Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
13. dec 2008

antoni ta biela bundicka je perfektna whaou. taku by som chcela ale ciernu. aj ostatne vecicky su super. ti sekne aj taka tak uzka dlha sukna lebo si chudunka

janka196
autor
13. dec 2008

no bambule ja sa lucim ideme si pozriet daco v telke. tak pekny zvysok vecera, papa

antoniab
13. dec 2008

janka bundičku mali aj čiernu a hnedu stala 27 libier tak ani nie draha a vieš kde v internacionale neviem či tam niečo take mate maju tam teraz zlavy 🙂 a ak budeš chciet ja ti kupim 😉
dakujem suknu som si kupila na mamkinu 50 tku bude parti tak nech vyzeram jak prachač ne ked robim v cudzine 😀
tak ti prajem pekny večer aj my čumime na film a von leje no a poppijame vinko čo sa nam včera nechcelo včera romantikuš zo štrudlou dnes s vinkom 😀 😝

antoniab
14. dec 2008

dobre ranko alebo good morning 😉
Have nice sanday 😀

monkula
14. dec 2008

ahoj antoni... 😀

antoniab
14. dec 2008

ahoj monku mame sa vegetime lebo ja ešte furt v posteli 😅 no ale pojdem varit a kolačik nejaky urobim no a shoping ten musi byt 😀

monkula
14. dec 2008

no, ale sa máš.... 😀
ja mám guláš zo včera, len nudle dovarím, a už som aj malej bola plienky a tri balíky vlhčených obrúsok kúpiť a čerstvé rožky na raňajky, popratala som spálňu, obývačku, ešte ma čaká kuchyňa, ja v nej mám vždy taký bordel... 😅

antoniab
14. dec 2008

😲 a ja som ešte ani neranajkovala 😀 no ale vzala som si lieky čakma pol hodky a potom možem až jest upratovat nemusim 😝 a kuchyna je v celku ok 😀 horšie to bude ked začnem varit my nemame zovčera lebo sme nevarili 😅 😀 neskoro sme vstali tak sme len ranajkovali a potom až večerali 😀 ale dnes urobim kuracie na smotane mnam mam chut 😝 😀
ale ti si hrozne akčna šak nedela pohodička nie 🙂 mate sneh ? lebo tu zas leje už treti den 😠

janka196
autor
14. dec 2008

cafte kocky 🙂

my sme boli na trhoch ale nic moc lebo kosa je. ale som kupila ason svietnik vianocny aj nasadky na strojcek holiaci 😉 navarila som rizoto uz sme aj spapali a este cakam kym dopere pracka a dam carlu hajat

janka196
autor
14. dec 2008

antoni a ta bundicka to je aj teraz na zimu ci to je len taka tenucka. leob mne treba teraz taku teplejsiu

iwanka
14. dec 2008

Pekne nedelne popoludnie 🙂 🙂 🙂

monkula
14. dec 2008

no, tu stále len prší... 😠 😠 😠

antoniab
14. dec 2008

janka na tu ich zimu celkom v poho ale skor by som povedala že na jesen jar nema to teplu vložku dnu 🙂
inak som sa vratila s mesta kupila som si priručnu tašku pyžamko a čelenky jaj zbožnujem čelenky 😅 😀 a mamine dva svetre a malej veronike svetrik taky ružovy dlhši no rozkošni joj som to ja nakupči 😅 😀
teraz varim obed bože mi kvoli nakupom ani nejeme 😲 😝 😀

janulka7
14. dec 2008

ahojte. ja sa hlasim tak po dlhsej odmlke. akosi sa necitim dobre dufam ze je vsetko o.k. s malinkym lebo hrozne nervacim, vo stvrtok MM prisiel o pracu, vraj nemaju robotu tak sef prepustil ludi, tak robi uz len do konca mesiaca. tak som si fajn poplakala ani som nespala v noci, ja to hrozne prezivam, hypoteka na krku a ak nebude praca tak mi byt zoberu. ☹ dufam ze daco najde, aj teraz isiel s braskou roznasat zivotopisy dufam ze nas boh neopusti lebo ja som uz na dne. dnes som sakus pozbierala psychicky aj ked to nieje to co by to malo byt. ☹
neviem odkial mam nabrat silu sa zas postavit na nohy a zabojovat ako stale ale budem to musiet nejako zvladnut. ja som aj volala na inzerat ale mna uz nikto do roboty nevezme a MM sa zlosti ze si este hladam robotu. no ved chcem pomoct nejako musime tuto krizu prezit aspon kym predame byt na SK.
takze asi tak . ako citam vy vsetky nakupujete vo velkom. 😉 tak len pekne minajte ved vianoce su raz do roka.
mojej princeznej sa kyva zubok co nevidiet vypadne a tu je taky zvyk ze deti daju zub pod vankus a v noci pride mysiacik PEREZ vezme si zub a necha im darcek, tak som jej kupila v cinaku oblecenie pre barbienu za 60 centimos lebo co by som to bola za matku keby nedostala aspon nejaku malickost. ja to usetrim potom niekde inde.
inak dens sme sa s MM zobudili a v byte 14 stupnov no kosa jak svina.tak chytro sme zapli kurenie a islo cely den co taka zima tu je. mali sme aj vianocne trhy tak sme sli pozriet, ale som prisla domov nasrata a vymrznuta, som myslela ze bude vianocna atmosfera ze si clovek aspon dusicku pokocha a tu sa ma krava, svina, kon , hovna po celej ulici , a tie ich smradlave syry a tod vse. no fakt vianocna at¡mosfera jak svina. prvy rok som isla na teito vianocne trhy tu u nas ale aj posledny. 😠 vratila som sa s este vacsou depkou.
teraz cakam kym sa MM vrati lebo mame ist do kostola ale akosi meska. tak neviem. a inak nam padaju krupy. no fasa.

antoniab
14. dec 2008

janulka to mi je luto že MM prišiel o prácu budem držat palečky aby niečo našiel a všetko bolo ok a ty si určite vynikajuca mamina neboj všetko bude ok 😉

antoniab
14. dec 2008

joj som klepla a to odoslalo ešte som chcela
janulka ty sa hlavne šetri babatko je prvorade ja viem že chceš pomoc ale nie za každu cenu neboj MM to zvladne a peniaze su doležite čo si budeme klamat ale nie prvorade tak si davaj pozor a na maleho on to určite preživa s tebou a večer sa zavas pomodlim 😉

janka196
autor
14. dec 2008

jaj baby konecne sedim., este som pratala kupelnu, piekla mufiny uz som aj okupkana a pijem kavicku 🙂

antoniab
14. dec 2008

janka ta ty čo supermanova sestra 😀 😀 aj ja idem dat sprchu 😝 manžel sa dnes prezradil že čaka balik asi budem mat tu krasu kabelku čo som chcel 😀 no nie od manžela od ježiška 😀 ma potešil som myslela že mu bude draha len dufam že je to ona 😅

janka196
autor
14. dec 2008

antoni nie Lukasova sestra 😀 😀 😀 😀 ale ta ja som taka ze jak sa do dacoho pustim ta uz urobim vseetko 😅
...hej a jaka kabelka? hod link

janka196
autor
14. dec 2008

ozaj a didi co nas zanedbava dnes 😠

antoniab
14. dec 2008

http://www1.eshop.puma.com/WelcomeAction.do?sn=...
mne sa hrozne pači my sme taky puma maniaci 😅

janka196
autor
14. dec 2008

antoni a kde ju mam najst? bo to ma hodilo na hlavnu stranku

antoniab
14. dec 2008

joj musiš daj women bags a jeto v druhom rade 3 stoji 80libier 🙂
inak didi dnes oslavuje ta ma lebšiu zabavku 😀 😀 je to dnes nie 😅

janka196
autor
14. dec 2008

no to som dala idem kuk ktora to je
... jaj ona uz dnes oslavuje 🙂

janka196
autor
14. dec 2008

antoni ked je to ta strieborna tak whaou presne to som povedala jak som ju zbadala uzasna je

antoniab
14. dec 2008

nie to je v tretej rade druha ta je v druhej rade tretia ale stoja rovnako ale v podstate som sa rozhodovala medzi tyma dvoma len som chcela vačšiu tak tamta vyhrala 😀 ona je čierno strieborna

janka196
autor
14. dec 2008

jaj antoni som si zle precitala. ale tato je tiez super. to strieborne sa da strcit do vnutra? a bude len cierna ci ako to tam je s tymi ruckami

antoniab
14. dec 2008

asi tak nejak ona je tam aj ina konbinacia farieb len čierna je ideal ku všetkemu a neni hned rinava 😝
bo ja potom potrebujem aj topanky a bundu všetko musi byt zladene 😀
no didi ma party a nas nepozvala 😝 😀 😀 nešli by sme na nejake vinko 😀

janka196
autor
14. dec 2008

anotoni to aj ja tak. ked som si bola cizmy kupovat tak som slintala na fialove a moj drahy ze booooze to za bude nova kabelka, nejake tricko urcite 😀 😀 😀 atd takz som si kupila cierne nech ma srdce na mieste 😀 😀

no nic idem ja sa venovat rodinke. tak dobru nocku a papa zajtra

antoniab
14. dec 2008

papa ja idem dovane konečne 😀 😝 pekny večer 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre