Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
22. dec 2008

didi ved jasne podla mna je to super napad. a ja si aj do vody vleziem mne studena nevadi 😀 😀

dididi30
22. dec 2008

janka sak ani mne, aspon spalim celulitidu 😀

ja sa na chvilu odmlcim, ale stavim sa neskor, teda ak tu budete, idem uparatat handy, bo mam ich plnu postielku 😀 , aj pozehlit ked treba, bo zajtra uz len take malickosti chcem, tak zatim pa, alebo dobru nocku 🙂

antoniab
22. dec 2008

nie 😅 😅 ja nelubim studenu ja sa len opijem aj tak neviem plavat
dobre ale nebude to len jeden den hej aspon vikend lebo mne sa taku štreku koli jednemu dnu neoplati trepat
joj ja tu muža nahovaram nech si dame darčeky už dnes 😅 😀

janka196
autor
22. dec 2008

didi tak dobru nocku aj mne treba zehlit ale ak ma nohy bolia ze to necham uz na zajtra 😅

mati no ved uvidime ked bude dobre mozno aj dva dni ostaneme. my to mame asi tiez trosku dalej tak uvidime 😉
... ty ved vydrz uz do stredy. 😀 😀

antoniab
22. dec 2008

joj ked ja tak chcem vediet čo dostanem 😀 a to nemam pobalene pre joja darky ešte 😝 no ale tradične balim na štedrý den vonia kapustnica hudba a tak 🙂 🙂

janka196
autor
22. dec 2008

mati no pekne tak ty tak. ho prehovas na dnes aby si nemusela balit 😀 😀 😀

antoniab
22. dec 2008

joj dobre vidiš a to ma ani nenapadlo ja chcem len svoje jemu dat nemusim 😀 😀 😀
čo carla soplikuje 😕

antoniab
22. dec 2008

zajtra idem na nakupy manžel mi prave dal kreditne karty 😀 😀

janka196
autor
22. dec 2008

mati no este lepsie 😀 😀 😀
... no a carla rano zacala ale to prudom jej tecie soplik co uz ma noste osuchany co jej tolko utierame ☹ a som pozerala uz sa jej reze dalsi zubok tak to urcite z toho

antoniab
22. dec 2008

joj te zuby to je katastrofa v mladi si to odtrpiš a na starobu zas 🙄 🙄

janka196
autor
22. dec 2008

no presne ja vravis

inak musim vam napisat teraz carla sa hrala s robim na zemi a ukazala na nocnik ze pis tak ju robi dal a noralne sa vypisala 🙂

dididi30
22. dec 2008

jaj baby pradlo ulozene, ved ja nemam az taky neporiadok 🙂 asi uz len prach a bude, a mozno este aj dnes, bo som zozrala plny balik lievancov, ble 😝 😀

jani super, tak sa uz carlinka nauci cikat 😉

janka196
autor
22. dec 2008

didi kokso super to je a hlavne ze sa sama zacala pytatl. vies my ju davame kazde rano jak vstane to uz od pol roka alebo ked vidime ze ide kakat 😉

dididi30
22. dec 2008

janka len ju nenudte, ja som tak malu a chuda tolko bitky dostala, teraz nebudem, lebo si dam facku 😠 😀 😀

janka196
autor
22. dec 2008

jasne ze ju nenutime ved preto sa vytesujem ze sa sama pytala ale rano to uz bere jak samozrejmost. posedi pocita knihu 😀 😀

janka196
autor
22. dec 2008

okik babulky ja sa lucim, pekny zvysok vecera 😵 😵

dididi30
22. dec 2008

dobru nocku aj ja koncim, teda mozno idem este prelistovat river 😀

dididi30
23. dec 2008

dobre ranko, ja som uz aj hore, no dobre mi tak 😅

thomaskovi varim obedik a este kuk nejake slane pecivko so syrom, ked ho tolko mame 🙂

dididi30
23. dec 2008

mati ja som taka....dakujem za pohladnicku, kraaaasna 🙂

a ked som vam nezavinsovala do pohladnice tak aspon takto 😵 😀

Nešťastným šťastíčko ,
chorým zdravíčko ,
chudobným konto mastné ,
rodičom deti šťastné ,
slepým svetlo ,
zamrznutým teplo
a teplým aby to
v hlave preplo…

😀 😀 😀 😀 😀

krasny dnicek 😵

ivica2705
23. dec 2008

ahojte maminky, tak ako sa mi mate?
teraz som na navsteve u kamaratky ale hned som valila sem vas aspon pozdravit 😀
doma je nam fajn len musim stale niekde chodit este na navstevy a to ma moc unavuje, a mala sa az teraz dava nejak dohromady, lebo ked sme sem prisli bola strasne protivna, a urevana ale chapem to velka zmena na nu...
tak co y noveho, sem tam som zahliadla ze balite darceky aj ja som vcera.... ale nejdem vam este priat az zajtra to budeme u segry tak budem na nete 😉
posielam detickam pusinky=cmuk
didi krasny vers 😉 🙂 🙂
papa

janka196
autor
23. dec 2008

cafte babule

boli sme este na posledne nakupi. vecer urobim salat aby fajne postal. zohnali sme aj pangasiusa tak sa tesim mnam

monkula
23. dec 2008

želáme vám krásne a pohodové Vianoce.... 😵 😵

janka196
autor
23. dec 2008

cavik monku 😵

ozaj pridala som nove foto 😉 v nomov outfite 😀 😀

antoniab
23. dec 2008

ahoj
janka krasni outfit 😉 si kočica jaj sa budem hanbit ja taka neupravena vlasy odrostle no včera som si aspon spravila obočie to to nevitrhne ale čo 😀 😀
joj MM skončil skor v praci tak je už doma ta že ide somnou do mesta tak dufam že svoj pohlad necha doma 🙄 🙄 bo nič nekupim ale chystam sa do riveru 😀 tak dufam že nejake zlavy už su
tak sa ozvem potom 😉
inak aj my dnes už budeme robit šalatik 😵 😵

janka196
autor
23. dec 2008

ahoj mati 🙂 , dakujem a neboj fotka skresluje ved uvidis v skutocnosti 😀 😀

etuska
23. dec 2008

ahojte zienky,zdravi vas Severne Irsko 🙂
Prajem Vam krasne Vianoce plne pokoja a radosti. Prezite ich v zdravi so svojimi rodinkami 😵 😵 😵

ivka19
23. dec 2008

ahoj babulky,prisla som vas len pozdravit na skok,od pondelka som chora jak pes,aj dychat mi je zatazko,horucka,kasel,no hruza ☹
chcem vam vsetkym zazelat krasne vianoce,pohodu v rodinnom kruhu,vela lasky,stastia a detickam bohateho jeziska 😵

janka196
autor
23. dec 2008

etuska ahoj aj tebe krasne vianoce 😵 😵

ivka ta co sa stalio, ze si tak ochorela ☹ , tak dufam ze sa este stihnes dat dokopy, stastne a vesele aj tebe 😵

ivka19
23. dec 2008

janka,dakujem,tak to dufam aj ja,vcera musel muzik zostat doma,co som sa nevedela ani z postele pohnut ☹ ale dnes uz je trochu lepsie a co vy mate uz napecene a nachystane na vianoce 🙂

dididi30
23. dec 2008

caute

no ja som vam uz vinsovala, ale vidim,ze nik to necita 😝 aj ivica tu bola a kazdy ju prekukol, no pekne 😠 😝

ivica 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre