Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

jankando
9. dec 2008

iwanka...mna poslali trikrat domov z nemocky..no jedno mi to v tej chvili nebolo..ked som s kontrakciami v aute sedela a vsetky tie ich humpsy predychavala....
fii..dididu..pekarka jedna..
monnku..i ja som myslela ze lepsie v nemocke ale ja sa hned po porode asi len 3 hod po pytala uz kedy ma pustua domov..nu, nechali si a 3 dni.. 😠

Ivica...nie si sama..ani mnne to nejde.. 😠 😝 ale inecke by som skusila..........
to to mal recept?

jankando
9. dec 2008

pisem s Petkom na rukach..tak to tak vyzera.. 🙂

kamartina
9. dec 2008

TAK MAMKY SOM NA CHVILKU TU INAC TERAZ UZ VIEM O COM STE PISALI A OPISOVALI SVOJE ZAZITKY A POCITY KAZDA TO MUSI ZAZIT NEDA SA TO OPISAT KRASNY NAJKRAJSI POCIT AKY KEDY SOM ZAZILA.
MONKULA A MALA SI PRAVDU BOL LENIVY DNES SA MI TAK PRISAL NA DUDKY AZ KRVICKA MI ISLA ALE NEVADI JA SOM RADA ZE PAPA

janka196
autor
9. dec 2008

cafte baby, no mne riadne blbok kon normalne ma nechce prihlasit ze vraj neexistujem 😲 😀 😀 no tak som sa nato vy... a isla som zdobit medovniky 😀 😀 no potom tie vytvory odfotim

monkula
9. dec 2008

jej, janka, piekla si tie "moje"? 😅 😅 😅 že sú fajné 😵 😵

janka196
autor
9. dec 2008

monku nepiekla 😅 tam isiel rum a my bolo luto dat 15 libier za flasku 😅 tak p0otom antoni dala recept na take bezrumove tak tie som robila 😉

monkula
9. dec 2008

juuj, ale veĎ toho rumu tam ide málinko a mohla si aj vynechať.. veĎ v tých mojich ani necítiť..
ja mám rum v chladničke vždy as itak celý rok 😀 😀 myslím tú jednu fľašu samozrejme... 😅

janka196
autor
9. dec 2008

monku ozaj co sa tyka tych vysetreni tak oni to tam robia hned a na druhy den sup domov. a hned na treti pride midwife domov achodi dvakrat do tyzdna kontrolovat vazit a tak. potom uz len ty chodi s babom na tu ich kliniku. a mas 24 hodinovu asistenciu na telefone takze ked je problem zavolas a oni podla zavaznosti dojdu alebo ti poradia na telefone. ja som inak bola tiez rada ze ma pustili. a tu si v nemocke neoddychnes lebo ako porodis tak od teba babo ani na chvilu nevezmu

janka196
autor
9. dec 2008

ta vidis monku nevadi na dalsiu zimu zrobim tie. no ved to s tym rumom ze ho tam ide malo a aco s nim potom 😀

monkula
9. dec 2008

mne sa Chiarka narodila večer pred šiestou, ukázali mi ju a odniesli do inkubátora ,keĎže sa narodila o mesiac skôr, a ráno o šiestej mi ju doniesli a auž sme odvtedy stáel spolu 😵 😵

janka196
autor
9. dec 2008

no monku a tu v uk je to uplne inak. carla jak sa narodila tak v tej izbe ju aj povazili dokonca tam bol aj inkubator keby nahodou. potom ked som sa isla osprchovat prisla sestra ju obliekla ale bol tam robi s nou a tak sme isli na izbu a aj vysetrovat ju prisli na izbu aj okupat takze mi ju nevymenili 😉 😀 😀 dokonca este aj kolisky su tu take ze ked ides na wc alebo sa osprchovat tak zapnes klucikom a keby niekto malu zdvihol tak by to zacalo hukat jak sirena

monkula
9. dec 2008

mne malú na vyšetrenia odnášali ,ael vždy povedali, pani P.. berieme maličkú tam a tam

janka196
autor
9. dec 2008

monku a vy ste boli5 dni v nemocke? doma asi tak je bezne nie/ a pri cisaraku 7 aspon tak hovoria

monkula
9. dec 2008

no, malá sa narodial v nedeľu a v piatok sme išli domov.... mali sme ísť vo štvrtok, ale malá mala dosť silnú žĺtačku, tak si detičky nechávajú, kým bilirubín neklesne pod určitú hodnotu.... 😉

monkula
9. dec 2008

jaaj, detičky, a kje maminak v poriadku posielajú domov, ak sú samozrejem v poriadku, ak majú 4x24 hodín života za sebou 😉

janka196
autor
9. dec 2008

no tak tu posielaju hned ked vidia ze je vsetko v poriadku. ako mne povedali ze ak chcem tak kludne mozem ostat ale to ja uz veci balila 😀 😀

dididi30
9. dec 2008

caute, napecene, krize bolia, nikdy vice, baby dobrota ale zabijak 😠 😅 🤐

janka196
autor
9. dec 2008

didi sikulka 🙂

janka196
autor
9. dec 2008

didi akurat pozeram ze mate presne taku istu kuchynsku linkiu ako my 😀 😀

dididi30
9. dec 2008

janka a to sa chvalis ci vysmievas, lebo ja som videla tuna take krasne , ale prave v tomto byte bola taka storocna, fuj 😝 😀 😀 😀

a jedna baba mi ju pochvalila, hehe keby vedela,ze je z doby predpotobnej, ja by som ju mala davno v smetnom kosi, ble 😀 😀 😀

janka196
autor
9. dec 2008

didi ja v dobrom. no chvalit sa nou ani nechvalim bo fakt je taka predpotopna ale sluzi 🙂

timinka1984
9. dec 2008

ahojte!tak didi ty taka pekarka, no sikulka z teba, ja sa na take nieco tiez nwedavam, raz som kamaratke mala strazit linecke a co sa stalo?no prihoreli, a to som na ne cumela ako debil 😀 😀 😀
tak to so svojimi neskusam 🙂
janka mne to tiez stale vyhadzovalo ze neexistujem, no chybicka se vloudila 😉

timinka1984
9. dec 2008

iwanka...maly je nadherny 🙂 naozaj velmi pekny santik 🙂 🙂 aj rodinka ste velmi pekna, este dievcatko.... 😀 😀 😝 😀 😀

dididi30
9. dec 2008

timinka, dobre robis ani sa nedaj, ble humusna robota 😠 😀

janka veru sluzi, ale co musi byt za nou, ble, mam nervy,ze ju nemozem vyumyvat zo zo zadu, bo je taka jak vstavana, boze mam nervy, sak tam moze byt aj pliesen, co je v anglicu normalne a ja tam mam potraviny, ale sak zas nic nam nieje a co nejzabije, tak posiln 😀

timinka1984
9. dec 2008

ja viem preto sa ani nehrniem, este listkove cesto ako tak zvladam, no musim mat poriadnu naladu... 😉
ani do varenia som sa nehrnula, kym mi mama pod nos davala, no teraz ked mam svoju kuchynu tak je to ine, uz ma to bavi... 🙂 🙂

dididi30
9. dec 2008

timinka presne ako pises a najlepsie je, ked sa ti dari,ze? 😵

janka196
autor
9. dec 2008

didi hej to aj my tak mame. ani nechcem vidiet jak vyzera zo zadu ale zas nikde v dome nemame plesen tak snad ani tam nieje 😅

timi hej aj tebe tak to potom oni mali chybu

dididi30
9. dec 2008

janka, no mi sme mali v kupelke, ale to taky malicky fliacik ale starame sa o to, mame prostriedky na to a tak...a hlavne vela vetrame....
my mame problem,ze mame dom tak postaveny,ze nam tu nesvieti slnko, hruza, keby som to vedela skor....tak hladame nieco nove, ked nam bude svietit slniecko a zahrada, bo teraz mame len na auto....

tak ja idem hajat baby, dobru nocku 😉 som utahana

janka196
autor
9. dec 2008

dobru didi

idem aj ja lebo carli tu zlosti a prevracia mi izbu hore nohami. uz je jej zjavne lepsie 🙂

timinka1984
9. dec 2008

presne didi, mne ked sa nieco nepodari som schopna aj do kosa vyhodit zo zlosti 😠 😠 😠
dobru noc

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre