Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
26. dec 2008

didi 😀 mas pravdu

no nic ja sa lucim ideme pozerat ruzoveho pantera sa tesim uz cely tyzden nanho. 🙂 tak pekny vecer prajem

janulka7
27. dec 2008

dobre ranko prajem. tak ja osm vcera mala divoky den. male si zo mna robilo discotekovy parket. mali ste vidiet co vyvadzal. asi bol velmi spokojny. lebo aj o tretej rano ma dnes zobudil a zu som nemohla spat. vcera som si isla kupit, teple pyzamko jedno tricko a teplaky na doma lebo uz ma na bruchu vsetko tlaci 😅 to my sloniky tak. a chiare som kupila suprove ryfle. jaj taku fajnu ricu ma v nich. este jej potrebujem ist nakupit kopec oblecka, ale to az po vianociach pojdeme. jani pozdrav antony ked s nou budes. joj uz na mna chlapi kricia ze este len oko roztaihnem a uz som na koni, mam sa ist na jest. no sak idem, uz ked mi urobili. tak sa majte pekne. papa
didi kukla som fotky. ste uzasna rodinka.

janka196
autor
27. dec 2008

dobre ranko

janulka ta ti vravim ze to maly futbalista bude 😀 , ale je to krasne ked tak kopka vsak> 😵 ja som to zboznovala ked zacala mala kopat alebo sa vlnit 😵
a antoni pozdravim neboj asi sa aj dnes stretneme 😉

dididi30
27. dec 2008

ahojte

janulka ,ved aj vy ste super rodinka, aj janka a ostatne babulky 😉
janulka ved pockaj, ked budete 4ria to bude uz ine cafe 😉

janka a dnes do akeho obchodu vyrazate? 😀 ja idem vratit rifle 🙂

janka196
autor
27. dec 2008

didi ahoj, my dnes do tesca na potraviny a potom sa napapat do mekaca.. zavolam mati ze ci nechcu prist tiez na obed 😉

janka196
autor
27. dec 2008

ahojte kocky tak ako vikendujete? my sme dali znova stretko s matou, tak sme fajne pokecali. super bolo 😵

dididi30
27. dec 2008

caves, boli sme aj my v mckaci a kupila som si rifle a pre deti oblecko v m&s 🙂 a muzovi levisky, rifle 😉 a stacilo 😀 😀 😀

janka196
autor
27. dec 2008

didi hej ta super, aj nam uz stacilo. este som si dnes kozmetiku dokupila a padla 😀 😀

dididi30
27. dec 2008

no jani som zvedava 😀 😀 😀

a mata si co kupila? aj ste boli vsetci v mcdonalde?

janka196
autor
27. dec 2008

didi ved aj ja. 😀 😀 😀 asi si dam zavazok do noveho roka, ze menej shopingovat
...mata si suprove rifle kupila ale sme sa smiali ze z toho co nakupili skoro nic nebolo v zlavach 😀 😀
no a spolu sme boli sa napapat 😉

elizabethm
27. dec 2008

ahojte babulky.....
tak sa vam hlasim z krasnou spravou ze 25.12 o 01.28 sa nam narodila nasa elinka,3,36 a 50cm......
je prve vianocne babo v Exeteri tak pridam aj clanok a foto z novin.......
zatial len tolko ked bude viac casu napisem vam......

dididi30
27. dec 2008

jej eliz gratulujeme, parada 😵 tak si pockala az po vianociach, zlata je 😵 som zvedava na foto 😵 😵

janka ja si take nic neslubujem, lebo viem ,ze to pokazim....ale neboj normalne som nakupovala len muzovi a detom, nejako som si pre seba nic nenasla, akosi som nabazene, joj dufam,ze mi to ostane 😀 😀 😀

janka196
autor
27. dec 2008

elizabet gratulujeme a zelame hlavne zdravicko a pohodicku 😵

didi 😀 😀

janka196
autor
27. dec 2008

elizabet mala je krasnucka na spapkanie, a super pamiatku mate ked vas dali do novin

dididi30
27. dec 2008

eli malicka je zlata a taka velka vyzera byt 😉

to ste boli asi preto v novinach, bo akoze vianocne dieta nie? 🙂

timinka1984
27. dec 2008

ahojte baby 🙂
tak som tu nakukla po tiez shoppingovom dni a aka krasna sprava tu ciha na nas 🙂
elizabeth, z celeho srdca vam gratulujem, nech je mala zdrava a vy spolu s nou velmi stastni, nech len a len radost rozdava 🙂 krasna je 😉 tak si pekne pockala, ona vedela preco, aspon je trosku slavna 😀 😀 😀

janka196
autor
28. dec 2008

good morning ladies 🙂 ako ste sa vyspinkali? u nas to celkom uslo. jaj baby idem dnes varit novy recept tak drzte paluchy aby som to do kosa nesmarila 😀 😀

antoniab
28. dec 2008

ahoj babulky tak my sme už doma dorazili sme včera o dsiatej este sme sa stavili v asde na nakup a spinkat joj som chora jak pes tecie mi s nosa a asi som sa aj sospodu prechladila 😠 ☹ no už som si nasadila paralen a čajiky
janka včera rozpravam jak sa musime krotit jak sme naročny a jojo dnes zahlasi že idme do mesta bo chce boty na zimu na slovensko no konec zas ideme poobede nakupovat no ešte do konca roka a po novom roku konec šak mam skrinu malu 😝
joj taka som bola nasrata som brala fotak do mc donalda a naknec som nan zabudla som chcela aby sme sa všetci ešte vyfotili som to ale tava 😠
tak idem sa naranajkovat a ideme do mesta aby sme boli skoro doma 😉

janka196
autor
28. dec 2008

mati ahoj, no som rada ze ste dobre dosli. bazmek dufam ze si nep;ochorela v tej kaviarni co tam takakosa bola. 😠 inak mna vcera tak krize boleli jak sme dosli z mekaca ze4 som si musela noramlne ist lahnut do horucej vody co som sa pohnut nevedela
a s tym fotakom mi hovor daco. ja som tiez mala v kabelke 😀 😀 😀

antoniab
28. dec 2008

jani tak možno nabuduce pri tom mori aj s didi 😀 😀
to som neprechladla v tej kaviarni ja som bola chytla už ked sme k vam šli a dorazilo ma to u kamoša lebo tam mal kosu ja nie taka otužila jak ty ved ja som celi čas v bunde sedela 😉
ok ideme do mesta potom sa ozvem čo som zas kupila 😅 😝 bože ja som hrozna 😲

ivica2705
28. dec 2008

ahojte babulky 😀 😀 😀 😀

eli blahozelam k malinkej, je nadherna, nech ste zdravucky, stastnuckz, mala nech rastie do krasy, joj ani neivem este co pekne bz som vam popriala 😉 vystiskaj ju aj za nas 😀 😀 😀

tak co nove babenky, uz mame posviatkoch co, ani neviem ako to ubehlo....
jani, tak vz uy mate rok a pooool, fiiha tak vy ste uy velke baby, 😉

tak tu je riadna kosa, je tu uy minus 8, tak este nech je k tomu aj sneh a je to dobre , ale takto mi len rit mrzne 😎 😎

s malej sa stava takz malz certik tak neviem co s nakoniec bude 😀 😀 si este uzijeme, ahahah
boba mame stale estev anglicku, tak nam je smutno, ale mala aspon treaguje na jeho hlas ked spolu volame....

tak úposielam vsetkzm detickam bozteky a opatrujte sa , papa zlaticka 🙂 🙂

ivica2705
28. dec 2008

halo a ze s niekym =pokecam mam minutku a tu teraz ani nohy ☹

janka196
autor
28. dec 2008

jej ivi ja som tu. ale ty tu uz asi niesi co? ☹

janka196
autor
28. dec 2008

baby ja cakam kym carla vstane a ideme do mesta 😅 mna porazi zas ma trha nakupovat. ked taka nuda je a to som slubila ze uz nic nekupim

ivi hej mala zacina vystrkovat rozky, no co bude z nej ceertik 😀

antoniab
28. dec 2008

ahoj ivi 😉 to je dobre s malinkou aspon vieš že sa rozvija a stale meni nakoniec snej bude poslusnučka princeznička ako jankyna carla lebo to je je take zlate babo taky kludas no ale tiež ma byt pokom 😉
janka 😀 😀 už ta to taha a my sme už doma jojo si kupil boty a opasky a ja mikinu a telefon 😝 joj mna je jednoduche chovat nie šatyt 😀 😀

eli aj ja blahoželam k malej je zlatunka 1000 pusiniek posielam nech rastie do krasy 😉
čitam čitam a vidim že som neprala tak teraz 😵 😵

dididi30
28. dec 2008

caute

tak ja som bola v meste a normane som si nic nekupila 😲 ,mna to nebavi, akosik mam vsetko a ostatne sa mi nepaci, no neva, tak usetrim, alebo radsej kupim papku

mati ivi cafte 😀

janka196
autor
28. dec 2008

didi ja takisto teraz sme dosli a nic som si nekupila, ale sme kupili carlinke koberec taky krasny hunaty makkucky 😵

mati tak pekne ste nakupili 😉

dididi30
28. dec 2008

jani, my by sme sa chceli prestahovat a malej sa mi paci taky ciklamenovy koberec a malemu taky sivy, co na auticka, sak vies....juj strasne by som chcela vacsi, slnecny a so zahradou, zitra ideme skusit, som zvedava 😵

no a robila som muffiny, no niesu ako z obchodu ale daju sa zjest 😀 aj banany su tam....no a ja som ich piekla na 3 a v anglickom receptary bolo ze 6, sak to by mi zhorelo 😲
nabuduce skusim iny recept, od teba, heeej 😉

antoniab
28. dec 2008

didi ahoj 😉 😉
keby ste videli jak dnes bolo prazdno v meste no to som tu už rok a pol a dnes som zažila najmenej ludi asi su už tiež presiteni 😀 v TK maxe mali super veci aj zlavy aj by som čo to vybrala ale už mam tolko veci že načo
prave balim kufor a asi mi to všetko nevojde 😅 no ešte že jojo neberie tolko veci šupnem knemu do kufra už len 2 dni tak sa vytešujem 😵 😵
vidiš jani človek chodi nakupovat už len znudy 😅

janka196
autor
28. dec 2008

didi my sme carlinke kupili taky tmavo ruzovy s fairy 🙂 , no tak vidis ten recept oni sami nevedia jak to piect 😠

mati tak to mas pravdu aj dnes co sme boli tak to len z nudy co uz nas mrle zrali doma 🙄

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre