Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
21. dec 2008

vies, ze vraj problem u kojienych je v tedy odstavit, ked spi s rodicmi v posteli a nas spi, takze hruza to bude 😒 ach jaj uz sa teraz bojim,sak uz ma pol roka a dalsi polrok prejde ako nic

dididi30
21. dec 2008

a toto som chcela,ze vraj si treba cici s citronom alebo cibulou ci cesnakom poatriet 😀 😀 😀 vraj potom bude odpor 😕 😀 😀 😀

janka196
autor
21. dec 2008

didi aj carla spi s nami. ved mi mame skoro novu tu postielku ani raz tam nespala. uz sme ju aj zrusili 😀 😀
jedna kocka pisala zze si natrela okolo bradavky so sojovou omackou a povedala ze sa cici pokazili a maly uveril 😉

antoniab
21. dec 2008

janka pokazili 😀 😀 😀

dididi30
21. dec 2008

a ozaj dnes som si kupila od loreal brondz na licka aj stetka tam bola, tesim sa 😀 no a zapacila sa mi aj taka hneda ceruska tak som si kupila tiez a pri pokladni som dostala darcek od loreal, a tam spirala lesk na pery, cedcko ako sa malovat a krem denny nocny a este aj pre marosa krem....bo vraj ked nakupim nad 15 libier tak to mam zadara aj max faktor ma taku akciu, tu som kupila minuly rok 🙂
a teraz v boots je zlava na maybeline a na boujouns, ci ako sa ty opise ta som si kupila novu spiralu od maybeline a este od boujouns chcem linku na oci, juj tak sa na nu lakomim, tak teraz bude aj so zlavou 🙂 🙂
ozaj vy mate boots kartu?

dididi30
21. dec 2008

janka fiha no vidis aj to je dobre, vyskusam 😀 😀

janka196
autor
21. dec 2008

antoni 😀 😀

didi ja od maybeline tiez mam spiralu. tu taku sivu vodeodolnu co dava 5x objem dziva je. inak chcem tu zltu len cakam kedy daju vodeodolnu 🙂

janka196
autor
21. dec 2008

baby to je sila s tymi narkomanmi. bazmek to aby sa clovek bal ist este aj na nakup ved to je hrozne.

dididi30
21. dec 2008

jani ja som si kupila tu novinku, zltu, videla si??

hej sak aj tu je ich neurekom, nebojim sa o seba ale o deti ☹

janka196
autor
21. dec 2008

hej didi videla aj ja ju chcem ale ja nemozem mat noramlnu. mne treba vodeodolnu. lebo sa mi tak debilne potom otlacaju mihalnice o viecka ze mam cele cierne 😠

antoniab
21. dec 2008

didi šak to debili čo nevymyslia človek nevie že kde ho čo čaka 😠

janka196
autor
21. dec 2008

baby pozerate talent????

antoniab
21. dec 2008

ja už nie nejde tv 😠

janka196
autor
21. dec 2008

a nam ide zatial klop klop klop

antoniab
21. dec 2008

joj prave vola s bratom tak už bol aj vyzdvihnut listky na muszikal zaplatil to tak sa tešim joj bude doma nejake vzrušo 🙂

janka196
autor
21. dec 2008

jej didi tie ramiky su krasne

antoni zavidim v dobrom samozrejme

dididi30
21. dec 2008

jani ty si ako sova 😀 😀 dakujem, no tak na zaciatok, ucim sa 🙂

hej pozeram talent , to nevedia co ine dat 😠

nam ide tv 😀 😀 😀 a aj pc 😀 😀

tonka ja zboznujem divadla a muzikali aj ja zavidim, joj kedy ja budem mat moznost ist...

janka196
autor
21. dec 2008

didi 😀 😀 😀 hehe vsetko vidim. idem aj ja kuk na tu stranku 😉
.. hej aj robi sa tu zlosti ze mohli daco ine dat a na jojke sam doma 😠 mame to na dvd a kazdy rok dookola uz ma to bavit prestava.

ja toho roku si pozrem len perinbabu lebo uz mam fakt vsetko obkukane

dididi30
21. dec 2008

jani a ako kuknes na tu stranku, mas aj ty taku? jedna baba hodila link, mas aj ty nejake zaujimave? inak sa mi pacia aj kolaze 🙂 🙂

ja praveze budem kuk vsetko ,tamarka uz rozumie tak s nou 😀

janka196
autor
21. dec 2008

didi tak na tej fotke co mas pise ze fototrixs ci ako tak natukam si do google a bude

janka196
autor
21. dec 2008

jaj tak to hej ked uz kamca rozumie tak si spolu popozerate ale carlu este rozpravky nebavia zatial

dididi30
21. dec 2008

janka hej neboj pride to.....ale zas ona skor modernejsie, tesi sa na nemo a tak....tamto sa jej zda stare 😀

antoniab
21. dec 2008

aj ja sa tešim na rozpravky a to už mi neni 5 😀 😀 😀

dididi30
21. dec 2008

mati sa aj my s muzom sa tesime,ze sa tesime 😀 😀 😀

janka196
autor
21. dec 2008

jaj didi tak na tie aj ja. len uz mi akosi ide krkom oriesky a tak ved vies. sommyslela ze daju aj nejake novsie komedie.

janka196
autor
21. dec 2008

no babeny ja sa lucim ideme pozret dajaky filmik. tak pekny zvysok vecera a dobru nocku 😵

antoniab
21. dec 2008

šak by mohli troška obmenit ja som sa vždy tešila na sisi rakuska cisarovna milujem ten film 😵 😵 ale už ho mam na dvd komplet celi tak je to super a teraz by som ocenila niečo nove a modernejšie iked klasika je klasika ale nie od rana do večera 😖
janka dobru noc či pekny večer už len 5 dni a vidime sa 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

dididi30
22. dec 2008

dobre ranko

joj a co vy dve budete robit ked budete spol/ 😀 aj pojdete na discu? 🙂 joj v lete to zmakneme spolu pri mori, bodaj by bolo fajne teplucko 😎

janulka7
22. dec 2008

dobre ranko.
takmi mame dns riadnu kosu. normalne ma od zimi bolela hlava. kedze dnes si ocino bral auto a mi s chiarou pesaky. 😠 😉 a to sem vcera mali 17 stupnov. normalne som bola dva krat kuknut i nemame kurenie pustene co tak teplo bolo. sme behali v tricu skratkym rukavom a dnes kosa. no fakt dobre na chorobu.

moja nena ma zajtra v skole tuich vaskicku fiestu, tak ide oblecena v tom ich typickom kroji ci co to je. tak ju potom pofotim. ale kedy uz popridavam tie fotky aj s kolacmi to neviem. 😅 ale tento tyzden uz urcite slubujem. mne dnes brali krv, tak uvidime vysledky. a uz sa mi to blizi s tou eko 29. tak som zvedava. modlim sa aby bolo vsetko dobre, tak uvidime. ja som inak tiez kukala na slvoenskej telke ze ay bude program a za sto iste , 3 oriesky, perinbaba, a neiem co este. no smola. a ja to mam aj na dvd. tiez mohli dat dajake pekne rozpravky pre deti. ved je kopec a nie stale to iste jak papagaje. no uvidime.
babulky uz mate vsetko pochystane? a j popecene? ja ueste musim dnes naplnit ten metrovy , a zbucham dnes aj nanukove, a zajta potom slonie slzy lebo ja neznasam ked babanan ztmavne. 😒 takze ten az na poslednu minutu a samozrejme smotanovu nepeceu tortu. mnam ja budem jak slon. 😀 ale sak vianoce su len raz do roka.

antoniab
22. dec 2008

ahoj tak sme doma od doktora asi v skratke neznašam anglicko neznašam anglickych doktorov su to obyčajny magori a tymto som s tim skončila 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
idem pracovat poobede napišem ☹ ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre