Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
26. dec 2008

dobre ranko prajeme, ta co babulky venujete sa rodinkam ze tu ani nohy. mna robi zobudil ze mame vstavat ked chceme ist na zlavy tak sa vytesujem ze je v dobrej nalade na shopingovanie. vcera sme si volali s antoni tak dnes dame stretko 🙂 no idem vypit cafe a palime do mesta. pekny dnik 😵

janka196
autor
26. dec 2008

didi fotky su krasne, ste peknucka rodinka, 😵

dididi30
26. dec 2008

janka diky 😀

joj to ti bude fajne coooooo 🙂 a to dnes zacina ten boxing day, ci je furt zatvorene? ja neviem 😅
a ozvyte sa s matou,ze co a ako 😀
a ozaj smar mi tc do ip aj ja tebe dam,budem vas otrvavovat 😅

dididi30
26. dec 2008

jaj a vecera som kuk tvoje, jani nehnevaj sa ale ja v carlinke vidim tatinka 😀 zlata je a stale sa meni 🙂

janulka7
26. dec 2008

ahojte babulky. tak mna dnes maly raidne kope. a je mu jedno ci spim, sedim alebo lezim. dnes jednoducho dava o sebe vediet cely cas. 😉
jani ako ti zavidim to stretko s antony. tak ju pozdrav. a pokvakajte aj za mna 😀 😉
pani ako je vidno ze su vianoce , ani nohy tu nie je. tak sa majte a uzivajte si rodinky.papa

janka196
autor
26. dec 2008

ahojte moje krasne

uz sme doma zo shopingu. stretla som sa s matkou a jojom, velmi su zlatucki sme si fajne pokecali 😵
didi si predstav v riveri sa nedalo dnes skusat. tak som kupila rifle a nastastie su mi dobre. fajne z 50 na 30 zlacnene. carlinke tricka sm pokupili, robo hry 😀 😀 a aj novu kabelku som si kupila. 🙂
a nehnemva sa hlavne ze je zdrava 😀 😀 😀

janulka ta co male tak kopka , bude futbalista 🙂

dididi30
26. dec 2008

janka ahoj

ja viem ani u nas

dididi30
26. dec 2008

a poviem ti,ze ja som si kupila rifle na p... 😠 vzala som dvoji, akoze sedeli, len jedny kratke a druhe mali pokazeny zips a to som si nevsimla 😠 tak zitra nabehujem zase a vratim ich spat.......kupila som si take s velkymi kapsami , tie sportovejsie, no som taka sklamana,ze nechcem odtial nic, lebo aj tak tam mali len take ostatky, ble 😠 😀 😀 😀

janulka 😀 sak budes mat chlapa , tak nech kope ako sa patri 😀 😀

janka196
autor
26. dec 2008

didi joj bazmek ta si viem predstavit jaka musis byt sklamana

dididi30
26. dec 2008

jani, ta vies, ledva som daco vybrala a aj to na prd, takto ked maju nejake zlavy su omnoho lepsie ako teraz, totalna rabisaren, ble....
a tie pekne rifle nemali zlacnene....no sak to sa dalo cakat....tak neva, kupim daco ine 😀

a mata si co kupila?

janka196
autor
26. dec 2008

tak u nas mali praveze velky vyber rifliciek. ja som si fajne kupila sa tesim. trosku mi pucia sunky ale neva zhodim alebo zakryjem trickom 😀 😀

matka nakupila aj v maxe vecicky aj v rivery rifle ale ona nie tie co boli v zlave lebo sa jej nelubili

jaj sme sa aj odfotili, potom pridam 😉

dididi30
26. dec 2008

janka sak to v zlave sa mi nelubilo a c 6 mali velky vyber, no ale to ne pre mna 😀 😀 😀 😖

janka196
autor
26. dec 2008

ja som zas svetre pozerala a nic som si nevedela vybrat ☹
ozaj na tych fotkach som is vsimla ze si mala ten top novy. suprovy je a perfektne to vyzera. skoda ze ta nevidno celu

dididi30
26. dec 2008

jani ten top maju teraz vo vypredaji 😉 nevidela si ho

janka196
autor
26. dec 2008

didi pridavam foto na azet tak tam dam aj tu s matou 😉 len straaasne dlho nacitava

timinka1984
26. dec 2008

ahojte 🙂
vsetky vas tu zdravim
my sme sa dnes vybrali peso do shopping centra, no iba takeho mensieho, no bolo pekne, tak ze sa prejdeme, bo busy ani nechodili, auto nemame 😠 😉
a ked sme tam dorazili, vsetko zatvorene, sak na porazenie 😠 😠 😠
zajtra si to vynahradim 🙂
jani a didi, pekne fotecky cez vianoce ste porobili 🙂 deti krasne a vy tiez riadne kocky 😉

janka196
autor
26. dec 2008

ahioj timio mi je luto ze ste zbytocne isli no ale ste sa aspon presli 😉 , my sme tiez isli peso lebo fajne svietili slniecko. u nas bolo vsetko open okrem nextu ten bude az zajtra , nechapem 😕

didus nevsimla som si ten top lebo som ani nepozerala. len rifle a svetriky

dididi30
26. dec 2008

timi 😀 😀 😀 no inak tu bolo tiez len cosi otvorene, uplne vsetko nie, snad zajtra 😉
dik za pochvalu fotiek 🙂

janka, no sak nieje neskoro, mozes aj zatra kuk 😀 😀

janka196
autor
26. dec 2008

jaj didu daj pokoj s nakupovanim. zajtra ideme do tesca a uz si davam pohoffff. uz sa mi ani nechce aj dnes som sa ledva domov dovliekla 🙄

antoniab
26. dec 2008

Ahoj no normalne som sa prihlasila u znamich cez telefon tak vas aspon zdravim mam abstak haha

janka196
autor
26. dec 2008

mati ahoj 😀 😀 😀 inak rifle su mi supis. robi ma odfotil tak pridavam na azet 😉

antoniab
26. dec 2008

Tak to je super jani my sme este v skleniku nakupili tam je teplo tam sme mali dat stretko no uvidite ako zajtra ked sa ozvite

janka196
autor
26. dec 2008

veru mati mohli sme tam. zajtra ideme do tesca tak mozme dakde sa stretnut ved ti cengnem zajtra

dididi30
26. dec 2008

jani a vies co, pravda, ani mna to akosi nebavi, len zajtra vratim rifle a ked nahodou najdem nejake ine tak kupim, ak nie tak nekupim 😉 sakt len tie rifle som chcela, ostatneho mam kopec.....no ale kto vie ci nezavitam na rifle do vedlajsieho mesta, no co nedam si pokoj, ale ja som sa tak tesila ☹ 😀

mati cfa, v akom si skleniku 😀 😀 😀

antoniab
26. dec 2008

Oki oki oki ale dakde v teple Inak mala je zlata to sa neda porovnat snasimi ty su jak vylahnuti z vajec haha didi ja som cakala vacsie zlavy sak jasom v zlave pomaly nic nekupila

dididi30
26. dec 2008

mati presne ja nechapem, akoze daju zlavu o 10 libier menej a idu sa zabit, no ale ked vies, oni za riverom umieraju, salenaci 😀
inak poznas znacku oasis? ked ma zlavy ,tak tam kupujem, par veci tam maju suprovych, take no pre starsie osobky ako ja 😀 😀
som sklamana z riveru, normalne sa mi tam nic nepaciilo a ked hej tak nemali cisla, no neva aspon usetrim 😀

antoniab
26. dec 2008

Didi presne tak ok lucim sa dochadza baterka papa

dididi30
26. dec 2008

mati ahoj a krasny vikend 😀

janka196
autor
26. dec 2008

didi veru aj ja som cakala ze budu vacsie tie zlavy. ale oni to este zlacnia uvidis po sviatkoch ked sa budu chciet zbavit veci,len ci budu cisla este

dididi30
26. dec 2008

sak to cisla nebudu a ja mam teraz 6-10 tak to najviac ide 😒 , tak nevadi, usetrim 😀 ked nemaju nehcem 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre