera nestastny z roboty ze mu urobili zmluvu len an jedenmeisac namiesto 3 lebo nie je robota. tak uz teraz sa strachuje chuda ci nepride o robotu. jauz an nevravim, mu vravim ze to bude o.k. ale ani mne nie je vsetko jedno. mam z toho vsetkeho strach. ale snazim sa byt kludas ako sa len da.
zima je tu ako v psinci. a ku otmu vsetkemu mi aj mala zacala riadne kaslat. len dufam ze neostane chora lebo uz len to mi chyba. no nic babulky idem makat a potom vas este kuknem tesne pred odchodom do druhej prace.papa

janka196
autor
2. dec 2008

ahoj janulka, joj tak sa neuzen bo by si sa mala setrit teraz

monkula
2. dec 2008

janulka.... život je jedna veľká sínusoida ,raz si hore, raz dole.... a teraz ste museli klenúť doel, aby ste s mohli odraziť veeľm ivysoko... 😉 😉 😉
drž sa...

sisulik
2. dec 2008

ten sneh sa asi roztopi kym sa mi deti zobudia... 😀

janulka7
2. dec 2008

poumyvala som dlazky a musim cakat kym vyschnu.
monku ved ja viem, a nevadilo by mi to az tak keby som tento rok nemala tolko tych padov, ze uz som unavena fyzicky aj psychicky. a momentalne si pripadam nenormalne sama, ale to je mozno aj hormonami. dajak sa ukludnovat musim.lebo by som si to uz fakt hodila. niekedy mam pocit ze viac neunesiem. tento rok mi dal riadne zabrat.
jani ved sa snazim ale vzdy ked si myslim ze uz hadam bude kus lepsie, tak pride daco. ved to uz snad nie je ani normalne. nepoznam druheho takeho co za jeden rok dostane tolko na hubu ako ja teraz. ☹
vzdy si poviem ze s tym osudom vyserem a zmenim a bude to o.k. ale zatial to vyzera ze vysiera on so mnou. este ze aspon moje lasky su o.k. a ocino sa tiez drzi. lebo posledne chemosky mu davaju riadne zabrat a neviem kedy bude posledna lebo vzdy my povedia estejedna a takto uz bol na piatich. ☹ a ja mu nijak pomoct nemozem. je to vsetko na hovno.
joj babuly ale som dnes optimista jak svina 🙂 .hadamma to prejde po tom velkom sone ked bude vsetko o.k. tak hadam byt kus kludnejsia a optimistickejsia.
vy mate sneh? 😨 joj ako vam zavidim. a my tu velke prd. 😠

janka196
autor
2. dec 2008

sisu u nas sa uz roztopil docista uz len na strechach ostal 😖

janulka7
2. dec 2008

baby ja by osm s vami menila uz len kvoli tomu snehu. 😉 ja tu o nom mozem tak akurat snivat. ak budem tetno rok chciet vidiet sneh tak budem musiet ist autom takych 60-70 km aby som aspon kus pokochala ocka na snehu. lebo ja tu tau zimu neznasama co ani leto ani zima. riadna zima ma byt so snehom anie toto co tu je. hruza . 😠

janka196
autor
2. dec 2008

janulka nieje co zavidiet po snehu uz len dzaba ostala 😠

ivka19
2. dec 2008

`ahojky,tak vidim,ze sa vsetci kochame zo snehu 😵 u nas este je a poriadne vela + snezi 😉 ale tiez tomu davam,tak 2 hodiny a je po vsetkom,my sme ale boli sikulky a rano o 8.30 sme uz robili fotky 😀 😀

janulka,urcite je to aj tymi hormonmi,ale hlavu hore,bude vsetko ok ☹

monkula,tak to teda s tou nadavkou 😀 a jani, ty ju pouzivas dost casto 😀 😀

janka196
autor
2. dec 2008

ivka ahoj, joj hej u mna to je bezne slovo 😀 😀 ale ja zas nepouzivam tie slovenske 😀 😀 a uz si pridala foto? idem kuk

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre