Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

antoniab
26. jan 2009

elizabeth som si myslela ani nie tak koli štilu ale koli farbe 😀 lebo tu same šede abo ešte červene ale nie moc pestre farby ale je peknučky taky sa aj mne pači 😉 joj sa nedivim že sa o malu bijete ved je na spapkanie a ake vlasky ma 😉

janka196
autor
26. jan 2009

caute lasky moje, teraz som dosla z mesta. bola som v agenture po potrvdenie aj v solarku. potom vam hodim ten recept idem teraz idem skusit dat malu hajat 😉
eli tie placky su easy. uvar karfiol popucis ho. zmiesas vajicka s mukou a trosku struhanky a vmiesas do toho ten karfiol a pecies na oleji 😉

dididi30
26. jan 2009

janulka co to?? inak som ti chcela napisat, ze co si taka maniacka v posteli , tak davaj bacha, lebo aj sex moze vyvolat skorsi porod, no len tak aby si vedela a zas vies ako si to mala predtym...fakt sa chran a vsetko s mierou , ok?? inak aj mne tvrdlo brusko od 20tt a som sa bala a vidis nakoniec som to prenasala 3 dni 😉
inak moja kamoska tu 2 krat potratila, ona ma dcerku a na sk jej povedali, ze moze byt aj to,ze ona ine pohlavie ako baby nevynosi.......
no len moja oddychuj, nech vidime toho chlapaka 😵 😵

eli dakujem za gratulaciu tamarky 🙂 tak krasne ti malicka hajuska 😉

dididi30
26. jan 2009

janka mnam tie cestovinky vyzeraju super 🙂 inak co myslis, ta misa co sa to v nej zapeka je super na to?? lebo ja mam tu jansku sklenennu, alebo staci na plech?

mati caf 🙂 😉

janka196
autor
26. jan 2009

didi ja mam lenplech tak som to dzubla tam 😉 a vysli super, fakt su vyborne.

janulka7
26. jan 2009

didi co sa tyka postele tak to je prva vec kde davam bacha.ved vies, ako zena vycitis kedy mozes a kedy nie. ale kus ma sere to tvrdnutie no ale hadam to prejde. uvidime zajtra co mi povedia na gynde.

janka196
autor
26. jan 2009

janul dufam ze ti to chytro prejde 🙂

monkula
26. jan 2009

janulka, mne pri oboch tvrdlo brucho od 20 tt, brala som magnéziové tabletky ,skús si ich kúpiť, uvoľňujú svalstvo..
a fakt bacha na sex, mužské spermie obsahujú látku, ktorá zmäkčuej krčok maternice, my sme nemohli celé tehu ,aj jedno, aj druhé, to bolo utrpenie 😅 😅 😅

dididi30
26. jan 2009

monku, hm, lenze napr v anglicku kupis to magnezium,ale midwife to neodporucaju, vraj naco chemikaliu do seba pachat...ze mam jest banany, hm hm hm, ale to by som ich musela jest tony 😠

tak my sme mohli tutu mutu, ale ja som nemala chut, pri malej hej ale pri malom nie 😅

janulak dobre je, len oddychuj a nadzgavaj sa bananmi 😀 😉 a hlavne si daj hore nohy ked oddychujes..inak neboj, ja som s tvrdnucim bruchom prehodila kilometre s malou na peso do skoly a zo skoly a este som sa flakala po meste 🙂

janka tak jo dam to len do janskej misy bo keby nahodou som to jedla len ja 😖 😀

janka196
autor
26. jan 2009

didi no veru ked robis menej ta daj len tak. ja robim z cleeho sacku cestovin. davam tri prsia lebo ja strasne maso orezuje. ja neznesiem ziadne biele tama ni krvave. ze ja z pol kila urobim 300 g 😅 to moja mama ked vidi ta ma vyhadzuje z kuchyne. a davam viac aj brokolice. ajeme to 2 dni lebo to fakt je toho vela a hlavne syte su cestoviny

dididi30
26. jan 2009

janka ta ty si fajnova.....ja nie, mne nic nevadi 😀 ale idem vybrat to kuracie prsicko, vravis radsej 3 hej 😅

janka196
autor
26. jan 2009

no nie didi ty si daj kludne 2 ked nevyrezavas. ja som v tychto veciach az prehnane. to nieze ani fajnova ja by som to proste inak nejedla 😅

dididi30
26. jan 2009

aj moja svokra je taka, takze chapem 😉
ja vyrezavam ale nie az tak typ top 😀

idem hajat dobru nocku 😵

monkula
26. jan 2009

janka, aj ja orezávam... 😅 ten biely tuk, či čo to je, neznášam... 😝

janka196
autor
27. jan 2009

dobre ranko prajeme. jaj baby idem sa vam postazovat. no slak ma ide trafit. kupila som letenku za 200 libier a dnes mi pride akcia ze letenka za 44 takze celkovo by ma vysla nejakych 80 😠 😠 😠 😠 😠

monkula
27. jan 2009

janka, no na porazenie... 😠
u nás v meste boal jedna pani a tá mala v Londýne dcéru a keĎ za ňou chcela letieť, tak as imesiac pred odletom telefonovala každý deň, či majú na letenky nejakú akciu... a vždy sa jej podarilo kúpiť letenku, hoci aj o 5 000 Sk lacnejšie, než normálne 😉

janka196
autor
27. jan 2009

mon vies co je najhorsie ze ked ja som kjupovala minuly tyzden tak to bola akcia. ale teraz je este lepsia 😠 😠

monkula
27. jan 2009

ale jani, už sa nerozčuľuj, už Ti to nepomôže 😅 😅 😅

janka196
autor
27. jan 2009

ta ved viem ☹ serem uz nato. mam teraz ine veci na rozculovanie 😀 😀 😀 ja neviem kde zacat sa balit ako balit. no som z toho uplny cvok

monkula
27. jan 2009

janka, pobaľ si to, čo už určit nebudeš používať.. letné veci, t oodporúčam do vriec, potom ak máš nejaké krabice, tak do nich taniere, poháre, atď...

janka196
autor
27. jan 2009

ja som zatial pobalila take albumy a knihy a take somariny do krabice. saty by som chcela vacsinu zobrat so sebou do kurfa. mam 40 kil batoziny, aj carline veci.. chceme kupit tie vrecia co vysajes vzduch aby mali este viac miesta v aute. aby mohli toho co najviac pobrat

monkula
27. jan 2009

no dobre začínaš.. knihy ,albumy, ja so mvždy ako prvé balila veci ,čo som vedela ,že u nebudem potrebovať. A tie vrecia sú super nápad..
A kto Ti to berie autom? 😕

ivka19
27. jan 2009

ahoj babulky

jani,tak to ti verim,aj mne ju dnes poslali,ale my sme kupili letenky za 19 eur 😎 tie vrecia su super,ja v nich skladujem cez letne obdobie bundy a svetre 😉 po postelov 😀

ivka19
27. jan 2009

pardon, pod postelou 😕

ivka19
27. jan 2009

inak aj ja uz pomaly chystam a balim,vo stvrtok letime 😵 😵 tak dufam,ze nebude problem a meskanie ☹

janka196
autor
27. jan 2009

mon robi s bratom idu autom domov 😉

ivka bazmek skoda ze vo stvrtok no nemohli ste ist v utorok 😀 😀

ivka19
27. jan 2009

no vidis,kto vedel,ze vy sa zbalite tak bleskovo 😀

ivica2705
27. jan 2009

babenky ahojte mam prozbu, nemate poruke nejaku uctenku z worldsports obchodu, neviem sa dostat na ich webovu stranku, dakujem vam krasne...
jani balis?
ivka ahoj, co noveho?

ivka19
27. jan 2009

ivi, myslis to co je uz direct sport 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre