Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
15. dec 2008

mon 😵

dididi30
15. dec 2008

janka a co mate nove|?
ja som dostala na narodky vahu, idem piect 😀 😀

juj a ivici vsetko naj k meninkam 😵

janka196
autor
15. dec 2008

u nas vsetko po stratom. fiha takze vahu no super a co si pekne pokupila?

timinka1984
15. dec 2008

ahojte este raz vsetci 🙂
my sme boli dnes po meste sa poflakat s malou 🙂 tak az teraz 🙂
zajtra ideme na vianocnu party, idem dat foto do albumu, aka je mala maska 🙂
a vy co ste dnes?
nam same stolicky lezu, ziadne ocaky 😠
didi, tak ty takto ides teraz vypekat, eejha ci ti je fajne 🙂

elizabethm
15. dec 2008

jaj didi tak vsetko najlepsie hlavne vela zdravicka a super nakupov ha ha v dobrom
ja som taky maniak do nakupovania do domacnosti my mame komplet zariadeny dom ale to preto ze my tu ostaneme tak viem ze vsetko sa zide uz sa zo mna MM smeje ale ja vzdy tvrdim ze kupujem len to co potrebujeme/blbost/takze antoni len nakupuj

janulka....neboj bude aj lepsie viem lebo som to zazila,my ked sme sem dosli tak bolo dost zle financne sme skoro ani na chleba nemali a to MM robil od rana do vecera plus vysoky najom a vobec sme sa nevidely som myslela ze sa s detmi vratim domov ale vlastne ani nebolo kam,nastastie nas to posilnilo vsetko od prace byvania sme zmenili dost sme riskovali ale zacalo byt dobre tak dufam ze bude stale....len hlavu hore a mysli na babo ja uz len na to aby sa coskoro mala narodila lebo uz ani nespim

monku prestan uz vypekat lebo ja mam potom vycitky svedomia ze som teraz taka nemotorna ha....

timinka1984
15. dec 2008

elizabeth, tak ty uz iba chvilocku a je to za tebou.... 😉 krasny vianocny darcek budete mat 😉
a kde ste v uk? 😉
janulka:ja ti tiez drzim palceky aby bolo uz konecne lepsie.... 😉
ja som tiez take financne krizy zazila, a nie jednu ☹ , no vzdy akosi ked som si myslela ze ma vsetci opustili, pytala som sa Boha ze preco ja, nejak sa to vyriesilo, boli casy ked som mna plienku nemala, a to veru nedavno 😉 no pomalicky sa zbierame.....verim, aj sa budem modlit, nech sa vam polepsi 😉

janka196
autor
15. dec 2008

timi mala je suprova 😵 😵 ten kostym nema chybu a jak jej sekne

eliza ahoj a ty ako sa mas?

elizabethm
15. dec 2008

jaj timka keby si mala pravdu ved musim stihnut boxin day.....
my sme v devone hned pri cornvol asi 10min od mora z dvoch stran je tu krasne to co sme si vysnivali a ked sa podari hypoteka tak bude super ved to co davame za najom dam rasej do banky asi kazda z nas zazila nejake tazke obdobie tuna ja som stastna ze sme sa z toho vymotaly

timinka1984
15. dec 2008

dakujem janka 😉
mali aj rudolpha, no som si myslela, ze tak vynikne v bielom 😉
no nic, idem jej dat jest a pojde spinkat, tak a potom mi treba varit, no mozno este nakuknem ajojte zatial 😉

janka196
autor
15. dec 2008

eliza ze stihnut boxing day 😀 😀 😀 drzim palce s tou hypotekou 🙂

timi no veru vynicke zlatucka je. tak ahoj zatial. ja cakam kym mi robi donesie malu lebo ju isiel okupat tak ja ju nakremikujem ahodim do pyzamka.

dididi30
15. dec 2008

jani juj fajny top, taky priesvitny kvetinkovany , vies co teraz take lepsia a dole gumka na rukavoch a mozem mat zatryte aj odkryte ramena, aj biele topanky , take baletky ale nadherne, uz mam odtial dvoje biele, jedny lakovkove bielo cierne ku kabelke a tie cisto biele nelakove, kozenne ku druhej kabelke, fuj mam na seba nervy 😀

no a tato mi tam kupil zupan a tu vahu 😵 a este aj dosku na krajanie maska a tak....
aj som bola v lush, joj fajne vonave do vody som si kupila, furt ked som tam , tak taco kupim, uz mam 6 kusov, tak uz sa mozeme kupkat, bo my sa len sprchujeme a v nedelu sa tatino s tamcou kupka....

inak nespominajte boxing day, bo ja umrem 😀 , ale vsimla som si,ze v rivery davaju take nie moc pekne oblecko na zlavy......no a cudujem sa,ze ste nieje v rivery sale, bo ked som odchadzala , tusim takto 15 na sk, minuly rok , tak tam uz boli velke zlavy, neviem co sa deje, ze ziadne zlavy tam nemaju....ja cakam na rifle 😠 maros mi chcel kupit, take fajne ale animalky, no nesedeli mi, taka som bokata, fuj 😠 tak neva cakam na ten river 😅

janka196
autor
15. dec 2008

didi ta pekne si nakupila, tak skoda ze ti tie animalky nesadli. inak aj ja som si vsimla ze niesu v rivery este zlavy som tam nakukla v sobotu a nic 😨

dididi30
15. dec 2008

janka, ja kukam kazdy den, bo byvam skoro v meste, tak sa prechadzame po meste.....a nic, sak neviem na co cakaju sivnuchy, sak by mali dobru trzbu,, no ale im je lepsie ked predaju za vela penazi, no nevadi, snad sa dockame 😀

janka196
autor
15. dec 2008

didi mne to az tak nevadi lebo sa chystam az na boxing day tak aspon nevypredaju 😀

dididi30
15. dec 2008

janka, no vies ale ten boxing, day, je taky co sa nepredalo, take nic moc vyber, ale minuly rok maly fajny vyber v rivery, jaj to som nakupila, rifle, kabelku kozennu, sandalky ,svetre a este aj bundu 😅 no ale oplatilo sa...

ale ja hlavne tote rifle, chcem take vies co v zadu pracka.,,mam take, ale uz su mi nejako volne ci co, tak nejake obtiahnutejsie 🙂 .....ale sak ten boxing day, nieje daleko, jupiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀

joj a susali sme totu vahu, svetova je, super digitalos, snad sa mi podari aj fajne napiect 😀

jani a ty mas aky buben, s cislami ci stupnami? bo ja furt neviem ako to nastavit ☹ 😠

janka196
autor
15. dec 2008

didi aj ja mam tie prackove 😀 ale chcem aj bez pracky lkebo mi to vadi ked mam dlhy kabat tak mi to tam odstava a rit mam jak kacer donald 😀 😀

didi aky buben?

antoniab
15. dec 2008

jale rifle s prackou 😲 vzadu

janka196
autor
15. dec 2008

no veru vzadu nad ritou je taka pracka. fakt to super vyzera

antoniab
15. dec 2008

nemaš foto no si to neviem predstavit a to s riveru som nevidela tak 😅

dididi30
15. dec 2008

janka, ja som pracku dala prec, od kedy som pipala na letisku 😀 😀 😀 , ale mne sa hodia teraz bo mam sirsie boky, ostatne nemozem, bo mam pol riti vonku ☹ 😀 😀 😀 ale kupila som si v oasis,zo 45 na 15 libier, dobre co? 😀 su take trosicka vyvysene a to je dobre 😉

janka, sak truba, alebo plynak 😀 : 😀 😀 😀

mati, to je len taka ozdoba, to su take sportovejsie rifle
😉

janka196
autor
15. dec 2008

antoni daj si jeans, bootleg a na 4-tej stranke su druhe v poradi a daj si reverse view

janka196
autor
15. dec 2008

jaj didi ta to skade mam vediet 😀 😀 tak napriklad mufinky peciem na 2-3 , napriklad francuzske na 6

timinka1984
15. dec 2008

no este som tu na skok 😉
didi, no ty shoppingacka 🙂 ale super, sak mas narodky, tak treba, ved aj ked nemas, na sak radost si treba spravit 😉 ale super citam si nakupila, sa tesim s tebou 😉 ja ked sa vyberiem, tak kupim vsetko malej a ostatnym a sebe nic, no dneska som kupila cizmy konecne 😉 😉
len aku suknu mi este treba ci co? 😉 stary ma nakope v ...... 😉 😝 😀 😀 😀
tak len pekne pec a potom recept posles 😉
uz som dozehlila, neviem ci aj malej sa uz tie zuby netisnu, bo akasi mrzuta aj sa mi zdalo, ze ma zvysenu teplotu, tak pre istotu som calpol nasadila, no dufam, ze len zuby a nie nejaka pliaga ☹ ☹ 😒 😒

janka196
autor
15. dec 2008

timi ja som si akurat vsimla ze jej aj dole dvojka sa uz prerezala konecne

timinka1984
15. dec 2008

no dole mame jednotky aj dvojky a stolicky na oboch stranach a hore len jednotky furt a stolicky, stale iba 10, no hrce po dasnach riadne

janka196
autor
15. dec 2008

timi my mame dole jednotkya teraz uz aj jednu dvojku, hore mame jednotky, dvojky a jeden ocny a 4 stolicky na kazdej strane jednu 😉 mna ta dole dvojka prekvapila lebo ani hrcku nemala

elizabethm
15. dec 2008

janka mam sa tak ako v 39t tehu cize nic moc v noci vsetci odfukuju a ja citam casopisy ale aspon cez den z maxikom dospim uz ho davam len raz spat za obedom a osvedcilo sa okolo siedmej sa uz pyta sam spinkat a spi celu noc tak szper dnes ho uspava MM jeden den ja a druhy on aj to je super

didi ty ma stale tak navnadis na nakupy ale ja uz pockam az nebude brusko bo tak mi nic nesedi a neviem co na mne ostane nalepene po porode kazdy den mam kontrakcie take dve hodiny a stale nic....hm

inac janka ten obratena jablkovy nam obratil den bol super este sme tam dali puding mnam.....

antoniab
15. dec 2008

dik jani ta super su sa mi pačia aj na prvej strane druhe 🙂
len stich čo su na stranke unas v obchode maju tak 4 druhy 😠 a niektore su mi dobre 6 a niektore 8 tak neviem keby som objednavala cez net ako by to dopadlo 😖

dididi30
15. dec 2008

eliza......hm tak som mala kontrakcie aj ja asi tyzden...uz ti odtiekla hlienova zatka?

jani, cooo to mufiny lken na tolko ? hm ta vidis, ja by som dala n a5-6 a potom,ze mi nevydu 😠 ta uz budem vediet 😀
no a ten obrateny si na kolkom stupni robila?

mati, ta mozes aj vratit, ale treba vyskusat, lebo kazde strihy inac sedia

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre