Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
6. dec 2008

ivi ta vidis, didi ma tu peruje nech jej dam cibulu ta uz fakt neviem ci nevyskusam., sak od pondelku ani nespime poriadne ☹

ivica2705
6. dec 2008

no jani asi nic ine ti uz neostava, a ked jej to fakt moze pomoct, ja si to tiez pamatam ze nam to mamina robila, sice to bol kentus pre mna, ale zabralo 😉
tak skus, ked uz ma tak dlho teplotu., isto ste uz vsetci doma unaveny co? chudiatka mojeee 😕 ☹ ☹

dididi30
6. dec 2008

no a jani na ten mokry kasel je ta cibula , ona toto ako keby vyzerie, tak jej to uz konecne zarob, sak to je za minutku 😠 😉

idem kuk toto co sa ti paci 🙂

ivicka ahoj ako malicka a bobo 😀 😀

dididi30
6. dec 2008

jani ten top je bohovsky 😵 😵 sekne ti, verim, krasne farby 😵 😵 aj v rivery maju teraz zlavy, zajdi tam , lebo vsade maju na tie party tops zlavy 🙂 ale v rivery su naj, 😉 aj ten next, len tam musis pocat na zlavu 😉

idem kuk teraz tie elastaky ci co 😀

dididi30
6. dec 2008

janka su svetove, mne sa take strasne pacia a tebe pojdu na tie chude stehnienka, mne take nejdu ☹ ja uz len nieco nad ci pod kolena, ako stara babka, take mam znicene zilnate nohy ☹

ivica2705
6. dec 2008

didi dik za opytanie, mala je v pohode, uz aj menej soplikuje, teraz mi este vykrika z postielky 😠 a bobo prisiel uz vcera vecer, no plny dojmov,a hovoril ako je v birmigheme pekne a ze tam ra pojdeme na vylet,a tak no chapes ako chlap, ja som sa strachovala a on veget ze co by sa mu stalo, ahahahahha

dididi30
6. dec 2008

ivica, aj vy ste chori? fiha a nejdu vam zubky? 😉 😀 nas thomasko uz haja 😵

hej v tam je krasne, my tam chodime k moru aj v auguste sme tam boli, akurat bol odliv, tak sme pockali do prilivu a sme si tam pri vodicke grilovali, paradicka 😵

a pred 2 rokmi sme sa tam kupali a opalovali 😵

janka196
autor
6. dec 2008

jej didi tak sa ti paci som rada 🙂 , joj uz ma neser s tym sirupom napis recept idem urobit 😝

ivi ta to stale tak je ze my sa o nich strachujemea oni si zatial uzivaju 😠 😀 😀

dididi30
6. dec 2008

janka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tak zober cibulu, pokrajaj na kocky alebo koliecka daj do nejakej uzatvaracej misky aby sa ti nezasmradila chladnicka a dobre sa to vylulhovalo
no a tu cibulu zasyp cukrom, kolko chces daj cukru, ja som na jednu cibulu dala jednu velku kopcovytu lyzicku, ale mozes aj dve ak chce
😉 alebo daj 2 lyzice medu a mozes aj citron, carlinke to uz nebude vadit, ma viac ako rocik, ale to bude potom kyslejsie tak nedavaj,
skore uzdravenie 😉 🙂
no a davaj jej to rano naobed a vecer, ja som davala rano a vecer malu kavovu lyzicku lebo on je malicky 🙂

dididi30
6. dec 2008

no a jani este mozes urobit aj taky cajik , jednu cibulu , troska soli a mozes aj majoranku, to je vraj super kombinacia proti kaslu a mozu to deti aj dospeli, tak vyskusaj, mozno to bude lepsie ked to bude varene, ale surove ma viac tych ochrannych latok 😉

janka196
autor
6. dec 2008

okik didi dakujem idem to teda skusit urobit

antoniab
6. dec 2008

ivi dakujem ta to upratane ta vzyera dobre inak bordel furt 😝 a to som nasu izbu nefotila velmi bo tam taky bordel 😀 😀
janka urob ten sirub ja ked najhorsie tez zoberem hocijaky kentus nech len je ok a malej to pomoze ti to pit nemusis 😠 🙂

dididi30
6. dec 2008

janka urob a zajdi do temi nahrada atb, celkom fajn citanie 😉

ivica2705
6. dec 2008

jani no presne, ale ked ja si bol bola mimo tak si ani nevsimne ze tam nie som, hahahah vsak uvidime teraz, ahahahah
didi potom ceknem aj ja tuto temu, hahah vizera byt zaujmava, podla nazvu 😉

antoniab
6. dec 2008

joj vz ste ten river naschval tu dali sak to jak droga 😝 😀

janka196
autor
6. dec 2008

no uz som to urobila, teraz musim cakat kym pusti tu stavu ne? 😀

antoniab
6. dec 2008

ivi nezabudni namna 😕 😝 😀

dididi30
6. dec 2008

ivica hehe a z coho si mimo? 😀

tonka sak tam maju sale, tak sa opati, krasne tops 🤐 a v jane norman maju 20% zlavy, tak som si na teba spomenula 😀

dididi30
6. dec 2008

janka vraj sa ma cakat 2 dni, ale ja som cakal od vecera do rana, a ked to budes podavat, tak ak nezabudnes ,tak vyber popredu, aby nebolo studene,bo ja aj ake davam, a potom mozno aj hrdlo z toho moze boliet ja koza 😒 😀

antoniab
6. dec 2008

didi ale ja jak janka setrim na boxing day 😀 😀 a ty tu take info hodis 😠 😅

antoniab
6. dec 2008

baby ja mam v pase najmenej prispevkou a didi najviac 😝 potom janka a ivica 😀

janka196
autor
6. dec 2008

ta didi ma podrezany jazycek 😀 😀 😀

antoniab
6. dec 2008

jaj didi moj MM ta načapal v inej teme že poporodna trauma či čo 😀 😀

janka196
autor
6. dec 2008

no dobre babky moje idem ja zalahnut lebo aj namna to uz lezie. oci mam cervene a uz mi aj z nosa tecie. jaj na porazenie 😠 😠 ale ja tu cibulu pit nebudem ani keby som tu skapinala 😀 😀 😀

dididi30
6. dec 2008

tonka, sak aj na boxing day to budu mat a co ja za to mozem,ze ja musim ako stara babka hned vsetko dat zo seba von 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tonka hehe ale ja nechodim len sem ja vsade, sak musim mat prehlad 😀 😀

dididi30
6. dec 2008

tak dobre baby, my sme sa rozhodli staviat stromcek tak idem asistovat, cafte
dobru nocku 😵

antoniab
6. dec 2008

janka 😀 no ak uvidš že carlinke pomaha tak zauvažuješ 😀 😀 skore uzdravenie papa

antoniab
6. dec 2008

didi tak aj vam pekny večer 😉
ja idem dozdobyt medovniky papa

ivica2705
6. dec 2008

no pekne ked mam minutku tak sa vytratite naraz ma ne.... 😠 😠 😠 😀 😀
diid ja som reagovala co pisala janka o tych chlapoch ze mi sa o nich bojime a oni nist, teda ten moj je taky 😝 😕 😕 😕 😕 😕
jej stromcek aj ja uz chcemmmm, baby uz len 6dniii 😀 😀 😀
ale iwanka nas predbehne, ty sa isto s Filipkom uz balia 😀 😀
toni ty si robila medovniky, jej tka to ozdobovanie by ma bavilo, ale ja medovniky ani moc nejem ani nevim preco 😖
tak niektorym dobru nocku a niektorym rychlu robotu prajem 😉

dididi30
6. dec 2008

tonka ivica aj vam pekny vecer ja sa tu este pomotam

tonka pridem k tebe na kafe a samozrejma okostovat mendovniky, bo ja ich piect asi nebudem, muz to nelubi, hnusak, tak len take aby sa pojedlo bo ja sa s tym naduvat nebudem 😒 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre