Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

monkula
5. dec 2008

janka, preo ten hrozivý smajlí kna mňa? 😅

janka196
autor
5. dec 2008

jaj monku to nie na teba ale na tesco 😀 😀 😀

monkula
5. dec 2008

jaaaj 😀 😀 😀
už som Ti vypísala pohľadnicu 😵 😵 😵 😉

janka196
autor
5. dec 2008

monku ja nemam este ani kupene 😅 dajako sa mi zatial ziadne nepacili. musim ist do mesta tam na kazdom rohu pohladnicovy obchod tak isto bude vacsi vyber 🙂

jankando
5. dec 2008

ahojte..
jani196
ked zozenies tie formicky, tak daj vediet kde...tiez by som chcela... 🙂

ivka19
5. dec 2008

ahoj babulky,tak tu sa uz vypeka a pohladnicuje,cisto vianocna nalada 😵

jankando, krasne formicky maju v hobby craft,vykrajovacky 😉

jani,ak sa ti ziadne nepacia pohladnice,skus v jessope cez net,dodas si tam vase foto a mas to origos,mne dosli vcera,mas ich doma do 5 dni a super kvalita 😉

janka196
autor
5. dec 2008

ahoj janka hej napisem ti neboj 🙂 inak aj vo volworte som nejake pozerala ale take odveci boli tiez sa mi nepacili tie tvary 😠

ivka hej tak vravis ze takto hmmm musim porozmyslat. ja som skor chcela klasicke a dovnutra vlozim carlinkine foto vies pre rodinku.
..ivka fuha a ten hobby craft som tu ja nikde nevidela. ☹

janka196
autor
5. dec 2008

ivka nehodis mi prosim ta link na tu stranku, fenk juuuuu 😉

ivka19
5. dec 2008

chces link na hobby craft ci na jessop 😀 daj si do google jessop greeting cards,alebo teda hobby craft 😉

dididi30
5. dec 2008

caFTE, KONECNE VIKEND 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivka19
5. dec 2008

didi,konecne mikulas 😀 😀 😀 😵

ivka19
5. dec 2008

didi,vsak my maminky na materskej mame viken kazdy den 😀 😀 😀

janka196
autor
5. dec 2008

ivka no na tie pohladnice ja som skusala daco dat ale mi dajake somariny vyhodilo 😠

aj ja sa tesim na mikulasa , dostanem tiene na dymove lycenie, puder a este aj lesk na pery heheh bolo 3 za 2 😀 😀 no a dufam ze aj dajaku sladkost

ivka19
5. dec 2008

tak kedze moj muzim mikulasa nepozna,kupujem sladkosti ja mojim dvom ratolestiam a v nedeleu ked ma volno,ideme na nakupy,tak si to vynahradim 😀 raniya si uz dnes cistila topanky s huggies- mokre servitky 😀 😵

timinka1984
5. dec 2008

ahojte, zdravim vas vsetky 😀
tak vy sa uz na mikulasa chystate?no idem aj ja melej povedat nech topanky vycisti 😀
didi:kukla som si fotky, supeeeeeeeeeeer, kocik je velmi pekny, aj stolicka, my mame tiez taku malu, co sa na noremalnu stolicku priviaze
janka:zelam carle skore uzdravenie a vam uz pokojne noci 😉 😉 😉

monkula
5. dec 2008

janka, aj tu mali také hrozné pohľadnice, všetk os napísaným texxtom ,ta ksom len takú obyčajnú, kartičkovú 😅 😅 😅 ale z lásky, z lásky

bobko1
5. dec 2008

prepacte za sa vam miesam do debaty ale neviem inac uz ako by som zohnal IVICU ☹
tak ZAJKO ak si tu mi odpis ja som stalev tom birm. na a cakam na bus,lebo vsetky boli preplnene
LT BOBO

dididi30
5. dec 2008

bobko, ejha no tak ta tvoje zena sa takto flaka 😠 sak pockaj ja jej dam 😀 😀 😀
sak daj na nu cislo a brnknem jej co robi a nech sa ti ozve?
😉

timka diky za pochvalu 😉 hej a aku mate?

janka uz ste ok? urobila si tu cibulu? 😠 😀

ivka ja viem,sa preto tak ironicky 😀 😀 😀 😝

katarinauk
5. dec 2008

baby akurat sa ma kamoska pyta ci moze chodit do solarka ked koji? ma to nejaky vplyv neviete?

bobko1
5. dec 2008

No prave mam baterku off,by som jej zavolal 😒
a uz som sa jej od vcera neozval,a neviem ako by som sa s nou spojil inac 🙂 cakal som ze bude na konikovi
a cislo neviem naspamet jej takze tak

dididi30
5. dec 2008

katka no ja si myslim,ze ziadny, sak to je ako ked je za pocitacom ci kuka telku ci ma pri sebe telefon 😀 ale nech ide nech je kocka 😉

timinka1984
5. dec 2008

no my sme kupovali v argose, ale maju aj v mothercare ca aj v tk maxe 😉 a lacnejsie ako som kupila 😠

bobko1
5. dec 2008

Baby neviete mi poradit ako sa vola ta stranka cez ktoru sa da pripojit asi na vsetky komunikacne programy icq,skype a pod DIK

dididi30
5. dec 2008

timka no ja som nechcela lacny, obycajny, my mame jane a je aj s makkou podlozkou 😉

bobko, hm tak na toto som ja antitalent 😀

skoda, no ja by som jej brnkla

baby nemate na ivicu cislo?

mariynka
5. dec 2008

bobko1, meebo.com 😉

janka196
autor
5. dec 2008

katka ja chodim do solarka ale uz kojim len na noc. ale zacala som chodit ked mala carla cca okolo roka

ivka my tento rok necistime topanky ale sme si kupili tie ponozky na kozub 😀 😀 😀

janka196
autor
5. dec 2008

monku 😵 😵 😵 😵

janka196
autor
5. dec 2008

didi niesme velmi ok a tu cibulu som nerobila lebo carle by som to nedala fuuuuj lebo ani ja by som to nevypila ale bratova to robila malej. cibulu s medom

wild.horses
5. dec 2008

ahojte,

ake mate spomienky na porod v anglickych nemocniciach? 😕
vdaka

janka196
autor
5. dec 2008

ahok wild... ja velmi dobre, bola som nadmieru spokojna 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre