Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

antoniab
12. dec 2008

už som to čitala bože to je ale tava 😀
ja ked som to videla prvikrat tak som bola zdesena potm som sa už len usmievala a teraz to už neriešim takže si myslim že si ludia musia nato zviknut jak na kočik s 3 kolieskami 😀 ale ja ho dodnes nemusim 😅 a voditko si kupim asi na manžela 😀 😀

antoniab
12. dec 2008

no ja som si upratovala v tyždni skrini a neviem či mam malu skrinu alebo vela veci čo myslite 😀
dačo teraz poveziem domov a urobim si zas miesto 😀
didi ta prid aj mne upratat 😝

janka196
autor
12. dec 2008

antoni 😀 😀
urcite mas malu skrinu 😀 😀

antoniab
12. dec 2008

to viš 😀 😀 😀

janka196
autor
12. dec 2008

viem ja mam vsetky skrine malilinkate 😀

antoniab
12. dec 2008

ale ja mam ešte obyvačku to mame ako mali sklad tam mame už pokazenu chladničku a niekolko postteli pre navštevu biliardovi stvol zloženi kufre no proste sklad 😅 😀

dididi30
12. dec 2008

janka som zvedava co pokupis, jaj vecer budes referovat, heeeeeej 😀

no dobre babky, ja idem hajuskat, dobru nocku 😵

timinka1984
12. dec 2008

antonia 😉
no ja som to teraz tiez precitala, ja som si ju vsimla uz aj v inych temach, ona iba rype, presne ako si janka napisala{sa mi zda, ze ty 🙂 }, ze co ona nema, tak je blbe 😠 😠
no ja sa radsej vas tu spytam, ako tam ist, co si myslite, je to ok?ja som uz tiez nad tym uvazovala, tiez ked som to videla prvy krat tak som oci vuvalovala, no nieco to urcite je 🙂 zatial mi pekne sedi v kociku, no to sa moxe zmenit o mesiac 🙂

janka196
autor
12. dec 2008

didi neboj vsetko zreferujem. uz ides tak dobru nocku

antoni to poznam 😀 😀

my sme dnes dali pred postielku a zrazu kolko veci mam co tam bolo pod nou zastrcenych 😀 😀

timinka1984
12. dec 2008

janka je hull blizko manchestru? 😉 prepac, ze sa pytam, no neorientujem sa tu tak 😀 😀 😀

antoniab
12. dec 2008

tak tak timi to asi je takže ja voditko nemam tak ani vy nebudete mat ahej vratit hlavne ti janka 😠 😀 😀 😀

timinka1984
12. dec 2008

tony, tak ako pokracuje babatkovanie? 🙂 🙂

timinka1984
12. dec 2008

inak, som pridala minule fotky stromcekovske, ak chcete kuknite 😉 😉

antoniab
12. dec 2008

mrchujeme ta nijako sice rormantikuš dnes ale len nasucho 😀 😀 už sme po spermiograme čakame na vysledky tak uvidime idem domov tak sa necham vyšetrit tam bo tu už 3 mesiac po doktoroch a furt nič neurobili

timinka1984
12. dec 2008

no to oni tu spia ☹ kym nic vazne sa podla nich nedeje, tak furt ruky zalozene ☹
hadam na slov vam nieco povedia blizsie, kde by to mohlo viaznut a mozno si donesiete zo slov darcek, bodaj by 🙂 🙂

janka196
autor
12. dec 2008

timi ani som si nevsimla ze si pisala 😅 to mas stastie ze mala ti chce byt v kociku. moja ked ideme na nakup uz ani kocik neberem bo zbytocne a takto mi aspon neuteka kade tade a nedaj boze sa jej daco stane. vies este neni tak velmi stabilna ked chodi
...idem kuk foto

janka196
autor
12. dec 2008

timi krasne foto ja ked pozeram na tvoju malu sa mi zda taka vacsia nemyslim vzrastovo 🙂

janka196
autor
12. dec 2008

sakra som zabudla, my sme od manchestru cca 2 hodky autom

antoniab
12. dec 2008

no ked bude manželou sermiogram v pohode tak budem už v klude akurat si zajdem na svk na štitku lebo potrebujem zvišit davku liekov no a on tu to konzultuje už 3 mesiac a plodne dni mi vypočital na 28 DC a to mi došla mrcha tak neviem či som vadna ja alebo on no uvidime ako to bude doma možno prideme dvaja 😀 budem sa vracat sama tak aby som nebola uplne 😀

janka196
autor
12. dec 2008

no nic bbabule idem uz aj ja lebo budim carlu jak tukam
dobru nocku 😵

timinka1984
12. dec 2008

velmi vam to zelam 😉
jani, ona je aj vzrastovo, musim jej kupovat oblecenie na 2 az 3, topanky ma 24, strasne rychlo rastie a aj mama mi hovori ze ona uz na tri roky, no to mozno aj tou gucou vlasov 😉 no ma to po tatovi, ona ked sa postavi ku 2 rocnemu dietatu tak na vysku rovnake a laby ma vacsie 🙂

timinka1984
12. dec 2008

ahoj jani dobru 🙂 a lucim sa aj ja, bo sa idem osprchovat, no a na zehlenie som sa vybodla 😝 😝 ved ma pocka, neujde 😉
ahojte a zajtra vsetci dobre nakupte 😉 😉

antoniab
12. dec 2008

dobru janka a sladke sny zajtra sa pochval čo si nakupila 😵 😵

aj ja som kukla timi foto krasny stromček a mala je kočka a ja osm myslela že je staršia než carla jankina a to len mesiac tam mate je je taka vyspelejšia 🙂

antoniab
12. dec 2008

dobru aj tebe timi 🙂 a dakujem

timinka1984
12. dec 2008

dakujeme 😉
ja viem, a aka neposlusnica mala, antoni, oni su z carlinkou v jeden mesiac, moja je 8.6.a jankina 16.6.
😉 😉

antoniab
12. dec 2008

jaj tak to vysvetluje prečo ti už maš v pase o mesiac viac 🙂 😉

timinka1984
12. dec 2008

tak tak 🙂 🙂
ved ked sa ma ludia pytaju kolko ma, ja poviem a oni pozeraju 😕 😕 😕
no ale co uz...... 🙂 vymysla na 18 mesacne 😉 😉 😉

monkula
12. dec 2008

ste ešte niektorá tu?

3558
12. dec 2008

babulky neviete mi povedat preco sa neockuje v uk na tbc? a tie ostatne ockovania su take iste ako u nas, alebo je to rozdiel. ale uz asi spite vsetky. ☹
nevadi zajtra....

janka196
autor
13. dec 2008

morning ladies 🙂

zuzka ta ja veru neviem preco tu tbc neockuju 😅 a myslim ze tie ostatne ockovania tie zakladne su rovnake ako u nas ale tu napriklad ockuju pneumokoky riadne ako povinny

timi no tak to je dost vysoka mala. ja mojej veci davam este na 9-12, ale niektore ma aj na 12-18 zalezi podla strihu, ona je taky drobec . a topanocky teraz sme sa konecne ku 4 dopracovali 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre